web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Hjallis` Æresløp 04.02.2017

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Sportsklubben Falken Overdommar: Einar Holstad, Starter: Trond Ratdal
 2  Bane: Leangen kunstisbane
 3  Dato 1: 04.02.2017
 4  Dato 2:
 5  Løp: Hjallis`Æresløp
 6  Vér, temp: Sol, vindstille, 0oC
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m (1) 1 i J10 43 Marilen Brattgjerd Sp.kl. Falken 52,09 1 13,07
 9  500 m (1) 1 y J10 41 Tuva Sundsvold Leinstrand IL 1.31,99 1 19,93
 10  500 m (1) 2 i J10 38 Iben K. Danielsen TSK 1.10,79 1 15,67
 11  500 m (1) 2 y J10 40 Karoline Vestre Leinstrand IL 1.11,29 1 15,15
 12  500 m (1) 1 i G10 < 1
 13  500 m (1) 1 y G10 46 Nicolai Ulvan Sp.kl. Falken 55,01 1 13,46
 14  500 m (1) 1 i G11 51 Bendik Oksvold Nes Bjugn/Ørland SK 1.06,98 1 14,22
 15  500 m (1) 1 y G11 < 1
 16  500 m (1) 2 i G11 50 Alan Kotte Bjugn/Ørland SK 53,89 1 13,02
 17  500 m (1) 2 y G11 49 Aron Aannø Bjugn/Ørland SK 50,89 1 12,53
 18  500 m (1) 1 i J12 52 Sofie Ulset Bjugn/Ørland SK 48,23 1 12,09
 19  500 m (1) 1 y J12 < 1
 20  500 m (1) 1 i G12 58 Hans Ole Lysø Olsen Bjugn/Ørland SK 48,54 1 12,27
 21  500 m (1) 1 y G12 55 Martin Geving Langli Sp.kl. Falken 50,84 1 12,77
 22  500 m (1) 2 i G12 54 Martin Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 46,67 1 12,31
 23  500 m (1) 2 y G12 57 Jon Daniel Berget Bjugn/Ørland SK 51,96 1 13,43
 24  500 m (1) 1 i JJC 65 Vilde Vatn Sp.kl. Falken 48,96 1 11,90
 25  500 m (1) 1 y JJC < 1
 26  500 m (1) 1 i GJC 59 Knut Harsjøen Tynset IF 1.12,28 F 1 11,74
 27  500 m (1) 1 y GJC < 1
 28  500 m (1) 2 i GJC 63 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 43,95 1 11,38
 29  500 m (1) 2 y GJC 61 Anders Geving Langli Sp.kl. Falken 1.00,55 F 1 11,33
 30  500 m (1) 3 i GJC 64 Simon Aannø Bjugn/Ørland SK 43,89 1 11,46
 31  500 m (1) 3 y GJC 60 Ole Magnus Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 42,82 1 10,94
 32  500 m (1) 1 i JJB 66 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 46,62 1 12,06
 33  500 m (1) 1 y JJB 67 Johanne Ekren Leinstrand IL 46,92 1 12,40
 34  500 m (1) 1 i GJB 68 Andre Vårvik TSK 41,54 1 11,18
 35  500 m (1) 1 y GJB < 1
 36  500 m (1) 2 i GJB 70 Fosi Mohamad Suleiman Tynset IF 1.27,14 F 1 10,50
 37  500 m (1) 2 y GJB 71 Ådne Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken DQ 1
 38  500 m (1) 3 i GJB 69 Nils Harsjøen Tynset IF 42,37 1 10,85
 39  500 m (1) 3 y GJB 72 Steinar Heide Bø Sp.kl. Falken 41,14 1 11,00
 40  500 m (1) 1 i KJA 74 Oda Margrete Maaeng Lund Tynset IF 47,42 1 12,35
 41  500 m (1) 1 y KJA < 1
 42  500 m (1) 1 i MV1 76 Bjørn Willadsen TSK 46,27 1 12,06
 43  500 m (1) 1 y MV1 75 Ragnvald Vollan Bjugn/Ørland SK 51,87 1 13,38
 44  500 m (2) 1 i G11 49 Aron Aannø Bjugn/Ørland SK 50,25 2 12,86
 45  500 m (2) 1 y G11 < 2
 46  500 m (2) 2 i G11 50 Alan Kotte Bjugn/Ørland SK 53,53 2 13,16
 47  500 m (2) 2 y G11 51 Bendik Oksvold Nes Bjugn/Ørland SK 2.05,96 F 2 14,58
 48  100 m (1) 1 i JR 8 Ida Lundhaug-Fagerbekk Sp.kl. Falken 17,73 1
 49  100 m (1) 1 y JR < 1
 50  100 m (1) 2 i JR 10 Astrid Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 33,87 MT 1
 51  100 m (1) 2 y JR 3 Sarah Marie Furseth TSK 33,61 MT 1
 52  100 m (1) 3 i JR 1 Mats Digernes Heltne TSK 19,94 1
 53  100 m (1) 3 y JR 9 Marie Haugnæss Sp.kl. Falken 20,61 1
 54  100 m (1) 4 i JR 5 Lerke K. Danielsen TSK 31,83 1
 55  100 m (1) 4 y JR 42 Falk Gjølga Bjugn/Ørland SK 23,03 1
 56  100 m (1) 5 i JR 7 Vilma Fossum Tynset IF 27,58 1
 57  100 m (1) 5 y JR 6 Elise Skogvold Levin TSK 20,87 1
 58  100 m (1) 6 i JR 2 Ida Sofie Furseth TSK 21,63 1
 59  100 m (1) 6 y JR 11 Arwen Kotte Bjugn/Ørland SK 18,90 1
 60  100 m (1) 1 i GR 13 Tomas Digernes Heltne TSK 15,54 1
 61  100 m (1) 1 y GR 24 Emma Hylen Tynset IF 19,28 1
 62  100 m (1) 2 i GR 28 Leah Fossum Tynset IF 19,95 1
 63  100 m (1) 2 y GR 18 Gard Opdahl Njøs Leinstrand IL 17,73 1
 64  100 m (1) 3 i GR 32 Theodor Rekstad Jøssund Sp.kl. Falken 14,19 1
 65  100 m (1) 3 y GR 26 Tyra Skår Tynset IF 15,58 1
 66  100 m (1) 4 i GR 20 Alessandra J. Mazzetti Leinstrand IL 17,42 1
 67  100 m (1) 4 y GR 30 Lina Resell Sp.kl. Falken 14,71 1
 68  100 m (1) 5 i GR 35 Martine Solem Bjugn/Ørland SK 14,01 1
 69  100 m (1) 5 y GR < 1
 70  100 m (1) 6 i GR 33 Aleksander Magnar Vavik Sp.kl. Falken 14,58 1
 71  100 m (1) 6 y GR 15 Sebastian Lackner TSK 13,91 1
 72  100 m (1) 7 i GR 29 Vilja Kristine Magnussen Stendal Sp.kl. Falken 16,32 1
 73  100 m (1) 7 y GR 23 Linnea Humstad Leinstrand IL 19,23 1
 74  100 m (1) 8 i GR 36 Halvor Lysø Olsen Bjugn/Ørland SK 15,94 1
 75  100 m (1) 8 y GR 14 Martin Vike Lackner TSK 15,39 1
 76  100 m (1) 9 i GR 37 Pauline Lysø Olsen Bjugn/Ørland SK 14,38 1
 77  100 m (1) 9 y GR 25 Mira Fossum Tynset IF 22,23 1
 78  100 m (1) 10 i GR 45 Saga Gjlga Bjugn/Ørland SK 16,50 1
 79  100 m (1) 10 y GR 21 Thomas Sundsvoll Leinstrand IL 17,14 1
 80  100 m (1) 11 i GR 34 Asta Karine Kotte Bjugn/Ørland SK 14,82 1
 81  100 m (1) 11 y GR 27 Hedda Hylen Tynset IF 16,00 1
 82  100 m (2) 1 i JR 8 Ida Lundhaug-Fagerbekk Sp.kl. Falken 17,86 2
 83  100 m (2) 1 y JR < 2
 84  100 m (2) 2 i JR 9 Marie Haugnæss Sp.kl. Falken DNS 2
 85  100 m (2) 2 y JR 7 Vilma Fossum Tynset IF 34,29 MT 2
 86  100 m (2) 3 i JR 2 Ida Sofie Furseth TSK 25,74 2
 87  100 m (2) 3 y JR 3 Sarah Marie Furseth TSK 35,06 2
 88  100 m (2) 4 i JR 1 Mats Digernes Heltne TSK 23,12 2
 89  100 m (2) 4 y JR 10 Astrid Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 29,02 2
 90  100 m (2) 5 i JR 11 Arwen Kotte Bjugn/Ørland SK 20,37 2
 91  100 m (2) 5 y JR 6 Elise Skogvold Levin TSK 28,20 2
 92  100 m (2) 6 i JR 5 Lerke K. Danielsen TSK DNS 2
 93  100 m (2) 6 y JR 42 Falk Gjølga Bjugn/Ørland SK 22,26 2
 94  400 m 1 i GR 25 Mira Fossum Tynset IF 1.38,84 2
 95  400 m 1 y GR 28 Leah Fossum Tynset IF 1.20,86 2
 96  400 m 2 i GR 26 Tyra Skår Tynset IF 1.14,63 2
 97  400 m 2 y GR 33 Aleksander Magnar Vavik Sp.kl. Falken 55,75 2
 98  400 m 3 i GR 45 Saga Gjlga Bjugn/Ørland SK 1.08,70 2
 99  400 m 3 y GR < 2
 100  400 m 4 i GR 36 Halvor Lysø Olsen Bjugn/Ørland SK 1.14,37 F 2
 101  400 m 4 y GR 29 Vilja Kristine Magnussen Stendal Sp.kl. Falken 1.02,05 2
 102  400 m 5 i GR 35 Martine Solem Bjugn/Ørland SK 51,66 2
 103  400 m 5 y GR 21 Thomas Sundsvoll Leinstrand IL 1.20,05 2
 104  400 m 6 i GR 23 Linnea Humstad Leinstrand IL 1.26,98 2
 105  400 m 6 y GR 14 Martin Vike Lackner TSK 1.08,30 2
 106  400 m 7 i GR 18 Gard Opdahl Njøs Leinstrand IL 1.12,06 2
 107  400 m 7 y GR 30 Lina Resell Sp.kl. Falken 56,66 2
 108  400 m 8 i GR 20 Alessandra J. Mazzetti Leinstrand IL 1.15,51 F 2
 109  400 m 8 y GR 13 Tomas Digernes Heltne TSK 1.04,06 2
 110  400 m 9 i GR 24 Emma Hylen Tynset IF 1.18,85 2
 111  400 m 9 y GR 37 Pauline Lysø Olsen Bjugn/Ørland SK 51,82 2
 112  400 m 10 i GR 15 Sebastian Lackner TSK 56,89 2
 113  400 m 10 y GR 32 Theodor Rekstad Jøssund Sp.kl. Falken 53,85 2
 114  400 m 11 i GR 27 Hedda Hylen Tynset IF 1.09,15 2
 115  400 m 11 y GR 34 Asta Karine Kotte Bjugn/Ørland SK 54,42 2
 116  400 m 1 i J10 43 Marilen Brattgjerd Sp.kl. Falken 44,00 2
 117  400 m 1 y J10 38 Iben K. Danielsen TSK 1.00,05 2
 118  400 m 2 i J10 40 Karoline Vestre Leinstrand IL 1.02,77 2
 119  400 m 2 y J10 41 Tuva Sundsvold Leinstrand IL 1.15,67 2
 120  400 m 1 i G10 46 Nicolai Ulvan Sp.kl. Falken 44,70 2
 121  400 m 1 y G10 < 2
 122  1000 m 1 i J12 52 Sofie Ulset Bjugn/Ørland SK 1.40,67 2 22,56 59,67
 123  1000 m 1 y J12 < 2
 124  1000 m 1 i G12 57 Jon Daniel Berget Bjugn/Ørland SK 1.45,92 2 23,97 1.03,85
 125  1000 m 1 y G12 54 Martin Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 1.37,07 2 22,00 58,66
 126  1000 m 2 i G12 55 Martin Geving Langli Sp.kl. Falken 1.49,05 2 24,29 1.04,82
 127  1000 m 2 y G12 58 Hans Ole Lysø Olsen Bjugn/Ørland SK 1.41,51 2 22,67 59,92
 128  1000 m 1 i JJC 65 Vilde Vatn Sp.kl. Falken 1.44,37 2 22,40 1.00,90
 129  1000 m 1 y JJC < 2
 130  1000 m 1 i GJC 64 Simon Aannø Bjugn/Ørland SK 1.29,80 2 20,87 54,30
 131  1000 m 1 y GJC < 2
 132  1000 m 2 i GJC 59 Knut Harsjøen Tynset IF 1.37,04 2 21,20 56,69
 133  1000 m 2 y GJC 61 Anders Geving Langli Sp.kl. Falken 1.31,37 2 20,81 54,92
 134  1000 m 3 i GJC 60 Ole Magnus Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 1.28,81 2 20,06 52,92
 135  1000 m 3 y GJC 63 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 1.26,11 2 20,71 52,43
 136  1000 m 1 i JJB 66 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 1.36,28 2 00,00 56,97
 137  1000 m 1 y JJB < 2
 138  1000 m 1 i GJB 71 Ådne Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 1.39,91 F 2 20,04 53,19
 139  1000 m 1 y GJB 70 Fosi Mohamad Suleiman Tynset IF 1.27,63 2 18,79 50,78
 140  1000 m 2 i GJB 68 Andre Vårvik TSK 1.25,46 2 19,38 50,71
 141  1000 m 2 y GJB 69 Nils Harsjøen Tynset IF 1.25,72 2 19,26 51,08
 142  1000 m 1 i KJA 74 Oda Margrete Maaeng Lund Tynset IF DNS 2
 143  1000 m 1 y KJA < 2
 144  1000 m 1 i MV1 75 Ragnvald Vollan Bjugn/Ørland SK 1.42,85 2 24,20 1.02,48
 145  1000 m 1 y MV1 76 Bjørn Willadsen TSK 1.32,76 2 21,25 55,47

 This process used 52 ms for its computations. It spent 8 ms in system calls.