web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Klubbløp8_070218

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 0
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Bjugn/Ørland Skjøyteklubb Overdommar: Arnt Åge Grande
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 07.02.2018
 4  Dato 2: 07.02.2018
 5  Løp: Klubbløp nr 8
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 i MV 27 Ragnvald Vollan BØSK 53,56 2 14,09
 9  500 m 1 y GJC 22 Lucas Sandmo BØSK 53,57 2 13,51
 10  500 m 2 i MV 6 Alf Gjølga BØSK 48,58 2 12,81
 11  500 m 2 y G12 20 Alan Kotte BØSK 50,87 2 13,06
 12  500 m 3 i JJC 24 Sofie Ulset BØSK 46,90 2 12,15
 13  500 m 3 y GJC 23 Simon Aannø BØSK 41,76 2 11,55
 14  500 m 4 i GJC 21 Birk Finnstø Refsaas BØSK 42,65 2 11,46
 15  500 m 4 y MV 26 Morten Sandmo BØSK 49,29 2 12,63
 16  500 m 5 i JJB 25 Amalie Ulset BØSK 50,20 2 12,96
 17  500 m 5 y G12 5 Aron Aannø BØSK 48,31 2 12,47
 18  100 m (1) 1 i JR I 8 Ask Sundet BØSK 17,48 4
 19  100 m (1) 1 y JR I 14 Falk Gjølga BØSK 17,06 4
 20  100 m (1) 2 i JJC 24 Sofie Ulset BØSK 12,19 4
 21  100 m (1) 2 y MV 27 Ragnvald Vollan BØSK 13,92 4
 22  100 m (1) 3 i GJC 23 Simon Aannø BØSK 11,51 4
 23  100 m (1) 3 y G12 20 Alan Kotte BØSK 12,69 4
 24  100 m (1) 4 i J & G 10 år 19 Martine Solem BØSK 14,08 4
 25  100 m (1) 4 y JR I 4 Henrik Schanke BØSK 23,45 4
 26  100 m (1) 5 i MV 6 Alf Gjølga BØSK 13,07 4
 27  100 m (1) 5 y GR II 12 William Bjørnebo BØSK 14,81 4
 28  100 m (1) 6 i JR I 15 Emil Aannø BØSK 18,15 4
 29  100 m (1) 6 y MV 26 Morten Sandmo BØSK 12,83 4
 30  100 m (1) 7 i J & G 10 år 17 Pauline Lysø Olsen BØSK 13,64 4
 31  100 m (1) 7 y JR I 2 Håkon Olden BØSK 17,59 4
 32  100 m (1) 8 i GJC 22 Lucas Sandmo BØSK 13,25 4
 33  100 m (1) 8 y JR I 3 Esten Fagerbaek BØSK 23,25 4
 34  100 m (1) 9 i J & G 10 år 18 Asta Kotte BØSK 14,37 4
 35  100 m (1) 9 y GJC 21 Birk Finnstø Refsaas BØSK 11,39 4
 36  100 m (1) 10 i JR I 1 Andrea Jakobsen BØSK 45,55 4
 37  100 m (1) 10 y JR I 9 Isak Sundet BØSK 23,03 4
 38  100 m (1) 11 i JR I 7 Jesper Sandmo BØSK 24,99 4
 39  100 m (1) 11 y JR I 10 Ask Stjern BØSK 26,22 4
 40  100 m (1) 12 i GR II 11 Halvor Lysø Olsen BØSK 15,63 4
 41  100 m (1) 12 y G12 5 Aron Aannø BØSK 12,26 4
 42  100 m (1) 13 i J & G 10 år 16 Lucas Altø BØSK 15,43 4
 43  100 m (1) 13 y GR II 13 Saga Gjølga BØSK 17,01 4
 44  100 m (1) 14 i JR I 28 Hauk Gjølga BØSK 25,22 4
 45  100 m (1) 14 y JR I 30 Emilia Verkland BØSK 26,11 4
 46  100 m (1) 15 i GR II 29 Tage Alexander Linn BØSK 20,67 4
 47  100 m (1) 15 y < 4
 48  100 m (2) 1 i JR I 1 Andrea Jakobsen BØSK 57,66 1
 49  100 m (2) 1 y JR I 7 Jesper Sandmo BØSK DNS 1
 50  100 m (2) 2 i JR I 15 Emil Aannø BØSK 18,87 1
 51  100 m (2) 2 y JR I 9 Isak Sundet BØSK 21,28 1
 52  100 m (2) 3 i JR I 8 Ask Sundet BØSK 17,96 1
 53  100 m (2) 3 y JR I 2 Håkon Olden BØSK 18,06 1
 54  100 m (2) 4 i JR I 3 Esten Fagerbaek BØSK 25,12 1
 55  100 m (2) 4 y JR I 10 Ask Stjern BØSK 26,28 1
 56  100 m (2) 5 i JR I 4 Henrik Schanke BØSK DNS 1
 57  100 m (2) 5 y JR I 14 Falk Gjølga BØSK 18,39 1
 58  100 m (2) 6 i JR I 28 Hauk Gjølga BØSK 25,26 1
 59  100 m (2) 6 y JR I 30 Emilia Verkland BØSK 24,98 1
 60  400 m 1 i GJC 21 Birk Finnstø Refsaas BØSK 27,38 3
 61  400 m 1 y GR II 12 William Bjørnebo BØSK 38,61 3
 62  400 m 2 i J & G 10 år 16 Lucas Altø BØSK 43,93 3
 63  400 m 2 y GJC 22 Lucas Sandmo BØSK 34,00 3
 64  400 m 3 i J & G 10 år 19 Martine Solem BØSK 35,29 3
 65  400 m 3 y GR II 11 Halvor Lysø Olsen BØSK 43,55 3
 66  400 m 4 i MV 6 Alf Gjølga BØSK 31,05 3
 67  400 m 4 y J & G 10 år 18 Asta Kotte BØSK 37,68 3
 68  400 m 5 i GJC 23 Simon Aannø BØSK 26,79 3
 69  400 m 5 y GR II 13 Saga Gjølga BØSK 44,51 3
 70  400 m 6 i JJC 24 Sofie Ulset BØSK 29,40 3
 71  400 m 6 y MV 27 Ragnvald Vollan BØSK 34,20 3
 72  400 m 7 i G12 20 Alan Kotte BØSK 31,74 3
 73  400 m 7 y G12 5 Aron Aannø BØSK 29,95 3
 74  400 m 8 i J & G 10 år 17 Pauline Lysø Olsen BØSK 35,85 3
 75  400 m 8 y MV 26 Morten Sandmo BØSK 31,05 3
 76  400 m 9 i GR II 29 Tage Alexander Linn BØSK 43,63 3
 77  400 m 9 y JR I 30 Emilia Verkland BØSK DNS 3

 This process used 16 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.