web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

HK2016_Gol

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Gol IL Skøytegruppa Overdommar: Ola Halvar Jorde
 2  Bane: Glitre Stadion
 3  Dato 1: 13.02.2016
 4  Dato 2: 14.02.2016
 5  Løp: Hallingdalskarusellen 2016 Gol
 6  Vér, temp: Opphald, vindstille, -8 grader
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 i JR 47 Emma Beate Moe Brørby Jevnaker IF 1.18,38 3 18,19
 9  500 m 1 y JR < 3
 10  500 m 1 i GR 22 Emil Elias Rue Gol IL 1.18,60 1 ~~~
 11  500 m 1 y GR < 1
 12  500 m 2 i GR 60 Erik Svare Gol IL 1.29,34 1 18,26
 13  500 m 2 y GR 30 Bernard Benjaminsen Båstad IL 1.04,94 1 15,15
 14  500 m 1 i J10 < 1
 15  500 m 1 y J10 63 Helene Spildrejordet Gol IL 1.27,42 1 16,90
 16  500 m 1 i G10 15 Per Aleksander Viko Gol IL 1.23,49 1 ~~~
 17  500 m 1 y G10 14 Kristian Moholt Langehaugen Gol IL 1.26,15 1 14,50
 18  500 m 2 i G10 55 Christoffer Hovde Jevnaker IF 52,68 1 13,56
 19  500 m 2 y G10 16 Karl Erik Slåtto Gol IL 1.15,68 1 16,11
 20  500 m 1 i J11 12 Nora Kristin Rue Gol IL 1.01,92 1 15,02
 21  500 m 1 y J11 < 1
 22  500 m 1 i G11 48 Sondre Hvammen Kongsberg IF 53,83 1 14,08
 23  500 m 1 y G11 56 Ole Martin Strande Johansen Jevnaker IF 1.00,13 1 14,74
 24  500 m 1 i G12 50 Henrik Mortensen Johansen Brandbu IF 51,71 1 12,82
 25  500 m 1 y G12 44 Joren Sleeking Hol IL 49,07 1 12,68
 26  500 m 2 i G12 4 Viktor Smedstad Haukaas Aktiv SK 51,42 1 13,55
 27  500 m 2 y G12 32 Edgar Gunther Båstad IL 1.00,20 1 14,27
 28  500 m 3 i G12 51 Simen Liaklev Brandbu IF 53,48 1 13,24
 29  500 m 3 y G12 11 Ole Einar Moholt Langehaugen Gol IL 1.04,25 1 13,30
 30  500 m 4 i G12 25 Per Inge Raa Hauge Lærdal IL 55,89 1 14,04
 31  500 m 4 y G12 31 Martin Johannessen Båstad IL 55,27 1 13,49
 32  500 m 1 i JJC 8 Anette Eidsberget Gol IL 56,25 1 14,58
 33  500 m 1 y JJC 2 Dafne Cecilia Marin Lund Drammens SK 50,58 1 13,12
 34  500 m 2 i JJC 9 Anita Medgård Gol IL 55,04 1 14,34
 35  500 m 2 y JJC 1 Marie Fossen Drammens SK 50,21 1 13,11
 36  500 m 1 i GJC 10 Erlend Andre Rue Gol IL 47,90 1 12,18
 37  500 m 1 y GJC 53 Kristian Breisjøberget Aaserud Brandbu IF 52,21 1 13,72
 38  500 m 2 i GJC 5 August Middelkoop Aktiv SK 50,21 1 12,88
 39  500 m 2 y GJC 52 Mikkel Mortensen Johansen Brandbu IF 50,09 1 12,97
 40  500 m 3 i GJC 6 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK 52,11 1 13,52
 41  500 m 3 y GJC 45 Robin Sleeking Hol IL 47,57 1 12,11
 42  500 m 1 i JJB 3 Bertha Natalie Hognestad Drammens SK 51,11 1 13,23
 43  500 m 1 y JJB 49 Camilla Hvammen Kongsberg IF 48,51 1 13,21
 44  500 m 1 i GJB 54 Hans Martin Hellem Danielsen Brandbu IF 54,66 1 13,55
 45  500 m 1 y GJB 35 Bjørnar Borgersen Geithus IL 42,74 1 11,47
 46  500 m 1 i KJA 7 Birgit Eide Gol IL 50,59 1 12,77
 47  500 m 1 y KJA < 1
 48  500 m 1 i MV<60 37 Terje Fjæreide Geithus IL 50,10 1 13,55
 49  500 m 1 y MV<60 61 Martin Halvorsen Skuteviken SC 53,76 1 14,33
 50  500 m 1 i MVS<60 24 Finn Hauge Lærdal IL 44,60 1 11,96
 51  500 m 1 y MVS<60 36 Øystein Borgersen Geithus IL 48,85 1 12,70
 52  500 m 1 i MVS>60 38 Øystein Lilletvedt Fana IL 53,94 1 13,90
 53  500 m 1 y MVS>60 62 Ove Kristian Moholt Gol IL 54,54 1 13,85
 54  100 m 1 i JR 18 Mali Sagabråten Gol IL 22,94 1
 55  100 m 1 y JR 21 Nikita Engene Gol IL 18,81 1
 56  100 m 2 i JR 19 Diis Eirin M. Kolsrud Gol IL 22,37 1
 57  100 m 2 y JR 29 Amalie Haugerud Teig Båstad IL 15,91 1
 58  100 m 3 i JR 28 Mathea Aarum Teig Båstad IL 23,83 1
 59  100 m 3 y JR 40 Cathi Bergli Hol IL DNS 1
 60  100 m 4 i JR 17 Tyra Kristin M. Langehaugen Gol IL 21,52 1
 61  100 m 4 y JR 39 Mathilde Eikrehagen Hol IL DNS 1
 62  100 m 5 i JR 27 Eva Tjønn Olsen Lærdal IL DNS 1
 63  100 m 5 y JR 20 Marissa Agnetha M. Kolsrud Gol IL 36,11 1
 64  100 m 1 i GR 58 Andreas Stillingen Gol IL 24,27 2
 65  100 m 1 y GR 59 Sander Bråten Gol IL 20,05 2
 66  100 m 2 i GR 42 Syver Medhus Hol IL 18,59 2
 67  100 m 2 y GR 23 Sondre Ransedokken Gol IL 21,67 2
 68  100 m 3 i GR 33 Oliver Haugerud Teig Båstad IL 18,04 2
 69  100 m 3 y GR 41 Vegard Nordnæs Hol IL 25,30 2
 70  100 m 4 i GR 46 Sebastian Nordnes Hol IL DNS 2
 71  100 m 4 y GR 26 Edvard Tjønn Olsen Lærdal IL 17,85 2
 72  400 m 1 i JR 28 Mathea Aarum Teig Båstad IL 1.04,68 2
 73  400 m 1 y JR < 2
 74  400 m 2 i JR 18 Mali Sagabråten Gol IL 1.32,00 2
 75  400 m 2 y JR 21 Nikita Engene Gol IL 1.07,73 2
 76  400 m 3 i JR 57 Liv Anne Berget Gol IL 1.24,24 2
 77  400 m 3 y JR 29 Amalie Haugerud Teig Båstad IL 58,72 2
 78  400 m 4 i JR 27 Eva Tjønn Olsen Lærdal IL 3.03,65 2
 79  400 m 4 y JR 19 Diis Eirin M. Kolsrud Gol IL 1.31,24 2
 80  400 m 5 i JR 47 Emma Beate Moe Brørby Jevnaker IF 1.06,57 2
 81  400 m 5 y JR 17 Tyra Kristin M. Langehaugen Gol IL 1.19,86 2
 82  400 m 1 i GR 60 Erik Svare Gol IL 1.14,37 3
 83  400 m 1 y GR 30 Bernard Benjaminsen Båstad IL 53,27 3
 84  400 m 2 i GR 23 Sondre Ransedokken Gol IL 1.28,80 3
 85  400 m 2 y GR 59 Sander Bråten Gol IL 1.20,45 3
 86  400 m 3 i GR 41 Vegard Nordnæs Hol IL 1.08,84 3
 87  400 m 3 y GR 46 Sebastian Nordnes Hol IL DNS 3
 88  400 m 4 i GR 26 Edvard Tjønn Olsen Lærdal IL 1.08,72 3
 89  400 m 4 y GR 22 Emil Elias Rue Gol IL 1.02,92 3
 90  400 m 5 i GR 58 Andreas Stillingen Gol IL 1.37,21 3
 91  400 m 5 y GR 42 Syver Medhus Hol IL 1.19,81 3
 92  400 m 1 i J10 63 Helene Spildrejordet Gol IL 1.08,25 2
 93  400 m 1 y J10 < 2
 94  400 m 1 i G10 15 Per Aleksander Viko Gol IL 56,42 2
 95  400 m 1 y G10 16 Karl Erik Slåtto Gol IL 1.02,30 2
 96  400 m 2 i G10 14 Kristian Moholt Langehaugen Gol IL 52,75 2
 97  400 m 2 y G10 55 Christoffer Hovde Jevnaker IF 43,51 2
 98  1000 m 1 i J11 12 Nora Kristin Rue Gol IL 2.15,60 2 27,38 1.19,08
 99  1000 m 1 y J11 < 2
 100  1000 m 1 i G11 48 Sondre Hvammen Kongsberg IF 1.47,25 2 24,75 1.05,14
 101  1000 m 1 y G11 56 Ole Martin Strande Johansen Jevnaker IF 2.02,79 2 27,20 1.15,09
 102  1000 m 1 i G12 4 Viktor Smedstad Haukaas Aktiv SK 1.45,73 2 23,24 1.02,62
 103  1000 m 1 y G12 31 Martin Johannessen Båstad IL 1.53,14 2 24,16 1.06,42
 104  1000 m 2 i G12 25 Per Inge Raa Hauge Lærdal IL 1.57,38 2 25,30 1.10,26
 105  1000 m 2 y G12 51 Simen Liaklev Brandbu IF 1.51,28 2 24,28 1.06,49
 106  1000 m 3 i G12 44 Joren Sleeking Hol IL 1.39,69 2 22,33 1.00,12
 107  1000 m 3 y G12 50 Henrik Mortensen Johansen Brandbu IF 1.47,44 2 23,10 1.02,91
 108  1000 m 4 i G12 32 Edgar Gunther Båstad IL 2.07,48 2 27,47 1.16,05
 109  1000 m 4 y G12 11 Ole Einar Moholt Langehaugen Gol IL 1.56,13 2 24,97 1.07,73
 110  1000 m 1 i JJC 2 Dafne Cecilia Marin Lund Drammens SK 1.44,35 2 23,12 1.02,14
 111  1000 m 1 y JJC 8 Anette Eidsberget Gol IL 1.55,44 2 26,42 1.09,95
 112  1000 m 2 i JJC 9 Anita Medgård Gol IL 1.55,35 2 25,53 1.08,41
 113  1000 m 2 y JJC 1 Marie Fossen Drammens SK 1.42,60 2 22,96 1.01,57
 114  1000 m 1 i GJC 45 Robin Sleeking Hol IL 1.36,46 2 21,23 57,67
 115  1000 m 1 y GJC 6 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK 1.42,83 2 23,42 1.02,46
 116  1000 m 2 i GJC 53 Kristian Breisjøberget Aaserud Brandbu IF 1.45,28 2 23,10 1.02,09
 117  1000 m 2 y GJC 5 August Middelkoop Aktiv SK 1.41,80 2 23,40 1.01,37
 118  1000 m 3 i GJC 52 Mikkel Mortensen Johansen Brandbu IF 1.46,43 2 24,67 1.03,94
 119  1000 m 3 y GJC 10 Erlend Andre Rue Gol IL 1.38,46 2 21,45 58,66
 120  1000 m 1 i JJB 49 Camilla Hvammen Kongsberg IF 1.38,77 2 22,86 59,83
 121  1000 m 1 y JJB 3 Bertha Natalie Hognestad Drammens SK 1.45,77 2 23,82 1.03,19
 122  1000 m 1 i GJB 54 Hans Martin Hellem Danielsen Brandbu IF 1.52,83 MT 2 24,11 1.06,57
 123  1000 m 1 y GJB 35 Bjørnar Borgersen Geithus IL 1.26,68 2 20,25 52,43
 124  1000 m 1 i KJA 7 Birgit Eide Gol IL 1.50,61 2 24,01 1.05,48
 125  1000 m 1 y KJA < 2
 126  1000 m 1 i MVS<60 36 Øystein Borgersen Geithus IL 1.40,29 2 22,73 1.00,03
 127  1000 m 1 y MVS<60 24 Finn Hauge Lærdal IL 1.33,37 2 21,11 55,78
 128  1000 m 1 i MVS>60 62 Ove Kristian Moholt Gol IL 1.58,15 2 25,58 1.08,72
 129  1000 m 1 y MVS>60 38 Øystein Lilletvedt Fana IL 1.51,37 2 25,07 1.05,81
 130  3000 m 1 i MV<60 37 Terje Fjæreide Geithus IL 5.26,23 2 25,35 1.05,55 1.47,44 2.30,16 3.13,41 3.56,97 4.41,07
 131  3000 m 1 y MV<60 61 Martin Halvorsen Skuteviken SC 5.42,25 2 27,40 1.10,67 1.54,26 2.38,53 3.23,93 4.09,87 4.56,43

 This process used 26 ms for its computations. It spent 1 ms in system calls.