web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Fosenløpet 2014

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Bjugn/Ørland Skøyteklubb Overdommar: Lars Brechan, Knut Hellem, Starter:Arnt Åge Grande
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 15.03.2014
 4  Dato 2: 16.03.2014
 5  Løp: Fosenløpet/Harald Sivertsens Æresløp 2014
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m (1) 1 i J&G10 20 Andreas Lillevik Spk.Falken DNS 1
 9  500 m (1) 1 y J&G10 19 Ragnar Alstad Spk.Falken 1.08,65 1 15,51
 10  500 m (1) 2 i J&G10 34 Knut Harsjøen Tynset IF 59,47 1 14,35
 11  500 m (1) 2 y J&G10 21 Cristian Landrø Magnussen Spk.Falken 54,40 1 14,11
 12  500 m (1) 3 i J&G10 59 Birk Finnstø Refsaas BØSK 52,21 1 13,47
 13  500 m (1) 3 y J&G10 60 Simon Aannø BØSK 51,63 1 13,53
 14  500 m (1) 1 i KA 28 Emilie Jagtøyen Leinstrand iL 52,17 1 12,93
 15  500 m (1) 1 y KA 23 Anders Geving Langli Spk.Falken 59,03 1 13,98
 16  500 m (1) 2 i KA 64 Adrian S.Holmen BØSK 55,18 1 13,32
 17  500 m (1) 2 y KA 22 Siver Brattgjerd Spk.Falken 52,50 1 13,28
 18  500 m (1) 3 i KA 25 Snorre Sliper Bonesmo Leinstrand iL 51,99 1 13,37
 19  500 m (1) 3 y KA 63 Marita Steen BØSK 49,54 1 13,53
 20  500 m (1) 4 i KA 36 Oda Margrete Maageng Lund Tynset IF DNS 1
 21  500 m (1) 4 y KA 31 Malin Larsen Indergård Leinstrand iL 51,79 1 13,40
 22  500 m (1) 5 i KA 61 Kjell Guldteig BØSK 47,29 1 12,83
 23  500 m (1) 5 y KA 35 Synne Moen Bredalslien Tynset IF 47,34 1 12,37
 24  500 m (1) 6 i KA 27 Ingeborg W. Storler Leinstrand iL 47,15 1 12,54
 25  500 m (1) 6 y KA 45 Kjell Tronhus BØSK DNS 1
 26  500 m (1) 7 i KA 30 Andreas Jagtøyen Leinstrand iL 46,25 1 12,34
 27  500 m (1) 7 y KA 62 Ingvild Hellem BØSK 43,74 1 11,62
 28  500 m (1) 8 i KA 44 Jonas Haugland Bergen SK 43,59 1 12,01
 29  500 m (1) 8 y KA 26 Morten Bratberg Leinstrand iL 41,45 1 10,75
 30  500 m (1) 1 i KB 5 Ol Ellingsen Hermstad TSK 56,74 1 13,87
 31  500 m (1) 1 y KB 8 Brede Haarberg TSK 58,57 1 13,94
 32  500 m (1) 2 i KB 6 Birk Lamøy Engberg TSK 55,55 1 13,76
 33  500 m (1) 2 y KB 33 Ingvar W. Storler Leinstrand iL DNS 1
 34  500 m (1) 3 i KB 7 Simen Lamøy Engberg TSK 1.03,42 1 12,82
 35  500 m (1) 3 y KB 65 Gunnar Flenstad BØSK 50,07 1 13,46
 36  500 m (1) 4 i KB 4 Andre Vårvik TSK 1
 37  500 m (1) 4 y KB 38 Nils Harsjøen Tynset IF 49,36 1 12,45
 38  500 m (1) 5 i KB 14 Ådne Skjæveland Jøssing Spk.Falken 48,43 1 12,98
 39  500 m (1) 5 y KB 37 Fosi Mohamed Suleiman Tynset IF DNF 1 12,67
 40  500 m (1) 6 i KB 66 Stine Marie Grande BØSK 44,51 1 11,63
 41  500 m (1) 6 y KB 24 Mikkel Holt Spk.Falken 59,25 1 14,27
 42  500 m (1) 7 i KB 11 Eirik Magnus Bakken TSK 39,90 1 10,88
 43  500 m (1) 7 y KB 3 Håkon Røe TSK 42,99 1 11,25
 44  500 m (1) 1 i KC 71 Ragnvald Vollan BØSK 50,87 1 13,37
 45  500 m (1) 1 y KC 70 Amalie Ulset BØSK 49,60 1 13,10
 46  500 m (1) 2 i KC 1 Anders Ragnar Værang Oslo IL 50,50 1 13,48
 47  500 m (1) 2 y KC 69 Alise Hellem BØSK 48,93 1 12,36
 48  500 m (1) 3 i KC 72 Martin Meland BØSK 46,44 1 12,64
 49  500 m (1) 3 y KC 67 Alf Gjølga BØSK 45,23 MT 1 12,30
 50  500 m (1) 4 i KC 15 Magnus Dahlstrøm Spk.Falken 44,22 1 11,59
 51  500 m (1) 4 y KC < 1
 52  500 m (1) 1 i KE 42 Caroline Farestveit Bergen SK 47,93 1 12,63
 53  500 m (1) 1 y KE < 1
 54  500 m (1) 2 i KE 43 Camilla Farestveit Bergen SK 43,44 1 12,04
 55  500 m (1) 2 y KE 73 Anne Gerben Wind NED 40,96 MT 1 11,34
 56  500 m (2) 1 i J&G10 19 Ragnar Alstad Spk.Falken 1.08,34 3 15,74
 57  500 m (2) 1 y J&G10 59 Birk Finnstø Refsaas BØSK 52,77 3 13,43
 58  500 m (2) 2 i J&G10 34 Knut Harsjøen Tynset IF 59,68 3 14,65
 59  500 m (2) 2 y J&G10 60 Simon Aannø BØSK 52,54 3 13,54
 60  500 m (2) 1 i KA 41 Olav Langeland Horten SK 49,07 3 13,37
 61  500 m (2) 1 y KA 25 Snorre Sliper Bonesmo Leinstrand iL 52,64 3 13,42
 62  500 m (2) 2 i KA 35 Synne Moen Bredalslien Tynset IF 47,06 3 12,19
 63  500 m (2) 2 y KA 27 Ingeborg W. Storler Leinstrand iL 47,28 3 12,68
 64  500 m (2) 3 i KA 32 Martin V. Nordheim Leinstrand iL 45,09 3 12,10
 65  500 m (2) 3 y KA 64 Adrian S.Holmen BØSK 54,01 3 13,30
 66  500 m (2) 4 i KA 26 Morten Bratberg Leinstrand iL 41,85 3 10,91
 67  500 m (2) 4 y KA 44 Jonas Haugland Bergen SK 43,84 3 11,87
 68  500 m (2) 1 i KB 4 Andre Vårvik TSK 50,01 3 12,60
 69  500 m (2) 1 y KB 8 Brede Haarberg TSK 1.00,60 3 14,31
 70  500 m (2) 2 i KB 2 Øystein Røe TSK 54,56 3 13,40
 71  500 m (2) 2 y KB 37 Fosi Mohamed Suleiman Tynset IF 47,67 3 11,82
 72  500 m (2) 3 i KB 24 Mikkel Holt Spk.Falken 59,30 3 14,29
 73  500 m (2) 3 y KB 7 Simen Lamøy Engberg TSK 52,88 3 12,76
 74  500 m (2) 4 i KB 6 Birk Lamøy Engberg TSK 55,25 3 13,64
 75  500 m (2) 4 y KB 5 Ol Ellingsen Hermstad TSK 1.04,23 3 13,92
 76  500 m (2) 5 i KB 65 Gunnar Flenstad BØSK 48,87 3 13,56
 77  500 m (2) 5 y KB 14 Ådne Skjæveland Jøssing Spk.Falken 47,98 3 12,80
 78  500 m (2) 6 i KB 66 Stine Marie Grande BØSK 45,08 3 11,90
 79  500 m (2) 6 y KB 38 Nils Harsjøen Tynset IF 49,59 3 12,42
 80  500 m (2) 7 i KB 11 Eirik Magnus Bakken TSK 40,60 3 11,09
 81  500 m (2) 7 y KB 3 Håkon Røe TSK 43,62 3 11,51
 82  400 m 1 i J&G10 20 Andreas Lillevik Spk.Falken DNS 2
 83  400 m 1 y J&G10 34 Knut Harsjøen Tynset IF 50,42 2
 84  400 m 2 i J&G10 59 Birk Finnstø Refsaas BØSK 43,31 2
 85  400 m 2 y J&G10 19 Ragnar Alstad Spk.Falken 55,54 2
 86  400 m 3 i J&G10 60 Simon Aannø BØSK 42,86 2
 87  400 m 3 y J&G10 21 Cristian Landrø Magnussen Spk.Falken 45,17 2
 88  1000 m (1) 1 i KA 23 Anders Geving Langli Spk.Falken 2.03,21 2 26,73 1.13,53
 89  1000 m (1) 1 y KA 64 Adrian S.Holmen BØSK 1.56,28 2 24,38 1.08,32
 90  1000 m (1) 2 i KA 22 Siver Brattgjerd Spk.Falken 1.55,54 2 25,15 1.08,39
 91  1000 m (1) 2 y KA 25 Snorre Sliper Bonesmo Leinstrand iL 1.48,31 2 24,06 1.05,32
 92  1000 m (1) 3 i KA 28 Emilie Jagtøyen Leinstrand iL DNS 2
 93  1000 m (1) 3 y KA 31 Malin Larsen Indergård Leinstrand iL 1.47,78 2 23,50 1.03,07
 94  1000 m (1) 4 i KA 36 Oda Margrete Maageng Lund Tynset IF DNS 2
 95  1000 m (1) 4 y KA 27 Ingeborg W. Storler Leinstrand iL 1.37,87 2 22,48 58,76
 96  1000 m (1) 5 i KA 35 Synne Moen Bredalslien Tynset IF 1.37,76 2 22,10 59,04
 97  1000 m (1) 5 y KA 63 Marita Steen BØSK 1.39,22 2 23,69 1.00,24
 98  1000 m (1) 6 i KA 30 Andreas Jagtøyen Leinstrand iL 1.34,60 2 21,44 56,37
 99  1000 m (1) 6 y KA 61 Kjell Guldteig BØSK 1.38,47 2 23,53 59,70
 100  1000 m (1) 7 i KA 26 Morten Bratberg Leinstrand iL 1.27,37 2 18,93 51,55
 101  1000 m (1) 7 y KA 44 Jonas Haugland Bergen SK 1.26,54 2 20,11 52,60
 102  1000 m (1) 1 i KB 4 Andre Vårvik TSK 2
 103  1000 m (1) 1 y KB < 2
 104  1000 m (1) 2 i KB 5 Ol Ellingsen Hermstad TSK 1.59,70 2 26,45 1.12,48
 105  1000 m (1) 2 y KB 24 Mikkel Holt Spk.Falken 2.01,21 2 26,39 1.12,64
 106  1000 m (1) 3 i KB 6 Birk Lamøy Engberg TSK 1.54,46 2 25,11 1.08,67
 107  1000 m (1) 3 y KB 33 Ingvar W. Storler Leinstrand iL DNS 2
 108  1000 m (1) 4 i KB 7 Simen Lamøy Engberg TSK 1.50,90 2 23,48 1.05,59
 109  1000 m (1) 4 y KB 8 Brede Haarberg TSK DNS 2 ~~~
 110  1000 m (1) 5 i KB 14 Ådne Skjæveland Jøssing Spk.Falken 1.41,12 2 22,23 59,26
 111  1000 m (1) 5 y KB 38 Nils Harsjøen Tynset IF 1.43,14 2 22,44 1.01,08
 112  1000 m (1) 6 i KB 3 Håkon Røe TSK 1.29,66 2 19,88 52,88
 113  1000 m (1) 6 y KB 66 Stine Marie Grande BØSK 1.33,68 2 21,15 56,04
 114  1000 m (1) 7 i KB 37 Fosi Mohamed Suleiman Tynset IF 1.38,40 2 21,11 58,06
 115  1000 m (1) 7 y KB 65 Gunnar Flenstad BØSK 1.38,06 2 22,99 59,21
 116  1000 m (1) 8 i KB < 2
 117  1000 m (1) 8 y KB 11 Eirik Magnus Bakken TSK 1.19,38 2 18,80 47,96
 118  1000 m (2) 1 i J&G10 34 Knut Harsjøen Tynset IF 2.06,79 4 26,21 1.14,39
 119  1000 m (2) 1 y J&G10 60 Simon Aannø BØSK 1.51,50 4 24,64 1.06,42
 120  1000 m (2) 2 i J&G10 59 Birk Finnstø Refsaas BØSK 1.47,14 MT 4 23,87 1.04,14
 121  1000 m (2) 2 y J&G10 19 Ragnar Alstad Spk.Falken 2.28,30 4 30,96 1.29,93
 122  1000 m (2) 1 i KA 64 Adrian S.Holmen BØSK 1.53,91 4 24,03 1.06,43
 123  1000 m (2) 1 y KA 25 Snorre Sliper Bonesmo Leinstrand iL 1.44,09 4 23,42 1.02,13
 124  1000 m (2) 2 i KA 35 Synne Moen Bredalslien Tynset IF 1.36,31 4 21,70 58,00
 125  1000 m (2) 2 y KA 27 Ingeborg W. Storler Leinstrand iL DNS 4
 126  1000 m (2) 3 i KA 41 Olav Langeland Horten SK 1.34,93 4 23,32 58,72
 127  1000 m (2) 3 y KA 32 Martin V. Nordheim Leinstrand iL 1.28,58 4 21,06 54,09
 128  1000 m (2) 4 i KA 44 Jonas Haugland Bergen SK 1.27,39 4 20,34 53,02
 129  1000 m (2) 4 y KA 26 Morten Bratberg Leinstrand iL 1.26,61 4 19,68 52,33
 130  1000 m (2) 1 i KC 70 Amalie Ulset BØSK 1.42,25 3 23,01 1.00,83
 131  1000 m (2) 1 y KC < 3
 132  1000 m (2) 2 i KC 72 Martin Meland BØSK 1.32,96 3 22,16 56,65
 133  1000 m (2) 2 y KC 67 Alf Gjølga BØSK 1.31,78 3 21,70 55,33
 134  1500 m 1 i KB 37 Fosi Mohamed Suleiman Tynset IF 2.42,40 4 31,04 1.11,73 1.57,05
 135  1500 m 1 y KB < 4
 136  1500 m 2 i KB 24 Mikkel Holt Spk.Falken 3.03,63 4 38,21 1.25,56 2.14,21
 137  1500 m 2 y KB 7 Simen Lamøy Engberg TSK 2.51,26 4 32,90 1.16,16 2.02,96
 138  1500 m 3 i KB 5 Ol Ellingsen Hermstad TSK 3.02,05 4 38,20 1.25,44 2.15,24
 139  1500 m 3 y KB 6 Birk Lamøy Engberg TSK 2.57,52 4 35,84 1.21,10 2.08,89
 140  1500 m 4 i KB 38 Nils Harsjøen Tynset IF 2.41,46 4 31,56 1.12,42 1.56,84
 141  1500 m 4 y KB 65 Gunnar Flenstad BØSK 2.35,14 4 32,39 1.09,94 1.51,60
 142  1500 m 5 i KB 14 Ådne Skjæveland Jøssing Spk.Falken 2.39,58 4 32,18 1.11,12 1.54,20
 143  1500 m 5 y KB 66 Stine Marie Grande BØSK 2.28,55 4 29,66 1.06,78 1.47,53
 144  1500 m 6 i KB 3 Håkon Røe TSK 2.20,27 4 28,85 1.03,73 1.40,66
 145  1500 m 6 y KB 11 Eirik Magnus Bakken TSK 2.02,64 4 26,30 56,49 1.28,62
 146  1500 m 1 i KC 69 Alise Hellem BØSK 2.41,70 2 31,83 1.12,50 1.56,76
 147  1500 m 1 y KC < 2
 148  1500 m 2 i KC 70 Amalie Ulset BØSK 2.36,13 2 33,20 1.12,66 1.54,35
 149  1500 m 2 y KC 71 Ragnvald Vollan BØSK 2.36,08 2 33,14 1.12,13 1.53,76
 150  1500 m 3 i KC 1 Anders Ragnar Værang Oslo IL 2.33,55 2 33,30 1.12,05 1.52,08
 151  1500 m 3 y KC 67 Alf Gjølga BØSK 2.21,93 2 30,34 1.05,98 1.43,38
 152  1500 m 4 i KC 15 Magnus Dahlstrøm Spk.Falken 2.22,75 2 29,26 1.05,57 1.44,17
 153  1500 m 4 y KC 72 Martin Meland BØSK 2.22,52 2 30,60 1.05,98 1.43,73
 154  1500 m 1 i KE 43 Camilla Farestveit Bergen SK 2.20,14 3 29,55 1.04,19 1.41,36
 155  1500 m 1 y KE 42 Caroline Farestveit Bergen SK 2.29,66 3 30,65 1.08,12 1.48,58
 156  3000 m 1 i JL 90 Stine Marie, Alise, Amalie BØSK
 157  3000 m 1 y JL 91 Ingvild, Camilla, Jonas BØSK/BergenSK
 158  3000 m 1 i KC 69 Alise Hellem BØSK 5.43,55 4 23,88 1.06,65 1.52,41 2.39,37 3.25,21 4.11,39 4.57,46
 159  3000 m 1 y KC 70 Amalie Ulset BØSK 5.41,95 4 25,20 1.07,34 1.52,16 2.38,40 3.24,61 4.11,09 4.57,31
 160  3000 m 2 i KC 72 Martin Meland BØSK 5.03,37 4 23,89 1.01,32 1.40,00 2.19,86 3.00,14 3.40,94 4.21,93
 161  3000 m 2 y KC 73 Anne Gerben Wind NED 4.30,67 4 22,52 57,80 1.32,99 2.07,82 2.42,91 3.18,21 3.54,04
 162  3000 m 3 i KC 67 Alf Gjølga BØSK 5.01,78 4 23,85 1.02,75 1.42,49 2.22,48 3.01,88 3.41,43 4.21,51
 163  3000 m 3 y KC < 4
 164  5000 m 1 i KE 73 Anne Gerben Wind NED 7.45,90 2 21,71 55,59 1.30,25 2.05,24 2.40,49 3.16,28 3.52,60 4.29,94 5.07,88 5.46,21 6.25,29 7.05,40
 165  5000 m 1 y KE < 2
 166  5000 m 2 i KE 42 Caroline Farestveit Bergen SK 8.39,08 2 22,77 1.00,22 1.40,90 2.22,15 3.03,40 3.45,44 4.27,62 5.09,59 5.51,97 6.34,09 7.16,10 7.57,92
 167  5000 m 2 y KE 43 Camilla Farestveit Bergen SK 8.39,16 2 22,80 59,59 1.40,68 2.20,06 3.02,98 3.43,88 4.27,11 5.09,23 5.51,54 6.32,95 7.15,93 7.56,88
 168  10000 m 1 1 i KE 42 Caroline Farestveit Bergen SK 18.11,79 4 44,60 1.26,63 2.09,64 2.52,91 3.36,82 4.20,22 5.03,82 5.47,52 6.31,35 7.15,51 7.59,40 8.43,42 9.27,72 10.11,76 10.55,76 11.40,13 12.24,48 13.08,99 13.53,96 14.38,45 15.21,96 16.06,16 16.49,04 17.30,83
 169  10000 m 1 y KE 32 Martin V. Nordheim Leinstrand iL 17.24,66 4 42,97 1.23,92 2.05,14 2.46,96 3.29,37 4.11,37 4.53,35 5.35,72 6.17,30 6.59,28 7.40,92 8.23,58 9.05,76 9.48,11 10.30,05 11.12,43 11.54,76 12.36,14 13.18,13 14.00,93 14.42,89 15.24,71 16.05,60 16.45,36
 170  10000 m 2 i KE 43 Camilla Farestveit Bergen SK 16.20,25 4 41,06 1.19,32 1.58,93 2.38,07 3.16,70 3.55,44 4.34,83 5.13,94 5.53,12 6.32,69 7.12,27 7.51,48 8.30,86 9.10,27 9.49,68 10.29,27 11.08,87 11.48,29 12.27,68 13.07,11 13.46,50 14.25,74 15.04,47 15.42,50
 171  10000 m 2 y KE 44 Jonas Haugland Bergen SK 17.48,01 4 42,25 1.23,19 2.06,05 2.49,17 3.32,26 4.15,26 4.57,71 5.40,32 6.23,33 7.07,23 7.52,04 8.35,84 9.20,46 10.04,54 10.49,11 11.32,05 12.12,88 12.57,35 13.39,79 14.22,58 15.06,30 15.49,85 16.30,68 17.09,61

 This process used 31 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.