web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

HK2015_Gol

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Gol IL Skøytegruppa Overdommar: Ola Halvar Jorde
 2  Bane: Glitre Stadion
 3  Dato 1: 28.02.2015
 4  Dato 2: 01.03.2015
 5  Løp: Hallingdalskarusellen 2015
 6  Vér, temp: -2 grader, opphald, delvis overskya, vindstille
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 i JR 47 Selma Viko Eidsgåd Gol IL 1.25,54 1 18,22
 9  500 m 1 y JR 2 Emma Beate Moe Brørby Jevnaker IF 1.22,99 1 18,66
 10  500 m 2 i JR 21 Mathea Nordvik Brandbu IF 1.05,70 MT 1 ~~~
 11  500 m 2 y JR 43 Helene Spildrejordet Gol IL 1.28,63 MT 1
 12  500 m 3 i JR 60 Anine Haugnes Bjørklund Geithus IL 1.20,17 1 17,00
 13  500 m 3 y JR 33 Thea Larsen Mjøs Fana IL 1.18,79 1 ~~~
 14  500 m 1 i GR 48 Elias Fossum Gol IL 1.23,64 1 17,58
 15  500 m 1 y GR < 1
 16  500 m 1 i J10 56 Nora Kristin Rue Gol IL 1.01,92 1 ~~~
 17  500 m 1 y J10 < 1
 18  500 m 2 i J10 22 Frida Mortensen Johansen Brandbu IF 1.06,19 1 ~~~
 19  500 m 2 y J10 34 Maria Bianca Samsonsen Fana IL 1.03,59 1 14,41
 20  500 m 1 i G10 53 Kristian Moholt Langehaugen Gol IL 1.05,82 MT 1 14,69
 21  500 m 1 y G10 < 1
 22  500 m 2 i G10 35 Sindre Larsen Mjøs Fana IL 1.02,36 1 14,85
 23  500 m 2 y G10 44 Per Aleksander Viko Gol IL 1.17,83 1 15,88
 24  500 m 1 i J11 30 Benedicte Keltie Sætersdal Fana IL 1.03,26 1 15,06
 25  500 m 1 y J11 < 1
 26  500 m 1 i G11 14 Joren Sleeking Hol IL 53,82 1 13,80
 27  500 m 1 y G11 24 Magnus Hellum Danielsen Brandbu IF 1.06,04 1 14,77
 28  500 m 2 i G11 25 Henrik Mortensen Johansen Brandbu IF 53,90 1 ~~~
 29  500 m 2 y G11 23 Simen Liaklev Brandbu IF 52,69 1 ~~~
 30  500 m 3 i G11 52 Ole Einar Moholt Langehaugen Gol IL 56,69 1 14,13
 31  500 m 3 y G11 < 1
 32  500 m 1 i J12 1 Julie Berg Sjøbrend Aktiv SK 51,45 1 13,49
 33  500 m 1 y J12 42 Anita Medgård Gol IL 57,65 1 14,98
 34  500 m 1 i G12 38 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK 52,88 1 14,01
 35  500 m 1 y G12 11 Jørgen Natvik Lærdal IL DNS 1
 36  500 m 2 i G12 26 Daniel Johnsen Brandbu IF 1.15,14 1 15,47
 37  500 m 2 y G12 57 Erlend Andre Rue Gol IL 52,10 1 12,91
 38  500 m 1 i GJC 15 Robin Sleeking Hol IL 51,78 1 12,69
 39  500 m 1 y GJC < 1
 40  500 m 1 i MV<60 18 Terje Fjæreide Geithus IL 49,32 1 13,35
 41  500 m 1 y MV<60 < 1
 42  500 m 1 i MV>60 36 Edvin Skjerven Vik IL 59,07 1 14,93
 43  500 m 1 y MV>60 < 1
 44  500 m 1 i JJCS 50 Anette Eidsberget Gol IL 59,07 1 15,03
 45  500 m 1 y JJCS 5 Ingrid Marie Heggemsnes Wego Jevnaker IF 53,06 1 13,37
 46  500 m 1 i GJCS 10 Jan Erland Asbjørnhus Geithus IL 45,29 1 12,04
 47  500 m 1 y GJCS 29 Hans Martin Hellum Danielsen Brandbu IF 54,84 1 13,69
 48  500 m 2 i GJCS 27 Mikkel Mortensen Johansen Brandbu IF 56,16 1 ~~~
 49  500 m 2 y GJCS 28 Kristian Breisjøberget Aaserud Brandbu IF 55,03 1 14,27
 50  500 m 1 i JJBS < 1
 51  500 m 1 y JJBS 41 Birgit Eide Gol IL 49,77 1 ~~~
 52  500 m 1 i GJBS 51 Tor Ove M. Langehaugen Gol IL 49,04 1 12,52
 53  500 m 1 y GJBS 49 Ole Henrik Haugen Gol IL 1.00,40 1 18,67
 54  500 m 1 i MJAS 12 Andreas Offerdal Lærdal IL 47,33 1 11,80
 55  500 m 1 y MJAS < 1
 56  500 m 1 i MSS 9 Tom Stian Finden Nundal Lærdal IL DNS 2
 57  500 m 1 y MSS < 2
 58  500 m 1 i MVS<60 8 Finn Hauge Lærdal IL 42,62 1 11,51
 59  500 m 1 y MVS<60 < 1
 60  500 m 1 i MVS>60 6 Øystein Lilletvedt Fana IL 53,28 1 13,98
 61  500 m 1 y MVS>60 37 Brynjulf Måkestad Hardanger SK 44,65 1 11,82
 62  500 m 2 i MVS>60 16 Ove Kristian Moholt Gol IL 55,46 1 13,93
 63  500 m 2 y MVS>60 < 1
 64  100 m 1 i JR 54 Tyra Kristin M. Langehaugen Gol IL 20,80 2
 65  100 m 1 y JR 33 Thea Larsen Mjøs Fana IL 16,85 2
 66  100 m 2 i JR 59 Liv Anne Berget Gol IL 20,93 2
 67  100 m 2 y JR 60 Anine Haugnes Bjørklund Geithus IL 17,08 2
 68  100 m 3 i JR 3 Maren Ramsrud Jevnaker IF 16,37 2
 69  100 m 3 y JR 19 Mathilde Eikrehagen Hol IL 38,95 2
 70  100 m 1 i GR 45 Sondre Ransedokken Gol IL 19,19 2
 71  100 m 1 y GR < 2
 72  100 m 2 i GR 39 Vegard Nordnæs Hol IL 17,78 2
 73  100 m 2 y GR 55 Emil Elias Rue Gol IL 15,99 2
 74  100 m 3 i GR 58 Knut Erland Skredegård Gol IL 19,07 2
 75  100 m 3 y GR 13 Syver Pålson Medhus Hol IL 33,04 2
 76  100 m 4 i GR 46 Andreas Stillingen Gol IL 37,98 2
 77  100 m 4 y GR 61 Lucas Haugnes Bjørklund Geithus IL 17,38 2
 78  400 m 1 i JR 54 Tyra Kristin M. Langehaugen Gol IL 1.30,95 3
 79  400 m 1 y JR < 3
 80  400 m 2 i JR 43 Helene Spildrejordet Gol IL 1.10,61 3
 81  400 m 2 y JR 21 Mathea Nordvik Brandbu IF 56,48 3
 82  400 m 3 i JR 59 Liv Anne Berget Gol IL 1.25,49 3
 83  400 m 3 y JR 47 Selma Viko Eidsgåd Gol IL 1.11,13 3
 84  400 m 4 i JR 3 Maren Ramsrud Jevnaker IF 1.02,89 3
 85  400 m 4 y JR 2 Emma Beate Moe Brørby Jevnaker IF 1.06,67 3
 86  400 m 1 i GR 61 Lucas Haugnes Bjørklund Geithus IL 1.17,11 3
 87  400 m 1 y GR < 3
 88  400 m 2 i GR 13 Syver Pålson Medhus Hol IL 1.36,65 3
 89  400 m 2 y GR < 3
 90  400 m 3 i GR 45 Sondre Ransedokken Gol IL 1.27,92 3
 91  400 m 3 y GR 58 Knut Erland Skredegård Gol IL 1.13,17 3
 92  400 m 4 i GR 48 Elias Fossum Gol IL 1.08,71 MT 3
 93  400 m 4 y GR 46 Andreas Stillingen Gol IL 2.18,12 3
 94  400 m 5 i GR 39 Vegard Nordnæs Hol IL 1.09,55 3
 95  400 m 5 y GR 55 Emil Elias Rue Gol IL 1.05,92 3
 96  400 m 1 i J10 22 Frida Mortensen Johansen Brandbu IF 53,39 2
 97  400 m 1 y J10 < 2
 98  400 m 2 i J10 34 Maria Bianca Samsonsen Fana IL 51,24 2
 99  400 m 2 y J10 56 Nora Kristin Rue Gol IL 50,55 2
 100  400 m 1 i G10 35 Sindre Larsen Mjøs Fana IL 59,28 2
 101  400 m 1 y G10 < 2
 102  400 m 2 i G10 44 Per Aleksander Viko Gol IL 57,41 2
 103  400 m 2 y G10 53 Kristian Moholt Langehaugen Gol IL 51,26 2
 104  1000 m 1 i J11 30 Benedicte Keltie Sætersdal Fana IL 2.06,74 2 28,88 1.17,03
 105  1000 m 1 y J11 < 2
 106  1000 m 1 i G11 14 Joren Sleeking Hol IL 1.43,86 2 23,45 ~~~
 107  1000 m 1 y G11 23 Simen Liaklev Brandbu IF 1.44,44 2 ~~~ 1.03,05
 108  1000 m 2 i G11 25 Henrik Mortensen Johansen Brandbu IF 1.49,31 2 23,87 1.04,79
 109  1000 m 2 y G11 52 Ole Einar Moholt Langehaugen Gol IL 2.02,39 2 24,76 1.10,64
 110  1000 m 3 i G11 < 2
 111  1000 m 3 y G11 24 Magnus Hellum Danielsen Brandbu IF DNS 2
 112  1000 m 1 i J12 42 Anita Medgård Gol IL 1.56,89 2 26,83 1.11,40
 113  1000 m 1 y J12 1 Julie Berg Sjøbrend Aktiv SK 1.43,24 2 24,22 1.03,01
 114  1000 m 1 i G12 38 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK 1.40,37 2 23,41 1.01,32
 115  1000 m 1 y G12 57 Erlend Andre Rue Gol IL 1.43,45 2 23,08 1.02,56
 116  1000 m 2 i G12 11 Jørgen Natvik Lærdal IL DNS 2
 117  1000 m 2 y G12 26 Daniel Johnsen Brandbu IF 2.38,06 2 30,44 1.25,14
 118  1000 m 1 i JJCS 50 Anette Eidsberget Gol IL 1.56,81 2 27,26 1.11,99
 119  1000 m 1 y JJCS 5 Ingrid Marie Heggemsnes Wego Jevnaker IF 1.49,61 2 24,65 1.05,92
 120  1000 m 1 i GJCS 28 Kristian Breisjøberget Aaserud Brandbu IF 1.48,15 2 25,12 1.05,73
 121  1000 m 1 y GJCS 10 Jan Erland Asbjørnhus Geithus IL 1.32,22 2 21,51 56,08
 122  1000 m 2 i GJCS 29 Hans Martin Hellum Danielsen Brandbu IF 1.57,43 2 26,97 1.11,88
 123  1000 m 2 y GJCS 27 Mikkel Mortensen Johansen Brandbu IF 1.56,12 2 ~~~ 1.11,41
 124  1000 m 1 i JJBS 41 Birgit Eide Gol IL 1.45,35 2 23,27 1.01,50
 125  1000 m 1 y JJBS < 2
 126  1000 m 1 i GJBS 51 Tor Ove M. Langehaugen Gol IL 1.39,27 2 22,00 58,36
 127  1000 m 1 y GJBS 49 Ole Henrik Haugen Gol IL 1.30,51 2 20,87 53,91
 128  1000 m 1 i MJAS 12 Andreas Offerdal Lærdal IL 1.37,35 2 21,61 58,13
 129  1000 m 1 y MJAS < 2
 130  1000 m 1 i MSS 9 Tom Stian Finden Nundal Lærdal IL DNS 1
 131  1000 m 1 y MSS < 1
 132  1000 m 1 i MVS<60 8 Finn Hauge Lærdal IL 1.28,56 2 19,91 52,51
 133  1000 m 1 y MVS<60 < 2
 134  1000 m 1 i MVS>60 6 Øystein Lilletvedt Fana IL 1.49,64 2 25,31 1.06,58
 135  1000 m 1 y MVS>60 37 Brynjulf Måkestad Hardanger SK 1.33,38 MT 2 21,67 57,06
 136  1000 m 2 i MVS>60 16 Ove Kristian Moholt Gol IL 2.02,66 2 26,15 1.11,69
 137  1000 m 2 y MVS>60 < 2
 138  3000 m 1 i GJC 15 Robin Sleeking Hol IL 5.50,80 2 24,48 1.05,74 1.49,52 2.35,30 3.22,12 4.11,66 5.01,84
 139  3000 m 1 y GJC < 2
 140  3000 m 1 i MV<60 18 Terje Fjæreide Geithus IL 6.04,29 2 28,04 1.13,37 2.00,37 2.48,71 3.37,29 4.25,75 5.15,66
 141  3000 m 1 y MV<60 < 2
 142  3000 m 1 i MV>60 36 Edvin Skjerven Vik IL 5.22,84 2 24,83 1.03,92 1.45,59 2.28,46 2.52,78 3.55,24 4.38,73
 143  3000 m 1 y MV>60 < 2

 This process used 44 ms for its computations. It spent 4 ms in system calls.