web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Klubbløp11_210318

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 0
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Bjugn/Ørland Skøyteklubb Overdommar: Arnt Åge Grande
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 21.03.2018
 4  Dato 2: 21.03.2018
 5  Løp: Klubbløp nr 11
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 i MV 18 Morten Sandmo BØSK 49,88 3 12,96
 9  500 m 1 y GJC 15 Lucas Sandmo BØSK 53,38 3 13,70
 10  500 m 2 i MV 17 Alf Gjølga BØSK 48,87 3 12,85
 11  500 m 2 y JJC 16 Sofie Ulset BØSK 46,10 3 12,04
 12  100 m (1) 1 i GR II 7 Falk Gjølga BØSK 17,48 1
 13  100 m (1) 1 y < 1
 14  100 m (1) 2 i JR I 32 Iselin Sandvik Groven BØSK 41,83 1
 15  100 m (1) 2 y JR I 29 Stefan Leander Støkkan BØSK 27,66 1
 16  100 m (1) 3 i JR I 30 Jannicke Sahlgren BØSK 28,80 1
 17  100 m (1) 3 y JR I 31 Thea Elise Bugten BØSK 30,67 1
 18  100 m (1) 4 i JR I 27 Theo Elias Hagen BØSK 34,89 1
 19  100 m (1) 4 y JR I 24 Silje Olden BØSK 23,78 1
 20  100 m (1) 5 i JR I 4 Emil Aannø BØSK 18,36 1
 21  100 m (1) 5 y GR II 5 Tage Alexander Linn BØSK 14,59 1
 22  100 m (1) 6 i JR I 19 Georg Timian Stormo Tørum BØSK 17,19 1
 23  100 m (1) 6 y GJC 15 Lucas Sandmo BØSK 13,51 1
 24  100 m (1) 7 i JJC 16 Sofie Ulset BØSK 11,90 1
 25  100 m (1) 7 y JR I 33 Henrik Petter Schanke BØSK 24,04 1
 26  100 m (1) 8 i JR I 21 Gabriel Mikkelsen BØSK 26,50 1
 27  100 m (1) 8 y JR I 20 Håkon Olden BØSK 17,17 1
 28  100 m (1) 9 i JR I 2 Ask Stjern BØSK 38,25 1
 29  100 m (1) 9 y JR I 3 Esten Skaret Fagerbæk BØSK 23,43 1
 30  100 m (1) 10 i JR I 22 Daniel Mikkelsen BØSK 24,38 1
 31  100 m (1) 10 y JR I 23 Nilia Fylkesnes BØSK 19,39 1
 32  100 m (1) 11 i JR I 28 Andrea Jakobsen BØSK 52,63 1
 33  100 m (1) 11 y JR I 1 Hauk Gjølga BØSK DNS 1
 34  100 m (1) 12 i GR II 8 Halvor Lysø Olsen BØSK 15,12 1
 35  100 m (1) 12 y GR II 6 Saga Gjølga BØSK 16,57 1
 36  100 m (1) 13 i J & G 10 år 9 Lucas Altø BØSK 14,98 1
 37  100 m (1) 13 y GJC 14 Simon Aannø BØSK 11,14 1
 38  100 m (1) 14 i MV 18 Morten Sandmo BØSK 13,01 1
 39  100 m (1) 14 y JR I 26 Emilia Verkland BØSK 23,65 1
 40  100 m (1) 15 i MV 17 Alf Gjølga BØSK 12,98 1
 41  100 m (1) 15 y JR I 25 Christian Thunes BØSK 21,71 1
 42  100 m (2) 1 i JR I 24 Silje Olden BØSK 22,74 2
 43  100 m (2) 1 y < 2
 44  100 m (2) 2 i JR I 30 Jannicke Sahlgren BØSK 32,83 2
 45  100 m (2) 2 y JR I 29 Stefan Leander Støkkan BØSK 22,13 2
 46  100 m (2) 3 i JR I 27 Theo Elias Hagen BØSK 43,98 2
 47  100 m (2) 3 y JR I 2 Ask Stjern BØSK 52,49 2
 48  100 m (2) 4 i JR I 31 Thea Elise Bugten BØSK 32,76 2
 49  100 m (2) 4 y JR I 4 Emil Aannø BØSK 19,05 2
 50  100 m (2) 5 i JR I 20 Håkon Olden BØSK 17,38 2
 51  100 m (2) 5 y JR I 26 Emilia Verkland BØSK 23,73 2
 52  100 m (2) 6 i JR I 25 Christian Thunes BØSK 22,11 2
 53  100 m (2) 6 y JR I 21 Gabriel Mikkelsen BØSK 23,39 2
 54  100 m (2) 7 i JR I 19 Georg Timian Stormo Tørum BØSK 18,10 2
 55  100 m (2) 7 y JR I 22 Daniel Mikkelsen BØSK 25,64 2
 56  100 m (2) 8 i JR I 32 Iselin Sandvik Groven BØSK 41,20 2
 57  100 m (2) 8 y JR I 3 Esten Skaret Fagerbæk BØSK 23,63 2
 58  100 m (2) 9 i JR I 23 Nilia Fylkesnes BØSK 18,97 2
 59  100 m (2) 9 y JR I 33 Henrik Petter Schanke BØSK 21,22 2
 60  100 m (2) 10 i JR I 1 Hauk Gjølga BØSK DNS 2
 61  100 m (2) 10 y JR I 28 Andrea Jakobsen BØSK 53,77 2
 62  400 m 1 i GR II 5 Tage Alexander Linn BØSK 55,82 4
 63  400 m 1 y < 4
 64  400 m 2 i GR II 8 Halvor Lysø Olsen BØSK 57,89 4
 65  400 m 2 y GR II 6 Saga Gjølga BØSK 1.01,32 4
 66  400 m 3 i J & G 10 år 9 Lucas Altø BØSK 56,99 4
 67  400 m 3 y J11 11 Pauline Lysø Olsen BØSK 47,40 4
 68  400 m 4 i G12 13 Bendik O. Nes BØSK 47,32 4
 69  400 m 4 y GR II 7 Falk Gjølga BØSK 1.08,45 4
 70  400 m 5 i J11 10 Martine Solem BØSK 44,35 4
 71  400 m 5 y G12 12 Aron Aannø BØSK 38,03 4
 72  1000 m 1 i G12 13 Bendik O. Nes BØSK 72,69 5 25,82 ~~~
 73  1000 m 1 y < 5
 74  1000 m 2 i G12 12 Aron Aannø BØSK 56,6 5 21,44 ~~~
 75  1000 m 2 y J11 11 Pauline Lysø Olsen BØSK 70,02 5 25,35 ~~~
 76  1000 m 3 i GJC 14 Simon Aannø BØSK 48,72 5 18,86 ~~~
 77  1000 m 3 y J11 10 Martine Solem BØSK 67,69 5 25,27 ~~~

 This process used 24 ms for its computations. It spent 4 ms in system calls.