web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Hallingdalskarusellen Gol 2018

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Gol IL Skøytegruppa Overdommar: Ola Halvar Jorde
 2  Bane: Glitre Stadion
 3  Dato 1: 10.02.2018
 4  Dato 2: 10.02.2018
 5  Løp: Hallingdalskarusellen 2018 Gol
 6  Vér, temp: Overskya, lett snø, -2 grader,vindstille
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  100 m 1 i JR 20 Victoria Melgårdshagen Sør-Fron IL 15,31 2
 9  100 m 1 y JR < 2
 10  100 m 2 i JR 39 Solveig Berget Gol IL DNS 2
 11  100 m 2 y JR 21 Emma Frithjofsen Sør-Fron IL 17,46 2
 12  100 m 1 i GR 25 Simen Ånsløkken Sør-Fron IL 15,89 2
 13  100 m 1 y GR < 2
 14  100 m 2 i GR 22 Nicolai Frithjofsen Sør-Fron IL 19,27 2
 15  100 m 2 y GR 23 Markus Brubak Sør-Fron IL 19,37 2
 16  400 m 1 i JR 37 Tyra Kristin M. Langehaugen Gol IL 1.03,57 3
 17  400 m 1 y JR 20 Victoria Melgårdshagen Sør-Fron IL 1.04,19 3
 18  400 m 2 i JR 38 Mali Sagabråten Gol IL 1.14,71 3
 19  400 m 2 y JR 19 Linnea Melgårdshagen Sør-Fron IL 57,07 3
 20  400 m 3 i JR 21 Emma Frithjofsen Sør-Fron IL 1.06,24 3
 21  400 m 3 y JR 27 Sunniva Øverjordet Sør-Fron IL 1.15,29 3
 22  400 m 4 i JR 3 Johanna Novak Orderud Båstad IL 53,69 3
 23  400 m 4 y JR 39 Solveig Berget Gol IL DNS 3
 24  400 m 1 i GR 23 Markus Brubak Sør-Fron IL 1.24,48 3
 25  400 m 1 y GR 8 David Martin Davidsen Jevnaker IF 54,04 3
 26  400 m 2 i GR 26 Sigurd Ånsløkken Sør-Fron IL 58,47 3
 27  400 m 2 y GR 25 Simen Ånsløkken Sør-Fron IL 58,46 3
 28  400 m 3 i GR 24 Elias Brubak Sør-Fron IL 1.01,82 3
 29  400 m 3 y GR 40 Andreas Stillingen Gol IL 1.14,33 3
 30  400 m 4 i GR 22 Nicolai Frithjofsen Sør-Fron IL 1.19,26 3
 31  400 m 4 y GR 41 Sondre Ransedokken Gol IL DNS 3
 32  400 m 1 i J10 34 Liv Anne Berget Gol IL 1.08,27 2
 33  400 m 1 y J10 4 Mathea Aarum Teig Båstad IL 52,46 2
 34  400 m 2 i J10 1 Milla Grønvold Andersen HBSK 53,73 2
 35  400 m 2 y J10 13 Anine Haugnæs Bjørklund Geithus IL 50,87 2
 36  400 m 1 i G10 11 Lucas Haugnæs Bjørklund Geithus IL 47,58 2
 37  400 m 1 y G10 < 2
 38  400 m 2 i G10 5 Mathias Myhrer Båstad IL 47,13 2
 39  400 m 2 y G10 35 Emil Elias Rue Gol IL 51,50 2
 40  500 m 1 i JR 27 Sunniva Øverjordet Sør-Fron IL 1.40,45 1 18,73
 41  500 m 1 y JR < 1
 42  500 m 2 i JR 38 Mali Sagabråten Gol IL 1.30,79 1 16,80
 43  500 m 2 y JR 19 Linnea Melgårdshagen Sør-Fron IL 1.09,93 1 15,00
 44  500 m 3 i JR 3 Johanna Novak Orderud Båstad IL 1.08,54 1 14,99
 45  500 m 3 y JR 37 Tyra Kristin M. Langehaugen Gol IL 1.22,74 1 16,58
 46  500 m 1 i GR 8 David Martin Davidsen Jevnaker IF 1.08,53 1 15,15
 47  500 m 1 y GR < 1
 48  500 m 2 i GR 26 Sigurd Ånsløkken Sør-Fron IL 1.15,37 1 15,72
 49  500 m 2 y GR 40 Andreas Stillingen Gol IL 1.38,85 1 20,23
 50  500 m 3 i GR 41 Sondre Ransedokken Gol IL 1.30,21 1 16,30
 51  500 m 3 y GR 24 Elias Brubak Sør-Fron IL 1.21,63 1 16,62
 52  500 m 1 i J10 4 Mathea Aarum Teig Båstad IL 1.03,51 MT 1 ~~~
 53  500 m 1 y J10 34 Liv Anne Berget Gol IL 1.22,50 MT 1 ~~~
 54  500 m 2 i J10 1 Milla Grønvold Andersen HBSK 1.04,43 1 15,66
 55  500 m 2 y J10 13 Anine Haugnæs Bjørklund Geithus IL 1.01,34 1 14,42
 56  500 m 1 i G10 11 Lucas Haugnæs Bjørklund Geithus IL 56,59 MT 1 ~~~
 57  500 m 1 y G10 < 1
 58  500 m 2 i G10 5 Mathias Myhrer Båstad IL 55,76 MT 1 ~~~
 59  500 m 2 y G10 35 Emil Elias Rue Gol IL 1.07,63 MT 1 ~~~
 60  500 m 1 i J11 9 Emma Beate Moe Brørby Jevnaker IF 1.03,31 MT 1 ~~~
 61  500 m 1 y J11 < 1
 62  500 m 1 i G11 33 Per Aleksander Viko Gol IL 53,02 MT 1 ~~~
 63  500 m 1 y G11 < 1
 64  500 m 2 i G11 18 Vegard Nordnæs Hol IL 58,90 MT 1 ~~~
 65  500 m 2 y G11 6 Bernard Benjaminsen Båstad IL 55,35 MT 1 ~~~
 66  500 m 1 i J12 10 Emma Kristiansen Østby Jevnaker IF 56,49 MT 1 ~~~
 67  500 m 1 y J12 12 Maria Theresa Davidsen Jevnaker IF 1.03,19 MT 1 ~~~
 68  500 m 1 i GJC 2 Philip Grønvold Andersen HBSK 55,47 MT 1 ~~~
 69  500 m 1 y GJC 17 Joren Sleeking Hol IL 45,21 MT 1 ~~~
 70  500 m 2 i GJC 42 Viktor Smedstad Haukaas Aktiv SK 48,10 MT 1 ~~~
 71  500 m 2 y GJC 32 Ole Einar Moholt Langehaugen Gol IL 46,73 MT 1 ~~~
 72  500 m 1 i JJB 29 Anette Eidsberget Gol IL 59,06 1 14,50
 73  500 m 1 y JJB 30 Anita Medgård Gol IL 53,81 1 13,57
 74  500 m 1 i GJB 16 Robin Sleeking Hol IL 44,91 1 11,38
 75  500 m 1 y GJB 31 Erlend Andre Rue Gol IL 43,73 1 11,20
 76  500 m 1 i MJA 14 Bjørnar Borgersen Geithus IL 42,88 1 11,17
 77  500 m 1 y MJA < 1
 78  500 m 1 i M 15 Øystein Borgersen Geithus IL 49,14 1 12,74
 79  500 m 1 y M < 1
 80  500 m 1 i M>M60 7 Øystein Lilletvedt Fana IL 55,71 1 13,89
 81  500 m 1 y M>M60 < 1
 82  1000 m 1 i J11 9 Emma Beate Moe Brørby Jevnaker IF 2.17,49 2 29,07 1.21,11
 83  1000 m 1 y J11 < 2
 84  1000 m 1 i G11 18 Vegard Nordnæs Hol IL 2.11,49 2 27,94 1.18,62
 85  1000 m 1 y G11 < 2
 86  1000 m 2 i G11 33 Per Aleksander Viko Gol IL 1.54,38 2 24,15 1.07,85
 87  1000 m 2 y G11 6 Bernard Benjaminsen Båstad IL 2.00,30 2 25,69 1.11,67
 88  1000 m 1 i J12 10 Emma Kristiansen Østby Jevnaker IF 2.00,24 2 25,70 1.11,27
 89  1000 m 1 y J12 12 Maria Theresa Davidsen Jevnaker IF 2.18,74 2 27,50 1.20,97
 90  1500 m 1 i GJC 32 Ole Einar Moholt Langehaugen Gol IL 2.34,16 2 30,45 1.08,39 1.50,44
 91  1500 m 1 y GJC 42 Viktor Smedstad Haukaas Aktiv SK 2.32,36 2 30,92 1.08,96 1.49,88
 92  1500 m 2 i GJC 17 Joren Sleeking Hol IL 2.22,46 2 30,73 1.07,84 1.45,14
 93  1500 m 2 y GJC 2 Philip Grønvold Andersen HBSK 3.01,04 2 36,77 1.23,81 2.13,49
 94  1500 m 1 i JJB 30 Anita Medgård Gol IL 2.56,41 2 34,76 1.18,53 2.05,85
 95  1500 m 1 y JJB 29 Anette Eidsberget Gol IL 2.59,82 2 37,02 1.22,06 2.10,63
 96  1500 m 1 i GJB 16 Robin Sleeking Hol IL 2.18,56 2 28,67 1.03,27 1.40,12
 97  1500 m 1 y GJB 31 Erlend Andre Rue Gol IL 2.20,85 2 28,49 1.04,07 1.41,99
 98  1500 m 1 i MJA 14 Bjørnar Borgersen Geithus IL 2.16,57 2 28,59 1.03,25 1.39,84
 99  1500 m 1 y MJA < 2
 100  1500 m 1 i M 15 Øystein Borgersen Geithus IL 2.32,28 2 32,76 1.11,37 1.51,64
 101  1500 m 1 y M < 2
 102  1500 m 1 i M>M60 7 Øystein Lilletvedt Fana IL 3.01,34 2 36,06 1.20,15 2.09,21
 103  1500 m 1 y M>M60 < 2

 This process used 32 ms for its computations. It spent 4 ms in system calls.