web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

HK2022_Dag1

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Gol IL Skøytegruppa Overdommar: Ola Halvar Jorde
 2  Bane: Glitre Stadion
 3  Dato 1: 26.02.2022
 4  Dato 2: 26.02.2022
 5  Løp: Hallingdalskarusellen 2022 Dag 1
 6  Vér, temp: Vindstille, delvis overskya, -3 grader
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  100 m 1 i JR 14 Solveig Berget Gol IL 18,40 2
 9  100 m 1 y JR 8 Mia Bygstad Holmlund Dysthe Gjøvik SK 23,94 2
 10  100 m 2 i JR 16 Lotta L. Solbakken Gol IL 22,50 2
 11  100 m 2 y JR 7 Nora Bygstad Holmlund Dysthe Gjøvik SK 29,83 2
 12  100 m 3 i JR 3 Karoline Myklebust Sandnes SK 16,72 2
 13  100 m 3 y GR 20 Sander Tufto Hol IL 28,36 2
 14  100 m 4 i GR 21 Oskar Jorde Svennevik Gol IL 25,65 2
 15  100 m 4 y GR 22 William Jorde Svennevik Gol IL 50,20 2
 16  100 m 5 i GR 2 Ola Myklebust Sandnes SK 21,10 2
 17  100 m 5 y GR 23 Herman Tufto Medgård Hol IL 22,31 2
 18  100 m 6 i GR 24 Linus Tverberg Hol IL 26,54 2
 19  100 m 6 y < 2
 20  400 m 1 i JR 3 Karoline Myklebust Sandnes SK 1.02,66 3
 21  400 m 1 y JR 12 Live Embre Stigen Gol IL 1.00,16 3
 22  400 m 2 i JR 7 Nora Bygstad Holmlund Dysthe Gjøvik SK 1.53,54 3
 23  400 m 2 y JR 14 Solveig Berget Gol IL 1.08,47 3
 24  400 m 3 i JR 8 Mia Bygstad Holmlund Dysthe Gjøvik SK 1.29,05 3
 25  400 m 3 y JR 16 Lotta L. Solbakken Gol IL 1.09,20 3
 26  400 m 4 i GR 23 Herman Tufto Medgård Hol IL 2.01,92 3
 27  400 m 4 y GR 2 Ola Myklebust Sandnes SK 1.25,38 3
 28  400 m 5 i GR 21 Oskar Jorde Svennevik Gol IL 1.44,53 3
 29  400 m 5 y GR 24 Linus Tverberg Hol IL 1.32,32 3
 30  400 m 6 i G10 13 Martin Embre Stigen Gol IL 49,09 3
 31  400 m 6 y < 3
 32  400 m 7 i G10 17 Thomas Kidane Gol IL DNS 3
 33  400 m 7 y G10 18 Edvard Braaten Gol IL 1.13,17 3
 34  500 m 1 i JR 12 Live Embre Stigen Gol IL 1.13,91 1 17,04
 35  500 m 1 y G10 17 Thomas Kidane Gol IL DNS 1
 36  500 m 2 i G10 13 Martin Embre Stigen Gol IL 1.14,26 1 16,99
 37  500 m 2 y G10 18 Edvard Braaten Gol IL 1.44,29 1 18,43
 38  500 m 3 i G12 11 Adrian L. Solbakken Gol IL 53,54 1 13,43
 39  500 m 3 y J11 5 Hedda Nestegår-Bolstad Drammens SK 58,69 1 14,27
 40  500 m 4 i JJC 9 Mali Katesdatter Sagabraaten Gol IL 58,97 1 13,90
 41  500 m 4 y JJC 15 Liv Anne Berget Gol IL 56,80 1 14,33
 42  500 m 5 i JJC 10 Tyra Kristin M. Langehaugen Gol IL 56,96 1 13,59
 43  500 m 5 y JJB 6 Karoline Hilsen Drammens SK 53,28 1 14,14
 44  500 m 6 i M>M60 1 Øystein Lilletvedt Fana IL 55,14 1 14,14
 45  500 m 6 y GJC 4 August Herling Rølkaas Tønsberg Turn 49,35 1 12,39
 46  1000 m 1 i J11 5 Hedda Nestegår-Bolstad Drammens SK 2.02,01 4 26,39 1.12,85
 47  1000 m 1 y < 4
 48  1500 m 1 i G12 11 Adrian L. Solbakken Gol IL 3.07,29 5 37,60 1.24,14 2.14,98
 49  1500 m 1 y < 5
 50  1500 m 2 i JJC 15 Liv Anne Berget Gol IL 3.15,98 5 39,58 1.30,43 2.23,89
 51  1500 m 2 y JJC 9 Mali Katesdatter Sagabraaten Gol IL 3.27,82 5 40,66 1.34,53 2.31,87
 52  1500 m 3 i JJC 10 Tyra Kristin M. Langehaugen Gol IL 3.20,42 5 37,31 1.24,04 2.16,40
 53  1500 m 3 y JJB 6 Karoline Hilsen Drammens SK 2.44,92 5 35,53 1.16,71 2.00,06
 54  1500 m 4 i GJC 4 August Herling Rølkaas Tønsberg Turn 2.43,43 5 32,95 1.14,94 1.58,83
 55  1500 m 4 y M>M60 1 Øystein Lilletvedt Fana IL 3.08,02 5 36,60 1.20,50 2.10,83

 This process used 9 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.