web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Klubbløp 02_07_11_18

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 0
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Bjugn/Ørland Skøyteklubb Overdommar: Knut Hellem
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 07.11.2018
 4  Dato 2: 07.11.2018
 5  Løp: Klubbløp 2
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 i MV 20 Jarle Håbrekke BØSK 53,92 2 14,38
 9  500 m 1 y GJC 10 Alan Jøssing Kotte BØSK 47,07 2 12,47
 10  500 m 2 i G11 24 Tage Alexander Linn BØSK 1.06,39 2 14,71
 11  500 m 2 y GJC 13 Viggo Mackay BØSK 54,32 2 13,76
 12  500 m 3 i MV 19 Arild Jøssing Kotte BØSK 44,04 2 11,90
 13  500 m 3 y GJB 15 Simon Aannø BØSK 40,30 2 11,04
 14  500 m 4 i GJC 11 Lucas Sandmo BØSK 49,42 2 12,74
 15  500 m 4 y MV 17 Martin Meland BØSK 50,70 2 13,35
 16  500 m 5 i J11 9 Asta Karine Kotte BØSK 57,96 MT 2
 17  500 m 5 y J11 8 Martine Solem BØSK DNF 2
 18  500 m 6 i GJC 14 Aron Aannø BØSK 45,99 2 12,03
 19  500 m 6 y GJC 12 Bendik O. Nes BØSK 56,45 2 ~~~
 20  500 m 7 i MV 18 Gunnar Flenstad BØSK 54,71 2 14,15
 21  500 m 7 y MV 21 Kjell Guldteig BØSK 50,69 2 13,39
 22  500 m 8 i MV 22 Geir Johnsen BØSK 45,53 2 12,02
 23  500 m 8 y JJC 16 Sofie Ulset BØSK 46,50 2 12,17
 24  100 m (1) 1 i MV 20 Jarle Håbrekke BØSK 14,12 1
 25  100 m (1) 1 y MV 21 Kjell Guldteig BØSK 13,21 1
 26  100 m (1) 2 i GR II 5 Saga Gjølga BØSK 17,55 1
 27  100 m (1) 2 y JR I 3 Thea Elise Bugten BØSK 23,20 1
 28  100 m (1) 3 i MV 17 Martin Meland BØSK 13,18 1
 29  100 m (1) 3 y MV 18 Gunnar Flenstad BØSK 14,05 1
 30  100 m (1) 4 i GR II 6 Falk Gjølga BØSK 17,39 1
 31  100 m (1) 4 y JR I 2 Henrik Petter Schanke BØSK 20,93 1
 32  100 m (1) 5 i JR I 1 Esten Skaret Fagerbæk BØSK 20,66 1
 33  100 m (1) 5 y JR I 4 Hauk Gjølga BØSK 22,29 1
 34  100 m (1) 6 i GR II 7 Arwen Kotte BØSK 16,81 1
 35  100 m (1) 6 y GJC 13 Viggo Mackay BØSK 14,39 1
 36  100 m (1) 7 i JR I 23 Emil Aannø BØSK 18,19 1
 37  100 m (1) 7 y JR I 25 Iselin Sandvik Groven BØSK 32,04 1
 38  100 m (1) 8 i JR I 26 Ask Stjern BØSK 32,97 1
 39  100 m (1) 8 y < 1
 40  100 m (2) 1 i JR I 3 Thea Elise Bugten BØSK 22,33 3
 41  100 m (2) 1 y JR I 4 Hauk Gjølga BØSK 21,41 3
 42  100 m (2) 2 i JR I 2 Henrik Petter Schanke BØSK 21,58 3
 43  100 m (2) 2 y JR I 1 Esten Skaret Fagerbæk BØSK 21,04 3
 44  100 m (2) 3 i JR I 25 Iselin Sandvik Groven BØSK 30,78 3
 45  100 m (2) 3 y JR I 26 Ask Stjern BØSK 25,76 3
 46  400 m 1 i GR II 5 Saga Gjølga BØSK 1.04,06 4
 47  400 m 1 y JR I 23 Emil Aannø BØSK 1.05,77 4
 48  400 m 2 i J11 9 Asta Karine Kotte BØSK 48,25 4
 49  400 m 2 y J11 8 Martine Solem BØSK 43,84 4
 50  400 m 3 i GR II 6 Falk Gjølga BØSK 1.04,25 4
 51  400 m 3 y GR II 7 Arwen Kotte BØSK 1.13,13 4
 52  400 m 4 i G11 24 Tage Alexander Linn BØSK 59,26 4
 53  400 m 4 y < 4
 54  1000 m 1 i MV 22 Geir Johnsen BØSK 1.33,04 5 20,61 55,05
 55  1000 m 1 y GJB 15 Simon Aannø BØSK 1.22,76 5 19,41 50,29
 56  1000 m 2 i MV 19 Arild Jøssing Kotte BØSK 1.28,42 5 20,51 53,32
 57  1000 m 2 y GJC 11 Lucas Sandmo BØSK 1.41,73 5 23,00 1.00,99
 58  1000 m 3 i GJC 10 Alan Jøssing Kotte BØSK 1.38,91 5 21,72 58,64
 59  1000 m 3 y GJC 12 Bendik O. Nes BØSK 2.00,09 5 24,99 1.09,54
 60  1000 m 4 i JJC 16 Sofie Ulset BØSK 1.35,51 5 21,20 56,71
 61  1000 m 4 y GJC 14 Aron Aannø BØSK 1.33,34 5 21,29 55,90
 62  1000 m 5 i MV 20 Jarle Håbrekke BØSK 1.50,91 5 25,45 1.07,26
 63  1000 m 5 y MV 18 Gunnar Flenstad BØSK 1.53,14 5 25,34 1.07,24
 64  1000 m 6 i MV 21 Kjell Guldteig BØSK 1.42,54 5 23,24 1.02,09
 65  1000 m 6 y MV 17 Martin Meland BØSK 1.42,81 5 23,85 1.02,81

 This process used 8 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.