web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

HK2014_Hol

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Hol IL Skøytegruppa Overdommar: Ola Halvar Jorde
 2  Bane: Hol Stadion
 3  Dato 1: 23.02.2014
 4  Dato 2:
 5  Løp: Hallingdalskarusellen 2014, Hol
 6  Vér, temp: Overskya, opphald, vindstille, +5 grader
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 i JR 3 Emma Kristiansen Østby Jevnaker IF 1.17,19 1
 9  500 m 1 y JR 65 Kristine Nymoen Gol IL 1.26,71 1
 10  500 m 2 i JR 39 Maria Bianca Nistad Samsonsen Fana IL 1.18,00 1
 11  500 m 2 y JR < 1
 12  500 m 1 i GR 6 Christoffer Hovde Jevnaker IF 1.05,76 1
 13  500 m 1 y GR 71 Per Aleksander Viko Gol IL 1.28,15 1
 14  500 m 2 i GR 5 Ole Martin Strande Johansen Jevnaker IF 1.14,35 1
 15  500 m 2 y GR 72 Karl Erik Slåtto Gol IL 1.30,61 1
 16  500 m 3 i GR 4 Tobias Berg Jevnaker IF 1.01,12 1
 17  500 m 3 y GR 68 Kristian Moholt Langehaugen Gol IL 1.07,77 1
 18  500 m 1 i G10 < 1
 19  500 m 1 y G10 < 1
 20  500 m 2 i G10 20 Simen Liaklev Brandbu IF 55,81 1
 21  500 m 2 y G10 7 Ole Magnus Heggemsnes Wego Jevnaker IF 56,06 1
 22  500 m 3 i G10 38 Joren Sleeking Hol IL 56,46 1
 23  500 m 3 y G10 75 Henrik K. Glesne Geithus IL 1.02,65 1
 24  500 m 4 i G10 19 Henrik Mortensen Johansen Brandbu IF 55,77 1
 25  500 m 4 y G10 56 Ole Einar Moholt Langehaugen Gol IL 1.12,12 1
 26  500 m 1 i J11 54 Anita Medgård Gol IL 1.00,70 1
 27  500 m 1 y J11 < 1
 28  500 m 1 i G11 55 Erlend Andre Rue Gol IL 56,07 1
 29  500 m 1 y G11 < 1
 30  500 m 2 i G11 8 Henrik Eggar Nilsson Jevnaker IF 1.08,27 1
 31  500 m 2 y G11 27 Daniel Johnsen Brandbu IF 1.25,99 1
 32  500 m 1 i J12 11 Guro Ruden Brørby Jevnaker IF 52,74 1
 33  500 m 1 y J12 < 1
 34  500 m 2 i J12 22 Ingunn Myhre Brandbu IF 53,04 1
 35  500 m 2 y J12 10 Amalie Berg Jevnaker IF 51,32 1
 36  500 m 3 i J12 53 Anette Eidsberget Gol IL 1.01,21 1
 37  500 m 3 y J12 9 Guro Kristiansen Østby Jevnaker IF 58,02 1
 38  500 m 1 i G12 24 Kristian Breisjøberget Aaserud Brandbu IF 58,62 1
 39  500 m 1 y G12 < 1
 40  500 m 2 i G12 41 Robin Sleeking Hol IL 59,79 1
 41  500 m 2 y G12 25 Mikkel Johansen Brandbu IF 59,45 1
 42  500 m 1 i JJC 12 Ingrid Marie Heggemsnes Wego Jevnaker IF 55,13 1
 43  500 m 1 y JJC < 1
 44  500 m 1 i GJC 37 Mattis Sveinhaug Gjøvik SK 50,47 1
 45  500 m 1 y GJC 32 Bjørnar Borgersen Geithus IL 47,33 1
 46  500 m 2 i GJC 31 Jan Erland Asbjørnhus Geithus IL 50,21 1
 47  500 m 2 y GJC 51 Tor Ove M. Langehaugen Gol IL 1.04,49 F 1
 48  500 m 3 i GJC 30 Sondre K. Glesne Geithus IL 43,71 1
 49  500 m 3 y GJC 13 Sander Mikkelsen Jevnaker IF 44,31 1
 50  500 m 1 i JJB 48 Birgit Eide Gol IL 52,63 1
 51  500 m 1 y JJB 29 Eline Margrethe Husmo-Pettersen Drammens SK 53,06 1
 52  500 m 1 i GJB 28 Thomas Medgård Gol IL 43,78 1
 53  500 m 1 y GJB < 1
 54  500 m 2 i GJB 49 Kristian Eidsberget Gol IL 46,88 1
 55  500 m 2 y GJB 14 Fredrik Ruden Brørby Jevnaker IF 49,19 1
 56  500 m 3 i GJB 40 Kristian Gamme Ulekleiv Gjøvik SK 42,39 1
 57  500 m 3 y GJB 15 Håkon Sundøen Brørby Jevnaker IF 44,05 1
 58  500 m 4 i GJB 50 Ole Henrik Haugen Gol IL 45,52 1
 59  500 m 4 y GJB 16 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF 43,96 1
 60  500 m 5 i GJB 17 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 44,66 1
 61  500 m 5 y GJB 35 Marius Sunde Gjøvik SK 51,31 1
 62  500 m 1 i MV>60 47 Ove Kristian Moholt Gol IL 56,43 1
 63  500 m 1 y MV>60 < 1
 64  500 m 1 i MV<60 36 Sven Kåre Sunde Gjøvik SK 48,76 1
 65  500 m 1 y MV<60 34 Øystein Borgersen Geithus IL 50,07 1
 66  500 m 2 i MV<60 33 Cato Berg Jevnaker IF 55,09 1
 67  500 m 2 y MV<60 < 1
 68  100 m 1 i JR 18 Cathi Bergli Hol IL 42,85 2
 69  100 m 1 y JR 1 Maren Ramsrud Jevnaker IF 17,34 2
 70  100 m 2 i JR 58 Tyra Kristin M. Langehaugen Gol IL 23,39 2
 71  100 m 2 y JR 61 Marissa Agnetha M. Kolsrud Gol IL 40,08 2
 72  100 m 3 i JR 23 Frida Mortensen Johansen Brandbu IF 14,77 2
 73  100 m 3 y JR 60 Diis Eirin M. Kolsrud Gol IL 27,09 2
 74  100 m 4 i JR 2 Emma Beate Moe Brørby Jevnaker IF 17,54 2
 75  100 m 4 y JR 59 Nora Kristin Rue Gol IL 15,10 2
 76  100 m 5 i JR 39 Maria Bianca Nistad Samsonsen Fana IL 15,64 2
 77  100 m 5 y JR < 2
 78  100 m 1 i GR 67 Emil Skredderberget Gol IL DNS 2
 79  100 m 1 y GR 69 Emil Elias Rue Gol IL 19,10 2
 80  100 m 2 i GR 70 Sondre Ransedokken Gol IL 26,70 2
 81  100 m 2 y GR 26 Syver Medhus Hol IL 45,27 2
 82  400 m 1 i JR 60 Diis Eirin M. Kolsrud Gol IL 1.53,68 3
 83  400 m 1 y JR 1 Maren Ramsrud Jevnaker IF 1.08,80 3
 84  400 m 2 i JR 65 Kristine Nymoen Gol IL 1.09,81 3
 85  400 m 2 y JR 23 Frida Mortensen Johansen Brandbu IF 59,65 3
 86  400 m 3 i JR 59 Nora Kristin Rue Gol IL 57,79 3
 87  400 m 3 y JR 3 Emma Kristiansen Østby Jevnaker IF 1.05,52 3
 88  400 m 4 i JR 2 Emma Beate Moe Brørby Jevnaker IF 1.17,63 3
 89  400 m 4 y JR 58 Tyra Kristin M. Langehaugen Gol IL 1.44,24 3
 90  400 m 1 i GR < 3
 91  400 m 1 y GR < 3
 92  400 m 2 i GR 69 Emil Elias Rue Gol IL 1.19,76 3
 93  400 m 2 y GR 6 Christoffer Hovde Jevnaker IF 52,99 3
 94  400 m 3 i GR 71 Per Aleksander Viko Gol IL 1.11,59 3
 95  400 m 3 y GR 5 Ole Martin Strande Johansen Jevnaker IF 1.07,53 3
 96  400 m 4 i GR 70 Sondre Ransedokken Gol IL 1.47,62 3
 97  400 m 4 y GR 72 Karl Erik Slåtto Gol IL 1.22,80 3
 98  400 m 5 i GR 4 Tobias Berg Jevnaker IF 49,65 3
 99  400 m 5 y GR 68 Kristian Moholt Langehaugen Gol IL 56,74 3
 100  400 m 1 i G10 < 2
 101  400 m 1 y G10 < 2
 102  400 m 2 i G10 19 Henrik Mortensen Johansen Brandbu IF 46,50 2
 103  400 m 2 y G10 7 Ole Magnus Heggemsnes Wego Jevnaker IF 47,00 2
 104  400 m 3 i G10 38 Joren Sleeking Hol IL 46,00 2
 105  400 m 3 y G10 56 Ole Einar Moholt Langehaugen Gol IL 50,48 2
 106  400 m 4 i G10 75 Henrik K. Glesne Geithus IL 51,74 2
 107  400 m 4 y G10 20 Simen Liaklev Brandbu IF 45,15 2
 108  1000 m 1 i J11 54 Anita Medgård Gol IL 2.05,74 2
 109  1000 m 1 y J11 < 2
 110  1000 m 1 i G11 8 Henrik Eggar Nilsson Jevnaker IF 2.24,38 2
 111  1000 m 1 y G11 55 Erlend Andre Rue Gol IL 2.06,85 2
 112  1000 m 1 i J12 9 Guro Kristiansen Østby Jevnaker IF 2.00,06 2
 113  1000 m 1 y J12 < 2
 114  1000 m 2 i J12 10 Amalie Berg Jevnaker IF 1.51,35 2
 115  1000 m 2 y J12 53 Anette Eidsberget Gol IL 2.09,45 2
 116  1000 m 3 i J12 22 Ingunn Myhre Brandbu IF 2.07,90 F 2
 117  1000 m 3 y J12 11 Guro Ruden Brørby Jevnaker IF 1.53,66 2
 118  1000 m 1 i G12 24 Kristian Breisjøberget Aaserud Brandbu IF DNS 2
 119  1000 m 1 y G12 41 Robin Sleeking Hol IL 2.07,82 2
 120  1000 m 1 i JJC 12 Ingrid Marie Heggemsnes Wego Jevnaker IF 2.02,53 2
 121  1000 m 1 y JJC < 2
 122  1000 m 1 i GJC 37 Mattis Sveinhaug Gjøvik SK 1.51,73 2
 123  1000 m 1 y GJC 32 Bjørnar Borgersen Geithus IL 1.40,38 2
 124  1000 m 2 i GJC 31 Jan Erland Asbjørnhus Geithus IL 1.44,28 2
 125  1000 m 2 y GJC 13 Sander Mikkelsen Jevnaker IF 1.38,61 2
 126  1000 m 3 i GJC 30 Sondre K. Glesne Geithus IL 1.34,49 2
 127  1000 m 3 y GJC 51 Tor Ove M. Langehaugen Gol IL 2.00,02 2
 128  1000 m 1 i JJB 29 Eline Margrethe Husmo-Pettersen Drammens SK 1.53,06 2
 129  1000 m 1 y JJB 48 Birgit Eide Gol IL 1.56,74 2
 130  1000 m 1 i GJB 16 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF 1.32,26 2
 131  1000 m 1 y GJB 28 Thomas Medgård Gol IL 1.34,55 2
 132  1000 m 2 i GJB 40 Kristian Gamme Ulekleiv Gjøvik SK 1.28,62 2
 133  1000 m 2 y GJB 17 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 1.31,00 2
 134  1000 m 3 i GJB 14 Fredrik Ruden Brørby Jevnaker IF 1.45,58 2
 135  1000 m 3 y GJB 50 Ole Henrik Haugen Gol IL 1.37,36 2
 136  1000 m 4 i GJB 15 Håkon Sundøen Brørby Jevnaker IF 1.54,92 F 2
 137  1000 m 4 y GJB 49 Kristian Eidsberget Gol IL 1.37,28 2
 138  1000 m 1 i MV>60 47 Ove Kristian Moholt Gol IL 2.08,83 2
 139  1000 m 1 y MV>60 < 2
 140  1000 m 1 i MV<60 34 Øystein Borgersen Geithus IL 1.40,47 2
 141  1000 m 1 y MV<60 36 Sven Kåre Sunde Gjøvik SK 1.40,72 2
 142  1000 m 2 i MV<60 33 Cato Berg Jevnaker IF 2.01,51 2
 143  1000 m 2 y MV<60 < 2

 This process used 52 ms for its computations. It spent 8 ms in system calls.