web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Kretsstevne LIL 10Des2016

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Leangen kunstisbane, Trondheim Overdommar: Einar Holstad
 2  Bane: Leangen kunstisbane
 3  Dato 1: 10.12.2016
 4  Dato 2:
 5  Løp: Kretsstevne 3 - Leinstrand IL
 6  Vér, temp: Overskyet, lett snø, 1 oC
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 i G12 33 Cristian Landrø Magnussen Sp.kl. Falken 49,04 1 12,85
 9  500 m 1 y G12 32 Martin Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 48,04 1 12,80
 10  500 m 1 i GJC 11 Knut Harsjøen Tynset IF 49,33 1 12,17
 11  500 m 1 y GJC 40 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 44,85 1 11,81
 12  500 m 2 i GJC 35 Ole Magnus Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 45,44 1 11,25
 13  500 m 2 y GJC 36 Daniel Faradonbeh Sp.kl. Falken 48,12 1 12,23
 14  500 m 3 i GJC 10 Fredrik Grue Mælen Tynset IF DNS 1
 15  500 m 3 y GJC 34 Anders Geving Langli Sp.kl. Falken 47,49 1 11,91
 16  500 m 1 i JJB 7 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 49,02 1 12,36
 17  500 m 1 y JJB < 1
 18  500 m 1 i GJB 37 Ådne Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 43,95 1 11,27
 19  500 m 1 y GJB 12 Nils Harsjøen Tynset IF 43,85 1 11,15
 20  500 m 2 i GJB 13 Fosi Mohamad Suleiman Tynset IF 43,89 1 10,79
 21  500 m 2 y GJB 41 Andre Vårvik TSK 42,01 1 10,95
 22  500 m 1 i KJA 8 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 44,66 1 11,66
 23  500 m 1 y KJA < 1
 24  500 m 2 i KJA 14 Oda Margrete Maaeng Lund Tynset IF DNS 1
 25  500 m 2 y KJA 9 Ingeborg Winther Storler Leinstrand IL 46,89 1 11,97
 26  100 m (1) 1 i JR 17 Johan K. Danielsen TSK 19,90 MT 1
 27  100 m (1) 1 y JR 22 Nicholas Hellem Sp.kl. Falken 33,65 MT 1
 28  100 m (1) 2 i JR 21 Mina Brantenberg Rønne Sp.kl. Falken 24,08 MT 1
 29  100 m (1) 2 y JR 15 Ida Sofie Furseth TSK 23,39 MT 1
 30  100 m (1) 3 i JR 20 Lucas Hellem Sp.kl. Falken 39,30 MT 1
 31  100 m (1) 3 y JR 16 Sarah Marie Furseth TSK 54,42 MT 1
 32  100 m (1) 4 i JR 23 Astrid Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 39,79 1
 33  100 m (1) 4 y JR 24 John Kristian Lindseth Sp.kl. Falken 19,14 MT 1
 34  100 m (1) 5 i JR 18 Lerke K. Danielsen TSK DNS 1
 35  100 m (1) 5 y JR 1 Thomas Sundsvoll Leinstrand IL 18,36 MT 1
 36  100 m (1) 6 i JR 38 Falk Gjølga Bjugn/Ørland SK 25,65 1
 37  100 m (1) 6 y JR < 1
 38  100 m (1) 1 i GR 2 Alessandra J. Mazzetti Leinstrand IL 17,00 MT 2
 39  100 m (1) 1 y GR 27 Theodor Rekstad Jøssund Sp.kl. Falken 15,85 MT 2
 40  100 m (1) 2 i GR 25 Amund Haugnæss Sp.kl. Falken 14,30 MT 2
 41  100 m (1) 2 y GR 3 Selma Opdahl Njøs Leinstrand IL 18,93 MT 2
 42  100 m (1) 3 i GR 26 Aleksander Magnar Vavik Sp.kl. Falken DNS 2
 43  100 m (1) 3 y GR 4 Gard Opdahl Njøs Leinstrand IL 16,49 MT 2
 44  100 m (1) 4 i GR 39 Saga Gjølga Bjugn/Ørland SK 18,55 MT 2
 45  100 m (1) 4 y GR < 2
 46  100 m (1) 1 i J10 6 Karoline Vestre Leinstrand IL 15,45 1
 47  100 m (1) 1 y J10 < 1
 48  100 m (1) 2 i J10 31 Guro Samdahl Melhuus Sp.kl. Falken 13,44 1
 49  100 m (1) 2 y J10 5 Tuva Sundsvold Leinstrand IL 19,14 1
 50  100 m (1) 3 i J10 30 Marilen Brattgjerd Sp.kl. Falken 13,57 1
 51  100 m (1) 3 y J10 19 Iben K. Danielsen TSK 15,74 1
 52  100 m (1) 1 i G10 28 Daniel Hildrum Sp.kl. Falken 15,77 1
 53  100 m (1) 1 y G10 29 Nicolai Ulvan Sp.kl. Falken DNS 1
 54  100 m (2) 1 i JR 1 Thomas Sundsvoll Leinstrand IL 17,66 2
 55  100 m (2) 1 y JR 24 John Kristian Lindseth Sp.kl. Falken 18,84 2
 56  100 m (2) 2 i JR 20 Lucas Hellem Sp.kl. Falken 48,52 2
 57  100 m (2) 2 y JR 22 Nicholas Hellem Sp.kl. Falken 33,11 2
 58  100 m (2) 3 i JR 23 Astrid Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 39,62 2
 59  100 m (2) 3 y JR 16 Sarah Marie Furseth TSK 46,46 2
 60  100 m (2) 4 i JR 15 Ida Sofie Furseth TSK 21,95 2
 61  100 m (2) 4 y JR 17 Johan K. Danielsen TSK 19,78 2
 62  100 m (2) 5 i JR 18 Lerke K. Danielsen TSK DNS 2
 63  100 m (2) 5 y JR 21 Mina Brantenberg Rønne Sp.kl. Falken 20,17 2
 64  100 m (2) 6 i JR 38 Falk Gjølga Bjugn/Ørland SK 26,12 2
 65  100 m (2) 6 y JR < 2
 66  400 m 1 i GR 2 Alessandra J. Mazzetti Leinstrand IL 1.19,29 MT 1
 67  400 m 1 y GR 3 Selma Opdahl Njøs Leinstrand IL 1.30,29 MT 1
 68  400 m 2 i GR 26 Aleksander Magnar Vavik Sp.kl. Falken DNS 1
 69  400 m 2 y GR 4 Gard Opdahl Njøs Leinstrand IL 1.19,79 MT 1
 70  400 m 3 i GR 25 Amund Haugnæss Sp.kl. Falken 57,89 MT 1
 71  400 m 3 y GR 27 Theodor Rekstad Jøssund Sp.kl. Falken 1.06,50 MT 1
 72  400 m 4 i GR 39 Saga Gjølga Bjugn/Ørland SK 1.26,17 MT 1
 73  400 m 4 y GR < 1
 74  400 m 1 i J10 6 Karoline Vestre Leinstrand IL 1.07,12 MT 2
 75  400 m 1 y J10 < 2
 76  400 m 2 i J10 31 Guro Samdahl Melhuus Sp.kl. Falken 48,29 MT 2
 77  400 m 2 y J10 5 Tuva Sundsvold Leinstrand IL 1.28,56 MT 2
 78  400 m 3 i J10 30 Marilen Brattgjerd Sp.kl. Falken 45,67 2
 79  400 m 3 y J10 19 Iben K. Danielsen TSK 1.04,50 2
 80  400 m 1 i G10 28 Daniel Hildrum Sp.kl. Falken 1.03,58 MT 2
 81  400 m 1 y G10 29 Nicolai Ulvan Sp.kl. Falken DNS 2
 82  1000 m 1 i G12 32 Martin Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 1.44,56 2 23,30 1.02,39
 83  1000 m 1 y G12 < 2
 84  1000 m 1 i GJC 34 Anders Geving Langli Sp.kl. Falken 1.41,82 2 21,76 1.00,16
 85  1000 m 1 y GJC 11 Knut Harsjøen Tynset IF 1.46,34 2 22,53 1.02,71
 86  1000 m 2 i GJC 40 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 1.31,85 2 20,96 55,14
 87  1000 m 2 y GJC 35 Ole Magnus Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 1.36,89 2 21,18 57,59
 88  1000 m 1 i JJB 7 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 1.44,07 2 22,76 1.01,87
 89  1000 m 1 y JJB < 2
 90  1000 m 1 i GJB 12 Nils Harsjøen Tynset IF 1.34,74 2 20,51 56,12
 91  1000 m 1 y GJB 37 Ådne Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 1.34,52 2 20,83 55,61
 92  1000 m 2 i GJB 13 Fosi Mohamad Suleiman Tynset IF 1.38,67 2 21,41 57,38
 93  1000 m 2 y GJB 41 Andre Vårvik TSK 1.30,38 2 20,53 53,68
 94  1000 m 1 i KJA 8 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 1.35,63 2 20,96 56,60
 95  1000 m 1 y KJA 9 Ingeborg Winther Storler Leinstrand IL DNS 2

 This process used 13 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.