web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Klubbløp 06_16_01_19

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 0
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Bjugn/Ørland Skøyteklubb Overdommar: Knut Hellem, Starter: Arnt Åge Grande
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 16.01.2019
 4  Dato 2: 16.01.2019
 5  Løp: Klubbløp 6
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  100 m (1) 1 i GR 16 Halvor Lysø Olsen BØSK 15,10 MT 1
 9  100 m (1) 1 y J11 10 Asta Kotte BØSK 13,60 MT 1
 10  100 m (1) 2 i GR 17 Emilio Fjellheim-Adsen BØSK 17,34 1
 11  100 m (1) 2 y JR 1 Esten Skaret Fagerbæk BØSK 18,60 1
 12  100 m (1) 3 i J10 19 Pauline Lysø Olsen BØSK 13,60 1
 13  100 m (1) 3 y J11 9 Martine Solem BØSK 13,19 1
 14  100 m (1) 4 i JR 4 Hauk Gjølga BØSK 20,33 1
 15  100 m (1) 4 y GR 6 Falk Gjølga BØSK 16,23 1
 16  100 m (1) 5 i JR 2 Henrik Petter Schanke BØSK 27,32 1
 17  100 m (1) 5 y GR 5 Saga Gjølga BØSK 16,61 1
 18  100 m (1) 6 i G11 8 Tage Alexander Linn BØSK 13,57 1
 19  100 m (1) 6 y GR 18 Georg Timmian Stormo Tørum BØSK 15,51 1
 20  100 m (1) 7 i JR 3 Thea Elise Bugten BØSK 24,35 1
 21  100 m (1) 7 y J10 7 Liv Una Sandvik BØSK 21,22 1
 22  100 m (1) 8 i GR 24 Emil Aannø BØSK 17,26 1
 23  100 m (1) 8 y JR 25 Ask Stjern BØSK 23,44 1
 24  100 m (1) 9 i JR 26 Sindre Rødsjø BØSK 25,81 1
 25  100 m (1) 9 y JR 14 Mathias Aannø BØSK 27,60 1
 26  400 m 1 i GR 24 Emil Aannø BØSK 46,04 3
 27  400 m 1 y < 3
 28  400 m 2 i J11 10 Asta Kotte BØSK 35,67 3
 29  400 m 2 y J11 9 Martine Solem BØSK 33,72 3
 30  400 m 3 i G11 8 Tage Alexander Linn BØSK 37,78 3
 31  400 m 3 y GR 16 Halvor Lysø Olsen BØSK 41,56 3
 32  400 m 4 i GR 5 Saga Gjølga BØSK 45,36 3
 33  400 m 4 y GR 17 Emilio Fjellheim-Adsen BØSK 50,66 3
 34  400 m 5 i GR 6 Falk Gjølga BØSK 45,51 3
 35  400 m 5 y J10 19 Pauline Lysø Olsen BØSK 35,08 3
 36  400 m 6 i J10 7 Liv Una Sandvik BØSK 59,50 3
 37  400 m 6 y GR 18 Georg Timmian Stormo Tørum BØSK 45,22 3
 38  500 m 1 i MV 28 Morten Sandmo BØSK DNS 4
 39  500 m 1 y < 4
 40  500 m 2 i GJB 23 Simon Aannø BØSK 40,39 4 11,08
 41  500 m 2 y MV 13 Alf Gjølga BØSK 50,06 4 13,24
 42  500 m 3 i MV 12 Arild Kotte BØSK 44,05 4 11,73
 43  500 m 3 y GJC 21 Aron Aannø BØSK 43,77 4 11,73
 44  500 m 4 i MV 15 Jarle Håbrekke BØSK 53,32 4 14,18
 45  500 m 4 y GJC 20 Bendik O. Nes BØSK 55,54 4 13,58
 46  500 m 5 i GJC 11 Alan Kotte BØSK 47,19 4 12,28
 47  500 m 5 y GJC 22 Lucas Sandmo BØSK 49,17 4 12,69
 48  1500 m 1 i GJC 20 Bendik O. Nes BØSK 3.11,04 5 36,37 1.25,38 2.16,50
 49  1500 m 1 y GJC 22 Lucas Sandmo BØSK 2.42,50 5 34,01 1.15,71 1.59,09
 50  1500 m 2 i MV 12 Arild Kotte BØSK 2.17,67 5 28,56 1.02,31 1.38,65
 51  1500 m 2 y GJB 23 Simon Aannø BØSK 2.09,44 5 26,53 58,06 1.32,83
 52  1500 m 3 i MV 13 Alf Gjølga BØSK 2.35,92 5 32,95 1.12,46 1.54,08
 53  1500 m 3 y JJC 27 Sofie Ulset BØSK 2.32,51 5 29,57 1.07,56 1.49,79
 54  1500 m 4 i MV 28 Morten Sandmo BØSK DNS 5
 55  1500 m 4 y GJC 21 Aron Aannø BØSK 2.19,13 5 28,75 1.03,59 1.41,03
 56  1500 m 5 i MV 15 Jarle Håbrekke BØSK 2.48,25 5 35,55 1.17,16 2.01,87
 57  1500 m 5 y GJC 11 Alan Kotte BØSK 2.28,20 5 30,10 1.06,99 1.46,72
 58  100 m (2) 1 i JR 14 Mathias Aannø BØSK 28,59 2
 59  100 m (2) 1 y < 2
 60  100 m (2) 2 i JR 2 Henrik Petter Schanke BØSK 28,70 2
 61  100 m (2) 2 y JR 3 Thea Elise Bugten BØSK 24,64 2
 62  100 m (2) 3 i JR 25 Ask Stjern BØSK 21,66 2
 63  100 m (2) 3 y JR 26 Sindre Rødsjø BØSK 20,55 2
 64  100 m (2) 4 i JR 1 Esten Skaret Fagerbæk BØSK 18,93 2
 65  100 m (2) 4 y JR 4 Hauk Gjølga BØSK 20,25 2

 This process used 12 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.