web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

KM_Fosenhallen_070117

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Bjugn/Ørland Skøyteklubb Overdommar: Lars K. Brechan, Starter Arnt Åge Grande
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 07.01.2017
 4  Dato 2: 07.01.2017
 5  Løp: Kretsmesterskap
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m (1) 1 i J & G 10 år 55 Aline Holbø TSK 57,78 1 13,58
 9  500 m (1) 1 y J & G 10 år 34 Nicolai Ulvan Falken 56,03 1 13,67
 10  500 m (1) 2 i J & G 10 år 32 Guro Samdahl Melhuus Falken 53,34 1 13,30
 11  500 m (1) 2 y J & G 10 år 33 Marilen Brattgjerd Falken 54,49 1 13,70
 12  500 m (1) 1 i G11 11 Aron Aannø BØSK 51,91 1 13,10
 13  500 m (1) 1 y G11 < 1
 14  500 m (1) 2 i G11 10 Bendik O. Nes BØSK 1.07,99 1 15,30
 15  500 m (1) 2 y G11 12 Alan Kotte BØSK 53,40 1 13,25
 16  500 m (1) 1 i G12 17 Henrik Standahl BØSK 1.01,17 1 14,54
 17  500 m (1) 1 y G12 14 Jon Daniel Berget BØSK 54,02 1 13,78
 18  500 m (1) 2 i G12 36 Martin Solberg Andreassen Falken 47,47 1 12,89
 19  500 m (1) 2 y G12 56 Sigurd Holbø Dyrset TSK 56,17 1 14,14
 20  500 m (1) 3 i G12 38 Cristian Landrø Magnussen Falken 47,13 1 12,64
 21  500 m (1) 3 y G12 37 Martin Gjeving Langli Falken 54,04 1 13,44
 22  500 m (1) 1 i JJC 39 Vilde Vatn Falken 48,38 1 12,51
 23  500 m (1) 1 y JJC < 1
 24  500 m (1) 1 i GJC 41 Anders Gjeving Langli Falken 45,03 MT 1 11,71
 25  500 m (1) 1 y GJC 40 Ole Magnus Solberg Andreassen Falken 43,80 MT 1 11,25
 26  500 m (1) 2 i GJC 18 Birk Finnstø Refsaas BØSK 44,30 1 11,79
 27  500 m (1) 2 y GJC 19 Simon Aannø BØSK 45,82 1 12,11
 28  500 m (1) 1 i JJB 20 Amalie Ulset BØSK 52,18 1 13,37
 29  500 m (1) 1 y JJB 49 Johanne Ekren Leinstrand IL 47,54 1 12,58
 30  500 m (1) 2 i JJB 42 Ane By Farstad Falken 43,32 1 11,48
 31  500 m (1) 2 y JJB 50 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 46,84 1 12,24
 32  500 m (1) 1 i GJB < 1
 33  500 m (1) 1 y GJB 58 Andre Vårvik TSK 40,93 1 10,93
 34  500 m (1) 2 i GJB 44 Erik Resell Falken 40,46 1 10,85
 35  500 m (1) 2 y GJB 43 Ådne Skjæveland Jøssing Falken 43,88 1 11,59
 36  500 m (1) 1 i MJA 45 Odin By Farstad Falken 37,49 1 10,46
 37  500 m (1) 1 y MJA < 1
 38  500 m (1) 1 i MS 22 Anne Gerben Wind BØSK 41,36 1 11,22
 39  500 m (1) 1 y MS 59 Kristian Vårvik TSK 40,14 1 10,78
 40  500 m (1) 1 i MV 45 < 1
 41  500 m (1) 1 y MV 45 26 Geir Johnsen BØSK 45,12 1 11,80
 42  500 m (1) 1 i MV 65 21 Ragnvald Vollan BØSK 52,63 1 14,03
 43  500 m (1) 1 y MV 65 < 1
 44  500 m (1) 1 i MV 70 25 Jarle Håbrekke BØSK 49,47 1 13,23
 45  500 m (1) 1 y MV 70 23 Alf Gjølga BØSK 47,63 1 12,81
 46  500 m (1) 2 i MV 70 24 Kjell Guldteig BØSK 48,52 1 12,99
 47  500 m (1) 2 y MV 70 27 Morten Saur BØSK 51,27 1 13,39
 48  500 m (1) 1 i J12 < 1
 49  500 m (1) 1 y J12 16 Sofie Ulset BØSK 48,95 1 12,58
 50  500 m (2) 1 i J & G 10 år 33 Marilen Brattgjerd Falken 54,41 2 13,48
 51  500 m (2) 1 y J & G 10 år 32 Guro Samdahl Melhuus Falken 53,86 2 13,51
 52  500 m (2) 2 i J & G 10 år 34 Nicolai Ulvan Falken 1.09,05 2 13,97
 53  500 m (2) 2 y J & G 10 år 55 Aline Holbø TSK 59,74 2 13,94
 54  500 m (2) 1 i G11 11 Aron Aannø BØSK 52,20 2 13,14
 55  500 m (2) 1 y G11 < 2
 56  500 m (2) 2 i G11 10 Bendik O. Nes BØSK 1.09,44 2 15,83
 57  500 m (2) 2 y G11 12 Alan Kotte BØSK 53,74 2 13,26
 58  100 m (1) 1 i JR I 30 Astrid Skjæveland Jøssing Falken 37,75 1
 59  100 m (1) 1 y JR I < 1
 60  100 m (1) 2 i JR I 51 Mats Digernes Heltne TSK 20,34 1
 61  100 m (1) 2 y JR I 29 Marie Haugnæss Falken 26,46 1
 62  100 m (1) 3 i JR I 1 Falk Gjølga BØSK 24,04 1
 63  100 m (1) 3 y JR I 60 Emil Aannø BØSK 31,55 1
 64  100 m (1) 1 i GR II 6 Henny Sjøli BØSK 16,43 1
 65  100 m (1) 1 y GR II 52 Tomas Digernes Heltne TSK 15,43 1
 66  100 m (1) 2 i GR II 54 Margrethe Vårvik TSK 25,05 1
 67  100 m (1) 2 y GR II 47 Gard Opdahl-Njøs Leinstrand IL 17,44 1
 68  100 m (1) 3 i GR II 13 Arwen Kotte BØSK 20,55 1
 69  100 m (1) 3 y GR II 8 Lucas Altø BØSK 18,06 1
 70  100 m (1) 4 i GR II 53 Håkon Vårvik TSK 14,88 1
 71  100 m (1) 4 y GR II 4 William Bjørnebo BØSK 15,83 1
 72  100 m (1) 5 i GR II 3 Martine Solem BØSK 14,67 1
 73  100 m (1) 5 y GR II 2 Saga Gjølga BØSK 19,39 1
 74  100 m (1) 6 i GR II 31 Amund Haugnæss Falken 14,93 1
 75  100 m (1) 6 y GR II 48 Allesandra Mazzetti Leinstrand IL 17,47 1
 76  100 m (1) 7 i GR II 7 Pauline Lysø Olsen BØSK 14,26 1
 77  100 m (1) 7 y GR II 5 Halvor Lysø Olsen BØSK 18,57 1
 78  100 m (1) 8 i GR II 57 Iben Kjestveit Danielsen TSK 17,00 1
 79  100 m (1) 8 y GR II 9 Asta Karine Kotte BØSK 14,89 1
 80  100 m (2) 1 i JR I 1 Falk Gjølga BØSK 24,39 2
 81  100 m (2) 1 y JR I < 2
 82  100 m (2) 2 i JR I 30 Astrid Skjæveland Jøssing Falken 35,82 2
 83  100 m (2) 2 y JR I 29 Marie Haugnæss Falken 24,21 2
 84  100 m (2) 3 i JR I 51 Mats Digernes Heltne TSK 20,20 2
 85  100 m (2) 3 y JR I 60 Emil Aannø BØSK 27,85 2
 86  400 m 1 i GR II 31 Amund Haugnæss Falken 51,91 2
 87  400 m 1 y GR II 7 Pauline Lysø Olsen BØSK 49,26 2
 88  400 m 2 i GR II 53 Håkon Vårvik TSK 54,58 2
 89  400 m 2 y GR II 48 Allesandra Mazzetti Leinstrand IL 1.04,86 2
 90  400 m 3 i GR II 9 Asta Karine Kotte BØSK 55,00 2
 91  400 m 3 y GR II 47 Gard Opdahl-Njøs Leinstrand IL 1.12,72 2
 92  400 m 4 i GR II 6 Henny Sjøli BØSK 1.01,01 2
 93  400 m 4 y GR II 57 Iben Kjestveit Danielsen TSK 1.00,04 2
 94  400 m 5 i GR II 2 Saga Gjølga BØSK 1.19,74 2
 95  400 m 5 y GR II 54 Margrethe Vårvik TSK 1.08,29 2
 96  400 m 6 i GR II 3 Martine Solem BØSK 54,20 2
 97  400 m 6 y GR II 4 William Bjørnebo BØSK 1.09,02 2
 98  400 m 7 i GR II 5 Halvor Lysø Olsen BØSK 1.10,94 2
 99  400 m 7 y GR II 13 Arwen Kotte BØSK DNS 2
 100  400 m 8 i GR II 8 Lucas Altø BØSK 1.07,86 2
 101  400 m 8 y GR II 52 Tomas Digernes Heltne TSK 1.05,56 2
 102  1500 m 1 i G12 56 Sigurd Holbø Dyrset TSK 2.55,24 2 35,92 1.21,47 2.09,86
 103  1500 m 1 y G12 14 Jon Daniel Berget BØSK 2.55,22 2 34,97 1.18,38 2.08,12
 104  1500 m 2 i G12 17 Henrik Standahl BØSK 3.28,17 2 39,25 1.33,28 2.31,72
 105  1500 m 2 y G12 38 Cristian Landrø Magnussen Falken 2.33,25 2 31,93 1.10,86 1.52,85
 106  1500 m 3 i G12 36 Martin Solberg Andreassen Falken 2.39,15 2 32,34 1.12,65 1.55,52
 107  1500 m 3 y G12 37 Martin Gjeving Langli Falken 2.58,59 2 34,97 1.20,08 2.06,74
 108  1500 m 1 i JJC 39 Vilde Vatn Falken 2.45,35 2 31,74 1.12,09 1.57,83
 109  1500 m 1 y JJC < 2
 110  1500 m 1 i GJC 41 Anders Gjeving Langli Falken 2.29,33 2 30,10 1.06,96 1.47,26
 111  1500 m 1 y GJC 19 Simon Aannø BØSK 2.39,72 2 30,34 1.05,99 1.44,68
 112  1500 m 2 i GJC 18 Birk Finnstø Refsaas BØSK 2.18,39 2 29,17 1.04,27 1.40,88
 113  1500 m 2 y GJC 40 Ole Magnus Solberg Andreassen Falken 2.28,13 2 29,80 1.06,20 1.46,13
 114  1500 m 1 i JJB 50 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 2.33,06 MT 2 ~~~ ~~~ ~~~
 115  1500 m 1 y JJB < 2
 116  1500 m 2 i JJB 49 Johanne Ekren Leinstrand IL DNS 2
 117  1500 m 2 y JJB 20 Amalie Ulset BØSK 2.46,13 MT 2 ~~~ ~~~ ~~~
 118  1500 m 1 i GJB 58 Andre Vårvik TSK DNS 2
 119  1500 m 1 y GJB 43 Ådne Skjæveland Jøssing Falken 2.29,72 2 29,79 1.06,26 1.47,30
 120  1500 m 1 i J12 < 2
 121  1500 m 1 y J12 16 Sofie Ulset BØSK 2.42,04 2 32,10 1.12,64 1.57,22
 122  3000 m 1 i MS < 2
 123  3000 m 1 y MS 22 Anne Gerben Wind BØSK 4.48,45 2 20,71 54,70 1.30,15 2.06,68 2.44,29 3.23,52 4.04,75
 124  3000 m 1 i MV 45 26 Geir Johnsen BØSK 5.08,55 2 22,59 1.01,69 1.42,49 2.23,99 3.05,31 3.46,70 4.27,79
 125  3000 m 1 y MV 45 < 2
 126  3000 m 1 i MV 65 21 Ragnvald Vollan BØSK 5.50,13 2 25,83 1.08,89 1.54,84 2.41,70 3.29,25 4.16,79 5.03,67
 127  3000 m 1 y MV 65 < 2
 128  3000 m 1 i MV 70 27 Morten Saur BØSK 5.12,81 2 24,70 1.04,24 1.44,37 2.25,40 3.06,82 3.48,65 4.30,75
 129  3000 m 1 y MV 70 25 Jarle Håbrekke BØSK 5.37,44 2 24,77 1.04,32 1.47,38 2.31,87 3.17,20 4.03,52 4.50,80
 130  3000 m 2 i MV 70 24 Kjell Guldteig BØSK 5.30,60 2 24,52 1.05,07 1.47,09 2.30,75 3.14,63 3.59,72 4.45,02
 131  3000 m 2 y MV 70 23 Alf Gjølga BØSK 5.22,45 2 24,54 1.05,10 1.47,22 2.29,53 3.12,20 3.54,91 4.38,30

 This process used 25 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.