web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

HK2022_Dag2

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Holl IL Skøytegruppa Overdommar: Ola Halvar Jorde
 2  Bane: Hol Stadion
 3  Dato 1: 27.02.2022
 4  Dato 2: 27.02.2022
 5  Løp: Hallingdalskarusellen 2022 Dag 2
 6  Vér, temp: Sol, vindstille, +2 grader
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  100 m 1 i JR 9 Hannah Bøkko Hol IL 50,98 2
 9  100 m 1 y < 2
 10  100 m 2 i JR 7 Silja Rueslåtten Nedremyr Hol IL 18,63 2
 11  100 m 2 y JR 21 Solveig Berget Gol IL 18,79 2
 12  100 m 3 i JR 12 Liv Slettemoen Bogar Hol IL 25,39 2
 13  100 m 3 y GR 14 Lukris Eriksen Larsgard Hol IL 22,57 2
 14  100 m 4 i GR 13 Torjus Severin Nestegard Hol IL 22,41 2
 15  100 m 4 y GR 24 Herman Tufto Medgård Hol IL 19,57 2
 16  100 m 5 i GR 5 Sander Tufto Hol IL 23,05 2
 17  100 m 5 y GR 4 Martin Tufto Hol IL 19,76 2
 18  100 m 6 i GR 8 Varg Jacobsen Broniszewski Hol IL 51,31 2
 19  100 m 6 y GR 11 Leander Sundbrei Strand Hol IL 39,53 2
 20  400 m 1 i JR 12 Liv Slettemoen Bogar Hol IL 1.50,01 3
 21  400 m 1 y < 3
 22  400 m 2 i JR 7 Silja Rueslåtten Nedremyr Hol IL 1.10,64 3
 23  400 m 2 y JR 21 Solveig Berget Gol IL 1.05,13 3
 24  400 m 3 i JR 19 Live Embre Stigen Gol IL DNS 3
 25  400 m 3 y GR 24 Herman Tufto Medgård Hol IL 1.13,18 3
 26  400 m 4 i GR 14 Lukris Eriksen Larsgard Hol IL 1.27,21 3
 27  400 m 4 y GR 4 Martin Tufto Hol IL 1.21,27 3
 28  400 m 5 i G10 26 Edvard Braaten Gol IL 1.16,67 3
 29  400 m 5 y G10 20 Martin Embre Stigen Gol IL 46,26 3
 30  500 m 1 i JR 19 Live Embre Stigen Gol IL DNS 1
 31  500 m 1 y G10 26 Edvard Braaten Gol IL 1.20,40 1 17,20
 32  500 m 2 i G10 20 Martin Embre Stigen Gol IL 57,38 1 14,10
 33  500 m 2 y J11 2 Hedda Nestegård-Bolstad Drammens SK 56,34 1 14,40
 34  500 m 3 i JJC 22 Liv Anne Berget Gol IL 55,72 1 15,03
 35  500 m 3 y JJC 17 Mali Katesdatter Sagabraaten Gol IL 57,23 1 14,45
 36  500 m 4 i JJC 18 Tyra Kristin M. Langehaugen Gol IL 56,60 1 14,45
 37  500 m 4 y JJB 3 Karoline Hilsen Drammens SK 52,83 1 14,42
 38  500 m 5 i MS 23 Robin Sleeking Hol IL 43,35 1 11,64
 39  500 m 5 y M>M60 1 Øystein Lilletvedt Fana IL 55,37 1 14,74
 40  1000 m 1 i J11 2 Hedda Nestegård-Bolstad Drammens SK 2.04,04 4 25,97 1.13,61
 41  1000 m 1 y JJC 17 Mali Katesdatter Sagabraaten Gol IL 2.18,08 4 25,56 1.13,37
 42  1000 m 2 i JJC 22 Liv Anne Berget Gol IL 1.59,90 4 27,40 1.13,22
 43  1000 m 2 y JJC 18 Tyra Kristin M. Langehaugen Gol IL 1.59,26 4 25,52 1.10,04
 44  1000 m 3 i M>M60 1 Øystein Lilletvedt Fana IL 1.54,04 4 25,46 1.06,95
 45  1000 m 3 y JJB 3 Karoline Hilsen Drammens SK 1.44,88 4 24,94 1.03,81

 This process used 12 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.