web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

ISU JWC Final

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat Last ned ...

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Bjugn/Ørland Skøyteklubb Overdommar: Men: Knut Arthur Olsen, Ladies: Bjørn Pettersen, Ass.refree: Berry de Jonge
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 01.03.2014
 4  Dato 2: 02.03.2014
 5  Løp: ISU Junior World Cup Final
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 i JL 6 Wen TANG CHN 41,63 1 11,35
 9  500 m 1 y JL 32 Ellen BJERTNES NOR 42,36 1 11,59
 10  500 m 2 i JL 17 Miki FUJIMORI JPN 41,21 1 11,27
 11  500 m 2 y JL 4 Xiaoxuan SHI CHN 40,75 1 11,16
 12  500 m 3 i JL 40 Aleksandra KACHURKINA RUS 41,56 1 11,41
 13  500 m 3 y JL 21 Rio YAMADA JPN 40,74 1 11,03
 14  500 m 4 i JL 22 Svetlana MALTSEVA KAZ 43,20 1 11,91
 15  500 m 4 y JL 10 Nikola ZDRÁHALOVÁ CZE 42,74 1 11,47
 16  500 m 5 i JL 43 Yelena YERANINA RUS 42,29 1 11,66
 17  500 m 5 y JL 15 Sophie REINLÄNDER GER 41,65 1 11,25
 18  500 m 6 i JL 33 Sofie Karoline HAUGEN NOR 41,69 1 11,32
 19  500 m 6 y JL 29 Jade van der MOLEN NED 41,76 1 11,41
 20  500 m 7 i JL 35 Martine RIPSRUD NOR 41,01 1 11,13
 21  500 m 7 y JL 24 Mariya SIZOVA KAZ 41,15 1 11,30
 22  500 m 8 i JL 5 Nan SUN CHN 40,92 1 11,34
 23  500 m 8 y JL 41 Yelizaveta KAZELINA RUS 40,53 1 11,00
 24  500 m 9 i JL 28 Bente van der BERGE NED 40,47 1 10,74
 25  500 m 9 y JL 1 Vanessa BITTNER AUT 39,51 1 10,91
 26  500 m 10 i JL 27 Sanneke de NEELING NED 41,42 1 11,45
 27  500 m 10 y JL 25 Alyona STAPSTOVA KAZ 41,21 1 11,15
 28  500 m 1 i JM 110 Chuang ZHANG CHN 38,47 1 10,64
 29  500 m 1 y JM < 1
 30  500 m 2 i JM 139 Daniil BOBYR RUS 38,47 1 10,67
 31  500 m 2 y JM 109 Chengrui ZHANG CHN 37,98 1 10,41
 32  500 m 3 i JM 120 Taro KONDO JPN 37,20 1 10,41
 33  500 m 3 y JM 105 Maksim DUBOVSKY BLR 38,58 1 10,49
 34  500 m 4 i JM 140 Mikhail KAZELIN RUS 37,48 1 10,25
 35  500 m 4 y JM 126 Stanislav YUROCHKIN KAZ 38,63 1 10,80
 36  500 m 5 i JM 137 Sander SØNDRÅL NOR 38,19 1 10,53
 37  500 m 5 y JM 124 Artyom KRIKUNOV KAZ 37,95 1 10,27
 38  500 m 6 i JM 130 Thijs ROOZEN NED 37,73 1 10,54
 39  500 m 6 y JM 135 Henrik Fagerli RUKKE NOR 38,02 1 10,33
 40  500 m 7 i JM 102 Armin HAGER AUT 37,17 1 10,29
 41  500 m 7 y JM 125 Stanislav PALKIN KAZ 38,10 1 10,79
 42  500 m 8 i JM 106 Ignat GOLOVATYUK BLR 37,60 1 10,22
 43  500 m 8 y JM 118 Takuya GOTO JPN 37,03 DQ 1 09,92
 44  500 m 9 i JM 132 Arvin WIJSMAN NED 37,41 1 10,46
 45  500 m 9 y JM 141 Vasily MELNIKOV RUS 37,55 1 10,33
 46  500 m 10 i JM 115 Joel DUFTER GER 37,72 1 10,51
 47  500 m 10 y JM 128 Dai Dai NTAB NED 36,98 1 09,91
 48  500 m 11 i JM 136 Johann Jørgen SÆVES NOR 37,20 1 10,02
 49  500 m 11 y JM 138 Piotr MICHALSKI POL 37,10 1 10,18
 50  100 m JL 14 Franziska KÜHN GER
 51  100 m JL 30 Essmee VISSER NED
 52  100 m JM 117 Maximilian STRÜBE GER
 53  100 m JM 144 Oliver GROB SUI
 54  1000 m 1 i JL 20 Natsumi TAKAYAMA JPN 1.24,29 3 19,74 50,87
 55  1000 m 1 y JL 6 Wen TANG CHN 1.25,43 3 19,89 50,99
 56  1000 m 2 i JL 26 Antoinette de JONG NED 1.20,09 3 18,83 48,32
 57  1000 m 2 y JL 21 Rio YAMADA JPN 1.23,39 3 18,99 49,12
 58  1000 m 3 i JL 9 Natálie KERSCHBAUMMAYR CZE 1.29,68 3 21,15 54,37
 59  1000 m 3 y JL 23 Yelizaveta PROKHORENKO KAZ 1.27,23 3 20,54 52,84
 60  1000 m 4 i JL 24 Mariya SIZOVA KAZ 1.23,29 3 19,30 50,06
 61  1000 m 4 y JL 10 Nikola ZDRÁHALOVÁ CZE 1.27,60 3 19,71 52,05
 62  1000 m 5 i JL 32 Ellen BJERTNES NOR 1.25,26 3 19,69 51,00
 63  1000 m 5 y JL 15 Sophie REINLÄNDER GER 1.24,06 3 19,55 50,41
 64  1000 m 6 i JL 17 Miki FUJIMORI JPN 1.22,96 3 19,34 49,66
 65  1000 m 6 y JL 35 Martine RIPSRUD NOR 1.24,13 3 19,13 49,79
 66  1000 m 7 i JL 3 Mei HAN CHN 1.23,54 3 19,43 50,30
 67  1000 m 7 y JL 25 Alyona STAPSTOVA KAZ 1.25,31 3 19,59 51,34
 68  1000 m 8 i JL 5 Nan SUN CHN 1.21,97 3 19,00 49,19
 69  1000 m 8 y JL 40 Aleksandra KACHURKINA RUS 1.23,89 3 19,57 50,28
 70  1000 m 9 i JL 38 Aleksandra KAPRUZIAK POL 1.24,01 3 19,69 50,83
 71  1000 m 9 y JL 42 Marina SALNIKOVA RUS 1.24,35 3 19,93 50,85
 72  1000 m 10 i JL 27 Sanneke de NEELING NED 1.21,73 3 19,39 49,29
 73  1000 m 10 y JL 1 Vanessa BITTNER AUT 1.20,80 3 18,95 48,56
 74  1000 m 11 i JL 31 Melissa WIJFJE NED 1.19,92 3 19,85 49,59
 75  1000 m 11 y JL 33 Sofie Karoline HAUGEN NOR 1.23,37 3 19,95 50,48
 76  1000 m 1 i JM 128 Dai Dai NTAB NED DNS 3
 77  1000 m 1 y JM < 3
 78  1000 m 2 i JM 110 Chuang ZHANG CHN 1.16,03 3 18,06 46,68
 79  1000 m 2 y JM 147 Erik WETTERDAL SWE 1.18,78 3 18,30 47,64
 80  1000 m 3 i JM 135 Henrik Fagerli RUKKE NOR 1.16,68 3 17,78 45,92
 81  1000 m 3 y JM 120 Taro KONDO JPN 1.13,39 3 17,58 44,27
 82  1000 m 4 i JM 137 Sander SØNDRÅL NOR 1.17,05 3 17,69 46,02
 83  1000 m 4 y JM 126 Stanislav YUROCHKIN KAZ 1.17,49 3 17,87 46,22
 84  1000 m 5 i JM 130 Thijs ROOZEN NED 1.14,15 3 17,85 45,07
 85  1000 m 5 y JM 106 Ignat GOLOVATYUK BLR 1.16,36 3 17,70 45,46
 86  1000 m 6 i JM 118 Takuya GOTO JPN 1.14,21 3 17,08 44,20
 87  1000 m 6 y JM 109 Chengrui ZHANG CHN 1.14,98 3 17,65 45,24
 88  1000 m 7 i JM 115 Joel DUFTER GER 1.13,01 3 17,46 44,30
 89  1000 m 7 y JM 141 Vasily MELNIKOV RUS 1.13,60 3 17,36 44,38
 90  1000 m 8 i JM 136 Johann Jørgen SÆVES NOR 1.15,43 3 17,59 45,37
 91  1000 m 8 y JM 125 Stanislav PALKIN KAZ 1.15,21 3 17,79 45,53
 92  1000 m 9 i JM 102 Armin HAGER AUT 1.13,63 3 17,47 44,56
 93  1000 m 9 y JM 107 Yiming LIU CHN 1.14,58 3 18,14 45,68
 94  1000 m 10 i JM 138 Piotr MICHALSKI POL 1.13,54 3 17,50 44,78
 95  1000 m 10 y JM 132 Arvin WIJSMAN NED 1.13,03 3 17,62 44,34
 96  1500 m 1 i JL 4 Xiaoxuan SHI CHN 2.15,79 2 28,74 1.01,48 1.37,14
 97  1500 m 1 y JL 2 Viola FEICHTNER AUT DNS 2
 98  1500 m 2 i JL 7 Shuangshuang WU CHN 2.14,48 2 27,59 59,24 1.35,21
 99  1500 m 2 y JL 16 Michelle UHRIG GER 2.13,42 2 27,92 1.00,10 1.35,29
 100  1500 m 3 i JL 23 Yelizaveta PROKHORENKO KAZ 2.14,84 2 28,94 1.02,02 1.37,83
 101  1500 m 3 y JL 20 Natsumi TAKAYAMA JPN 2.09,26 2 28,03 1.00,44 1.34,29
 102  1500 m 4 i JL 24 Mariya SIZOVA KAZ 2.09,19 2 27,75 1.00,75 1.34,78
 103  1500 m 4 y JL 8 Eliška DŘÍMALOVÁ CZE 2.14,66 2 28,73 1.01,49 1.36,91
 104  1500 m 5 i JL 32 Ellen BJERTNES NOR 2.11,80 2 28,21 1.00,95 1.35,71
 105  1500 m 5 y JL 11 Elena MØLLER-RIGAS DEN 2.14,57 2 28,16 1.01,35 1.37,22
 106  1500 m 6 i JL 9 Natálie KERSCHBAUMMAYR CZE 2.14,56 2 29,44 1.03,01 1.37,86
 107  1500 m 6 y JL 37 Magdalena CZYSZCZOŃ POL 2.11,73 2 29,21 1.01,77 1.36,64
 108  1500 m 7 i JL 18 Nene SAKAI JPN 2.09,12 2 28,24 1.00,62 1.34,41
 109  1500 m 7 y JL 25 Alyona STAPSTOVA KAZ 2.14,29 2 28,66 1.01,86 1.37,27
 110  1500 m 8 i JL 39 Urszula WLODARCZYK POL 2.09,97 2 28,38 1.00,65 1.34,81
 111  1500 m 8 y JL 19 Ayano SATO JPN 2.08,60 2 27,28 59,47 1.33,61
 112  1500 m 9 i JL 10 Nikola ZDRÁHALOVÁ CZE 2.11,71 2 27,51 1.00,30 1.35,31
 113  1500 m 9 y JL 34 Camilla LUND NOR 2.10,98 2 28,12 1.00,23 1.34,86
 114  1500 m 10 i JL 38 Aleksandra KAPRUZIAK POL 2.10,09 2 27,75 59,69 1.33,89
 115  1500 m 10 y JL 15 Sophie REINLÄNDER GER 2.09,93 2 27,08 59,04 1.33,72
 116  1500 m 11 i JL 26 Antoinette de JONG NED 2.03,83 2 26,69 57,17 1.29,65
 117  1500 m 11 y JL 3 Mei HAN CHN 2.09,42 2 26,84 58,23 1.32,63
 118  1500 m 12 i JL 31 Melissa WIJFJE NED 2.02,59 2 27,60 57,73 1.29,11
 119  1500 m 12 y JL 12 Leia BEHLAU GER 2.08,55 2 27,62 58,85 1.32,71
 120  1500 m 13 i JL 27 Sanneke de NEELING NED 2.05,21 2 27,00 57,70 1.30,26
 121  1500 m 13 y JL 33 Sofie Karoline HAUGEN NOR 2.06,97 2 27,74 58,96 1.31,86
 122  1500 m 1 i JM 114 Pedro BECKERT GER 1.58,06 2 25,40 54,06 1.24,94
 123  1500 m 1 y JM < 2
 124  1500 m 2 i JM 119 Seitaro ICHINOHE JPN 1.54,92 2 25,69 54,46 1.24,41
 125  1500 m 2 y JM 109 Chengrui ZHANG CHN 1.56,24 2 25,17 53,42 1.24,28
 126  1500 m 3 i JM 122 Shane WILLIAMSON JPN 1.53,10 2 25,18 53,72 1.22,95
 127  1500 m 3 y JM 110 Chuang ZHANG CHN 1.54,69 2 25,03 53,11 1.22,98
 128  1500 m 4 i JM 116 Manuel GRAS GER DNF 2 25,54
 129  1500 m 4 y JM 120 Taro KONDO JPN 1.52,76 2 24,23 51,33 1.20,70
 130  1500 m 5 i JM 111 Stefan Due SCHMIDT DEN 1.55,89 2 25,61 54,66 1.24,51
 131  1500 m 5 y JM 134 Runar Njåtun KRØYER NOR 1.57,51 2 25,89 55,07 1.25,47
 132  1500 m 6 i JM 139 Daniil BOBYR RUS 1.56,70 2 25,08 54,02 1.24,37
 133  1500 m 6 y JM 112 Viktor Hald THORUP DEN DNF 2 26,15 55,64 1.25,81
 134  1500 m 7 i JM 115 Joel DUFTER GER 1.56,05 2 24,96 53,48 1.23,58
 135  1500 m 7 y JM 138 Piotr MICHALSKI POL 1.57,32 2 25,38 54,59 1.25,63
 136  1500 m 8 i JM 107 Yiming LIU CHN 1.53,33 2 25,65 53,49 1.22,55
 137  1500 m 8 y JM 133 Magnus Myhren KRISTENSEN NOR 1.55,05 2 25,54 54,15 1.23,76
 138  1500 m 9 i JM 136 Johann Jørgen SÆVES NOR 1.59,18 2 24,88 53,25 1.24,08
 139  1500 m 9 y JM 132 Arvin WIJSMAN NED 1.53,08 2 24,81 52,52 1.21,75
 140  1500 m 10 i JM 127 Willem HOOLWERF NED 1.54,99 2 25,48 53,76 1.23,55
 141  1500 m 10 y JM 143 Sergey TROFIMOV RUS 1.55,53 2 25,53 54,23 1.24,24
 142  1500 m 11 i JM 129 Patrick ROEST NED 1.53,13 2 24,86 53,07 1.22,36
 143  1500 m 11 y JM 102 Armin HAGER AUT 1.53,93 2 24,69 52,69 1.22,38
 144  3000 m 1 1 i JL 38 Aleksandra KAPRUZIAK POL DNS 4
 145  3000 m 1 y JL < 4
 146  3000 m 2 i JL 16 Michelle UHRIG GER 4.38,81 4 21,43 56,34 1.31,21 2.07,37 2.44,18 3.21,48 3.59,74
 147  3000 m 2 y JL 4 Xiaoxuan SHI CHN 4.51,27 4 21,26 55,03 1.30,88 2.07,88 2.46,45 3.27,15 4.08,95
 148  3000 m 2 3 i JL 20 Natsumi TAKAYAMA JPN 4.39,44 4 21,61 56,41 1.32,51 2.09,20 2.46,69 3.24,50 4.02,39
 149  3000 m 3 y JL 7 Shuangshuang WU CHN 4.53,37 4 22,25 58,03 1.35,76 2.14,25 2.53,25 3.33,22 4.13,44
 150  3000 m 4 i JL 36 Inga Anne VASAASEN NOR 4.29,88 4 21,35 54,90 1.29,72 2.04,83 2.40,32 3.16,45 3.53,15
 151  3000 m 4 y JL 11 Elena MØLLER-RIGAS DEN 4.44,79 4 21,55 55,83 1.31,82 2.09,08 2.47,12 3.25,75 4.04,93
 152  3000 m 3 5 i JL 18 Nene SAKAI JPN 4.29,84 4 21,44 56,00 1.31,14 2.06,39 2.41,82 3.17,42 3.53,46
 153  3000 m 5 y JL 8 Eliška DŘÍMALOVÁ CZE 4.52,55 4 22,21 58,19 1.34,84 2.12,61 2.51,53 3.31,29 4.11,95
 154  3000 m 6 i JL 19 Ayano SATO JPN 4.32,15 4 21,21 55,29 1.30,12 2.05,99 2.42,64 3.19,78 3.56,36
 155  3000 m 6 y JL 37 Magdalena CZYSZCZOŃ POL 4.38,18 4 21,85 55,83 1.31,00 2.07,16 2.44,48 3.22,55 4.00,64
 156  3000 m 4 7 i JL 9 Natálie KERSCHBAUMMAYR CZE 4.48,61 4 ~~~ 58,26 1.34,79 2.12,56 2.50,49 3.29,41 4.09,04
 157  3000 m 7 y JL 2 Viola FEICHTNER AUT 4.39,84 4 21,84 56,75 1.32,46 2.08,33 2.44,79 3.22,11 4.00,48
 158  3000 m 8 i JL 10 Nikola ZDRÁHALOVÁ CZE 4.43,03 4 20,73 55,43 1.31,38 2.08,81 2.47,18 3.25,65 4.04,44
 159  3000 m 8 y JL 34 Camilla LUND NOR 4.31,12 4 21,37 55,40 1.30,45 2.06,13 2.42,23 3.18,52 3.54,88
 160  3000 m 5 9 i JL 3 Mei HAN CHN 4.34,00 4 21,60 55,07 1.30,13 2.06,40 2.42,67 3.19,47 3.56,70
 161  3000 m 9 y JL 39 Urszula WLODARCZYK POL 4.36,20 4 22,14 56,24 1.31,32 2.07,30 2.43,77 3.21,33 3.59,25
 162  3000 m 10 i JL 12 Leia BEHLAU GER 4.29,04 4 21,06 53,68 1.28,01 2.03,23 2.38,99 3.15,33 3.52,05
 163  3000 m 10 y JL 26 Antoinette de JONG NED 4.17,88 4 20,52 52,05 1.25,33 1.59,31 2.34,14 3.08,74 3.43,28
 164  3000 m 6 11 i JL 29 Jade van der MOLEN NED 4.23,68 4 20,90 54,37 1.28,12 2.02,75 2.37,59 3.12,86 3.48,25
 165  3000 m 11 y JL 33 Sofie Karoline HAUGEN NOR 4.29,76 4 21,58 54,94 1.29,46 2.04,52 2.39,97 3.16,16 3.52,73
 166  3000 m 12 i JL 31 Melissa WIJFJE NED 4.17,61 4 20,65 52,92 1.25,80 1.59,61 2.33,37 3.07,66 3.42,56
 167  3000 m 12 y JL 41 Yelizaveta KAZELINA RUS 4.25,50 4 20,55 52,60 1.26,00 2.00,12 2.35,38 3.11,70 3.48,67
 168  3000 m 1 1 i JM 130 Thijs ROOZEN NED DNS 4
 169  3000 m 1 y JM < 4
 170  3000 m 2 i JM < 4
 171  3000 m 2 y JM < 4
 172  3000 m 2 3 i JM 119 Seitaro ICHINOHE JPN 4.02,57 4 19,83 51,03 1.22,48 1.54,45 2.26,57 2.58,65 3.30,52
 173  3000 m 3 y JM 108 Chenglong XU CHN 4.03,91 4 19,51 49,82 1.20,70 1.52,29 2.24,91 2.58,14 3.31,29
 174  3000 m 4 i JM 113 Mikkel Kirkegaard ØRITSLAND DEN 4.16,77 4 20,24 52,13 1.24,57 1.57,50 2.31,16 3.05,76 ~~~
 175  3000 m 4 y JM 122 Shane WILLIAMSON JPN 4.01,50 4 19,88 51,44 1.23,43 1.55,74 2.27,18 2.58,55 3.29,79
 176  3000 m 3 5 i JM 145 Adam AXELSSON SWE 4.13,59 4 19,46 51,54 1.24,22 1.57,04 2.30,10 3.04,01 3.38,51
 177  3000 m 5 y JM 134 Runar Njåtun KRØYER NOR 4.10,29 4 19,48 51,59 1.24,25 1.56,81 2.29,64 3.02,47 3.36,08
 178  3000 m 6 i JM 116 Manuel GRAS GER 4.06,28 4 19,61 50,46 1.22,28 1.54,51 2.26,96 2.59,51 3.32,63
 179  3000 m 6 y JM 104 Semyon BUDAY BLR 4.10,88 4 19,64 51,47 1.23,72 1.56,62 2.29,90 3.03,31 3.37,10
 180  3000 m 4 7 i JM 114 Pedro BECKERT GER 4.10,63 4 19,47 50,09 1.20,97 1.53,33 2.26,87 3.01,06 3.35,71
 181  3000 m 7 y JM 101 Joshua CAPPONI AUS DNF 4 19,63 50,29 1.21,49
 182  3000 m 8 i JM 121 Shoya OGAWA JPN 4.01,65 4 19,25 50,07 1.21,56 1.53,62 2.25,48 2.57,47 3.29,35
 183  3000 m 8 y JM 139 Daniil BOBYR RUS 4.03,88 4 19,35 50,03 1.21,52 1.52,91 2.24,79 2.56,96 3.30,12
 184  3000 m 5 9 i JM 133 Magnus Myhren KRISTENSEN NOR 4.05,62 4 19,71 51,82 1.23,92 1.56,51 ~~~ 3.00,90 3.33,34
 185  3000 m 9 y JM 111 Stefan Due SCHMIDT DEN 4.05,43 4 19,92 51,78 1.24,09 1.56,17 2.28,45 3.00,56 3.33,29
 186  3000 m 10 i JM 142 Daniil SEMERIKOV RUS 3.58,35 4 19,57 50,51 1.21,25 1.51,99 2.22,77 2.53,90 3.25,60
 187  3000 m 10 y JM 112 Viktor Hald THORUP DEN 3.59,49 4 19,83 50,22 1.20,96 1.52,06 2.23,33 2.54,87 3.27,08
 188  3000 m 6 11 i JM 127 Willem HOOLWERF NED 3.58,17 4 19,27 49,32 1.19,83 1.51,00 2.22,74 2.54,24 3.25,99
 189  3000 m 11 y JM 107 Yiming LIU CHN 4.00,19 4 19,75 50,23 1.21,33 1.52,57 2.24,05 2.55,63 3.27,59
 190  3000 m 12 i JM 129 Patrick ROEST NED 3.54,20 4 18,77 48,55 1.19,15 1.50,05 2.20,97 2.51,93 3.22,92
 191  3000 m 12 y JM 146 Nils van der POEL SWE 3.56,11 4 19,28 49,72 1.20,18 1.50,86 2.21,73 2.52,77 3.24,41

 This process used 76 ms for its computations. It spent 12 ms in system calls.