web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

KSU-NC7-2022-0205

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: IL Braatt Overdommar: Einar Holstad
 2  Bane: Arena Nordvest
 3  Dato 1: 05.02.2022
 4  Dato 2: 06.02.2022
 5  Løp: Norges Cup 7 Arena Norvest
 6  Vér, temp: Lavtrykk
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m (2) 1 i KJ 7 Ada Darup Tønsberg Turn 49,27 4 12,70
 9  500 m (2) 1 y K < 4
 10  500 m (2) 2 i KJ 5 Hanna Engebråten Nord-Odal 45,74 4 12,71
 11  500 m (2) 2 y KJ 6 Silje Stomperudhaugen Herkules SK 45,34 4 12,09
 12  500 m (2) 1 i MJ 17 Tinius Rambøl Alme Aktiv SK 40,90 4 11,40
 13  500 m (2) 1 y MJ 14 Jonas Olderli Berget Spk. Falken 44,08 4 11,51
 14  500 m (2) 2 i MJ 20 Ask Darup Tønsberg Turn 41,28 4 11,15
 15  500 m (2) 2 y MJ 18 Sigve Borlaug Herkules SK 41,83 4 11,43
 16  500 m (2) 3 i MJ 21 Thomas Andreassen Nord-Odal 40,04 4 11,07
 17  500 m (2) 3 y MJ 16 Nicolai Ulvan Spk. Falken 40,20 4 11,07
 18  500 m (2) 4 i MS 13 Emil Ervik Hamar IL 39,01 4 10,82
 19  500 m (2) 4 y MJ 22 Sigurd H. Dyrset TKK 39,79 4 11,21
 20  500 m (1) 1 i KJ 2 Pernille H. L. Skolem HBSK 51,70 1 13,56
 21  500 m (1) 1 y K < 1
 22  500 m (1) 2 i KJ 6 Silje Stomperudhaugen Herkules SK 59,99 1 21,00
 23  500 m (1) 2 y KJ 7 Ada Darup Tønsberg Turn 49,91 1 12,61
 24  500 m (1) 3 i KJ 4 Dina Storelid Stord IL 44,88 1 12,28
 25  500 m (1) 3 y KJ 5 Hanna Engebråten Nord-Odal 45,97 1 12,74
 26  500 m (1) 4 i KS 1 Julie B. Sjøbrend Aktiv SK 42,98 1 11,84
 27  500 m (1) 4 y KJ 3 Ina Nakken Tønsberg Turn 43,87 1 12,06
 28  500 m (1) 1 i M < 1
 29  500 m (1) 1 y MJ 14 Jonas Olderli Berget Spk. Falken 44,33 1 11,79
 30  500 m (1) 2 i MJ 18 Sigve Borlaug Herkules SK 41,84 1 11,27
 31  500 m (1) 2 y MJ 20 Ask Darup Tønsberg Turn 41,36 1 11,05
 32  500 m (1) 3 i MJ 16 Nicolai Ulvan Spk. Falken 40,53 1 10,93
 33  500 m (1) 3 y MS 9 Didrik Møller Nordal IF Fram 41,35 1 11,38
 34  500 m (1) 4 i MJ 22 Sigurd H. Dyrset TKK 39,89 1 11,19
 35  500 m (1) 4 y MJ 21 Thomas Andreassen Nord-Odal 40,35 1 11,03
 36  500 m (1) 5 i MJ 19 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 39,38 1 10,98
 37  500 m (1) 5 y MS 13 Emil Ervik Hamar IL 39,11 1 10,83
 38  500 m (1) 6 i MS 11 Sander Eitrem Nord-Odal 38,18 1 10,83
 39  500 m (1) 6 y MS 12 Bendik Mauseth Hamar IL 40,15 1 11,04
 40  500 m (1) 7 i MJ 15 Martin Solberg Andreassen Spk. Falken 37,98 1 10,36
 41  500 m (1) 7 y MS 8 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK 38,92 1 10,79
 42  1000 m (1) 1 i KJ 7 Ada Darup Tønsberg Turn 1.48,69 2 24,29 1.04,88
 43  1000 m (1) 1 y K < 2
 44  1000 m (1) 2 i KJ 5 Hanna Engebråten Nord-Odal 1.35,60 2 22,04 56,40
 45  1000 m (1) 2 y KJ 6 Silje Stomperudhaugen Herkules SK 1.37,48 2 21,08 56,14
 46  1000 m (1) 1 i MJ 17 Tinius Rambøl Alme Aktiv SK 1.21,31 2 19,48 49,66
 47  1000 m (1) 1 y MJ 14 Jonas Olderli Berget Spk. Falken 1.34,46 2 20,75 55,71
 48  1000 m (1) 2 i MJ 21 Thomas Andreassen Nord-Odal 1.19,06 2 18,92 48,49
 49  1000 m (1) 2 y MJ 16 Nicolai Ulvan Spk. Falken 1.21,68 2 19,33 49,67
 50  1000 m (1) 3 i MJ 22 Sigurd H. Dyrset TKK 1.17,41 2 18,77 47,50
 51  1000 m (1) 3 y MS 12 Bendik Mauseth Hamar IL 1.19,27 2 18,75 47,64
 52  1000 m (1) 4 i MS 13 Emil Ervik Hamar IL 1.16,75 2 18,35 46,98
 53  1000 m (1) 4 y MJ 15 Martin Solberg Andreassen Spk. Falken 1.18,10 2 17,72 46,40
 54  1500 m (1) 1 i KJ 4 Dina Storelid Stord IL 2.15,06 3 29,54 1.02,90 1.38,29
 55  1500 m (1) 1 y K < 3
 56  1500 m (1) 2 i KS 1 Julie B. Sjøbrend Aktiv SK 2.08,50 3 27,93 59,26 1.32,69
 57  1500 m (1) 2 y KJ 3 Ina Nakken Tønsberg Turn 2.12,21 3 29,10 1.02,06 1.36,51
 58  3000 m (1) 1 i MJ 20 Ask Darup Tønsberg Turn 4.33,85 3 21,34 55,66 1.30,49 2.06,59 2.43,10 3.19,71 3.56,80
 59  3000 m (1) 1 y MJ 18 Sigve Borlaug Herkules SK 4.32,16 3 21,44 55,44 1.30,36 2.05,57 2.41,21 3.17,65 3.54,87
 60  3000 m (1) 2 i MJ 19 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 4.13,22 3 20,37 52,53 1.25,13 1.57,70 2.30,50 3.03,98 3.38,11
 61  3000 m (1) 2 y MJ 17 Tinius Rambøl Alme Aktiv SK 4.20,63 3 21,40 53,93 1.27,08 2.01,07 2.35,68 3.10,30 3.45,18
 62  3000 m (1) 3 i MS 8 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK 4.02,77 3 19,35 50,33 1.21,89 1.53,95 2.26,46 2.58,49 3.30,34
 63  3000 m (1) 3 y MS 9 Didrik Møller Nordal IF Fram 4.05,95 3 20,09 51,00 1.21,96 1.53,34 2.25,50 2.58,46 3.31,81
 64  3000 m (1) 4 i MS 11 Sander Eitrem Nord-Odal 3.47,92 3 19,71 49,09 1.18,49 1.48,29 2.17,85 2.47,47 3.17,39
 65  3000 m (1) 4 y MS 10 Ole B. Næss Tynset IF 4.01,10 3 20,84 51,55 1.22,41 1.53,46 2.24,70 2.56,27 3.28,45
 66  5000 m 1 i MJ 18 Sigve Borlaug Herkules SK 7.50,51 6 21,28 55,92 1.30,89 2.06,57 2.42,64 3.19,42 3.56,68 4.34,50 5.12,91 5.51,58 6.30,79 7.10,55
 67  5000 m 1 y MJ 20 Ask Darup Tønsberg Turn DNF 6 21,27 55,25 1.30,71 2.07,14 2.43,70 3.20,80 3.58,20 4.36,00
 68  5000 m 2 i MJ 22 Sigurd H. Dyrset TKK 7.14,29 6 21,14 55,03 1.29,15 2.03,74 2.38,53 3.13,41 3.47,91 4.22,51 4.56,99 5.31,43 6.05,58 6.39,73
 69  5000 m 2 y MJ 19 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 7.13,33 6 21,76 56,11 1.30,57 2.05,14 2.39,48 3.13,65 3.47,78 4.21,47 4.55,44 5.29,52 6.03,81 6.38,42
 70  5000 m 3 i MS 9 Didrik Møller Nordal IF Fram 7.07,86 6 20,62 52,46 1.24,64 1.57,51 2.30,47 3.03,75 3.37,18 4.11,14 4.45,22 5.20,30 5.55,58 6.31,70
 71  5000 m 3 y MS 8 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK 7.03,00 6 20,19 51,79 1.24,94 1.58,03 2.31,47 3.05,42 3.39,80 4.14,29 4.48,25 5.22,16 5.55,41 6.29,08
 72  5000 m 4 i MS 11 Sander Eitrem Nord-Odal 6.35,85 6 20,36 51,43 1.22,56 1.54,21 2.25,44 2.56,51 3.27,51 3.58,75 4.30,32 5.01,85 5.33,50 6.05,13
 73  5000 m 4 y MS 10 Ole B. Næss Tynset IF 6.54,19 6 21,22 53,58 1.26,47 1.59,20 2.32,00 3.04,97 3.38,05 4.10,92 4.43,37 5.15,68 5.48,19 6.20,98
 74  1000 m (2) 1 i KJ 6 Silje Stomperudhaugen Herkules SK 1.39,57 5 21,03 57,66
 75  1000 m (2) 1 y KJ 7 Ada Darup Tønsberg Turn 1.48,05 5 23,39 1.03,01
 76  1000 m (2) 2 i KJ 4 Dina Storelid Stord IL 1.27,98 5 21,23 53,85
 77  1000 m (2) 2 y KJ 5 Hanna Engebråten Nord-Odal 1.34,41 5 22,58 57,14
 78  1000 m (2) 3 i KS 1 Julie B. Sjøbrend Aktiv SK 1.24,49 5 20,19 51,21
 79  1000 m (2) 3 y KJ 3 Ina Nakken Tønsberg Turn 1.25,81 5 20,77 52,63
 80  1500 m (2) 1 i MJ 14 Jonas Olderli Berget Spk. Falken 2.27,56 5 29,70 1.06,33 1.45,94
 81  1500 m (2) 1 y M < 5
 82  1500 m (2) 2 i MJ 16 Nicolai Ulvan Spk. Falken 2.05,53 5 27,05 58,60 1.31,21
 83  1500 m (2) 2 y MJ 17 Tinius Rambøl Alme Aktiv SK 2.02,68 5 27,31 57,85 1.29,66
 84  1500 m (2) 3 i MS 9 Didrik Møller Nordal IF Fram 1.58,85 5 26,75 56,07 1.26,60
 85  1500 m (2) 3 y MS 12 Bendik Mauseth Hamar IL 2.02,39 5 26,03 55,55 1.27,64
 86  1500 m (2) 4 i MS 13 Emil Ervik Hamar IL 1.56,17 5 25,91 54,29 1.24,05
 87  1500 m (2) 4 y MJ 19 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 2.00,85 5 25,80 54,96 1.26,64
 88  1500 m (2) 5 i MS 11 Sander Eitrem Nord-Odal 1.51,22 5 24,76 51,99 1.20,80
 89  1500 m (2) 5 y MS 8 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK 1.56,02 5 25,14 53,65 1.23,99
 90  3000 m (2) 1 i KJ 3 Ina Nakken Tønsberg Turn 4.42,23 6 22,63 58,21 1.34,59 2.11,19 2.47,87 3.25,63 4.03,75
 91  3000 m (2) 1 y K < 6
 92  3000 m (2) 2 i KS 1 Julie B. Sjøbrend Aktiv SK 4.36,05 6 21,63 56,68 1.32,14 2.07,71 2.43,59 3.20,54 3.58,15
 93  3000 m (2) 2 y KJ 4 Dina Storelid Stord IL 4.47,63 6 22,86 58,76 1.36,09 2.13,97 2.52,00 3.30,47 4.09,19

 This process used 21 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.