web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Klubbløp 10_13_03_19

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 0
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Bjugn/Ørland Skøyteklubb Overdommar: & Starter: Arnt Åge Grande
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 13.03.2019
 4  Dato 2: 13.03.2019
 5  Løp: Klubbløp 10
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  100 m (1) 1 i JR 30 Isac Ytterland BØSK 22,85 1
 9  100 m (1) 1 y J10 31 Pauline Lysø Olsen BØSK 13,27 1
 10  100 m (1) 2 i G11 6 Tage Alexander Linn BØSK 13,82 1
 11  100 m (1) 2 y G11 25 Markus Bugten BØSK 19,87 1
 12  100 m (1) 3 i J11 13 Martine Solem BØSK 12,85 1
 13  100 m (1) 3 y JR 4 Thea Elise Bugten BØSK 22,23 1
 14  100 m (1) 4 i JR 5 Henrik Petter Schanke BØSK 19,79 1
 15  100 m (1) 4 y GR 11 Arwen Jøssing Kotte BØSK 15,52 1
 16  100 m (1) 5 i GR 9 Saga Gjølga BØSK 15,65 1
 17  100 m (1) 5 y GR 23 Emilio Fjellheim-Adsen BØSK 17,49 1
 18  100 m (1) 6 i JR 2 Ask Stjern BØSK 22,03 1
 19  100 m (1) 6 y JR 3 Sindre Rødsjø BØSK 18,81 1
 20  100 m (1) 7 i GR 24 Georg Timmian Stormo Tørum BØSK 14,26 1
 21  100 m (1) 7 y J11 14 Asta Karine Kotte BØSK 13,73 1
 22  100 m (1) 8 i JR 1 Esten Skaret Fagerbæk BØSK 18,87 1
 23  100 m (1) 8 y JR 7 Hauk Gjølga BØSK 19,34 1
 24  100 m (1) 9 i GR 8 Falk Gjølga BØSK 16,04 1
 25  100 m (1) 9 y GR 10 Halvor Lysø Olsen BØSK 14,50 1
 26  100 m (1) 10 i GR 22 Emil Aannø BØSK 16,96 1
 27  100 m (1) 10 y GR 12 Ailo Kotte BØSK 19,56 1
 28  100 m (1) 11 i JR 32 Lilly Wold Iversen BØSK 34,28 1
 29  100 m (1) 11 y < 1
 30  500 m 1 i G11 6 Tage Alexander Linn BØSK 1.01,40 2 14,13
 31  500 m 1 y J10 31 Pauline Lysø Olsen BØSK 53,07 2 13,18
 32  500 m 2 i GR 22 Emil Aannø BØSK 1.19,06 2 17,31
 33  500 m 2 y GR 12 Ailo Kotte BØSK 1.32,38 2 20,09
 34  500 m 3 i MV 28 Martin Meland BØSK 48,32 2 12,89
 35  500 m 3 y GJC 16 Lucas Sandmo BØSK 48,31 2 12,64
 36  500 m 4 i GR 9 Saga Gjølga BØSK 1.14,09 2 16,47
 37  500 m 4 y GR 23 Emilio Fjellheim-Adsen BØSK 1.39,13 2 18,72
 38  500 m 5 i GJC 15 Viggo Mackay BØSK 49,86 2 13,41
 39  500 m 5 y GR 8 Falk Gjølga BØSK 1.13,39 2 16,29
 40  500 m 6 i GJB 18 Simon Aannø BØSK 39,90 2 10,86
 41  500 m 6 y JJC 17 Sofie Ulset BØSK 44,86 2 11,85
 42  500 m 7 i G11 25 Markus Bugten BØSK 1.30,56 2 19,48
 43  500 m 7 y MV 27 Torbjørn Brandtsegg BØSK 48,21 2 12,64
 44  500 m 8 i MV 20 Alf Gjølga BØSK 48,43 2 12,85
 45  500 m 8 y GR 11 Arwen Jøssing Kotte BØSK 1.09,09 2 15,03
 46  500 m 9 i GR 24 Georg Timmian Stormo Tørum BØSK 1.05,17 2 14,68
 47  500 m 9 y MV 29 Gunnar Flenstad BØSK 54,58 2 14,26
 48  500 m 10 i MV 19 Kjell Tronhus BØSK 48,74 2 13,26
 49  500 m 10 y MV 21 Ragnvald Vollan BØSK 53,87 2 14,19
 50  500 m 11 i J11 14 Asta Karine Kotte BØSK 57,50 2 14,05
 51  500 m 11 y J11 13 Martine Solem BØSK 51,98 2 13,26
 52  500 m 12 i GR 10 Halvor Lysø Olsen BØSK 1.04,35 2 14,49
 53  500 m 12 y GJC 26 Aron Aannø BØSK 44,24 2 11,70
 54  1000 m 1 i MV 29 Gunnar Flenstad BØSK 1.54,54 4 25,54 1.08,60
 55  1000 m 1 y MV 20 Alf Gjølga BØSK 1.39,46 4 22,75 59,78
 56  1000 m 2 i GJC 15 Viggo Mackay BØSK DNS 4
 57  1000 m 2 y MV 21 Ragnvald Vollan BØSK 1.52,18 4 26,36 1.07,95
 58  1000 m 3 i MV 28 Martin Meland BØSK 1.37,82 4 22,93 59,50
 59  1000 m 3 y MV 19 Kjell Tronhus BØSK 1.36,86 4 23,13 59,22
 60  3000 m 1 i GJC 16 Lucas Sandmo BØSK 5.31,74 5 24,51 1.06,64 1.49,70 2.33,82 3.18,37 4.03,16 4.47,75
 61  3000 m 1 y MV 27 Torbjørn Brandtsegg BØSK 5.31,87 5 24,63 1.06,80 1.50,20 2.33,98 3.18,80 4.03,25 4.47,93
 62  100 m (2) 1 i JR 5 Henrik Petter Schanke BØSK 20,64 3
 63  100 m (2) 1 y JR 32 Lilly Wold Iversen BØSK 47,40 3
 64  100 m (2) 2 i JR 3 Sindre Rødsjø BØSK 19,30 3
 65  100 m (2) 2 y JR 2 Ask Stjern BØSK 20,62 3
 66  100 m (2) 3 i JR 4 Thea Elise Bugten BØSK 22,31 3
 67  100 m (2) 3 y JR 1 Esten Skaret Fagerbæk BØSK 19,52 3
 68  100 m (2) 4 i JR 30 Isac Ytterland BØSK 21,76 3
 69  100 m (2) 4 y JR 7 Hauk Gjølga BØSK 21,05 3

 This process used 163 ms for its computations. It spent 15 ms in system calls.