web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Klubbløp 04_05_12_18

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 0
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Bjugn/Ørland Skøyteklubb Overdommar: Arnt Åge Grande
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 05.12.2018
 4  Dato 2: 05.12.2018
 5  Løp: Klubbløp 4
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 i MV 12 Morten Saur BØSK 51,98 3 13,92
 9  500 m 1 y < 3
 10  500 m 2 i GJC 22 Lucas Sandmo BØSK 49,62 3 13,07
 11  500 m 2 y GJC 20 Bendik Oksvold Nes BØSK 56,85 3 13,81
 12  500 m 3 i MV 24 Arild Kotte BØSK 43,95 3 11,56
 13  500 m 3 y GJC 21 Aron Aannø BØSK 44,45 3 11,72
 14  500 m 4 i J11 17 Martine Solem BØSK 53,58 3 13,43
 15  500 m 4 y J11 7 Asta Karine Kotte BØSK 59,07 3 14,70
 16  500 m 5 i MV 8 Gunnar Flenstad BØSK 54,01 3 14,35
 17  500 m 5 y G11 18 Tage Alexander Linn BØSK 1.06,50 3 15,07
 18  500 m 6 i MV 9 Terje Melum BØSK 55,85 3 14,66
 19  500 m 6 y MV 10 Kjell Guldteig BØSK 50,48 3 13,36
 20  500 m 7 i GJC 19 Allan Kotte BØSK 46,15 3 12,00
 21  500 m 7 y JJC 23 Sofie Ulset BØSK 45,31 3 12,00
 22  500 m 8 i MV 11 Alf Gjølga BØSK 48,23 3 12,92
 23  500 m 8 y MV 25 Martin Meland BØSK 50,09 3 13,27
 24  100 m (1) 1 i JR I 16 Mathias Aannø BØSK 32,95 1
 25  100 m (1) 1 y < 1
 26  100 m (1) 2 i MV 9 Terje Melum BØSK 13,93 1
 27  100 m (1) 2 y MV 8 Gunnar Flenstad BØSK 13,78 1
 28  100 m (1) 3 i JR I 13 Ask Stjern BØSK 27,10 1
 29  100 m (1) 3 y GR II 5 Arwen Jøssing Kotte BØSK 17,27 1
 30  100 m (1) 4 i GR II 4 Halvor Lysø Olsen BØSK 15,09 1
 31  100 m (1) 4 y GR II 29 Saga Gjølga BØSK 17,24 1
 32  100 m (1) 5 i JR I 2 Henrik Petter Schanke BØSK 19,86 1
 33  100 m (1) 5 y JR I 3 Ailo Jøssing Kotte BØSK 24,23 1
 34  100 m (1) 6 i J & G 10 år 6 Pauline Lysø Olsen BØSK 14,18 1
 35  100 m (1) 6 y JR I 1 Esten Fagerbæk BØSK 18,71 1
 36  100 m (1) 7 i JR I 14 Emilio Fjellheim-Adsen BØSK 18,34 1
 37  100 m (1) 7 y JR I 27 Hauk Gjølga BØSK 21,54 1
 38  100 m (1) 8 i J & G 10 år 15 Liv Una Sandvik BØSK 20,92 1
 39  100 m (1) 8 y GR II 28 Falk Gjølga BØSK 17,55 1
 40  100 m (2) 1 i JR I 14 Emilio Fjellheim-Adsen BØSK 18,40 2
 41  100 m (2) 1 y < 2
 42  100 m (2) 2 i JR I 3 Ailo Jøssing Kotte BØSK 23,08 2
 43  100 m (2) 2 y JR I 2 Henrik Petter Schanke BØSK 19,94 2
 44  100 m (2) 3 i JR I 13 Ask Stjern BØSK 26,51 2
 45  100 m (2) 3 y JR I 1 Esten Fagerbæk BØSK 19,33 2
 46  100 m (2) 4 i JR I 27 Hauk Gjølga BØSK 22,04 2
 47  100 m (2) 4 y JR I 16 Mathias Aannø BØSK 38,53 2
 48  400 m 1 i J & G 10 år 15 Liv Una Sandvik BØSK 1.18,20 4
 49  400 m 1 y < 4
 50  400 m 2 i GR II 5 Arwen Jøssing Kotte BØSK 56,26 4
 51  400 m 2 y GR II 4 Halvor Lysø Olsen BØSK 55,59 4
 52  400 m 3 i J & G 10 år 6 Pauline Lysø Olsen BØSK 46,11 4
 53  400 m 3 y J11 7 Asta Karine Kotte BØSK 48,29 4
 54  400 m 4 i GR II 29 Saga Gjølga BØSK 1.01,99 4
 55  400 m 4 y G11 18 Tage Alexander Linn BØSK 54,70 4
 56  400 m 5 i J11 17 Martine Solem BØSK 44,45 4
 57  400 m 5 y GR II 28 Falk Gjølga BØSK 1.04,67 4
 58  1000 m 1 i MV 10 Kjell Guldteig BØSK 1.43,97 5 23,58 1.02,71
 59  1000 m 1 y MV 8 Gunnar Flenstad BØSK 1.53,28 5 25,79 1.08,27
 60  1000 m 2 i JJC 23 Sofie Ulset BØSK 1.34,95 5 21,09 56,53
 61  1000 m 2 y MV 11 Alf Gjølga BØSK 1.37,87 5 23,08 59,33
 62  1000 m 3 i MV 9 Terje Melum BØSK 1.52,02 5 25,27 1.06,87
 63  1000 m 3 y MV 25 Martin Meland BØSK 1.43,28 5 23,85 1.02,87
 64  3000 m 1 i MV 24 Arild Kotte BØSK 4.55,75 6 22,20 58,22 1.35,01 2.13,66 2.53,89 3.34,79 4.15,88
 65  3000 m 1 y MV 12 Morten Saur BØSK 5.22,45 6 24,47 1.04,98 1.47,17 2.29,65 3.12,62 3.55,59 4.39,18
 66  3000 m 2 i GJC 21 Aron Aannø BØSK 4.58,06 6 22,39 1.00,26 1.39,21 2.18,51 2.58,23 3.38,31 4.18,26
 67  3000 m 2 y GJC 22 Lucas Sandmo BØSK 5.23,20 6 24,37 1.04,08 1.44,98 2.27,20 3.10,54 3.54,45 4.38,85
 68  3000 m 3 i GJC 19 Allan Kotte BØSK 5.18,53 6 23,51 1.03,52 1.44,59 2.26,45 3.08,92 3.51,82 4.35,74
 69  3000 m 3 y GJC 20 Bendik Oksvold Nes BØSK 6.40,33 6 25,92 1.13,86 2.06,98 3.00,63 3.55,75 4.50,78 5.47,33

 This process used 18 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.