web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Kretsstevne LIL 02_Jan_2016

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Leangen kunstisbane, Trondheim Overdommar: Einar Holstad
 2  Bane: Leangen kunstisbane
 3  Dato 1: 02.01.2016
 4  Dato 2:
 5  Løp: Kretsstevne
 6  Vér, temp: Lettskyet, 2 oC, bris fra øst
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m (1) 1 i J10 12 Karen B. Moe Leinstrand IL 1.27,21 2 18,30
 9  500 m (1) 1 y J10 < 2
 10  500 m (1) 1 i G11 26 Martin Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 55,28 1 13,59
 11  500 m (1) 1 y G11 < 1
 12  500 m (1) 2 i G11 6 Sigurd Holbø Dyrset TSK 1.02,34 1 15,11
 13  500 m (1) 2 y G11 28 Martin Geving Langli Sp.kl. Falken 1.01,71 1 14,43
 14  500 m (1) 1 i G12 29 Olav Resell Sp.kl. Falken 51,02 1
 15  500 m (1) 1 y G12 25 Cristian Landrø Magnussen Sp.kl. Falken 50,06 1
 16  500 m (1) 1 i JJC 13 Johanne Ekren Leinstrand IL 50,07 1 12,89
 17  500 m (1) 1 y JJC 14 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 50,16 1 12,94
 18  500 m (1) 1 i GJC 16 Snorre Sliper Bonesmo Leinstrand IL 48,58 1 12,60
 19  500 m (1) 1 y GJC 40 Mikkel Holt Sp.kl. Falken 55,07 1 13,84
 20  500 m (1) 2 i GJC 31 Anders Geving Langli Sp.kl. Falken 49,06 1 12,67
 21  500 m (1) 2 y GJC 30 Ole Magnus Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 48,92 1 12,31
 22  500 m (1) 3 i GJC 32 Siver Brattgjerd Sp.kl. Falken 45,55 1 11,84
 23  500 m (1) 3 y GJC 15 Ingvar Winther Storler Leinstrand IL 46,96 1 12,06
 24  500 m (1) 1 i GJB 35 Vetle Størseth Østmoe Sp.kl. Falken 40,38 1 10,49
 25  500 m (1) 1 y GJB < 1
 26  500 m (1) 2 i GJB 17 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 42,60 1 11,58
 27  500 m (1) 2 y GJB 34 Erik Resell Sp.kl. Falken 42,44 1 11,49
 28  500 m (1) 1 i KJA 18 Magnhild Ekren Leinstrand IL 46,21 1 11,86
 29  500 m (1) 1 y KJA 19 Anna Mjøen Holstad Leinstrand IL 46,02 1 12,07
 30  500 m (1) 1 i MJA 36 Bjørn Magnussen Sp.kl. Falken DNF 1 34,05
 31  500 m (1) 1 y MJA 20 Terje Tobias Tønne Leinstrand IL 42,53 1 11,50
 32  500 m (1) 1 i MV1 37 Bjørn Willadsen TSK 46,85 1 12,15
 33  500 m (1) 1 y MV1 27 Odd Eirik Resell Igland Leinstrand IL 42,44 1 11,00
 34  500 m (2) 1 i G11 28 Martin Geving Langli Sp.kl. Falken 1.03,23 2 14,65
 35  500 m (2) 1 y G11 < 2
 36  500 m (2) 2 i G11 6 Sigurd Holbø Dyrset TSK 1.04,15 2 15,53
 37  500 m (2) 2 y G11 26 Martin Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 55,60 2 13,84
 38  100 m (1) 1 i JR 7 Alessandra J. Mazzetti Leinstrand IL 19,24 1
 39  100 m (1) 1 y JR 39 Gard Opdahl Njøs Leinstrand IL 18,56 1
 40  100 m (1) 2 i JR 8 Selma Opdahl Njøs Leinstrand IL 1
 41  100 m (1) 2 y JR < 1
 42  100 m (1) 1 i GR 5 Sebastian Lackner TSK 15,02 1
 43  100 m (1) 1 y GR 2 Aline Holbø Dyrset TSK 14,68 1
 44  100 m (1) 2 i GR 9 Tuva Sundsvold Leinstrand IL 19,54 1
 45  100 m (1) 2 y GR 10 Karoline Vestre Leinstrand IL 18,00 1
 46  100 m (1) 3 i GR 22 Marilen Brattgjerd Sp.kl. Falken 14,57 1
 47  100 m (1) 3 y GR 11 Ingeborg Borten Moe Leinstrand IL 29,81 1
 48  100 m (1) 4 i GR 21 Guro Samdahl Melhuus Trondheim Kortbaneklubb DNS 1
 49  100 m (1) 4 y GR 4 Marte Hangaas TSK 17,28 1
 50  100 m (1) 5 i GR 23 Nicolai Ulvan Sp.kl. Falken DNF 1
 51  100 m (1) 5 y GR 24 Daniel Hildrum Sp.kl. Falken 16,57 1
 52  100 m (1) 6 i GR 3 Iben K. Danielsen TSK 17,04 1
 53  100 m (1) 6 y GR 1 Martin Vike Lackner TSK 21,32 1
 54  100 m (2) 1 i JR 7 Alessandra J. Mazzetti Leinstrand IL 21,43 2
 55  100 m (2) 1 y JR 39 Gard Opdahl Njøs Leinstrand IL 21,31 2
 56  100 m (2) 2 i JR 8 Selma Opdahl Njøs Leinstrand IL DNS 2
 57  100 m (2) 2 y JR < 2
 58  400 m 1 i GR 23 Nicolai Ulvan Sp.kl. Falken DNS 2
 59  400 m 1 y GR 3 Iben K. Danielsen TSK 51,97 2
 60  400 m 2 i GR 2 Aline Holbø Dyrset TSK 38,79 2
 61  400 m 2 y GR 22 Marilen Brattgjerd Sp.kl. Falken 38,30 2
 62  400 m 3 i GR 9 Tuva Sundsvold Leinstrand IL 1.01,31 2
 63  400 m 3 y GR 24 Daniel Hildrum Sp.kl. Falken 51,69 2
 64  400 m 4 i GR 10 Karoline Vestre Leinstrand IL 53,42 2
 65  400 m 4 y GR 11 Ingeborg Borten Moe Leinstrand IL DNS 2
 66  400 m 5 i GR 4 Marte Hangaas TSK 51,73 2
 67  400 m 5 y GR 1 Martin Vike Lackner TSK 54,93 2
 68  400 m 6 i GR 5 Sebastian Lackner TSK 45,61 2
 69  400 m 6 y GR 21 Guro Samdahl Melhuus Trondheim Kortbaneklubb DNS 2
 70  400 m 1 i J10 < 1
 71  400 m 1 y J10 12 Karen B. Moe Leinstrand IL 49,52 1
 72  1000 m 1 i G12 25 Cristian Landrø Magnussen Sp.kl. Falken DNF 2 23,46 1.03,55
 73  1000 m 1 y G12 29 Olav Resell Sp.kl. Falken 1.46,87 2 23,32 1.03,42
 74  1000 m 1 i JJC 13 Johanne Ekren Leinstrand IL 1.42,35 2 22,52 1.00,59
 75  1000 m 1 y JJC < 2
 76  1000 m 1 i GJC 15 Ingvar Winther Storler Leinstrand IL 1.37,37 2 21,85 58,48
 77  1000 m 1 y GJC 16 Snorre Sliper Bonesmo Leinstrand IL 1.38,75 2 22,38 59,04
 78  1000 m 2 i GJC 30 Ole Magnus Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 1.46,54 2 22,53 1.02,31
 79  1000 m 2 y GJC 40 Mikkel Holt Sp.kl. Falken 1.53,83 2 25,26 1.07,71
 80  1000 m 3 i GJC 31 Anders Geving Langli Sp.kl. Falken 1.41,48 2 22,26 1.00,45
 81  1000 m 3 y GJC 32 Siver Brattgjerd Sp.kl. Falken 1.39,79 2 21,43 58,44
 82  1000 m 1 i GJB 17 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 1.25,11 2 19,86 51,58
 83  1000 m 1 y GJB < 2
 84  1000 m 1 i KJA 18 Magnhild Ekren Leinstrand IL 1.35,08 2 20,92 56,14
 85  1000 m 1 y KJA 19 Anna Mjøen Holstad Leinstrand IL 1.33,56 2 20,97 56,17
 86  1000 m 1 i MJA 20 Terje Tobias Tønne Leinstrand IL 1.24,06 2 19,73 50,82
 87  1000 m 1 y MJA < 2
 88  1000 m 1 i MV1 37 Bjørn Willadsen TSK 1.36,80 2 21,78 57,95
 89  1000 m 1 y MV1 27 Odd Eirik Resell Igland Leinstrand IL 1.27,63 2 19,32 51,63

 This process used 48 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.