web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Hallingdalskarusellen Hol 2017

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Hol IL Skøytegruppa Overdommar: Kevin Eikrehagen
 2  Bane: Hol Stadion
 3  Dato 1: 26.02.2017
 4  Dato 2:
 5  Løp: Hallingdalskarusellen Hol 2017
 6  Vér, temp: -5 grader, opphaldsver, delvis sol
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  100 m 1 i GR 2 Oliver Haugerud Teig Båstad IL 23,25 2
 9  100 m 1 y GR < 2
 10  100 m 1 i JR 18 Mathilde Eikrehagen Hol IL DNS 2
 11  100 m 1 y JR 19 Cathri Bergli Hol IL 25,80 2
 12  400 m 1 i JR 5 Mathea Aarum Teig Båstad IL 52,47 3
 13  400 m 1 y JR 3 Amalie Haugerud Teig Båstad IL 54,46 3
 14  400 m 2 i JR 17 Tyra Kristin M. Langehaugen Gol IL 58,37 3
 15  400 m 2 y JR 4 Johanna Novak Orderud Båstad IL 55,07 3
 16  400 m 1 i GR 2 Oliver Haugerud Teig Båstad IL 1.14,36 3
 17  400 m 1 y GR 21 Emil Elias Rue Gol IL 55,75 3
 18  400 m 2 i GR 27 Lukas H. Bjørklund Geithus IL 52,09 3
 19  400 m 2 y GR 22 Sondre Ransedokken Gol IL 1.06,40 3
 20  400 m 3 i GR 23 Andreas Stillingen Gol IL 1.20,05 3
 21  400 m 3 y GR 20 Arne Søndrål Hol IL 1.06,64 3
 22  400 m 1 i J10 28 Anine Haugnæs Bjørklund Geithus IL 55,44 2
 23  400 m 1 y J10 < 2
 24  400 m 1 i G10 26 Vegard Nordnæs Hol IL 49,97 2
 25  400 m 1 y G10 16 Erik Svare Gol IL DNS 2
 26  400 m 2 i G10 13 Per Aleksander Viko Gol IL 43,92 2
 27  400 m 2 y G10 15 Jørgen Ween Helberg Gol IL DNS 2
 28  400 m 3 i G10 7 Knut Erland Skredegård Gol IL 1.04,53 2
 29  400 m 3 y G10 14 Henrik A. Etterlid Gol IL 55,97 2
 30  500 m 1 i JR 5 Mathea Aarum Teig Båstad IL 1.06,75 1
 31  500 m 1 y JR 17 Tyra Kristin M. Langehaugen Gol IL 1.15,65 1
 32  500 m 2 i JR 3 Amalie Haugerud Teig Båstad IL 1.08,21 1
 33  500 m 2 y JR 4 Johanna Novak Orderud Båstad IL 1.10,72 1
 34  500 m 1 i GR 27 Lukas H. Bjørklund Geithus IL 1.02,21 1
 35  500 m 1 y GR 23 Andreas Stillingen Gol IL 1.45,43 1
 36  500 m 2 i GR 22 Sondre Ransedokken Gol IL 1.21,42 1
 37  500 m 2 y GR 21 Emil Elias Rue Gol IL 1.09,21 1
 38  500 m 1 i J10 28 Anine Haugnæs Bjørklund Geithus IL 1.07,17 RS 1
 39  500 m 1 y J10 < 1
 40  500 m 1 i G10 13 Per Aleksander Viko Gol IL 55,33 1
 41  500 m 1 y G10 16 Erik Svare Gol IL DNS 1
 42  500 m 2 i G10 15 Jørgen Ween Helberg Gol IL DNS 1
 43  500 m 2 y G10 26 Vegard Nordnæs Hol IL 1.00,97 1
 44  500 m 3 i G10 7 Knut Erland Skredegård Gol IL 1.24,15 1
 45  500 m 3 y G10 14 Henrik A. Etterlid Gol IL 1.10,10 1
 46  500 m 1 i G11 12 Kristian Moholt Langehaugen Gol IL 1.10,48 F 1
 47  500 m 1 y G11 < 1
 48  500 m 1 i J12 11 Nora Kristin Rue Gol IL 1.10,30 F 1
 49  500 m 1 y J12 < 1
 50  500 m 1 i JJC 9 Anita Medgård Gol IL 52,44 1
 51  500 m 1 y JJC < 1
 52  500 m 1 i GJC 35 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK 48,64 1
 53  500 m 1 y GJC < 1
 54  500 m 2 i GJC 25 Joren Sleeking Hol IL 45,44 1
 55  500 m 2 y GJC 36 Viktor Haukaas Aktiv SK 47,91 1
 56  500 m 3 i GJC 10 Erlend Andre Rue Gol IL 45,13 1
 57  500 m 3 y GJC 6 Ole Einar Moholt Langehaugen Gol IL 47,82 1
 58  500 m 1 i JJB 8 Anette Eidsberget Gol IL 55,55 1
 59  500 m 1 y JJB < 1
 60  500 m 1 i GJB 24 Robin Sleeking Hol IL 56,24 F 1
 61  500 m 1 y GJB < 1
 62  500 m 1 i MJA 30 Bjørnar Borgersen Geithus IL 41,25 1
 63  500 m 1 y MJA < 1
 64  500 m 1 i M 1 Martin Halvorsen Skuteviken SC 52,25 1
 65  500 m 1 y M 31 Øystein Borgersen Geithus IL 48,87 1
 66  500 m 1 i M>M60 < 1
 67  500 m 1 y M>M60 37 Øystein Lilletvedt Fana IL 52,88 1
 68  1000 m 1 i G11 12 Kristian Moholt Langehaugen Gol IL 2.20,25 2
 69  1000 m 1 y G11 < 2
 70  1000 m 1 i J12 11 Nora Kristin Rue Gol IL 2.02,74 2
 71  1000 m 1 y J12 < 2
 72  1000 m 1 i JJC 9 Anita Medgård Gol IL 1.49,18 2
 73  1000 m 1 y JJC < 2
 74  1000 m 1 i GJC 10 Erlend Andre Rue Gol IL 1.31,34 2
 75  1000 m 1 y GJC < 2
 76  1000 m 2 i GJC 6 Ole Einar Moholt Langehaugen Gol IL 1.37,90 2
 77  1000 m 2 y GJC 35 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK 1.36,10 2
 78  1000 m 3 i GJC 36 Viktor Haukaas Aktiv SK 1.40,32 2
 79  1000 m 3 y GJC 25 Joren Sleeking Hol IL 1.32,65 2
 80  1000 m 1 i JJB 8 Anette Eidsberget Gol IL 1.49,05 2
 81  1000 m 1 y JJB < 2
 82  1000 m 1 i GJB 24 Robin Sleeking Hol IL 1.29,80 2
 83  1000 m 1 y GJB < 2
 84  1000 m 1 i MJA 30 Bjørnar Borgersen Geithus IL 1.23,40 2
 85  1000 m 1 y MJA < 2
 86  1000 m 1 i M 31 Øystein Borgersen Geithus IL 1.36,95 2
 87  1000 m 1 y M 1 Martin Halvorsen Skuteviken SC 1.43,54 2
 88  1000 m 1 i M>M60 37 Øystein Lilletvedt Fana IL 1.53,39 2
 89  1000 m 1 y M>M60 < 2

 This process used 36 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.