web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Hjallis` Æresløp 30.01.2016

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Sportsklubben Falken Overdommar: Per Hansen, Starter: Trond Ratdal
 2  Bane: Leangen kunstisbane
 3  Dato 1: 30.01.2016
 4  Dato 2:
 5  Løp: Hjallis`Æresløp
 6  Vér, temp: Overskyet, vindstille, 2 grader pluss
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m (1) 1 i G10 21 Sebastian Årbogen Tørriseng TSK 1.10,47 2 ~~~
 9  500 m (1) 1 y G10 < 2
 10  500 m (1) 2 i G10 23 Bendik Oksvold Nes Bjugn/Ørland SK 1.09,33 2 16,59
 11  500 m (1) 2 y G10 20 William Vårvik TSK 1.03,46 2 15,53
 12  500 m (1) 3 i G10 24 Tobias Lundhaug-Fagerbekk Sp.kl. Falken 1.10,18 2 15,69
 13  500 m (1) 3 y G10 22 Aaron Aannø Bjugn/Ørland SK 56,77 2 14,04
 14  500 m (1) 1 i J11 25 Anne Lilleler Onsøyen Leinstrand IL 1.06,75 1 15,68
 15  500 m (1) 1 y J11 26 Filippa Dyrnes Fossum Leinstrand IL 1.02,20 1 15,42
 16  500 m (1) 1 i G11 28 Martin Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 53,57 1 14,15
 17  500 m (1) 1 y G11 29 Martin Geving Langli Sp.kl. Falken 1.00,61 1 15,02
 18  500 m (1) 1 i J12 30 Vilde Vatn Sp.kl. Falken 51,86 1 13,12
 19  500 m (1) 1 y J12 < 1
 20  500 m (1) 1 i G12 32 Olav Resell Sp.kl. Falken 51,07 1 13,39
 21  500 m (1) 1 y G12 31 Knut Harsjøen Tynset IF 50,57 1 13,31
 22  500 m (1) 1 i JJC 34 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 49,69 1 13,21
 23  500 m (1) 1 y JJC 33 Amalie Ulset Bjugn/Ørland SK 49,29 1 13,06
 24  500 m (1) 1 i GJC 35 Fredrik Grue Mælen Tynset IF 45,58 1 12,11
 25  500 m (1) 1 y GJC 40 Mikkel Holt Sp.kl. Falken 54,71 1 13,92
 26  500 m (1) 2 i GJC 36 Snorre Sliper Bonesmo Leinstrand IL 50,63 1 13,32
 27  500 m (1) 2 y GJC 37 Ole Magnus Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 49,39 1 12,73
 28  500 m (1) 3 i GJC 39 Anders Geving Langli Sp.kl. Falken 49,81 1 13,15
 29  500 m (1) 3 y GJC 38 Ådne Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 45,28 1 12,06
 30  500 m (1) 1 i GJB 41 Andre Vårvik TSK 44,16 1 11,74
 31  500 m (1) 1 y GJB 43 Nils Harsjøen Tynset IF 46,56 1 12,37
 32  500 m (1) 2 i GJB 42 Fosi Mohamad Suleiman Tynset IF 59,30 F 1 17,41
 33  500 m (1) 2 y GJB 44 Erik Resell Sp.kl. Falken 43,10 1 11,56
 34  500 m (1) 1 i MS 45 Aleksander Waagenes TSK 38,27 1 10,90
 35  500 m (1) 1 y MS < 1
 36  500 m (2) 1 i J11 26 Filippa Dyrnes Fossum Leinstrand IL 1.00,55 2 14,90
 37  500 m (2) 1 y J11 25 Anne Lilleler Onsøyen Leinstrand IL 1.07,15 2 15,70
 38  500 m (2) 1 i G11 29 Martin Geving Langli Sp.kl. Falken 1.01,32 2 14,91
 39  500 m (2) 1 y G11 28 Martin Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 54,48 2 14,18
 40  100 m (1) 1 i JR 1 Alessandra J. Mazzetti Leinstrand IL DNS 2
 41  100 m (1) 1 y JR 2 Selma Opdahl Njøs Leinstrand IL DNS 2
 42  100 m (1) 1 i GR 7 Erlend Hansbakken TSK 17,72 1
 43  100 m (1) 1 y GR 12 Gard Opdahl Njøs Leinstrand IL 18,30 1
 44  100 m (1) 2 i GR 5 Thea Skogvold Levin TSK 25,44 1
 45  100 m (1) 2 y GR 47 Nicolai Ulvan Sp.kl. Falken 18,53 F 1
 46  100 m (1) 3 i GR 17 Guro Samdahl Melhuus Trondheim Kortbaneklubb 15,51 1
 47  100 m (1) 3 y GR 3 Margrethe Vårvik TSK 16,58 1
 48  100 m (1) 4 i GR 10 Karoline Vestre Leinstrand IL 17,31 1
 49  100 m (1) 4 y GR 8 William Bjørnebø Bjugn/Ørland SK 17,31 1
 50  100 m (1) 5 i GR 15 Daniel Hildrum Sp.kl. Falken 16,32 1
 51  100 m (1) 5 y GR 13 Celina Storler Leinstrand IL DNS 1
 52  100 m (1) 6 i GR 14 Marilen Brattgjerd Sp.kl. Falken 14,26 1
 53  100 m (1) 6 y GR 16 Aleksander Magnar Vavik Trondheim Kortbaneklubb 15,63 1
 54  100 m (1) 7 i GR 19 Ida Lundhaug-Fagerbekk Sp.kl. Falken 20,10 1
 55  100 m (1) 7 y GR 4 Aline Holbø Dyrset TSK 14,96 1
 56  100 m (1) 8 i GR 6 Håkon Vårvik TSK 15,90 1
 57  100 m (1) 8 y GR 9 Martine Solem Bjugn/Ørland SK 16,13 1
 58  100 m (1) 9 i GR 18 Amund Haugnæss Sp.kl.Falken 16,57 MT 1
 59  100 m (1) 9 y GR 11 Tuva Sundsvold Leinstrand IL 21,68 MT 1
 60  100 m (2) 1 i JR 1 Alessandra J. Mazzetti Leinstrand IL DNS 1
 61  100 m (2) 1 y JR 2 Selma Opdahl Njøs Leinstrand IL 26,20 1
 62  400 m 1 i GR 12 Gard Opdahl Njøs Leinstrand IL DNS 2
 63  400 m 1 y GR 3 Margrethe Vårvik TSK 59,61 2
 64  400 m 2 i GR 18 Amund Haugnæss Sp.kl.Falken 58,17 2
 65  400 m 2 y GR 47 Nicolai Ulvan Sp.kl. Falken 53,47 2
 66  400 m 3 i GR 6 Håkon Vårvik TSK 58,86 2
 67  400 m 3 y GR 9 Martine Solem Bjugn/Ørland SK 59,53 2
 68  400 m 4 i GR 8 William Bjørnebø Bjugn/Ørland SK 1.04,85 2
 69  400 m 4 y GR 11 Tuva Sundsvold Leinstrand IL 1.22,65 2
 70  400 m 5 i GR 4 Aline Holbø Dyrset TSK 52,73 2
 71  400 m 5 y GR 16 Aleksander Magnar Vavik Trondheim Kortbaneklubb 59,09 2
 72  400 m 6 i GR 15 Daniel Hildrum Sp.kl. Falken 59,95 2
 73  400 m 6 y GR 10 Karoline Vestre Leinstrand IL 1.06,61 2
 74  400 m 7 i GR 13 Celina Storler Leinstrand IL DNS 2
 75  400 m 7 y GR 19 Ida Lundhaug-Fagerbekk Sp.kl. Falken 1.20,31 2
 76  400 m 8 i GR 7 Erlend Hansbakken TSK 1.04,59 2
 77  400 m 8 y GR 14 Marilen Brattgjerd Sp.kl. Falken 50,39 2
 78  400 m 9 i GR 5 Thea Skogvold Levin TSK 1.20,25 2
 79  400 m 9 y GR 17 Guro Samdahl Melhuus Trondheim Kortbaneklubb 55,34 2
 80  400 m 1 i G10 20 William Vårvik TSK 51,37 1
 81  400 m 1 y G10 < 1
 82  400 m 2 i G10 23 Bendik Oksvold Nes Bjugn/Ørland SK 55,53 1
 83  400 m 2 y G10 21 Sebastian Årbogen Tørriseng TSK 52,44 1
 84  400 m 3 i G10 22 Aaron Aannø Bjugn/Ørland SK 45,32 1
 85  400 m 3 y G10 24 Tobias Lundhaug-Fagerbekk Sp.kl. Falken 52,33 1
 86  1000 m 1 i J12 30 Vilde Vatn Sp.kl. Falken 1.55,08 2 23,05 1.06,08
 87  1000 m 1 y J12 < 2
 88  1000 m 1 i G12 31 Knut Harsjøen Tynset IF 1.45,91 2 22,15 1.02,03
 89  1000 m 1 y G12 32 Olav Resell Sp.kl. Falken 1.46,93 2 22,51 1.02,52
 90  1000 m 1 i JJC 33 Amalie Ulset Bjugn/Ørland SK 1.42,16 2 22,16 1.00,30
 91  1000 m 1 y JJC 34 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 1.44,38 2 22,48 1.01,08
 92  1000 m 1 i GJC 37 Ole Magnus Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 1.42,80 2 21,47 1.01,16
 93  1000 m 1 y GJC 39 Anders Geving Langli Sp.kl. Falken 1.42,32 2 22,66 1.01,66
 94  1000 m 2 i GJC 40 Mikkel Holt Sp.kl. Falken 1.50,27 2 24,47 1.06,41
 95  1000 m 2 y GJC 36 Snorre Sliper Bonesmo Leinstrand IL 1.41,42 2 22,65 1.01,08
 96  1000 m 3 i GJC 38 Ådne Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 1.36,87 2 20,53 55,44
 97  1000 m 3 y GJC 35 Fredrik Grue Mælen Tynset IF 1.39,43 2 20,86 57,38
 98  1000 m 1 i GJB 41 Andre Vårvik TSK DNS 2
 99  1000 m 1 y GJB 42 Fosi Mohamad Suleiman Tynset IF 1.34,16 2 20,04 55,84
 100  1000 m 2 i GJB 44 Erik Resell Sp.kl. Falken 1.27,16 2 18,98 51,42
 101  1000 m 2 y GJB 43 Nils Harsjøen Tynset IF 1.37,61 2 20,48 56,70
 102  1000 m 1 i MS 45 Aleksander Waagenes TSK 1.17,31 2 17,97 46,39
 103  1000 m 1 y MS < 2

 This process used 44 ms for its computations. It spent 8 ms in system calls.