web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Kretsstevne STSK 07_12_19

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 0
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: FosenHallen Bjugn Overdommar: Knut Hellem , Starter: Torbjørn Sørli
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 07.12.2019
 4  Dato 2: 07.12.2019
 5  Løp: Kretsstevne 3 STSK
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  100 m (1) 1 i JR 4 Esten Skaret Fagerbæk BØSK 23,47 1
 9  100 m (1) 1 y JR 31 Hauk Gjølga BØSK 24,28 1
 10  100 m (1) 1 i GR 7 Emilio Fjellheim Adsen BØSK 17,83 1
 11  100 m (1) 1 y GR 37 Liv Una Sandvik BØSK 19,93 1
 12  100 m (1) 2 i GR 33 Falk Gjølga BØSK 15,31 1
 13  100 m (1) 2 y GR 17 Magnus Rian Myrli Sportsklubben Falken 14,69 1
 14  100 m (1) 3 i GR 8 Ailo Kotte BØSK 18,46 1
 15  100 m (1) 3 y GR 29 Benjamin Fjellgård Lyby Leinstrand IL 17,91 1
 16  100 m (1) 4 i GR 32 Emil Aannø BØSK 16,10 1
 17  100 m (1) 4 y GR 5 Georg Timmian Stormo Tørrum BØSK 14,33 1
 18  100 m (1) 5 i GR 6 Halvor Lysø Olsen BØSK 14,12 1
 19  100 m (1) 5 y GR 28 Ola Hammernes Leinstrand IL 15,61 1
 20  400 m 1 i GR 7 Emilio Fjellheim Adsen BØSK 59,18 2
 21  400 m 1 y GR 37 Liv Una Sandvik BØSK 1.12,58 2
 22  400 m 2 i GR 28 Ola Hammernes Leinstrand IL 57,20 MT 2
 23  400 m 2 y GR 29 Benjamin Fjellgård Lyby Leinstrand IL 1.26,41 MT 2
 24  400 m 3 i GR 33 Falk Gjølga BØSK 57,85 MT 2
 25  400 m 3 y GR 8 Ailo Kotte BØSK 1.10,15 MT 2
 26  400 m 4 i GR 6 Halvor Lysø Olsen BØSK 57,70 2
 27  400 m 4 y GR 17 Magnus Rian Myrli Sportsklubben Falken 52,09 2
 28  400 m 5 i GR 32 Emil Aannø BØSK 58,52 2
 29  400 m 5 y GR 5 Georg Timmian Stormo Tørrum BØSK 56,82 2
 30  400 m 1 i J10 9 Arwen Kotte BØSK 53,02 2
 31  400 m 1 y J10 18 Marie Haugnæss Sportsklubben Falken 51,33 2
 32  400 m 1 i G10 22 Martin Vike Lachner TSK 47,94 1
 33  400 m 1 y G10 < 1
 34  500 m 1 i J10 18 Marie Haugnæss Sportsklubben Falken 1.01,01 1 14,68
 35  500 m 1 y J10 9 Arwen Kotte BØSK 1.03,51 1 14,77
 36  500 m 1 i G10 22 Martin Vike Lachner TSK 57,00 MT 2
 37  500 m 1 y G10 < 2
 38  500 m 1 i J11 10 Pauline Lysø Olsen BØSK 50,75 MT 2
 39  500 m 1 y J11 < 2
 40  500 m 1 i G11 30 Oliver Fjellgård Lyby Leinstrand IL 1.08,35 1 15,27
 41  500 m 1 y G11 11 Tage Alexander Linn BØSK 56,80 1 13,12
 42  500 m 1 i J12 13 Asta Karine Kotte BØSK 50,69 1 13,23
 43  500 m 1 y J12 12 Martine Solem BØSK 49,39 1 12,71
 44  500 m 1 i G12 19 Amund Haugnæss Sportsklubben Falken 53,72 1 13,18
 45  500 m 1 y G12 < 1
 46  500 m 2 i G12 23 William Vorvik TSK 51,18 1 12,75
 47  500 m 2 y G12 20 Matheo Kahn Sportsklubben Falken 51,13 1 12,82
 48  500 m 1 i JJC 24 Aline Holbø Dyrset TSK 45,97 1 12,12
 49  500 m 1 y JJC < 1
 50  500 m 1 i GJC 21 Nicolai Ulvan Sportsklubben Falken 45,76 1 ~~~
 51  500 m 1 y GJC 36 Alan Kotte BØSK 44,42 1 11,58
 52  500 m 1 i JJB 34 Sofie Ulset BØSK 44,59 2 12,00
 53  500 m 1 y JJB < 2
 54  500 m 1 i GJB 14 Simon Aannø BØSK 38,71 1 10,64
 55  500 m 1 y GJB 25 Sigurd Holbø Dyrset TSK 42,58 1 12,13
 56  500 m 1 i MJA 26 Ruben Thingbø TSK 44,52 1 12,04
 57  500 m 1 y MJA < 1
 58  500 m 1 i MV 3 Bjørn Willadsen TSK 46,39 1 12,50
 59  500 m 1 y MV 35 Arild Kotte BØSK 43,68 1 11,73
 60  500 m 2 i MV 16 Geir Johnsen BØSK 43,48 1 11,68
 61  500 m 2 y MV 2 Ketil Aalberg BØSK 46,59 1 12,26
 62  500 m 3 i MV 15 Morten Saur BØSK 51,93 1 13,56
 63  500 m 3 y MV 1 Jarle Håbrekke BØSK 52,67 1 13,83
 64  1000 m 1 i J11 10 Pauline Lysø Olsen BØSK 1.43,61 1 22,63 1.01,51
 65  1000 m 1 y J11 < 1
 66  1000 m 1 i G11 11 Tage Alexander Linn BØSK 1.59,88 2 25,21 1.11,19
 67  1000 m 1 y G11 < 2
 68  1000 m 1 i J12 12 Martine Solem BØSK 1.41,74 2 22,37 1.00,76
 69  1000 m 1 y J12 13 Asta Karine Kotte BØSK 1.46,04 2 23,82 1.03,39
 70  1000 m 1 i G12 23 William Vorvik TSK 1.48,90 2 22,82 1.04,94
 71  1000 m 1 y G12 < 2
 72  1000 m 2 i G12 20 Matheo Kahn Sportsklubben Falken 1.52,24 MT 2 22,90 1.04,94
 73  1000 m 2 y G12 19 Amund Haugnæss Sportsklubben Falken 2.25,98 MT 2 23,63 1.39,89
 74  1000 m 1 i JJC 24 Aline Holbø Dyrset TSK 1.35,00 2 21,53 56,56
 75  1000 m 1 y JJC < 2
 76  1000 m 1 i GJC 36 Alan Kotte BØSK 1.27,78 2 19,66 51,99
 77  1000 m 1 y GJC 21 Nicolai Ulvan Sportsklubben Falken 1.34,71 2 21,50 56,70
 78  1000 m 1 i JJB 34 Sofie Ulset BØSK 1.31,29 1 20,60 54,21
 79  1000 m 1 y JJB < 1
 80  1000 m 1 i GJB 25 Sigurd Holbø Dyrset TSK 1.26,12 2 20,46 51,80
 81  1000 m 1 y GJB 14 Simon Aannø BØSK 1.18,02 2 18,05 46,71
 82  1000 m 1 i MJA 26 Ruben Thingbø TSK 1.32,39 2 21,51 55,59
 83  1000 m 1 y MJA < 2
 84  1000 m 1 i MV 16 Geir Johnsen BØSK 1.27,63 2 20,18 53,14
 85  1000 m 1 y MV < 2
 86  1500 m 1 i MV 1 Jarle Håbrekke BØSK 2.47,89 3 35,18 1.16,47 2.00,85
 87  1500 m 1 y MV < 3
 88  1500 m 2 i MV 35 Arild Kotte BØSK 2.11,83 3 28,49 1.01,25 1.35,74
 89  1500 m 2 y MV 15 Morten Saur BØSK 2.37,04 3 33,38 1.12,80 1.54,42
 90  5000 m 1 i MV 2 Ketil Aalberg BØSK 7.53,43 4 22,18 57,37 1.33,48 2.10,32 2.47,23 3.24,53 4.02,38 4.40,54 5.18,75 5.57,31 6.35,83 7.14,18
 91  5000 m 1 y MV 3 Bjørn Willadsen TSK 8.39,09 4 24,04 1.03,70 1.44,18 2.25,09 3.06,19 3.47,26 4.28,89 5.10,42 5.51,89 6.33,87 7.16,11 7.57,10
 92  100 m (2) 1 i JR 31 Hauk Gjølga BØSK 19,23 2
 93  100 m (2) 1 y JR 4 Esten Skaret Fagerbæk BØSK 18,41 2

 This process used 16 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.