web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Hallingdalskarusellen Hol 2018

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Hol IL Skøytegruppa Overdommar: Kevin Eikrehagen
 2  Bane: Hol Stadion
 3  Dato 1: 11.02.2018
 4  Dato 2: 11.02.2018
 5  Løp: Hallingdalskarusellen Hol 2018
 6  Vér, temp: Overskya, lett snø, -4 grader, litt trekk/vind
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  100 m 1 i JR 29 Mathilde Eikrehagen Hol IL 24,26 2
 9  100 m 1 y JR < 2
 10  100 m 2 i JR 16 Victoria Melgårdshagen Sør-Fron IL 15,86 2
 11  100 m 2 y JR 30 Cathri Bergli Hol IL 19,89 2
 12  100 m 3 i JR 26 Solveig Berget Gol IL 25,70 2
 13  100 m 3 y JR 15 Linnea Melgårdshagen Sør-Fron IL 15,37 2
 14  100 m 1 i GR 34 Nicolai Hermansen Hol IL 35,95 2
 15  100 m 1 y GR 33 Daniel Hermansen Hol IL 27,50 2
 16  100 m 2 i GR 31 Sebastian Bergheim Rukke Hol IL 22,89 2
 17  100 m 2 y GR 32 Andreas Haugen Hol IL 17,57 2
 18  100 m 3 i GR 27 Mathias Eikrehagen Hol IL 1.11,93 2
 19  100 m 3 y GR < 2
 20  400 m 1 i JR 23 Mali Sagabråten Gol IL 1.23,50 3
 21  400 m 1 y JR < 3
 22  400 m 2 i JR 30 Cathri Bergli Hol IL 1.27,92 3
 23  400 m 2 y JR 28 Tyra Kristin M. Langehaugen Gol IL 1.08,42 3
 24  400 m 3 i JR < 3
 25  400 m 3 y JR < 3
 26  400 m 4 i JR 4 Johanna Novak Orderud Båstad IL 54,73 3
 27  400 m 4 y JR 16 Victoria Melgårdshagen Sør-Fron IL 1.02,91 3
 28  400 m 1 i GR 31 Sebastian Bergheim Rukke Hol IL 1.40,81 3
 29  400 m 1 y GR 8 David Martin Davidsen Jevnaker IF 56,05 3
 30  400 m 2 i GR < 3
 31  400 m 2 y GR 32 Andreas Haugen Hol IL 1.18,50 3
 32  400 m 1 i J10 5 Mathea Aarum Teig Båstad IL 55,69 2
 33  400 m 1 y J10 10 Anine Haugnæs Bjørklund Geithus IL 53,41 2
 34  400 m 2 i J10 1 Milla Grønvold Andersen HBSK 57,74 2
 35  400 m 2 y J10 22 Liv Anne Berget Gol IL 1.17,10 2
 36  400 m 1 i G10 6 Mathias Myhrer Båstad IL 48,46 2
 37  400 m 1 y G10 < 2
 38  400 m 2 i G10 11 Lucas Haugnæs Bjørklund Geithus IL 49,55 2
 39  400 m 2 y G10 20 Emil Elias Rue Gol IL 51,37 2
 40  500 m 1 i JR 15 Linnea Melgårdshagen Sør-Fron IL 1.14,82 1 00,00
 41  500 m 1 y JR 4 Johanna Novak Orderud Båstad IL 1.11,33 1 15,28
 42  500 m 2 i JR 28 Tyra Kristin M. Langehaugen Gol IL 1.19,95 1 16,58
 43  500 m 2 y JR 23 Mali Sagabråten Gol IL 1.40,49 1 18,85
 44  500 m 1 i GR 8 David Martin Davidsen Jevnaker IF 1.09,41 1 15,29
 45  500 m 1 y GR < 1
 46  500 m 1 i J10 1 Milla Grønvold Andersen HBSK 1.07,67 1 1.07,67
 47  500 m 1 y J10 22 Liv Anne Berget Gol IL 1.25,19 1 1.25,19
 48  500 m 2 i J10 5 Mathea Aarum Teig Båstad IL 1.06,50 1 1.06,50
 49  500 m 2 y J10 10 Anine Haugnæs Bjørklund Geithus IL 1.09,10 1 1.09,10
 50  500 m 1 i G10 20 Emil Elias Rue Gol IL 1.03,67 1 ~~~
 51  500 m 1 y G10 < 1
 52  500 m 2 i G10 6 Mathias Myhrer Båstad IL 1.03,25 1 ~~~
 53  500 m 2 y G10 11 Lucas Haugnæs Bjørklund Geithus IL 1.03,48 1 ~~~
 54  500 m 1 i G11 25 Per Aleksander Viko Gol IL 57,67 MT 1 ~~~
 55  500 m 1 y G11 < 1
 56  500 m 2 i G11 3 Bernard Benjaminsen Båstad IL 59,48 1 14,11
 57  500 m 2 y G11 14 Vegard Nordnæs Hol IL 1.19,97 1 22,63
 58  500 m 1 i J12 9 Maria Theresa Davidsen Jevnaker IF 1.03,41 1 14,03
 59  500 m 1 y J12 < 1
 60  500 m 1 i GJC 12 Joren Sleeking Hol IL 46,76 1 12,02
 61  500 m 1 y GJC 17 Viktor Smedstad Haukaas Aktiv SK 50,34 1 12,56
 62  500 m 2 i GJC 2 Philip Grønvold Andersen HBSK 58,05 1 14,09
 63  500 m 2 y GJC 24 Ole Einar Moholt Langehaugen Gol IL 58,95 1 12,26
 64  500 m 1 i JJB 18 Anette Eidsberget Gol IL 1.02,33 1 14,61
 65  500 m 1 y JJB 19 Anita Medgård Gol IL 57,20 1 13,63
 66  500 m 1 i GJB 13 Robin Sleeking Hol IL 48,17 1 11,78
 67  500 m 1 y GJB 21 Erlend Andre Rue Gol IL 45,14 1 11,27
 68  500 m 1 i M>M60 7 Øystein Lilletvedt Fana IL 58,18 1 14,05
 69  500 m 1 y M>M60 < 1
 70  1000 m 1 i G11 3 Bernard Benjaminsen Båstad IL 2.05,16 2 27,89 1.15,64
 71  1000 m 1 y G11 < 2
 72  1000 m 2 i G11 25 Per Aleksander Viko Gol IL 2.03,78 2 26,35 1.13,28
 73  1000 m 2 y G11 14 Vegard Nordnæs Hol IL 2.18,46 2 29,23 1.21,56
 74  1000 m 1 i J12 9 Maria Theresa Davidsen Jevnaker IF 2.28,85 2 30,29 1.27,27
 75  1000 m 1 y J12 < 2
 76  1000 m 1 i GJC 2 Philip Grønvold Andersen HBSK 2.03,62 2 26,55 1.13,47
 77  1000 m 1 y GJC 24 Ole Einar Moholt Langehaugen Gol IL 1.41,98 2 22,85 1.00,55
 78  1000 m 2 i GJC 12 Joren Sleeking Hol IL 1.35,41 2 21,64 57,21
 79  1000 m 2 y GJC 17 Viktor Smedstad Haukaas Aktiv SK 1.44,13 2 22,84 1.01,35
 80  1000 m 1 i JJB 19 Anita Medgård Gol IL 1.58,28 2 25,90 1.10,59
 81  1000 m 1 y JJB 18 Anette Eidsberget Gol IL 2.00,66 2 27,51 1.12,74
 82  1000 m 1 i GJB 21 Erlend Andre Rue Gol IL 1.31,76 2 20,28 55,07
 83  1000 m 1 y GJB 13 Robin Sleeking Hol IL 1.31,73 2 20,60 55,03
 84  1000 m 1 i M>M60 7 Øystein Lilletvedt Fana IL 2.03,54 2 25,98 1.12,04
 85  1000 m 1 y M>M60 < 2

 This process used 13 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.