web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Fosenløpet, Harald Sivertsen's Æresløp

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Bjugn/Ørland Skøyteklubb Overdommar: Lars K. Brechan, Starter: Arnt Åge Grande
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 07.04.2018
 4  Dato 2: 07.04.2018
 5  Løp: Fosenløpet, Harald Sivertsen's Æresløp
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 i GR II 25 Saga Gjølga BØSK 1.17,17 2 17,54
 9  500 m 1 y GR II 19 Mia Caroline Hanssen BØSK 1.25,82 2 18,96
 10  500 m 2 i GR II 32 Lucas Hellem Spk Falken 1.26,67 2 17,97
 11  500 m 2 y GR II 33 Nicholas Hellem Spk Falken 1.28,50 2 18,70
 12  500 m 3 i GR II 28 Tage Alexander Linn BØSK 1.04,74 2 14,67
 13  500 m 3 y GR II 29 Ola Hammernes Leinstrand IL 1.29,19 2 18,58
 14  500 m 4 i GR II 13 Halvor Lysø Olsen BØSK 1.12,58 2 16,50
 15  500 m 4 y GR II 46 Johan K. Danielsen TSK 1.44,59 2 21,75
 16  500 m 5 i GR II 58 Åsne Jordet-Løvik TSK 1.18,39 2 16,80
 17  500 m 5 y GR II 22 Pauline Lysø Olsen BØSK 56,86 2 14,16
 18  500 m 6 i GR II 55 Tomas Digernes Heltne TSK 1.05,12 2 15,39
 19  500 m 6 y GR II 50 Martin Lackner TSK 1.04,24 2 15,23
 20  500 m 1 i J & G 10 år 39 Matheo Kahn TKK 59,56 1 14,37
 21  500 m 1 y J & G 10 år < 1
 22  500 m 2 i J & G 10 år 18 Martine Solem BØSK 55,42 1 13,72
 23  500 m 2 y J & G 10 år 7 Asta Kotte BØSK 1.00,36 1 14,19
 24  500 m 3 i J & G 10 år 36 Vilja Kristine Magnussen Stendal Spk Falken 1.04,54 1 15,12
 25  500 m 3 y J & G 10 år 49 Margrethe Vårvik TSK 1.02,20 1 14,90
 26  500 m 4 i J & G 10 år 56 William Vorvik TSK 1.08,22 1 13,85
 27  500 m 4 y J & G 10 år 15 Lucas Altø BØSK 1.08,45 1 15,44
 28  500 m 5 i J & G 10 år 43 Håkon Vårvik TSK 58,79 1 14,35
 29  500 m 5 y J & G 10 år 53 Sebastian Lackner TSK 1.00,15 1 14,25
 30  500 m 1 i G11 41 Erlend Hansbakken TSK 58,67 1 14,37
 31  500 m 1 y G11 < 1
 32  500 m 1 i KA 17 Gunnar Flenstad BØSK 53,05 1 14,32
 33  500 m 1 y KA < 1
 34  500 m 2 i KA 30 Daniel Hildrum Spk Falken 1.04,87 1 15,72
 35  500 m 2 y KA 44 Iver Elgåen Olsen TSK 54,92 1 13,62
 36  500 m 3 i KA 57 William Vårvik TSK 1.04,68 1 13,35
 37  500 m 3 y KA 45 Iver Jordet-Løvik TSK 1.07,25 1 15,11
 38  500 m 4 i KA 4 Arild Kotte BØSK 57,02 1 11,89
 39  500 m 4 y KA 23 Per Raudberget BØSK 51,00 1 13,44
 40  500 m 5 i KA 34 Nicolai Ulvan Spk Falken 49,38 1 12,89
 41  500 m 5 y KA 1 Alan Kotte BØSK 48,55 1 12,60
 42  500 m 6 i KA 16 Lucas Sandmo BØSK 50,86 1 13,03
 43  500 m 6 y KA 3 Amalie Ulset BØSK 49,10 1 12,87
 44  500 m 1 i MB 52 Ruben Thingbø TSK 47,29 1 12,40
 45  500 m 1 y MB 38 Espen Karlsrud TKK 50,45 1 13,04
 46  500 m 1 i KC 31 Jostein Bø Spk Falken 51,53 1 13,76
 47  500 m 1 y KC 20 Morten Jarnskjegge Knutsen BØSK 1.02,35 1 15,48
 48  500 m 2 i KC 37 Bjørn Fjelnseth TKK 47,14 1 12,69
 49  500 m 2 y KC 54 Sigurd Holbø Dyrset TSK 46,24 1 12,51
 50  500 m 3 i KC 2 Alf Gjølga BØSK 48,48 1 13,08
 51  500 m 3 y KC 21 Morten Saur BØSK 51,71 1 14,03
 52  500 m 4 i KC 9 Birk Finnstø Refsaas BØSK 41,21 1 11,26
 53  500 m 4 y KC 5 Aron Aannø BØSK 47,00 1 12,23
 54  500 m 5 i KC 26 Simon Aannø BØSK 40,40 1 11,07
 55  500 m 5 y KC 35 Trygve Reitan Spk Falken 45,89 1 12,30
 56  500 m 6 i KC 27 Sofie Ulset BØSK 46,39 1 12,22
 57  500 m 6 y KC 42 Geir Nesset TSK 42,84 1 11,56
 58  100 m (1) 1 i JR I 48 Lerke Danielsen TSK 23,82 1
 59  100 m (1) 1 y JR I 6 Ask M. Stjern BØSK 32,47 1
 60  100 m (1) 2 i JR I 24 Preben S. Holmen BØSK 15,42 1
 61  100 m (1) 2 y JR I 12 Georg Timmian Stormo Tørum BØSK 16,95 1
 62  100 m (1) 3 i JR I 51 Mats Digernes Heltne TSK 18,33 1
 63  100 m (1) 3 y JR I 11 Falk Gjølga BØSK 17,10 1
 64  100 m (1) 4 i JR I 47 Kristian Sønderland TSK 17,79 1
 65  100 m (1) 4 y JR I 14 Hauk Gjølga BØSK 26,74 1
 66  100 m (1) 1 i GR II 13 Halvor Lysø Olsen BØSK 15,48 1
 67  100 m (1) 1 y GR II 55 Tomas Digernes Heltne TSK 14,60 1
 68  100 m (1) 2 i GR II 46 Johan K. Danielsen TSK 19,83 1
 69  100 m (1) 2 y GR II 33 Nicholas Hellem Spk Falken 17,82 1
 70  100 m (1) 3 i GR II 32 Lucas Hellem Spk Falken 17,33 1
 71  100 m (1) 3 y GR II 28 Tage Alexander Linn BØSK 14,15 1
 72  100 m (1) 4 i GR II 19 Mia Caroline Hanssen BØSK 18,54 1
 73  100 m (1) 4 y GR II 58 Åsne Jordet-Løvik TSK 16,82 1
 74  100 m (1) 5 i GR II 29 Ola Hammernes Leinstrand IL 18,30 1
 75  100 m (1) 5 y GR II 25 Saga Gjølga BØSK 16,44 1
 76  100 m (1) 6 i GR II 22 Pauline Lysø Olsen BØSK 13,90 1
 77  100 m (1) 6 y GR II 50 Martin Lackner TSK 15,06 1
 78  100 m (2) 1 i JR I 24 Preben S. Holmen BØSK 16,18 2
 79  100 m (2) 1 y JR I 47 Kristian Sønderland TSK 18,41 2
 80  100 m (2) 2 i JR I 6 Ask M. Stjern BØSK 32,04 2
 81  100 m (2) 2 y JR I 11 Falk Gjølga BØSK 17,75 2
 82  100 m (2) 3 i JR I 48 Lerke Danielsen TSK 23,85 2
 83  100 m (2) 3 y JR I 14 Hauk Gjølga BØSK 23,84 2
 84  100 m (2) 4 i JR I 12 Georg Timmian Stormo Tørum BØSK 17,30 2
 85  100 m (2) 4 y JR I 51 Mats Digernes Heltne TSK 19,55 2
 86  400 m 1 i J & G 10 år 15 Lucas Altø BØSK 57,52 2
 87  400 m 1 y J & G 10 år < 2
 88  400 m 2 i J & G 10 år 39 Matheo Kahn TKK 48,80 2
 89  400 m 2 y J & G 10 år 53 Sebastian Lackner TSK 49,08 2
 90  400 m 3 i J & G 10 år 36 Vilja Kristine Magnussen Stendal Spk Falken 52,90 2
 91  400 m 3 y J & G 10 år 56 William Vorvik TSK 49,23 2
 92  400 m 4 i J & G 10 år 18 Martine Solem BØSK 46,30 2
 93  400 m 4 y J & G 10 år 7 Asta Kotte BØSK 50,74 2
 94  400 m 5 i J & G 10 år 49 Margrethe Vårvik TSK 49,79 2
 95  400 m 5 y J & G 10 år 43 Håkon Vårvik TSK 48,61 2
 96  400 m 1 i G11 41 Erlend Hansbakken TSK 48,52 2
 97  400 m 1 y G11 < 2
 98  1000 m 1 i KA 17 Gunnar Flenstad BØSK 1.51,05 2 25,62 1.07,09
 99  1000 m 1 y KA < 2
 100  1000 m 2 i KA 57 William Vårvik TSK 1.52,77 2 24,56 1.07,78
 101  1000 m 2 y KA 30 Daniel Hildrum Spk Falken 2.11,03 2 28,37 1.19,07
 102  1000 m 3 i KA 44 Iver Elgåen Olsen TSK 1.54,41 2 24,69 1.08,67
 103  1000 m 3 y KA 45 Iver Jordet-Løvik TSK 2.22,19 2 28,39 1.22,58
 104  1000 m 4 i KA 23 Per Raudberget BØSK 1.42,85 2 23,71 1.01,55
 105  1000 m 4 y KA 1 Alan Kotte BØSK 1.53,53 2 21,87 1.05,20
 106  1000 m 5 i KA 34 Nicolai Ulvan Spk Falken 1.45,74 2 23,64 1.03,87
 107  1000 m 5 y KA 4 Arild Kotte BØSK 1.33,85 2 21,54 56,63
 108  1000 m 6 i KA 3 Amalie Ulset BØSK 1.43,31 2 23,37 1.02,43
 109  1000 m 6 y KA 16 Lucas Sandmo BØSK 1.46,58 2 23,82 1.04,07
 110  1500 m 1 i MB 38 Espen Karlsrud TKK 2.37,94 2 33,08 ~~~ ~~~
 111  1500 m 1 y MB 52 Ruben Thingbø TSK 154,33 2 32,30 ~~~ ~~~
 112  3000 m 1 i KC < 2
 113  3000 m 1 y KC 20 Morten Jarnskjegge Knutsen BØSK 388,69 2 31,03 1.20,17 2.09,59 2.59,70 3.50,78 4.43,12 5.36,18
 114  3000 m 2 i KC 5 Aron Aannø BØSK 5.12,88 2 22,62 1.01,31 1.42,91 2.25,24 3.07,82 3.49,94 4.31,73
 115  3000 m 2 y KC 31 Jostein Bø Spk Falken 5.42,81 2 26,42 1.07,73 1.52,45 2.38,02 3.23,41 4.09,11 4.56,12
 116  3000 m 3 i KC 54 Sigurd Holbø Dyrset TSK 5.13,96 2 23,64 1.03,61 1.44,39 2.26,10 3.07,75 3.49,47 4.31,59
 117  3000 m 3 y KC 37 Bjørn Fjelnseth TKK 5.32,14 2 24,48 1.04,08 1.45,39 2.29,10 3.14,08 4.00,08 4.46,86
 118  3000 m 4 i KC 27 Sofie Ulset BØSK 5.15,18 2 22,90 1.01,99 1.42,46 2.24,31 3.07,41 3.50,22 4.33,36
 119  3000 m 4 y KC 2 Alf Gjølga BØSK 5.24,13 2 24,87 1.04,90 1.45,80 2.28,22 3.10,68 3.54,25 4.38,65
 120  3000 m 5 i KC 35 Trygve Reitan Spk Falken 4.50,72 2 22,38 58,91 1.36,01 2.14,37 2.52,51 3.31,40 4.10,89
 121  3000 m 5 y KC 40 Bjørn Willadsen TSK 4.53,33 2 22,33 58,81 1.36,18 2.14,00 2.53,11 3.32,19 4.12,44
 122  3000 m 6 i KC 26 Simon Aannø BØSK 4.28,86 2 20,72 54,56 1.29,05 2.03,92 2.39,27 3.15,12 3.51,69
 123  3000 m 6 y KC 42 Geir Nesset TSK 4.42,61 2 21,45 55,94 1.31,88 2.08,81 2.46,32 3.24,80 4.03,73
 124  3000 m 7 i KC 21 Morten Saur BØSK 5.10,88 2 24,27 1.03,01 1.43,37 2.24,08 3.05,39 3.46,97 4.29,05
 125  3000 m 7 y KC 9 Birk Finnstø Refsaas BØSK 4.35,37 2 21,03 55,54 1.30,88 2.06,58 2.42,89 3.20,00 3.57,43

 This process used 26 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.