web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Hallingdalskarusellen Gol 2017

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Gol IL Skøytegruppa Overdommar: Ola Halvar Jorde
 2  Bane: Glitre Stadion
 3  Dato 1: 25.02.2017
 4  Dato 2:
 5  Løp: Hallingdalskarusellen Gol 2017
 6  Vér, temp: Overskya, opphaldsver etterkvart litt snø, -5 grader
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  100 m 1 i JR 43 Selma Thune Sandaker Gol IL 19,84 2
 9  100 m 1 y JR < 2
 10  100 m 2 i JR 19 Solveig Berget Gol IL 29,93 2
 11  100 m 2 y JR 48 Marisa-Agnethe M. Kolsrud Gol IL 23,64 2
 12  100 m 3 i JR 46 Live Embre Stigen Gol IL 30,43 2
 13  100 m 3 y JR 41 Tilda V. Eidsgård Gol IL 22,49 2
 14  100 m 1 i GR 42 Edvard Braaten Gol IL DNS 2
 15  100 m 1 y GR < 2
 16  100 m 2 i GR 44 Edvard Thune Sandaker Gol IL DNS 2
 17  100 m 2 y GR 2 Oliver Haugerud Teig Båstad IL 17,60 2
 18  400 m 1 i JR 4 Johanna Novak Orderud Båstad IL 57,23 3
 19  400 m 1 y JR 41 Tilda V. Eidsgård Gol IL 1.31,20 3
 20  400 m 2 i JR 20 Liv Anne Berget Gol IL 1.13,99 3
 21  400 m 2 y JR 17 Tyra Kristin M. Langehaugen Gol IL 1.03,88 3
 22  400 m 3 i JR 47 Diis Eirin M. Kolsrud Gol IL 1.18,20 3
 23  400 m 3 y JR 5 Mathea Aarum Teig Båstad IL 55,60 3
 24  400 m 4 i JR 18 Mali Sagabråten Gol IL 1.20,14 3
 25  400 m 4 y JR 3 Amalie Haugerud Teig Båstad IL 56,53 3
 26  400 m 5 i JR 43 Selma Thune Sandaker Gol IL 1.28,17 3
 27  400 m 5 y JR 19 Solveig Berget Gol IL 2.13,30 3
 28  400 m 1 i GR 45 Martin Embre Stigen Gol IL 1.25,35 3
 29  400 m 1 y GR 23 Andreas Stillingen Gol IL 1.27,15 3
 30  400 m 2 i GR 2 Oliver Haugerud Teig Båstad IL 1.13,69 3
 31  400 m 2 y GR 34 Teodor Asbjørnhus Geithus IL 1.27,20 3
 32  400 m 3 i GR 21 Emil Elias Rue Gol IL 58,31 3
 33  400 m 3 y GR 42 Edvard Braaten Gol IL DNS 3
 34  400 m 4 i GR 22 Sondre Ransedokken Gol IL 1.16,96 3
 35  400 m 4 y GR 27 Lukas H. Bjørklund Geithus IL 53,93 3
 36  400 m 1 i J10 28 Anine Haugnæs Bjørklund Geithus IL 55,28 2
 37  400 m 1 y J10 6 Emma Beate Moe Brørby Jevnaker IF 56,71 2
 38  400 m 1 i G10 15 Jørgen Ween Helberg Gol IL 59,53 2
 39  400 m 1 y G10 26 Vegard Nordnæs Hol IL 1.02,16 F 2
 40  400 m 2 i G10 40 Henrik A. Etterlid Gol IL 59,40 2
 41  400 m 2 y G10 16 Erik Svare Gol IL DNS 2
 42  400 m 3 i G10 14 Karl Erik Slåtto Gol IL 52,29 2
 43  400 m 3 y G10 13 Per Aleksander Viko Gol IL 46,23 2
 44  400 m 4 i G10 1 Knut Erland Brenno Skredegård Gol IL 1.10,31 2
 45  400 m 4 y G10 < 2
 46  500 m 1 i JR 3 Amalie Haugerud Teig Båstad IL 1.06,39 1 14,76
 47  500 m 1 y JR < 1
 48  500 m 2 i JR 47 Diis Eirin M. Kolsrud Gol IL 1.31,69 1 17,74
 49  500 m 2 y JR 5 Mathea Aarum Teig Båstad IL 1.06,77 1 15,16
 50  500 m 3 i JR 18 Mali Sagabråten Gol IL 1.34,02 1 19,13
 51  500 m 3 y JR 20 Liv Anne Berget Gol IL 1.26,27 1 19,34
 52  500 m 4 i JR 17 Tyra Kristin M. Langehaugen Gol IL 1.13,51 1 15,90
 53  500 m 4 y JR 4 Johanna Novak Orderud Båstad IL 1.09,90 1 15,83
 54  500 m 1 i GR 21 Emil Elias Rue Gol IL 1.03,72 1 14,31
 55  500 m 1 y GR < 1
 56  500 m 2 i GR 27 Lukas H. Bjørklund Geithus IL 1.04,06 1 14,00
 57  500 m 2 y GR 23 Andreas Stillingen Gol IL 1.49,73 1 21,57
 58  500 m 3 i GR 34 Teodor Asbjørnhus Geithus IL 1.48,77 1 20,32
 59  500 m 3 y GR 22 Sondre Ransedokken Gol IL 1.24,84 1 17,96
 60  500 m 1 i J10 6 Emma Beate Moe Brørby Jevnaker IF 1.07,95 1 14,81
 61  500 m 1 y J10 28 Anine Haugnæs Bjørklund Geithus IL 1.05,40 1 14,82
 62  500 m 1 i G10 14 Karl Erik Slåtto Gol IL 1.03,23 1 14,43
 63  500 m 1 y G10 15 Jørgen Ween Helberg Gol IL 1.09,11 1 15,50
 64  500 m 2 i G10 40 Henrik A. Etterlid Gol IL 1.08,38 1 13,62
 65  500 m 2 y G10 13 Per Aleksander Viko Gol IL 55,39 1 13,10
 66  500 m 3 i G10 16 Erik Svare Gol IL 1.13,71 1 16,07
 67  500 m 3 y G10 26 Vegard Nordnæs Hol IL 1.02,84 1 15,10
 68  500 m 4 i G10 1 Knut Erland Brenno Skredegård Gol IL 1.28,44 1 17,36
 69  500 m 4 y G10 < 1
 70  500 m 1 i G11 12 Kristian Moholt Langehaugen Gol IL 1.14,37 F 1 13,41
 71  500 m 1 y G11 7 Christoffer Hovde Jevnaker IF 49,87 1 12,52
 72  500 m 1 i J12 11 Nora Kristin Rue Gol IL 56,56 1 13,38
 73  500 m 1 y J12 < 1
 74  500 m 1 i GJC 29 Henrik Kvalshaugen Glesne Geithus IL 45,20 1 11,46
 75  500 m 1 y GJC < 1
 76  500 m 2 i GJC 38 Ole Einar Moholt Langehaugen Gol IL 47,75 1 12,22
 77  500 m 2 y GJC 25 Joren Sleeking Hol IL 45,71 1 12,23
 78  500 m 3 i GJC 35 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK 48,88 1 12,74
 79  500 m 3 y GJC 10 Erlend Andre Rue Gol IL 46,03 1 12,17
 80  500 m 1 i GJB 24 Robin Sleeking Hol IL 44,91 1 11,44
 81  500 m 1 y GJB < 1
 82  500 m 1 i MJA 30 Bjørnar Borgersen Geithus IL 41,53 1 10,76
 83  500 m 1 y MJA < 1
 84  500 m 1 i JJCS 9 Anita Medgård Gol IL 51,42 1 13,15
 85  500 m 1 y JJCS < 1
 86  500 m 1 i GJCS 39 Seb van Schelven Asker SK DNS 1
 87  500 m 1 y GJCS 36 Viktor Haukaas Aktiv SK 48,70 1 12,56
 88  500 m 1 i JJBS 8 Anette Eidsberget Gol IL 55,78 1 14,07
 89  500 m 1 y JJBS < 1
 90  500 m 1 i GJBS 33 Jan Erland Asbjørnhus Geithus IL 57,63 F 1 11,32
 91  500 m 1 y GJBS < 1
 92  500 m 1 i M 32 Terje Fjæreide Geithus IL 49,26 1 13,03
 93  500 m 1 y M 31 Øystein Borgersen Geithus IL 48,79 1 12,61
 94  500 m 1 i M>M60S 37 Øystein Lilletvedt Fana IL 52,85 1 13,54
 95  500 m 1 y M>M60S < 1
 96  1000 m 1 i G11 7 Christoffer Hovde Jevnaker IF 1.42,26 2 21,92 1.00,32
 97  1000 m 1 y G11 12 Kristian Moholt Langehaugen Gol IL 2.03,77 2 25,24 1.12,29
 98  1000 m 1 i J12 11 Nora Kristin Rue Gol IL 2.01,95 2 24,32 1.09,75
 99  1000 m 1 y J12 < 2
 100  1000 m 1 i JJCS 9 Anita Medgård Gol IL 1.49,26 2 24,08 1.05,42
 101  1000 m 1 y JJCS < 2
 102  1000 m 1 i GJCS 39 Seb van Schelven Asker SK DNS 2
 103  1000 m 1 y GJCS 36 Viktor Haukaas Aktiv SK 1.39,77 2 21,26 58,06
 104  1000 m 1 i JJBS 8 Anette Eidsberget Gol IL 1.49,26 2 25,22 1.06,64
 105  1000 m 1 y JJBS < 2
 106  1000 m 1 i GJBS 33 Jan Erland Asbjørnhus Geithus IL 1.27,72 2 20,12 53,63
 107  1000 m 1 y GJBS < 2
 108  1000 m 1 i M>M60S 37 Øystein Lilletvedt Fana IL 1.49,48 2 23,38 1.04,18
 109  1000 m 1 y M>M60S < 2
 110  3000 m 1 i GJC 10 Erlend Andre Rue Gol IL 5.20,66 2 22,92 1.03,16 1.45,17 2.28,10 3.10,63 3.53,50 4.37,39
 111  3000 m 1 y GJC < 2
 112  3000 m 2 i GJC 29 Henrik Kvalshaugen Glesne Geithus IL 4.55,73 2 21,54 57,89 1.35,84 2.15,24 2.54,84 3.34,95 4.15,54
 113  3000 m 2 y GJC 25 Joren Sleeking Hol IL 4.55,73 2 22,34 58,57 1.36,40 2.15,57 2.55,65 3.35,55 4.16,28
 114  3000 m 3 i GJC 35 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK 5.06,66 2 23,06 1.00,35 1.40,17 2.21,12 3.02,74 3.34,63 4.25,51
 115  3000 m 3 y GJC 38 Ole Einar Moholt Langehaugen Gol IL 5.37,50 2 22,21 1.00,86 1.42,25 2.26,78 3.12,64 4.00,71 4.49,25
 116  3000 m 1 i GJB 24 Robin Sleeking Hol IL 5.15,32 2 26,96 1.03,59 1.42,18 2.22,75 3.04,35 3.47,35 4.30,88
 117  3000 m 1 y GJB < 2
 118  3000 m 1 i MJA 30 Bjørnar Borgersen Geithus IL 4.36,73 2 20,67 55,37 1.30,78 2.06,91 2.44,16 3.21,76 3.59,09
 119  3000 m 1 y MJA < 2
 120  3000 m 1 i M 31 Øystein Borgersen Geithus IL 5.13,98 2 23,53 1.03,82 1.44,97 2.26,78 3.08,17 3.49,66 4.31,61
 121  3000 m 1 y M 32 Terje Fjæreide Geithus IL 5.29,49 2 25,20 1.05,55 1.47,25 2.29,91 3.12,83 3.57,77 4.43,41

 This process used 40 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.