web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Klubbløp 8_19_02_20

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 0
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Bjugn/Ørland Skøyteklubb Overdommar: Arnt Åge Grande, Starter Yngve Olsen
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 19.02.2020
 4  Dato 2: 19.02.2020
 5  Løp: Klubbløp 8
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  100 m (1) 1 i JR 25 Kristoffer Hellem Kløften BØSK 55,08 1
 9  100 m (1) 1 y < 1
 10  100 m (1) 2 i GJC 24 Aron Aannø BØSK 11,30 1
 11  100 m (1) 2 y GJC 12 Bendik Oksvold Nes BØSK 12,58 1
 12  100 m (1) 3 i JR 22 Mathias Aannø BØSK 24,24 1
 13  100 m (1) 3 y GR 18 Saga Gjølga BØSK 15,80 1
 14  100 m (1) 4 i GR 21 Emil Aannø BØSK 15,73 1
 15  100 m (1) 4 y JR 2 Martine Aurora Linn Bugten BØSK 2.21,73 1
 16  100 m (1) 5 i JR 3 Aksel Standahl Bangsund BØSK 1.23,30 1
 17  100 m (1) 5 y JR 1 Alina Alexandra Linn Bugten BØSK DNS 1
 18  100 m (1) 6 i JR 23 Celine Aannø BØSK 23,29 1
 19  100 m (1) 6 y GR 17 Halvor Lysø Olsen BØSK 13,99 1
 20  100 m (1) 7 i GR 19 Hauk Gjølga BØSK 18,25 1
 21  100 m (1) 7 y GR 20 Falk Gjølga BØSK 15,62 1
 22  400 m (1) 1 i J12 7 Martine Solem BØSK 40,37 5
 23  400 m (1) 1 y GR 21 Emil Aannø BØSK 57,29 5
 24  400 m (1) 2 i GR 18 Saga Gjølga BØSK 56,19 5
 25  400 m (1) 2 y G11 4 Tage Alexander Linn BØSK 42,42 5
 26  400 m (1) 3 i GR 17 Halvor Lysø Olsen BØSK 51,16 5
 27  400 m (1) 3 y GR 20 Falk Gjølga BØSK 58,36 5
 28  400 m (1) 4 i GR 19 Hauk Gjølga BØSK 1.12,18 5
 29  400 m (1) 4 y < 5
 30  400 m (1) 5 i J11 5 Pauline Lysø Olsen BØSK 45,01 5
 31  400 m (1) 5 y J12 6 Asta Kotte BØSK 45,82 5
 32  500 m 1 i J11 5 Pauline Lysø Olsen BØSK 55,44 3 12,95
 33  500 m 1 y J12 6 Asta Kotte BØSK 56,23 3 13,48
 34  500 m 2 i J12 7 Martine Solem BØSK 48,78 3 12,57
 35  500 m 2 y G11 4 Tage Alexander Linn BØSK 48,70 3 12,36
 36  500 m 3 i MV 9 Jarle Håbrekke BØSK 52,85 3 13,89
 37  500 m 3 y GJC 12 Bendik Oksvold Nes BØSK 51,95 3 13,20
 38  500 m 4 i MV 8 Arild Kotte BØSK 42,14 3 11,36
 39  500 m 4 y GJC 10 Alan Kotte BØSK 42,84 3 11,66
 40  500 m 5 i MV 14 Kjell Tronhus BØSK 49,53 3 13,42
 41  500 m 5 y GJB 13 Lucas Sandmo BØSK 46,95 3 12,39
 42  500 m 6 i MV 16 Geir Johnsen BØSK 43,69 3 11,51
 43  500 m 6 y JJB 11 Sofie Ulset BØSK 45,91 3 12,23
 44  1000 m 1 i MV 14 Kjell Tronhus BØSK 1.40,89 6 23,76 1.01,31
 45  1000 m 1 y MV 9 Jarle Håbrekke BØSK 1.48,68 6 25,47 1.05,85
 46  3000 m 1 i MV 8 Arild Kotte BØSK 4.43,55 4 21,79 56,37 1.31,28 2.07,71 2.45,62 3.24,75 4.04,24
 47  3000 m 1 y MV 15 Ketil Aalberg BØSK 4.33,46 4 22,22 56,28 1.31,05 2.06,91 2.43,09 3.19,84 3.56,47
 48  100 m (2) 1 i JR 22 Mathias Aannø BØSK 23,91 2
 49  100 m (2) 1 y < 2
 50  100 m (2) 2 i JR 23 Celine Aannø BØSK 24,56 2
 51  100 m (2) 2 y JR 25 Kristoffer Hellem Kløften BØSK 50,23 2
 52  400 m (2) 1 i MV 16 Geir Johnsen BØSK 07,61 7
 53  400 m (2) 1 y G11 4 Tage Alexander Linn BØSK 08,52 7
 54  400 m (2) 2 i GR 20 Falk Gjølga BØSK 09,94 7
 55  400 m (2) 2 y GR 21 Emil Aannø BØSK 10,38 7
 56  400 m (2) 3 i GR 18 Saga Gjølga BØSK 10,33 7
 57  400 m (2) 3 y GR 19 Hauk Gjølga BØSK 11,91 7
 58  400 m (2) 4 i J11 5 Pauline Lysø Olsen BØSK 08,31 7
 59  400 m (2) 4 y J12 6 Asta Kotte BØSK 08,74 7
 60  400 m (2) 5 i GR 17 Halvor Lysø Olsen BØSK 09,40 7
 61  400 m (2) 5 y J12 7 Martine Solem BØSK 08,24 7
 62  400 m (2) 6 i GJC 10 Alan Kotte BØSK 07,58 7
 63  400 m (2) 6 y GJC 24 Aron Aannø BØSK 07,37 7

 This process used 8 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.