web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

HK2014_Gol

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Gol IL Skøytegruppa Overdommar: Ola Halvar Jorde
 2  Bane: Glitre Stadion
 3  Dato 1: 22.02.2014
 4  Dato 2: 23.02.2014
 5  Løp: Hallingdalskarusellen 2014, Gol
 6  Vér, temp: Overskya, opphald, -3 grader
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 i JR 3 Emma Kristiansen Østby Jevnaker IF 1.12,68 1
 9  500 m 1 y JR 65 Kristine Nymoen Gol IL 1.27,54 1
 10  500 m 1 i GR 68 Kristian Moholt Langehaugen Gol IL 1.18,83 1
 11  500 m 1 y GR < 1
 12  500 m 2 i GR 74 Elias Fossum Gol IL 1.41,88 1
 13  500 m 2 y GR 6 Christoffer Hovde Jevnaker IF 1.02,30 1
 14  500 m 3 i GR 4 Tobias Berg Jevnaker IF 1.00,40 1
 15  500 m 3 y GR 71 Per Aleksander Viko Gol IL 1.31,66 1
 16  500 m 4 i GR 72 Karl Erik Slåtto Gol IL 1.29,39 1
 17  500 m 4 y GR 5 Ole Martin Strande Johansen Jevnaker IF 1.10,37 1
 18  500 m 1 i G10 57 Jonatan Johansen Gol IL 1.37,23 1
 19  500 m 1 y G10 < 1
 20  500 m 2 i G10 20 Simen Liaklev Brandbu IF 54,02 1
 21  500 m 2 y G10 38 Joren Sleeking Hol IL 55,08 1
 22  500 m 3 i G10 7 Ole Magnus Heggemsnes Wego Jevnaker IF 57,61 1
 23  500 m 3 y G10 75 Henrik K. Glesne Geithus IL 1.02,00 1
 24  500 m 4 i G10 19 Henrik Mortensen Johansen Brandbu IF 55,92 1
 25  500 m 4 y G10 56 Ole Einar Moholt Langehaugen Gol IL 58,77 1
 26  500 m 5 i G10 46 Per Inge Raa Hauge Lærdal IL 59,66 1
 27  500 m 5 y G10 21 Magnus Hellum Danielsen Brandbu IF 59,66 1
 28  500 m 1 i J11 54 Anita Medgård Gol IL 58,76 1
 29  500 m 1 y J11 < 1
 30  500 m 1 i G11 8 Henrik Eggar Nilsson Jevnaker IF 1.04,61 1
 31  500 m 1 y G11 < 1
 32  500 m 2 i G11 55 Erlend Andre Rue Gol IL 56,76 1
 33  500 m 2 y G11 27 Daniel Johnsen Brandbu IF 1.26,87 1
 34  500 m 1 i J12 9 Guro Kristiansen Østby Jevnaker IF 55,93 1
 35  500 m 1 y J12 < 1
 36  500 m 2 i J12 10 Amalie Berg Jevnaker IF 50,84 1
 37  500 m 2 y J12 53 Anette Eidsberget Gol IL 1.00,36 1
 38  500 m 3 i J12 11 Guro Ruden Brørby Jevnaker IF 51,73 1
 39  500 m 3 y J12 22 Ingunn Myhre Brandbu IF 52,46 1
 40  500 m 1 i G12 25 Mikkel Johansen Brandbu IF 55,93 1
 41  500 m 1 y G12 < 1
 42  500 m 2 i G12 41 Robin Sleeking Hol IL 57,06 1
 43  500 m 2 y G12 24 Kristian Breisjøberget Aaserud Brandbu IF 55,11 1
 44  500 m 1 i GJC < 1
 45  500 m 1 y GJC < 1
 46  500 m 2 i GJC 31 Jan Erland Asbjørnhus Geithus IL 49,41 1
 47  500 m 2 y GJC 32 Bjørnar Borgersen Geithus IL 46,12 1
 48  500 m 3 i GJC 43 Håkon Jorde Aktiv SK 46,14 1
 49  500 m 3 y GJC 30 Sondre K. Glesne Geithus IL 44,16 1
 50  500 m 1 i JJB 48 Birgit Eide Gol IL 51,77 1
 51  500 m 1 y JJB 29 Eline Margrethe Husmo-Pettersen Drammens SK 50,64 1
 52  500 m 1 i GJB 15 Håkon Sundøen Brørby Jevnaker IF 42,57 1
 53  500 m 1 y GJB < 1
 54  500 m 2 i GJB 49 Kristian Eidsberget Gol IL 46,60 1
 55  500 m 2 y GJB 17 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 43,50 1
 56  500 m 3 i GJB 42 Lars Ottar Jorde Aktiv SK 44,90 1
 57  500 m 3 y GJB 16 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF 42,81 1
 58  500 m 1 i MV<60 34 Øystein Borgersen Geithus IL 47,26 1
 59  500 m 1 y MV<60 < 1
 60  500 m 1 i JJCS 12 Ingrid Marie Heggemsnes Wego Jevnaker IF 53,65 1
 61  500 m 1 y JJCS 28 Katrine Haug Drammens SK 49,67 1
 62  500 m 1 i GJCS 51 Tor Ove M. Langehaugen Gol IL 50,16 1
 63  500 m 1 y GJCS 13 Sander Mikkelsen Jevnaker IF 43,43 1
 64  500 m 2 i GJCS 37 Mattis Sveinhaug Gjøvik SK 50,56 1
 65  500 m 2 y GJCS 52 Ole Ivar Jorde Gol IL 56,61 1
 66  500 m 1 i JJBS 33 Veronica Esperum Geithus IL 49,46 1
 67  500 m 1 y JJBS < 1
 68  500 m 1 i GJBS 14 Fredrik Ruden Brørby Jevnaker IF 47,82 1
 69  500 m 1 y GJBS < 1
 70  500 m 2 i GJBS < 1
 71  500 m 2 y GJBS 40 Kristian Gamme Ulekleiv Gjøvik SK 42,60 1
 72  500 m 3 i GJBS 35 Marius Sunde Gjøvik SK 50,53 1
 73  500 m 3 y GJBS 50 Ole Henrik Haugen Gol IL 45,39 1
 74  500 m 1 i MVS>60 47 Ove Kristian Moholt Gol IL 57,52 1
 75  500 m 1 y MVS>60 < 1
 76  500 m 1 i KVS<60 44 Tina Eidsgård Gol IL 1.30,99 1
 77  500 m 1 y KVS<60 < 1
 78  500 m 1 i MVS<60 36 Sven Kåre Sunde Gjøvik SK 46,70 1
 79  500 m 1 y MVS<60 < 1
 80  100 m 1 i JR 66 Helene Spildrejordet Gol IL 18,57 2
 81  100 m 1 y JR < 2
 82  100 m 2 i JR 63 Celine Andersen Gol IL 22,97 2
 83  100 m 2 y JR 1 Maren Ramsrud Jevnaker IF 17,99 2
 84  100 m 3 i JR 61 Marissa Agnetha M. Kolsrud Gol IL 51,75 2
 85  100 m 3 y JR 23 Frida Mortensen Johansen Brandbu IF 15,08 2
 86  100 m 4 i JR 64 Marita Johansen Gol IL 24,56 2
 87  100 m 4 y JR 2 Emma Beate Moe Brørby Jevnaker IF 18,25 2
 88  100 m 5 i JR 58 Tyra Kristin M. Langehaugen Gol IL 22,68 2
 89  100 m 5 y JR 59 Nora Kristin Rue Gol IL 14,73 2
 90  100 m 6 i JR 62 Nikita Engene Gol IL DNS 2
 91  100 m 6 y JR 60 Diis Eirin M. Kolsrud Gol IL 33,56 2
 92  100 m 1 i GR 74 Elias Fossum Gol IL 21,13 2
 93  100 m 1 y GR 76 Sondre E. Thorset Gol IL DNS 2
 94  100 m 2 i GR 67 Emil Skredderberget Gol IL 33,78 2
 95  100 m 2 y GR 69 Emil Elias Rue Gol IL 18,60 2
 96  100 m 3 i GR 73 Stian Eidsgård Gol IL 25,08 2
 97  100 m 3 y GR 70 Sondre Ransedokken Gol IL 25,08 2
 98  400 m 1 i JR 62 Nikita Engene Gol IL DNS 3
 99  400 m 1 y JR < 3
 100  400 m 2 i JR 65 Kristine Nymoen Gol IL 1.11,19 3
 101  400 m 2 y JR 1 Maren Ramsrud Jevnaker IF 1.11,98 3
 102  400 m 3 i JR 59 Nora Kristin Rue Gol IL 55,20 3
 103  400 m 3 y JR 58 Tyra Kristin M. Langehaugen Gol IL 1.59,24 3
 104  400 m 4 i JR 2 Emma Beate Moe Brørby Jevnaker IF 1.16,94 3
 105  400 m 4 y JR 60 Diis Eirin M. Kolsrud Gol IL 1.10,86 3
 106  400 m 5 i JR 23 Frida Mortensen Johansen Brandbu IF 1.01,46 3
 107  400 m 5 y JR 66 Helene Spildrejordet Gol IL 1.10,86 3
 108  400 m 6 i JR 3 Emma Kristiansen Østby Jevnaker IF 1.01,16 3
 109  400 m 6 y JR 64 Marita Johansen Gol IL 1.36,92 3
 110  400 m 1 i GR 5 Ole Martin Strande Johansen Jevnaker IF 1.02,37 3
 111  400 m 1 y GR 67 Emil Skredderberget Gol IL 2.06,65 3
 112  400 m 2 i GR 73 Stian Eidsgård Gol IL 1.51,92 3
 113  400 m 2 y GR 6 Christoffer Hovde Jevnaker IF 52,38 3
 114  400 m 3 i GR 71 Per Aleksander Viko Gol IL 1.14,75 3
 115  400 m 3 y GR 4 Tobias Berg Jevnaker IF 50,54 3
 116  400 m 4 i GR 68 Kristian Moholt Langehaugen Gol IL 57,18 3
 117  400 m 4 y GR 70 Sondre Ransedokken Gol IL 2.03,20 3
 118  400 m 5 i GR 72 Karl Erik Slåtto Gol IL 1.15,77 3
 119  400 m 5 y GR 69 Emil Elias Rue Gol IL 1.18,24 3
 120  400 m 1 i G10 38 Joren Sleeking Hol IL 45,79 2
 121  400 m 1 y G10 57 Jonatan Johansen Gol IL 1.22,31 2
 122  400 m 2 i G10 20 Simen Liaklev Brandbu IF 43,51 2
 123  400 m 2 y G10 75 Henrik K. Glesne Geithus IL 49,48 2
 124  400 m 3 i G10 19 Henrik Mortensen Johansen Brandbu IF 45,56 2
 125  400 m 3 y G10 39 Nicolas Sveinhaug Gjøvik SK DNS 2
 126  400 m 4 i G10 56 Ole Einar Moholt Langehaugen Gol IL 57,99 2
 127  400 m 4 y G10 7 Ole Magnus Heggemsnes Wego Jevnaker IF 46,35 2
 128  400 m 5 i G10 46 Per Inge Raa Hauge Lærdal IL 50,64 2
 129  400 m 5 y G10 21 Magnus Hellum Danielsen Brandbu IF DNS 2
 130  1000 m 1 i J11 54 Anita Medgård Gol IL 2.05,05 2
 131  1000 m 1 y J11 < 2
 132  1000 m 1 i G11 8 Henrik Eggar Nilsson Jevnaker IF 2.18,69 2
 133  1000 m 1 y G11 55 Erlend Andre Rue Gol IL 2.07,85 2
 134  1000 m 1 i J12 11 Guro Ruden Brørby Jevnaker IF 1.47,37 2
 135  1000 m 1 y J12 < 2
 136  1000 m 2 i J12 9 Guro Kristiansen Østby Jevnaker IF 1.57,04 2
 137  1000 m 2 y J12 22 Ingunn Myhre Brandbu IF 1.48,63 2
 138  1000 m 3 i J12 10 Amalie Berg Jevnaker IF 1.45,41 2
 139  1000 m 3 y J12 53 Anette Eidsberget Gol IL 2.04,32 2
 140  1000 m 1 i G12 24 Kristian Breisjøberget Aaserud Brandbu IF DNS 2
 141  1000 m 1 y G12 41 Robin Sleeking Hol IL 1.59,62 2
 142  1000 m 1 i JJCS 28 Katrine Haug Drammens SK 1.42,93 2
 143  1000 m 1 y JJCS 12 Ingrid Marie Heggemsnes Wego Jevnaker IF 1.54,71 2
 144  1000 m 1 i GJCS 51 Tor Ove M. Langehaugen Gol IL 1.49,52 2
 145  1000 m 1 y GJCS 37 Mattis Sveinhaug Gjøvik SK 1.46,18 2
 146  1000 m 2 i GJCS 13 Sander Mikkelsen Jevnaker IF 1.34,87 2
 147  1000 m 2 y GJCS 52 Ole Ivar Jorde Gol IL 2.03,58 2
 148  1000 m 1 i JJBS 33 Veronica Esperum Geithus IL 1.39,05 2
 149  1000 m 1 y JJBS < 2
 150  1000 m 1 i GJBS < 2
 151  1000 m 1 y GJBS 14 Fredrik Ruden Brørby Jevnaker IF 1.38,42 2
 152  1000 m 2 i GJBS 40 Kristian Gamme Ulekleiv Gjøvik SK 1.27,65 2
 153  1000 m 2 y GJBS 50 Ole Henrik Haugen Gol IL 1.31,88 2
 154  1000 m 1 i MVS>60 47 Ove Kristian Moholt Gol IL 2.00,89 2
 155  1000 m 1 y MVS>60 < 2
 156  1000 m 1 i MVS<60 36 Sven Kåre Sunde Gjøvik SK 1.41,47 2
 157  1000 m 1 y MVS<60 < 2
 158  3000 m 1 i GJC 30 Sondre K. Glesne Geithus IL 5.06,21 2
 159  3000 m 1 y GJC 32 Bjørnar Borgersen Geithus IL 5.17,31 2
 160  3000 m 2 i GJC 31 Jan Erland Asbjørnhus Geithus IL 5.21,49 2
 161  3000 m 2 y GJC 43 Håkon Jorde Aktiv SK 5.17,04 2
 162  3000 m 1 i JJB 29 Eline Margrethe Husmo-Pettersen Drammens SK 5.53,04 2
 163  3000 m 1 y JJB 48 Birgit Eide Gol IL 6.41,09 2
 164  3000 m 1 i GJB 16 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF 5.01,07 2
 165  3000 m 1 y GJB < 2
 166  3000 m 2 i GJB 49 Kristian Eidsberget Gol IL 6.02,70 2
 167  3000 m 2 y GJB 15 Håkon Sundøen Brørby Jevnaker IF 5.00,15 2
 168  3000 m 3 i GJB 42 Lars Ottar Jorde Aktiv SK 5.10,23 2
 169  3000 m 3 y GJB 17 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 4.50,88 2
 170  3000 m 1 i MV<60 34 Øystein Borgersen Geithus IL 5.25,85 2
 171  3000 m 1 y MV<60 < 2

 This process used 64 ms for its computations. It spent 4 ms in system calls.