web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Klubbløp 3_27_11_19

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 0
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: FosenHallen Bjugn Overdommar: Og Starter Arnt Åge Grande
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 27.11.2019
 4  Dato 2: 27.11.2019
 5  Løp: Klubbløp 3
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  100 m (1) 1 i GR 6 Falk Gjølga BØSK 15,93 1
 9  100 m (1) 1 y G10 12 Brian Melum BØSK 16,47 1
 10  100 m (1) 2 i G10 11 William Bjørnebo BØSK 13,85 1
 11  100 m (1) 2 y JR 4 Henrik Petter Schanke BØSK 22,31 1
 12  100 m (1) 3 i GR 7 Saga Gjølga BØSK 15,79 1
 13  100 m (1) 3 y J10 13 ArWen Kotte BØSK 14,57 1
 14  100 m (1) 4 i JR 2 Ask Stjern BØSK 21,10 1
 15  100 m (1) 4 y GR 10 Emilio Fjellheim Adsen BØSK 16,15 1
 16  100 m (1) 5 i JR 1 Hauk Gjølga BØSK 18,42 1
 17  100 m (1) 5 y JR 5 Ailo Kotte BØSK 18,45 1
 18  100 m (1) 6 i GR 8 Georg Timmian Stormo Tørum BØSK 14,40 1
 19  100 m (1) 6 y GR 9 Halvor Lysø Olsen BØSK 14,15 1
 20  400 m 1 i GR 6 Falk Gjølga BØSK 43,50 4
 21  400 m 1 y GR 10 Emilio Fjellheim Adsen BØSK 44,39 4
 22  400 m 2 i GR 7 Saga Gjølga BØSK 41,76 4
 23  400 m 2 y GR 8 Georg Timmian Stormo Tørum BØSK 40,17 4
 24  400 m 3 i G10 11 William Bjørnebo BØSK 35,52 4
 25  400 m 3 y J10 13 ArWen Kotte BØSK 40,03 4
 26  400 m 4 i G10 12 Brian Melum BØSK 45,72 4
 27  400 m 4 y GR 9 Halvor Lysø Olsen BØSK 38,09 4
 28  500 m (1) 1 i MV 23 Alf Gjølga BØSK 49,30 2 13,28
 29  500 m (1) 1 y < 2
 30  500 m (1) 2 i MV 29 Arne Kjell Foldvik Sportsklubben Falken 1.01,02 2 15,42
 31  500 m (1) 2 y MV 27 Geir Johnsen BØSK 44,05 2 11,74
 32  500 m (1) 3 i MV 25 Thomas Bjørnebo BØSK 59,24 2 13,88
 33  500 m (1) 3 y MV 26 Arild Kotte BØSK 43,90 2 11,77
 34  500 m (1) 4 i MV 24 Morten Saur BØSK 52,33 2 13,74
 35  500 m (1) 4 y J11 15 Pauline Lysø Olsen BØSK 52,02 2 12,99
 36  500 m (1) 5 i MV 30 Magnar Langvik TSK 51,62 2 13,60
 37  500 m (1) 5 y J12 16 Martine Solem BØSK 51,39 2 12,96
 38  500 m (1) 6 i MV 3 Ragnvald Vollan BØSK 55,22 2 14,43
 39  500 m (1) 6 y GJC 19 Viggo Mackay BØSK 48,40 2 12,72
 40  500 m (1) 7 i J12 17 Asta Karine Kotte BØSK 52,95 2 13,43
 41  500 m (1) 7 y MV 28 Ketil Aalberg BØSK 46,40 2 12,55
 42  1500 m 1 i MV 25 Thomas Bjørnebo BØSK 3.13,13 6 37,94 1.26,06 2.19,11
 43  1500 m 1 y < 6
 44  1500 m 2 i MV 28 Ketil Aalberg BØSK 2.14,46 6 29,50 1.03,12 1.38,34
 45  1500 m 2 y MV 27 Geir Johnsen BØSK 2.19,84 6 29,49 1.04,88 1.42,05
 46  1500 m 3 i MV 3 Ragnvald Vollan BØSK 2.52,86 6 36,06 1.19,40 2.05,65
 47  1500 m 3 y MV 29 Arne Kjell Foldvik Sportsklubben Falken 3.29,91 6 42,05 1.35,94 2.33,48
 48  1500 m 4 i MV 30 Magnar Langvik TSK 2.43,39 6 34,05 1.15,18 1.58,53
 49  1500 m 4 y MV 24 Morten Saur BØSK 2.36,99 6 33,96 1.13,40 1.55,22
 50  1500 m 5 i MV 26 Arild Kotte BØSK 2.13,71 6 28,87 1.01,90 1.36,98
 51  1500 m 5 y MV 23 Alf Gjølga BØSK 2.34,83 6 33,32 1.12,51 1.53,29
 52  100 m (2) 1 i JR 4 Henrik Petter Schanke BØSK 18,55 3
 53  100 m (2) 1 y JR 5 Ailo Kotte BØSK 18,69 3
 54  100 m (2) 2 i JR 2 Ask Stjern BØSK 22,06 3
 55  100 m (2) 2 y JR 1 Hauk Gjølga BØSK 19,24 3
 56  500 m (2) 1 i J12 17 Asta Karine Kotte BØSK 1.15,84 5 33,35
 57  500 m (2) 1 y < 5
 58  500 m (2) 2 i J12 16 Martine Solem BØSK 1.12,26 5 32,14
 59  500 m (2) 2 y J11 15 Pauline Lysø Olsen BØSK 1.13,66 5 32,74

 This process used 13 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.