web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

KSU-2021011

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: IL Braatt, Kristiansund Overdommar: Ludvig Storvik
 2  Bane: Arena Nordvest
 3  Dato 1: 11.10.2021
 4  Dato 2: 11.10.2021
 5  Løp: Testløp
 6  Vér, temp: Fint
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  100 m (1) 1 i G10 2 Henrik Schalde Gården IL Braatt 17,99 2
 9  100 m (1) 1 y GR 3 Jacob Schalde Gården IL Braatt 20,93 2
 10  100 m (1) 2 i G10 7 Benjamin Schalde IL Braatt 22,22 MT 2
 11  100 m (1) 2 y < 2
 12  100 m (2) G10 2 Henrik Schalde Gården IL Braatt
 13  500 m 1 i J12 9 Selma Opdahl Njøs Leinstrand IL 54,40 MT 1 13,73
 14  500 m 1 y < 1
 15  500 m 2 i G11 6 Benjamin Fjellgård Lyby Leinstrand IL 57,36 1 13,93
 16  500 m 2 y KJ 11 Tuva Sundsvold Leinstrand IL 53,68 1 13,44
 17  500 m 3 i MJ 12 Sigmund Løvlien-Krokhaug Tynset IF 44,13 1 11,80
 18  500 m 3 y MJ 1 Oliver Fjellgård Lyby Leinstrand IL 44,92 1 11,94
 19  500 m 4 i G12 4 Theodor Henriksen Kongsvinger SK 51,21 1 12,82
 20  500 m 4 y G12 10 Thomas Sundsvold Leinstrand IL 49,46 1 12,69
 21  500 m 5 i MV 13 Marius Krokhaug Tynset IF 46,15 1 12,13
 22  500 m 5 y KJ 5 Aline Holbø Dyrset Leinstrand IL 44,70 1 12,09
 23  1000 m 1 i G11 6 Benjamin Fjellgård Lyby Leinstrand IL 2.21,67 MT 3 ~~~ ~~~
 24  1000 m 1 y < 3
 25  1000 m 2 i MJ 1 Oliver Fjellgård Lyby Leinstrand IL 1.42,43 F 3 20,91 55,47
 26  1000 m 2 y MJ 12 Sigmund Løvlien-Krokhaug Tynset IF 1.29,26 3 20,95 53,94
 27  1000 m 3 i G12 10 Thomas Sundsvold Leinstrand IL 1.45,73 3 22,53 1.02,54
 28  1000 m 3 y G12 4 Theodor Henriksen Kongsvinger SK 1.49,56 3 23,48 1.04,70
 29  1000 m 4 i J12 9 Selma Opdahl Njøs Leinstrand IL 2.04,25 3 25,30 1.12,38
 30  1000 m 4 y KJ 11 Tuva Sundsvold Leinstrand IL 2.36,10 F 3 25,72 1.27,41
 31  1000 m 5 i MV 13 Marius Krokhaug Tynset IF 1.34,96 3 21,72 57,19
 32  1000 m 5 y KJ 5 Aline Holbø Dyrset Leinstrand IL 1.32,33 3 21,58 55,69

 This process used 10 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.