web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

HK2015_Hol

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Hol IL Skøytegruppa Overdommar: Ola Halvar Jorde
 2  Bane: Glitre Stadion
 3  Dato 1: 01.03.2015
 4  Dato 2:
 5  Løp: Hallingdalskarusellen 2015 Hol
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 i JR 33 Thea Larsen Mjøs Fana IL
 9  500 m 1 y JR 21 Mathea Nordvik Brandbu IF
 10  500 m 1 i GR 58 Elias Fossum Gol IL
 11  500 m 1 y GR <
 12  500 m 1 i J10 34 Maria Bianca Samsonsen Fana IL
 13  500 m 1 y J10 <
 14  500 m 2 i J10 22 Frida Mortensen Johansen Brandbu IF
 15  500 m 2 y J10 56 Nora Kristine Rue Gol IL
 16  500 m 1 i G10 53 Kristian Langehaugen Gol IL
 17  500 m 1 y G10 <
 18  500 m 2 i G10 35 Sindre Larsen Mjøs Fana IL
 19  500 m 2 y G10 44 Per Aleksander Viko Gol IL
 20  500 m 1 i J11 30 Benedicte Keltie Sætersdal Fana IL
 21  500 m 1 y J11 <
 22  500 m 1 i G11 14 Joren Sleeking Hol IL
 23  500 m 1 y G11 <
 24  500 m 2 i G11 24 Magnus Hellum Danielsen Brandbu IF
 25  500 m 2 y G11 25 Henrik Mortensen Johansen Brandbu IF
 26  500 m 3 i G11 23 Simen Liaklev Brandbu IF
 27  500 m 3 y G11 52 Ole E Langehaugen Gol IL
 28  500 m 1 i J12 42 Anita Medgård Gol IL
 29  500 m 1 y J12 <
 30  500 m 1 i G12 57 Erlend Andre Rue Gol IL
 31  500 m 1 y G12 <
 32  500 m 2 i G12 26 Daniel Johnsen Brandbu IF
 33  500 m 2 y G12 38 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK
 34  500 m 1 i JJC 50 Anette Eidsberget Gol IL
 35  500 m 1 y JJC <
 36  500 m 1 i GJC 15 Robin Sleeking Hol IL
 37  500 m 1 y GJC 27 Mikkel Mortensen Johansen Brandbu IF
 38  500 m 2 i GJC 29 Hans Martin Hellum Danielsen Brandbu IF
 39  500 m 2 y GJC 28 Kristian Breisjøberget Aaserud Brandbu IF
 40  500 m 1 i JJB 41 Birgit Eide Gol IL
 41  500 m 1 y JJB <
 42  500 m 1 i GJB 51 Tor O Langehaugen Gol IL
 43  500 m 1 y GJB <
 44  500 m 1 i MV>60 36 Edvin Skjerven Vik IL
 45  500 m 1 y MV>60 6 Øystein Lilletvedt Fana IL
 46  500 m 2 i MV>60 37 Brynjulf Måkestad Hardanger SK
 47  500 m 2 y MV>60 60 Ove Kristian Moholt Gol IL
 48  100 m 1 i JR 40 Cathi Bergli Hol IL
 49  100 m 1 y JR <
 50  100 m 2 i JR 16 Maria Louise Kittilsbråten Geithus IL
 51  100 m 2 y JR 33 Thea Larsen Mjøs Fana IL
 52  100 m 3 i JR 3 Maren Ramsrud Jevnaker IF
 53  100 m 3 y JR 54 Tyra M Langehaugen Gol IL
 54  100 m 1 i GR 55 Emil Elias Rue Gol IL
 55  100 m 1 y GR 13 Syver Pålson Medhus Hol IL
 56  100 m 2 i GR 45 Sondre Ransedokken Gol IL
 57  100 m 2 y GR 46 Andreas Stillingen Gol IL
 58  100 m 3 i GR 59 Knut Erland Skredegård Gol IL
 59  100 m 3 y GR 39 Vegard Nordnæs Hol IL
 60  400 m 1 i JR 40 Cathi Bergli Hol IL
 61  400 m 1 y JR <
 62  400 m 2 i JR 3 Maren Ramsrud Jevnaker IF
 63  400 m 2 y JR 54 Tyra M Langehaugen Gol IL
 64  400 m 3 i JR 21 Mathea Nordvik Brandbu IF
 65  400 m 3 y JR 16 Maria Louise Kittilsbråten Geithus IL
 66  400 m 1 i GR 45 Sondre Ransedokken Gol IL
 67  400 m 1 y GR <
 68  400 m 2 i GR 55 Emil Elias Rue Gol IL
 69  400 m 2 y GR 39 Vegard Nordnæs Hol IL
 70  400 m 3 i GR 59 Knut Erland Skredegård Gol IL
 71  400 m 3 y GR 13 Syver Pålson Medhus Hol IL
 72  400 m 4 i GR 46 Andreas Stillingen Gol IL
 73  400 m 4 y GR 58 Elias Fossum Gol IL
 74  400 m 1 i J10 22 Frida Mortensen Johansen Brandbu IF
 75  400 m 1 y J10 <
 76  400 m 2 i J10 56 Nora Kristine Rue Gol IL
 77  400 m 2 y J10 34 Maria Bianca Samsonsen Fana IL
 78  400 m 1 i G10 35 Sindre Larsen Mjøs Fana IL
 79  400 m 1 y G10 <
 80  400 m 2 i G10 44 Per Aleksander Viko Gol IL
 81  400 m 2 y G10 53 Kristian Langehaugen Gol IL
 82  1000 m 1 i J11 30 Benedicte Keltie Sætersdal Fana IL
 83  1000 m 1 y J11 <
 84  1000 m 1 i G11 23 Simen Liaklev Brandbu IF
 85  1000 m 1 y G11 <
 86  1000 m 2 i G11 25 Henrik Mortensen Johansen Brandbu IF
 87  1000 m 2 y G11 14 Joren Sleeking Hol IL
 88  1000 m 3 i G11 24 Magnus Hellum Danielsen Brandbu IF
 89  1000 m 3 y G11 52 Ole E Langehaugen Gol IL
 90  1000 m 1 i J12 42 Anita Medgård Gol IL
 91  1000 m 1 y J12 <
 92  1000 m 1 i G12 57 Erlend Andre Rue Gol IL
 93  1000 m 1 y G12 <
 94  1000 m 2 i G12 38 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK
 95  1000 m 2 y G12 26 Daniel Johnsen Brandbu IF
 96  1000 m 1 i JJC 50 Anette Eidsberget Gol IL
 97  1000 m 1 y JJC <
 98  1000 m 1 i GJC 28 Kristian Breisjøberget Aaserud Brandbu IF
 99  1000 m 1 y GJC 27 Mikkel Mortensen Johansen Brandbu IF
 100  1000 m 2 i GJC 15 Robin Sleeking Hol IL
 101  1000 m 2 y GJC 29 Hans Martin Hellum Danielsen Brandbu IF
 102  1000 m 1 i JJB 41 Birgit Eide Gol IL
 103  1000 m 1 y JJB <
 104  1000 m 1 i GJB 51 Tor O Langehaugen Gol IL
 105  1000 m 1 y GJB <
 106  1000 m 1 i MV>60 6 Øystein Lilletvedt Fana IL
 107  1000 m 1 y MV>60 36 Edvin Skjerven Vik IL
 108  1000 m 2 i MV>60 60 Ove Kristian Moholt Gol IL
 109  1000 m 2 y MV>60 37 Brynjulf Måkestad Hardanger SK

 This process used 28 ms for its computations. It spent 12 ms in system calls.