web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Kretsstevne LIL_Falken 23_Jan_16

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Leangen kunstisbane, Trondheim Overdommar: Rune Wulvik
 2  Bane: Leangen kunstisbane
 3  Dato 1: 23.01.2016
 4  Dato 2:
 5  Løp: Kretsstevne LIL/Falken
 6  Vér, temp: Overskyet, vindstille, -1 oC
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 i G10 15 William Vårvik TSK 1.05,53 2 14,97
 9  500 m 1 y G10 < 2
 10  500 m 2 i G10 32 Thomas Vatn Sp.kl. Falken 59,70 2 13,80
 11  500 m 2 y G10 14 Sebastian Årbogen Tørriseng TSK 1.05,29 2 15,80
 12  500 m 1 i G11 35 Martin Geving Langli Sp.kl. Falken 1.00,04 2 14,07
 13  500 m 1 y G11 16 Sigurd Holbø Dyrset TSK 1.06,39 F 2 14,25
 14  500 m 2 i G11 34 Martin Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 53,80 2 13,26
 15  500 m 2 y G11 3 Hans Ole Lysø Olsen Bjugn/Ørland SK 53,74 2 13,03
 16  500 m 1 i G12 36 Olav Resell Sp.kl. Falken 53,39 1 13,04
 17  500 m 1 y G12 5 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 47,93 1 12,39
 18  500 m 2 i G12 44 Knut Harsjøen Tynset IF 50,82 1 12,95
 19  500 m 2 y G12 4 Simon Aannø Bjugn/Ørland SK 48,00 1 12,84
 20  500 m 1 i JJC 25 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 49,64 1 12,88
 21  500 m 1 y JJC < 1
 22  500 m 1 i GJC 45 Fredrik Grue Mælen Tynset IF 45,81 1 11,62
 23  500 m 1 y GJC < 1
 24  500 m 2 i GJC 38 Anders Geving Langli Sp.kl. Falken 49,31 1 12,45
 25  500 m 2 y GJC 37 Ole Magnus Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 48,80 1 12,68
 26  500 m 3 i GJC 26 Ingvar Winther Storler Leinstrand IL 46,75 1 11,81
 27  500 m 3 y GJC 39 Siver Brattgjerd Sp.kl. Falken 45,56 1 11,66
 28  500 m 4 i GJC 40 Mikkel Holt Sp.kl. Falken 54,02 1 13,29
 29  500 m 4 y GJC 41 Ådne Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 44,57 1 11,65
 30  500 m 1 i JJB 46 Oda Margrete Maaeng Lund Tynset IF 48,71 1 12,63
 31  500 m 1 y JJB < 1
 32  500 m 1 i GJB 43 Magnus Dahlstrøm Sp.kl. Falken DNF 1
 33  500 m 1 y GJB < 1
 34  500 m 2 i GJB 47 Nils Harsjøen Tynset IF 45,43 1 11,29
 35  500 m 2 y GJB 42 Erik Resell Sp.kl. Falken 42,02 1 11,18
 36  500 m 3 i GJB 17 Andre Vårvik TSK 43,74 1 11,19
 37  500 m 3 y GJB 48 Fosi Mohamad Suleiman Tynset IF 43,40 1 11,01
 38  500 m 1 i MV1 18 Bjørn Willadsen TSK 47,87 1 12,41
 39  500 m 1 y MV1 < 1
 40  100 m (1) 1 i JR 19 Alessandra J. Mazzetti Leinstrand IL 20,03 MT 1
 41  100 m (1) 1 y JR 22 Ingeborg Borten Moe Leinstrand IL 29,58 MT 1
 42  100 m (1) 2 i JR 23 Karen B. Moe Leinstrand IL 18,25 MT 1
 43  100 m (1) 2 y JR 6 Oda Sofie Rolstad Hevnskjel TSK 22,65 MT 1
 44  100 m (1) 1 i GR 7 Aline Holbø Dyrset TSK 14,06 MT 1
 45  100 m (1) 1 y GR 29 Nicolai Ulvan Sp.kl. Falken 21,04 MT 1
 46  100 m (1) 2 i GR 12 Martin Vike Lackner TSK 16,80 MT 1
 47  100 m (1) 2 y GR 10 Håkon Vårvik TSK 16,29 MT 1
 48  100 m (1) 3 i GR 21 Karoline Vestre Leinstrand IL 20,68 MT 1
 49  100 m (1) 3 y GR 9 Margrethe Vårvik TSK 16,92 MT 1
 50  100 m (1) 4 i GR 2 Halvor Lysø Olsen Bjugn/Ørland SK DNS 1
 51  100 m (1) 4 y GR 8 Marte Hangaas TSK 18,13 MT 1
 52  100 m (1) 5 i GR 30 Daniel Hildrum Sp.kl. Falken 17,36 MT 1
 53  100 m (1) 5 y GR 13 Knut Dahle TSK 19,92 MT 1
 54  100 m (1) 6 i GR 28 Marilen Brattgjerd Sp.kl. Falken 14,39 MT 1
 55  100 m (1) 6 y GR 31 Amund Haugnæss Sp.kl.Falken 16,10 MT 1
 56  100 m (1) 7 i GR 1 Pauline Lysø Olsen Bjugn/Ørland SK 15,48 MT 1
 57  100 m (1) 7 y GR 27 Aleksander Magnar Vavik Trondheim Kortbaneklubb 15,39 MT 1
 58  100 m (1) 8 i GR 20 Tuva Sundsvold Leinstrand IL 20,46 MT 1
 59  100 m (1) 8 y GR 11 Sebastian Lackner TSK 15,07 MT 1
 60  100 m (1) 9 i GR 24 Iben K. Danielsen TSK 18,12 MT 1
 61  100 m (1) 9 y GR < 1
 62  100 m (2) 1 i JR 22 Ingeborg Borten Moe Leinstrand IL 30,68 MT 2
 63  100 m (2) 1 y JR 23 Karen B. Moe Leinstrand IL 19,08 MT 2
 64  100 m (2) 2 i JR 19 Alessandra J. Mazzetti Leinstrand IL 21,28 MT 2
 65  100 m (2) 2 y JR 6 Oda Sofie Rolstad Hevnskjel TSK 22,31 MT 2
 66  400 m 1 i GR 12 Martin Vike Lackner TSK 1.18,00 MT 2
 67  400 m 1 y GR 20 Tuva Sundsvold Leinstrand IL 1.30,52 MT 2
 68  400 m 2 i GR 31 Amund Haugnæss Sp.kl.Falken 58,84 MT 2
 69  400 m 2 y GR 28 Marilen Brattgjerd Sp.kl. Falken 50,80 MT 2
 70  400 m 3 i GR 11 Sebastian Lackner TSK 1.06,91 MT 2
 71  400 m 3 y GR 30 Daniel Hildrum Sp.kl. Falken 1.06,81 MT 2
 72  400 m 4 i GR 9 Margrethe Vårvik TSK 1.02,33 MT 2
 73  400 m 4 y GR 29 Nicolai Ulvan Sp.kl. Falken 55,40 MT 2
 74  400 m 5 i GR 1 Pauline Lysø Olsen Bjugn/Ørland SK 58,16 MT 2
 75  400 m 5 y GR 10 Håkon Vårvik TSK 58,69 MT 2
 76  400 m 6 i GR 21 Karoline Vestre Leinstrand IL 1.19,63 MT 2
 77  400 m 6 y GR 27 Aleksander Magnar Vavik Trondheim Kortbaneklubb 1.04,31 MT 2
 78  400 m 7 i GR 8 Marte Hangaas TSK 1.14,62 MT 2
 79  400 m 7 y GR 2 Halvor Lysø Olsen Bjugn/Ørland SK DNS 2
 80  400 m 8 i GR 7 Aline Holbø Dyrset TSK 53,80 MT 2
 81  400 m 8 y GR 13 Knut Dahle TSK 1.21,12 MT 2
 82  400 m 9 i GR 24 Iben K. Danielsen TSK 1.09,59 MT 2
 83  400 m 9 y GR < 2
 84  400 m 1 i G10 32 Thomas Vatn Sp.kl. Falken 49,42 1
 85  400 m 1 y G10 < 1
 86  400 m 2 i G10 15 William Vårvik TSK 53,48 1
 87  400 m 2 y G10 14 Sebastian Årbogen Tørriseng TSK 53,25 1
 88  400 m 1 i G11 3 Hans Ole Lysø Olsen Bjugn/Ørland SK 44,56 1
 89  400 m 1 y G11 34 Martin Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 43,72 1
 90  400 m 2 i G11 16 Sigurd Holbø Dyrset TSK 48,15 1
 91  400 m 2 y G11 35 Martin Geving Langli Sp.kl. Falken 48,06 1
 92  1500 m 1 i G12 44 Knut Harsjøen Tynset IF 2.58,87 F 2 32,64 1.21,00 2.13,11
 93  1500 m 1 y G12 36 Olav Resell Sp.kl. Falken 2.57,81 2 34,13 1.18,60 2.07,78
 94  1500 m 2 i G12 5 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK DQ 2
 95  1500 m 2 y G12 4 Simon Aannø Bjugn/Ørland SK DQ 2
 96  1500 m 1 i JJC < 2
 97  1500 m 1 y JJC 25 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 2.40,08 2 33,04 1.13,64 1.55,99
 98  1500 m 1 i GJC 45 Fredrik Grue Mælen Tynset IF 2.31,19 2 29,79 1.07,32 1.48,77
 99  1500 m 1 y GJC 40 Mikkel Holt Sp.kl. Falken 2.55,41 2 35,62 1.21,23 2.08,85
 100  1500 m 2 i GJC 39 Siver Brattgjerd Sp.kl. Falken DNS 2
 101  1500 m 2 y GJC 37 Ole Magnus Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 3.06,44 F 2 32,60 1.13,79 1.59,12
 102  1500 m 3 i GJC 26 Ingvar Winther Storler Leinstrand IL 2.29,88 2 31,19 1.09,35 1.49,77
 103  1500 m 3 y GJC 41 Ådne Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 2.30,78 2 29,46 1.05,53 1.46,92
 104  1500 m 1 i JJB 46 Oda Margrete Maaeng Lund Tynset IF 2.36,34 2 32,74 1.12,40 1.54,35
 105  1500 m 1 y JJB < 2
 106  1500 m 1 i GJB 48 Fosi Mohamad Suleiman Tynset IF 2.30,62 2 29,44 1.07,98 1.49,70
 107  1500 m 1 y GJB < 2
 108  1500 m 2 i GJB 43 Magnus Dahlstrøm Sp.kl. Falken DNS 2
 109  1500 m 2 y GJB 42 Erik Resell Sp.kl. Falken 2.14,78 2 27,72 1.01,48 1.37,57
 110  1500 m 3 i GJB 47 Nils Harsjøen Tynset IF 2.28,47 2 28,91 1.05,57 1.47,05
 111  1500 m 3 y GJB 17 Andre Vårvik TSK 2.28,54 2 28,66 1.03,79 1.45,59
 112  1500 m 1 i MV1 18 Bjørn Willadsen TSK 2.27,58 2 30,77 1.07,45 1.46,51
 113  1500 m 1 y MV1 < 2

 This process used 20 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.