web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Klubbløp 03_21_11_18

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 0
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Bjugn/Ørland Skøyteklubb Overdommar: Knut Hellem
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 21.11.2018
 4  Dato 2: 21.11.2018
 5  Løp: Klubbløp 3
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 i J & G 10 år 9 Pauline Lysø Olsen BØSK 58,73 3 14,56
 9  500 m 1 y < 3
 10  500 m 2 i GJC 14 Alan Kotte BØSK 47,91 3 12,33
 11  500 m 2 y G11 13 Tage Alexander BØSK 1.07,00 3 14,85
 12  500 m 3 i MV 19 Arild Kotte BØSK 43,92 3 11,62
 13  500 m 3 y J11 11 Martine Solem BØSK 54,88 3 13,56
 14  500 m 4 i MV 21 Gunnar Flenstad BØSK 54,04 3 14,14
 15  500 m 4 y MV 17 Torbjørn Brandtsegg BØSK 47,87 3 12,76
 16  500 m 5 i GJC 16 Lucas Sandmo BØSK 49,82 3 12,87
 17  500 m 5 y MV 23 Martin Meland BØSK 50,50 3 13,07
 18  500 m 6 i J11 12 Asta Kotte BØSK 1.01,54 3 14,20
 19  500 m 6 y J & G 10 år 10 William Bjørnebo BØSK 1.03,74 3 14,66
 20  500 m 7 i MV 20 Geir Johnsen BØSK 44,72 3 11,80
 21  500 m 7 y MV 22 Alf Gjølga BØSK 49,48 3 13,00
 22  500 m 8 i MV 18 Jarle Fagerbekk BØSK 53,96 3 14,14
 23  500 m 8 y MV 24 Kjell Guldteig BØSK 51,05 3 13,32
 24  100 m (1) 1 i MV 21 Gunnar Flenstad BØSK 14,19 1
 25  100 m (1) 1 y < 1
 26  100 m (1) 2 i J I 5 Emilio F-Adsen BØSK 19,86 1
 27  100 m (1) 2 y J I 3 Hauk Gjølga BØSK 21,87 1
 28  100 m (1) 3 i GR II 6 Halvor Lysø Olsen BØSK 15,69 1
 29  100 m (1) 3 y J I 2 Henrik Petter Schanke BØSK 20,95 1
 30  100 m (1) 4 i J & G 10 år 10 William Bjørnebo BØSK 14,49 1
 31  100 m (1) 4 y J & G 10 år 9 Pauline Lysø Olsen BØSK 14,05 1
 32  100 m (1) 5 i J I 1 Esten Skaret Fagerbæk BØSK 20,21 1
 33  100 m (1) 5 y J I 4 Elida F.-Adsen BØSK 31,64 1
 34  100 m (1) 6 i GR II 7 Saga Gjølga BØSK 17,58 1
 35  100 m (1) 6 y GR II 8 Falk Gjølga BØSK 17,13 1
 36  100 m (1) 7 i J I 26 Isac Ytterland BØSK 22,19 1
 37  100 m (1) 7 y J I 15 Ina Therese Innstrand BØSK 27,49 1
 38  100 m (1) 8 i J I 27 Mari Helen Innstrand BØSK 34,74 1
 39  100 m (1) 8 y J I 28 Amalie Steen Nilsen BØSK 27,62 1
 40  100 m (1) 9 i J I 29 Adrian Steen Nilsen BØSK 33,66 1
 41  100 m (1) 9 y J I 25 Ask Stjern BØSK 25,15 1
 42  100 m (1) 10 i J I 31 Matias Aannø BØSK 46,66 1
 43  100 m (1) 10 y J I 30 Celine Aannø BØSK 1.34,25 1
 44  100 m (2) 1 i J I 3 Hauk Gjølga BØSK 22,33 2
 45  100 m (2) 1 y J I 25 Ask Stjern BØSK 27,58 2
 46  100 m (2) 2 i J I 5 Emilio F-Adsen BØSK 19,91 2
 47  100 m (2) 2 y J I 26 Isac Ytterland BØSK 22,14 2
 48  100 m (2) 3 i J I 2 Henrik Petter Schanke BØSK 20,74 2
 49  100 m (2) 3 y J I 1 Esten Skaret Fagerbæk BØSK 20,14 2
 50  100 m (2) 4 i J I 15 Ina Therese Innstrand BØSK 31,54 2
 51  100 m (2) 4 y J I 27 Mari Helen Innstrand BØSK 33,04 2
 52  100 m (2) 5 i J I 28 Amalie Steen Nilsen BØSK 25,68 2
 53  100 m (2) 5 y J I 29 Adrian Steen Nilsen BØSK 25,75 2
 54  100 m (2) 6 i J I 30 Celine Aannø BØSK 50,19 2
 55  100 m (2) 6 y J I 31 Matias Aannø BØSK 35,43 2
 56  400 m 1 i GR II 7 Saga Gjølga BØSK 50,86 4
 57  400 m 1 y < 4
 58  400 m 2 i GR II 8 Falk Gjølga BØSK 48,54 4
 59  400 m 2 y GR II 6 Halvor Lysø Olsen BØSK 43,90 4
 60  1000 m 1 i J11 11 Martine Solem BØSK 1.17,52 5 34,10 ~~~
 61  1000 m 1 y < 5
 62  1000 m 2 i G11 13 Tage Alexander BØSK 1.46,04 5 46,23 ~~~
 63  1000 m 2 y J11 12 Asta Kotte BØSK DNS 5
 64  1000 m 3 i GJC 14 Alan Kotte BØSK DNS 5
 65  1000 m 3 y MV 21 Gunnar Flenstad BØSK 1.20,23 5 36,35 ~~~
 66  1000 m 4 i MV 20 Geir Johnsen BØSK 1.03,79 5 29,40 ~~~
 67  1000 m 4 y MV 23 Martin Meland BØSK 1.11,36 5 33,13 ~~~
 68  1000 m 5 i MV 24 Kjell Guldteig BØSK 1.10,63 5 32,11 ~~~
 69  1000 m 5 y MV 22 Alf Gjølga BØSK 1.09,57 5 31,71 ~~~
 70  1500 m 1 i GJC 16 Lucas Sandmo BØSK 2.43,04 6 33,25 1.14,43 1.58,12
 71  1500 m 1 y MV 17 Torbjørn Brandtsegg BØSK 2.31,12 6 32,96 1.11,50 1.51,12
 72  1500 m 2 i MV 18 Jarle Fagerbekk BØSK 2.53,55 6 35,85 1.19,06 2.05,30
 73  1500 m 2 y MV 19 Arild Kotte BØSK 2.19,59 6 28,73 1.02,61 1.39,69

 This process used 14 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.