web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

KSU.2020-12-01

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: IL Braatt Overdommar: Ludvig Storvik
 2  Bane: Arena Nordvest
 3  Dato 1: 01.12.2021
 4  Dato 2: 01.12.2021
 5  Løp: Klubbløp
 6  Vér, temp: ok
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  100 m (1) 1 i JR 11 Hanna Malina Pietrzak IL Braatt 15,53 MT 1
 9  100 m (1) 1 y GR 17 Filip Pietrzak IL Braatt 22,75 MT 1
 10  100 m (1) 2 i G12 8 Karsten Bjerkan Olsen IL Braatt DNS 1
 11  100 m (1) 2 y J12 9 Frida Maude IL Braatt 15,35 1
 12  100 m (1) 3 i G11 6 Felix Holm IL Braatt 15,99 1
 13  100 m (1) 3 y GR 2 Adrian Lillehaug IL Braatt 15,79 1
 14  100 m (1) 4 i GR 13 Thor-Kristian Leikanger IL Braatt 19,15 1
 15  100 m (1) 4 y GR 10 Marius Tverelv Jacobsen IL Braatt 16,70 1
 16  100 m (1) 5 i G10 3 Henrik Schalde Gården IL Braatt 19,92 1
 17  100 m (1) 5 y GR 12 Alexander Sørvik IL Braatt 17,06 1
 18  100 m (1) 6 i G11 5 Jacob Schalde Gården IL Braatt 18,70 MT 1
 19  100 m (1) 6 y < 1
 20  100 m (2) 1 i G12 8 Karsten Bjerkan Olsen IL Braatt 35,70 3
 21  100 m (2) 1 y JR 11 Hanna Malina Pietrzak IL Braatt 47,25 3
 22  100 m (2) 2 i G11 6 Felix Holm IL Braatt 44,25 MT 3
 23  100 m (2) 2 y GR 2 Adrian Lillehaug IL Braatt 45,57 MT 3
 24  100 m (2) 3 i GR 13 Thor-Kristian Leikanger IL Braatt 58,43 3
 25  100 m (2) 3 y G11 5 Jacob Schalde Gården IL Braatt 1.01,26 3
 26  100 m (2) 4 i < 3
 27  100 m (2) 4 y < 3
 28  100 m (2) 5 i < 3
 29  100 m (2) 5 y < 3
 30  100 m (2) 6 i < 3
 31  100 m (2) 6 y < 3
 32  100 m (2) 7 i < 3
 33  100 m (2) 7 y < 3
 34  500 m 1 i J12 9 Frida Maude IL Braatt DNS 2
 35  500 m 1 y G12 8 Karsten Bjerkan Olsen IL Braatt 1.00,54 2 14,34
 36  500 m 2 i G11 6 Felix Holm IL Braatt 1.15,08 2 15,35
 37  500 m 2 y GR 2 Adrian Lillehaug IL Braatt 1.18,05 2 16,33
 38  500 m 3 i GR 13 Thor-Kristian Leikanger IL Braatt 1.45,05 MT 2 19,24
 39  500 m 3 y GR 10 Marius Tverelv Jacobsen IL Braatt 1.17,71 2 16,85
 40  500 m 4 i GR 12 Alexander Sørvik IL Braatt 1.21,66 MT 2 1.21,36
 41  500 m 4 y G10 3 Henrik Schalde Gården IL Braatt 1.41,35 MT 2
 42  500 m 5 i J13 1 Johanne Fjærli Bremnes IL Braatt 58,03 2
 43  500 m 5 y < 2
 44  500 m 6 i < 2
 45  500 m 6 y < 2
 46  500 m 7 i < 2
 47  500 m 7 y < 2
 48  500 m 8 i < 2
 49  500 m 8 y < 2
 50  1000 m 1 i GR 2 Adrian Lillehaug IL Braatt 2.47,55 4 32,09 1.36,82
 51  1000 m 1 y GR 13 Thor-Kristian Leikanger IL Braatt 3.49,13 4 38,26 2.16,21
 52  1000 m 2 i G10 3 Henrik Schalde Gården IL Braatt DNS 4
 53  1000 m 2 y GR 12 Alexander Sørvik IL Braatt DNS 4
 54  1000 m 3 i G11 5 Jacob Schalde Gården IL Braatt DNS 4
 55  1000 m 3 y < 4
 56  1000 m 4 i < 4
 57  1000 m 4 y < 4
 58  1000 m 5 i < 4
 59  1000 m 5 y < 4
 60  1000 m 6 i < 4
 61  1000 m 6 y < 4
 62  1000 m 7 i < 4
 63  1000 m 7 y < 4

 This process used 11 ms for its computations. It spent 1 ms in system calls.