web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Klubbløp 2_30_10_19

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 0
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: FosenHallen Bjugn Overdommar: Og Starter: Arnt Åge Grande
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 30.10.2019
 4  Dato 2: 30.10.2019
 5  Løp: Klubbløp 2
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  100 m (1) 1 i J10 23 Arwen Kotte BØSK 14,75 1
 9  100 m (1) 1 y GR 15 Emilio Fjellheim Adsen BØSK 15,24 1
 10  100 m (1) 2 i JJB 6 Sofie Ulset BØSK 11,90 1
 11  100 m (1) 2 y GR 16 Halvor Lysø Olsen BØSK 14,29 1
 12  100 m (1) 3 i JR 14 Mathias Aaannø BØSK 24,70 1
 13  100 m (1) 3 y GR 18 Saga Gjølga BØSK 15,43 1
 14  100 m (1) 4 i JR 10 Esten Fagerbæk BØSK 18,81 1
 15  100 m (1) 4 y GR 17 Georg Timmian Stormo Tørum BØSK 14,30 1
 16  100 m (1) 5 i JR 9 Brian Melum BØSK 18,18 1
 17  100 m (1) 5 y JR 12 Hauk Gjølga BØSK 18,38 1
 18  100 m (1) 6 i GR 19 Falk Gjølga BØSK 15,91 1
 19  100 m (1) 6 y JR 11 Henrik Petter Schanke BØSK 18,24 1
 20  100 m (1) 7 i JR 21 Ailo Kotte BØSK 27,03 1
 21  100 m (1) 7 y JR 13 Celine Aannø BØSK 27,85 1
 22  400 m 1 i GR 17 Georg Timmian Stormo Tørum BØSK 53,56 4
 23  400 m 1 y < 4
 24  400 m 2 i GR 16 Halvor Lysø Olsen BØSK 53,94 4
 25  400 m 2 y GR 18 Saga Gjølga BØSK 56,60 4
 26  400 m 3 i GR 19 Falk Gjølga BØSK 57,80 4
 27  400 m 3 y GR 15 Emilio Fjellheim Adsen BØSK 58,17 4
 28  500 m 1 i J10 23 Arwen Kotte BØSK 1.04,95 2 14,90
 29  500 m 1 y < 2
 30  500 m 2 i GJC 27 Aron Aannø BØSK 42,91 2 11,83
 31  500 m 2 y MV 25 Mangnar Langvik STK 50,74 2 13,36
 32  500 m 3 i J11 20 Pauline Lysø Olsen BØSK 52,51 2 12,99
 33  500 m 3 y MV 5 Gunnar Flenstad BØSK 57,15 2 14,75
 34  500 m 4 i GJC 28 Alan Kotte BØSK 43,97 2 11,77
 35  500 m 4 y MV 4 Alf Gjølga BØSK 48,62 2 13,02
 36  500 m 5 i GJB 26 Simon Aannø BØSK 40,14 2 10,90
 37  500 m 5 y MV 29 Arild Kotte BØSK 43,54 2 11,95
 38  500 m 6 i J12 2 Martine Solem BØSK 50,67 2 12,78
 39  500 m 6 y MV 24 Arne Kjell Foldvik Sportsklubben Falken 58,94 2 15,25
 40  500 m 7 i JJB 6 Sofie Ulset BØSK 44,76 2 11,97
 41  500 m 7 y MV 7 Jarle Håbrekke BØSK 54,09 2 14,17
 42  500 m 8 i G11 1 Tage Alexander Linn BØSK 56,66 2 13,46
 43  500 m 8 y MV 3 Ragnvald Vollan BØSK 56,11 2 14,68
 44  500 m 9 i J12 22 Asta Kotte BØSK 52,49 2 13,33
 45  500 m 9 y MV 8 Geir Johnsen BØSK 43,59 2 11,65
 46  1000 m 1 i MV 7 Jarle Håbrekke BØSK 1.49,57 5 25,44 1.06,41
 47  1000 m 1 y < 5
 48  1000 m 2 i MV 25 Mangnar Langvik STK 1.45,77 5 24,09 1.03,60
 49  1000 m 2 y GJC 27 Aron Aannø BØSK 1.26,27 5 20,49 52,48
 50  1000 m 3 i MV 4 Alf Gjølga BØSK 1.37,64 5 22,87 59,03
 51  1000 m 3 y GJC 28 Alan Kotte BØSK 1.29,69 5 20,26 53,27
 52  1000 m 4 i MV 29 Arild Kotte BØSK 1.25,45 5 20,26 52,15
 53  1000 m 4 y GJB 26 Simon Aannø BØSK 1.21,85 5 18,68 48,53
 54  1000 m 5 i MV 24 Arne Kjell Foldvik Sportsklubben Falken 2.10,95 5 27,59 1.16,66
 55  1000 m 5 y J12 2 Martine Solem BØSK 1.46,59 5 22,97 1.02,93
 56  1000 m 6 i MV 5 Gunnar Flenstad BØSK 1.59,23 5 26,68 1.11,28
 57  1000 m 6 y J11 20 Pauline Lysø Olsen BØSK 1.47,25 5 23,36 1.03,52
 58  1000 m 7 i MV 3 Ragnvald Vollan BØSK 1.53,45 5 26,04 1.08,25
 59  1000 m 7 y G11 1 Tage Alexander Linn BØSK 1.59,33 5 25,23 1.09,71
 60  1000 m 8 i MV 8 Geir Johnsen BØSK 1.28,55 5 ~~~ 53,84
 61  1000 m 8 y J12 22 Asta Kotte BØSK 1.51,58 5 24,51 ~~~
 62  100 m (2) 1 i JR 21 Ailo Kotte BØSK DNS 3
 63  100 m (2) 1 y < 3
 64  100 m (2) 2 i JR 14 Mathias Aaannø BØSK 25,03 3
 65  100 m (2) 2 y JR 12 Hauk Gjølga BØSK 19,37 3
 66  100 m (2) 3 i JR 10 Esten Fagerbæk BØSK 18,61 3
 67  100 m (2) 3 y JR 9 Brian Melum BØSK 17,35 3
 68  100 m (2) 4 i JR 11 Henrik Petter Schanke BØSK 19,30 3
 69  100 m (2) 4 y JR 13 Celine Aannø BØSK 27,41 3

 This process used 7 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.