web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Klubbløp 4.xlsx

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 0
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: FosenHallen Bjugn Overdommar: og Starter: Arnt Åge Grande
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 11.12.2019
 4  Dato 2: 11.12.2019
 5  Løp: Klubbløp 4
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  100 m (1) 1 i JR 1 Elida Fjellheim Adsen BØSK 26,65 MT 1
 9  100 m (1) 1 y JR 2 Celine Aannø BØSK 24,19 1
 10  100 m (1) 2 i JR 3 Mathias Aannø BØSK 21,76 1
 11  100 m (1) 2 y JR 4 Hauk Gjølga BØSK 19,17 1
 12  100 m (1) 3 i GR 7 Emilio Fjellheim Adsen BØSK 15,79 1
 13  100 m (1) 3 y GR 10 Emil Aannø BØSK 16,37 1
 14  100 m (1) 4 i GR 9 Saga Gjølga BØSK 15,37 1
 15  100 m (1) 4 y GR 5 Ailo Kotte BØSK 18,78 1
 16  100 m (1) 5 i GR 6 Halvor Lysø Olsen BØSK 14,20 1
 17  100 m (1) 5 y GR 8 Falk Gjølga BØSK 15,20 1
 18  100 m (1) 6 i GR 28 Georg Timmian Stormo Tørum BØSK 14,11 1
 19  100 m (1) 6 y JR 29 Ask Stjern BØSK 20,29 1
 20  400 m 1 i GR 5 Ailo Kotte BØSK 1.13,68 4
 21  400 m 1 y GR 9 Saga Gjølga BØSK 55,53 4
 22  400 m 2 i GR 6 Halvor Lysø Olsen BØSK 50,72 4
 23  400 m 2 y GR 7 Emilio Fjellheim Adsen BØSK 58,40 4
 24  400 m 3 i J10 11 Arwen Kotte BØSK 55,12 4
 25  400 m 3 y GR 10 Emil Aannø BØSK 1.01,88 4
 26  400 m 4 i G10 12 William Bjørnebo BØSK 47,38 4
 27  400 m 4 y GR 8 Falk Gjølga BØSK 57,07 4
 28  400 m 5 i GR 28 Georg Timmian Stormo Tørum BØSK 50,75 4
 29  400 m 5 y G10 30 Brian Melum BØSK 1.00,98 4
 30  500 m 1 i G10 12 William Bjørnebo BØSK 57,29 3 13,85
 31  500 m 1 y G10 30 Brian Melum BØSK 1.13,51 3 16,24
 32  500 m 2 i MV 24 Jarle Håbrekke BØSK 53,57 3 14,19
 33  500 m 2 y J11 14 Pauline Lysø Olsen BØSK 50,92 3 12,76
 34  500 m 3 i MV 27 Morten Sandmo BØSK 51,04 3 13,65
 35  500 m 3 y GJC 19 Lucas Sandmo BØSK 48,85 3 12,79
 36  500 m 4 i JJB 22 Sofie Ulset BØSK 44,64 3 11,99
 37  500 m 4 y J12 15 Asta Kotte BØSK 53,23 3 13,63
 38  500 m 5 i J12 16 Martine Solem BØSK 49,46 3 12,68
 39  500 m 5 y GJC 20 Viggo Mackay BØSK 48,80 3 12,56
 40  500 m 6 i J10 11 Arwen Kotte BØSK 1.04,75 3 15,01
 41  500 m 6 y G11 13 Tage Alexander Linn BØSK 56,77 3 13,33
 42  500 m 7 i MV 25 Morten Saur BØSK 51,10 3 13,65
 43  500 m 7 y MV 26 Thomas Bjørnebo BØSK 57,42 3 13,79
 44  500 m 8 i GJC 17 Alan Kotte BØSK 42,97 3 11,72
 45  500 m 8 y GJC 18 Aron Aannø BØSK 41,96 3 11,44
 46  500 m 9 i MV 23 Arild Kotte BØSK 43,04 3 11,54
 47  500 m 9 y GJB 21 Simon Aannø BØSK 38,73 3 10,63
 48  1000 m 1 i J11 14 Pauline Lysø Olsen BØSK 1.44,68 5 22,71 1.02,07
 49  1000 m 1 y G11 13 Tage Alexander Linn BØSK 2.00,60 5 26,25 1.11,80
 50  1000 m 2 i GJC 19 Lucas Sandmo BØSK 1.41,06 5 22,23 59,13
 51  1000 m 2 y MV 27 Morten Sandmo BØSK 1.43,32 5 23,16 1.01,62
 52  1000 m 3 i J12 15 Asta Kotte BØSK 1.48,42 5 24,24 1.04,76
 53  1000 m 3 y JJB 22 Sofie Ulset BØSK 1.31,08 5 20,44 54,21
 54  1000 m 4 i J12 16 Martine Solem BØSK 1.43,97 5 22,84 1.02,32
 55  1000 m 4 y GJC 17 Alan Kotte BØSK 1.27,63 5 20,49 52,77
 56  1000 m 5 i GJC 20 Viggo Mackay BØSK 1.43,25 5 23,15 1.01,39
 57  1000 m 5 y MV 26 Thomas Bjørnebo BØSK 2.00,94 5 25,39 1.10,15
 58  1000 m 6 i GJB 21 Simon Aannø BØSK 1.17,85 5 18,13 46,78
 59  1000 m 6 y GJC 18 Aron Aannø BØSK 1.25,15 5 20,16 51,44
 60  3000 m 1 i MV 24 Jarle Håbrekke BØSK 6.05,48 6 27,98 1.14,49 2.02,49 2.51,61 3.41,06 4.29,53 5.17,88
 61  3000 m 1 y < 6
 62  3000 m 2 i MV 25 Morten Saur BØSK 5.16,53 6 24,55 1.04,56 1.45,74 2.27,68 3.09,90 3.52,28 4.34,45
 63  3000 m 2 y MV 23 Arild Kotte BØSK 4.37,48 6 21,54 54,53 1.28,59 2.04,22 2.41,10 3.19,30 3.58,11
 64  100 m (2) 1 i JR 3 Mathias Aannø BØSK 22,24 2
 65  100 m (2) 1 y < 2
 66  100 m (2) 2 i JR 2 Celine Aannø BØSK 25,43 2
 67  100 m (2) 2 y JR 1 Elida Fjellheim Adsen BØSK 27,15 2
 68  100 m (2) 3 i JR 29 Ask Stjern BØSK 20,49 2
 69  100 m (2) 3 y JR 4 Hauk Gjølga BØSK 18,93 2

 This process used 13 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.