web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

HK2016_Hol

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Hol IL Skøytegruppa Overdommar: Ola Halvar Jorde
 2  Bane: Hol stadion
 3  Dato 1: 13.02.2016
 4  Dato 2: 14.02.2016
 5  Løp: Hallingdalskarusellen 2016 Gol
 6  Vér, temp: Opphald, vindstille, -17 grader (varmare utover dagen)
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 i JR < 1
 9  500 m 1 y JR 28 Mathea Aarum Teig Båstad IL 1.27,66 1 18,64
 10  500 m 2 i JR 29 Amalie Haugerud Teig Båstad IL 1.18,58 1 17,49
 11  500 m 2 y JR 47 Emma Beate Moe Brørby Jevnaker IF 1.25,88 MT 1 18,69
 12  500 m 1 i GR 43 Even Sørlie Hol IL DNS 1 1.57,16
 13  500 m 1 y GR 41 Vegard Nordnæs Hol IL 1.52,14 1
 14  500 m 2 i GR 55 Vetle Oldeman Christensen Drammens SK 1.05,75 1 15,77
 15  500 m 2 y GR < 1
 16  500 m 3 i GR 30 Bernard Benjaminsen Båstad IL 1.07,39 1 15,64
 17  500 m 3 y GR 22 Emil Elias Rue Gol IL 1.16,32 1 16,91
 18  500 m 1 i G10 15 Per Aleksander Viko Gol IL 1.12,28 1 15,71
 19  500 m 1 y G10 < 1
 20  500 m 2 i G10 16 Karl Erik Slåtto Gol IL 1.18,53 1 16,44
 21  500 m 2 y G10 14 Kristian Moholt Langehaugen Gol IL 1.10,87 1 15,84
 22  500 m 1 i J11 12 Nora Kristin Rue Gol IL 1.04,59 1 15,22
 23  500 m 1 y J11 < 1
 24  500 m 1 i G11 48 Sondre Hvammen Kongsberg IF 53,93 1 ~~~
 25  500 m 1 y G11 < 1
 26  500 m 1 i G12 44 Joren Sleeking Hol IL 49,61 1 12,80
 27  500 m 1 y G12 11 Ole Einar Moholt Langehaugen Gol IL 56,33 1 13,68
 28  500 m 1 i JJC 1 Marie Fossen Drammens SK 49,90 1 13,16
 29  500 m 1 y JJC 9 Anita Medgård Gol IL 55,23 1 14,50
 30  500 m 2 i JJC 2 Dafne Cecilia Marin Lund Drammens SK 49,64 1 13,07
 31  500 m 2 y JJC 8 Anette Eidsberget Gol IL 57,37 1 14,83
 32  500 m 1 i GJC 57 Emil Hansen Drammens SK 45,66 1 12,20
 33  500 m 1 y GJC < 1
 34  500 m 2 i GJC 45 Robin Sleeking Hol IL 47,08 1 12,12
 35  500 m 2 y GJC 10 Erlend Andre Rue Gol IL 47,63 1 11,96
 36  500 m 1 i JJB 49 Camilla Hvammen Kongsberg IF 48,56 1 13,45
 37  500 m 1 y JJB < 1
 38  500 m 1 i GJB 35 Bjørnar Borgersen Geithus IL 42,57 1 11,53
 39  500 m 1 y GJB < 1
 40  500 m 1 i MV<60 37 Terje Fjæreide Geithus IL 49,85 1 13,48
 41  500 m 1 y MV<60 < 1
 42  500 m 2 i MV<60 27 Martin Halvorsen Skuteviken SC 54,80 1 14,18
 43  500 m 2 y MV<60 36 Øystein Borgersen Geithus IL 49,47 1 12,95
 44  500 m 1 i GJCS 53 Kristian Breisjøberget Aaserud Brandbu IF 1.06,51 1 13,41
 45  500 m 1 y GJCS 6 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK 54,43 1 13,52
 46  500 m 2 i GJCS 5 August Middelkoop Aktiv SK 49,83 1 13,24
 47  500 m 2 y GJCS 52 Mikkel Mortensen Johansen Brandbu IF 49,66 1 13,30
 48  500 m 1 i GJBS 54 Hans Martin Hellem Danielsen Brandbu IF 54,27 1 13,74
 49  500 m 1 y GJBS < 1
 50  500 m 1 i KJAS 7 Birgit Eide Gol IL 50,74 1 12,80
 51  500 m 1 y KJAS < 1
 52  500 m 1 i MVS>60 13 Ove Kristian Moholt Gol IL 57,39 1 14,32
 53  500 m 1 y MVS>60 38 Øystein Lilletvedt Fana IL 53,93 1 14,13
 54  500 m 1 i M12S 51 Simen Liaklev Brandbu IF 53,41 1 ~~~
 55  500 m 1 y M12S 50 Henrik Mortensen Johansen Brandbu IF 51,21 1 12,78
 56  500 m 2 i M12S 4 Viktor Smedstad Haukaas Aktiv SK 52,15 1 13,61
 57  500 m 2 y M12S 31 Martin Johannessen Båstad IL 52,49 1 13,00
 58  500 m 3 i M12S < 1
 59  500 m 3 y M12S 32 Edgar Gunther Båstad IL 58,18 1 14,00
 60  100 m 1 i JR 17 Tyra Kristin M. Langehaugen Gol IL 27,90 2
 61  100 m 1 y JR 56 Marte Oldeman Christensen Drammens SK 28,18 2
 62  100 m 2 i JR 21 Nikita Engene Gol IL DNS 2
 63  100 m 2 y JR 18 Mali Sagabråten Gol IL DNS 2
 64  100 m 1 i GR 33 Oliver Haugerud Teig Båstad IL 23,38 2
 65  100 m 1 y GR 24 Andreas Stillingen Gol IL 23,62 2
 66  100 m 2 i GR 23 Sondre Ransedokken Gol IL 22,11 2
 67  100 m 2 y GR 26 Sebastian Nordnes Hol IL DNS 2
 68  100 m 3 i GR 42 Syver Medhus Hol IL 19,05 2
 69  100 m 3 y GR < 2
 70  400 m 1 i JR 29 Amalie Haugerud Teig Båstad IL 1.05,34 3
 71  400 m 1 y JR 18 Mali Sagabråten Gol IL DNS 3
 72  400 m 2 i JR 56 Marte Oldeman Christensen Drammens SK 2.14,08 3
 73  400 m 2 y JR 40 Cathi Bergli Hol IL DNS 3
 74  400 m 3 i JR 28 Mathea Aarum Teig Båstad IL 1.10,55 3
 75  400 m 3 y JR 21 Nikita Engene Gol IL DNS 3
 76  400 m 4 i JR 47 Emma Beate Moe Brørby Jevnaker IF 1.08,97 3
 77  400 m 4 y JR 17 Tyra Kristin M. Langehaugen Gol IL 1.26,94 3
 78  400 m 1 i GR 22 Emil Elias Rue Gol IL 1.01,64 3
 79  400 m 1 y GR < 3
 80  400 m 2 i GR 55 Vetle Oldeman Christensen Drammens SK 1.05,08 3
 81  400 m 2 y GR 23 Sondre Ransedokken Gol IL 1.36,46 3
 82  400 m 3 i GR 43 Even Sørlie Hol IL DNS 3
 83  400 m 3 y GR 42 Syver Medhus Hol IL 1.24,10 3
 84  400 m 4 i GR 24 Andreas Stillingen Gol IL 1.37,52 3
 85  400 m 4 y GR 30 Bernard Benjaminsen Båstad IL 56,81 3
 86  400 m 5 i GR 26 Sebastian Nordnes Hol IL DNS 3
 87  400 m 5 y GR 41 Vegard Nordnæs Hol IL 1.01,64 3
 88  400 m 1 i G10 14 Kristian Moholt Langehaugen Gol IL 55,70 2
 89  400 m 1 y G10 < 2
 90  400 m 2 i G10 16 Karl Erik Slåtto Gol IL 59,53 2
 91  400 m 2 y G10 15 Per Aleksander Viko Gol IL 58,06 2
 92  1000 m 1 i J11 12 Nora Kristin Rue Gol IL 2.15,35 2 27,25 1.18,12
 93  1000 m 1 y J11 < 2
 94  1000 m 1 i G11 48 Sondre Hvammen Kongsberg IF 1.50,01 2 24,69 1.06,80
 95  1000 m 1 y G11 < 2
 96  1000 m 1 i GJCS 6 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK 1.43,68 2 22,98 1.02,23
 97  1000 m 1 y GJCS < 2
 98  1000 m 2 i GJCS 5 August Middelkoop Aktiv SK 1.43,69 2 22,97 1.02,01
 99  1000 m 2 y GJCS 52 Mikkel Mortensen Johansen Brandbu IF 1.47,06 2 23,67 1.04,10
 100  1000 m 1 i KJAS 7 Birgit Eide Gol IL 1.53,84 2 24,01 1.07,02
 101  1000 m 1 y KJAS < 2
 102  1000 m 1 i MVS>60 38 Øystein Lilletvedt Fana IL 1.49,27 2 24,29 1.04,43
 103  1000 m 1 y MVS>60 13 Ove Kristian Moholt Gol IL 1.58,38 2 25,23 1.09,16
 104  1000 m 1 i M12S 4 Viktor Smedstad Haukaas Aktiv SK 1.45,46 2 23,37 1.02,65
 105  1000 m 1 y M12S 51 Simen Liaklev Brandbu IF 1.50,24 2 23,27 1.04,23
 106  1000 m 2 i M12S 50 Henrik Mortensen Johansen Brandbu IF 1.48,24 2 22,76 1.04,15
 107  1000 m 2 y M12S 31 Martin Johannessen Båstad IL 1.54,82 2 24,53 1.08,02
 108  1500 m 1 i G12 11 Ole Einar Moholt Langehaugen Gol IL 2.56,99 2 33,50 1.17,56 2.06,87
 109  1500 m 1 y G12 44 Joren Sleeking Hol IL 2.38,09 2 32,33 1.13,01 1.56,00
 110  1500 m 1 i JJC 8 Anette Eidsberget Gol IL 2.55,60 2 36,96 1.21,88 2.08,64
 111  1500 m 1 y JJC 2 Dafne Cecilia Marin Lund Drammens SK 2.43,60 2 32,93 1.13,57 1.57,55
 112  1500 m 2 i JJC 1 Marie Fossen Drammens SK 2.51,64 2 31,78 1.24,10 2.07,85
 113  1500 m 2 y JJC 9 Anita Medgård Gol IL 2.56,22 2 35,36 1.19,58 2.06,89
 114  1500 m 1 i GJC 45 Robin Sleeking Hol IL 2.28,68 2 30,68 1.07,94 1.47,83
 115  1500 m 1 y GJC < 2
 116  1500 m 2 i GJC 10 Erlend Andre Rue Gol IL 2.36,80 2 31,25 1.11,26 1.53,77
 117  1500 m 2 y GJC 57 Emil Hansen Drammens SK 2.23,74 2 29,28 1.04,80 1.43,03
 118  1500 m 1 i MV<60 27 Martin Halvorsen Skuteviken SC 2.43,76 2 35,18 1.16,93 1.59,73
 119  1500 m 1 y MV<60 < 2
 120  3000 m 1 i JJB 49 Camilla Hvammen Kongsberg IF 5.54,72 2 25,10 1.08,68 1.54,06 2.40,31 3.27,20 ~~~ 5.05,66
 121  3000 m 1 y JJB < 2
 122  3000 m 1 i GJB 35 Bjørnar Borgersen Geithus IL 4.55,47 2 22,47 59,45 1.37,40 2.16,42 2.56,09 3.35,84 ~~~
 123  3000 m 1 y GJB < 2
 124  3000 m 1 i MV<60 36 Øystein Borgersen Geithus IL 5.31,08 3 24,92 1.07,36 1.50,98 2.35,49 3.19,80 4.03,86 4.48,23
 125  3000 m 1 y MV<60 37 Terje Fjæreide Geithus IL 5.31,89 3 26,44 1.08,13 1.51,42 2.35,84 3.21,30 4.06,43 4.49,43

 This process used 36 ms for its computations. It spent 4 ms in system calls.