web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Kretsstevne2_Trondheimsalliansen_031316

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Trondheimsalliansen, STSK Overdommar: Rune Wulvik/Are Strickert
 2  Bane: Leangen kunstisbane
 3  Dato 1: 03.12.2016
 4  Dato 2:
 5  Løp: Kretsstevne 2 - Generalprøve NM
 6  Vér, temp: Overskyet, +2 grader, vindstille, lett sludd
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m (1) 1 i J10 16 Karoline Vestre Leinstrand IL 1.21,94 1 16,16
 9  500 m (1) 1 y J10 25 Marilen Brattgjerd Sp.kl. Falken 57,99 1 14,14
 10  500 m (1) 2 i J10 7 Aline Holbø Dyrset TSK 1.02,78 1 14,11
 11  500 m (1) 2 y J10 15 Tuva Sundsvold Leinstrand IL 1.32,49 1 20,21
 12  500 m (1) 1 i G10 24 Nicolai Ulvan Sp.kl. Falken 1.01,69 1 14,03
 13  500 m (1) 1 y G10 6 Erlend Hansbakken TSK 1.11,38 1 15,74
 14  500 m (1) 1 i G11 26 Thomas Vatn Sp.kl. Falken 58,05 1 13,38
 15  500 m (1) 1 y G11 13 Aron Aannø Bjugn/Ørland SK 53,28 1 12,94
 16  500 m (1) 1 i G12 27 Martin Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 50,14 1 13,03
 17  500 m (1) 1 y G12 8 Sigurd Holbø Dyrset TSK 59,69 1 14,22
 18  500 m (1) 1 i JJC 28 Vilde Vatn Sp.kl. Falken 50,90 1 12,55
 19  500 m (1) 1 y JJC < 1
 20  500 m (1) 1 i GJC 30 Ole Magnus Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 1.25,99 F 1 11,56
 21  500 m (1) 1 y GJC 9 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 46,55 1 12,01
 22  500 m (1) 2 i GJC 29 Anders Geving Langli Sp.kl. Falken 47,55 1 11,96
 23  500 m (1) 2 y GJC 10 Simon Aannø Bjugn/Ørland SK 46,61 1 12,20
 24  500 m (1) 1 i JJB 17 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 49,49 1 12,50
 25  500 m (1) 1 y JJB < 1
 26  500 m (1) 1 i GJB 31 Ådne Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 45,13 1 11,73
 27  500 m (1) 1 y GJB < 1
 28  500 m (1) 1 i KJA 18 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 45,92 1 11,93
 29  500 m (1) 1 y KJA 19 Ingeborg Winther Storler Leinstrand IL 48,09 1 12,54
 30  500 m (1) 1 i KS 20 Camilla Lund Leinstrand IL 45,51 1 12,03
 31  500 m (1) 1 y KS 32 Aleksander Waagenes TSK 40,02 1 10,86
 32  500 m (2) 1 i J10 15 Tuva Sundsvold Leinstrand IL 1.35,04 2 20,36
 33  500 m (2) 1 y J10 16 Karoline Vestre Leinstrand IL 1.21,56 2 16,07
 34  500 m (2) 2 i J10 25 Marilen Brattgjerd Sp.kl. Falken 57,09 2 14,04
 35  500 m (2) 2 y J10 7 Aline Holbø Dyrset TSK 1.02,11 2 14,07
 36  500 m (2) 1 i G10 6 Erlend Hansbakken TSK 1.10,59 2 15,41
 37  500 m (2) 1 y G10 24 Nicolai Ulvan Sp.kl. Falken 1.02,22 2 14,01
 38  500 m (2) 1 i G11 13 Aron Aannø Bjugn/Ørland SK 52,86 2 13,01
 39  500 m (2) 1 y G11 26 Thomas Vatn Sp.kl. Falken 58,07 2 13,82
 40  500 m (2) 1 i G12 8 Sigurd Holbø Dyrset TSK 58,78 2 14,15
 41  500 m (2) 1 y G12 27 Martin Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 49,95 2 12,99
 42  100 m (1) 1 i JR 2 Ida Sofie Furseth TSK 32,63 1
 43  100 m (1) 1 y JR < 1
 44  100 m (1) 2 i JR 11 Falk Gjølga Bjugn/Ørland SK 23,41 1
 45  100 m (1) 2 y JR 1 Mats Digernes Heltne TSK 23,07 1
 46  100 m (1) 1 i GR 3 Sebastian Lackner TSK 20,16 F 1
 47  100 m (1) 1 y GR < 1
 48  100 m (1) 2 i GR 14 Alessandra J. Mazzetti Leinstrand IL 18,63 1
 49  100 m (1) 2 y GR 4 Martin Vike Lackner TSK 17,70 1
 50  100 m (1) 3 i GR 23 Aleksander Magnar Vavik Sp.kl. Falken 15,37 1
 51  100 m (1) 3 y GR 5 Tomas Digernes Heltne TSK 17,13 1
 52  100 m (1) 4 i GR 12 Saga Gjølga Bjugn/Ørland SK DNS 1
 53  100 m (1) 4 y GR 22 Amund Haugnæss Sp.kl. Falken DNS 1
 54  100 m (2) 1 i JR 1 Mats Digernes Heltne TSK 24,77 2
 55  100 m (2) 1 y JR < 2
 56  100 m (2) 2 i JR 2 Ida Sofie Furseth TSK 24,84 2
 57  100 m (2) 2 y JR 11 Falk Gjølga Bjugn/Ørland SK 24,51 2
 58  400 m 1 i GR 5 Tomas Digernes Heltne TSK 53,31 2
 59  400 m 1 y GR < 2
 60  400 m 2 i GR 23 Aleksander Magnar Vavik Sp.kl. Falken 44,18 2
 61  400 m 2 y GR 4 Martin Vike Lackner TSK 54,75 2
 62  400 m 3 i GR 14 Alessandra J. Mazzetti Leinstrand IL 55,98 2
 63  400 m 3 y GR 3 Sebastian Lackner TSK 45,16 2
 64  1500 m 1 i JJC 28 Vilde Vatn Sp.kl. Falken DNS 2
 65  1500 m 1 y JJC < 2
 66  1500 m 1 i GJC 9 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 2.28,25 2 29,59 1.06,59 1.47,22
 67  1500 m 1 y GJC 29 Anders Geving Langli Sp.kl. Falken 2.38,48 2 30,76 1.09,86 1.53,15
 68  1500 m 2 i GJC 10 Simon Aannø Bjugn/Ørland SK 2.29,38 2 30,98 1.08,62 1.48,82
 69  1500 m 2 y GJC 30 Ole Magnus Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 2.41,71 2 30,79 1.10,68 1.55,46
 70  1500 m 1 i JJB 17 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 2.54,92 2 33,12 1.17,49 2.05,45
 71  1500 m 1 y JJB < 2
 72  1500 m 1 i GJB 31 Ådne Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 2.39,18 2 30,15 1.08,72 1.53,14
 73  1500 m 1 y GJB < 2
 74  1500 m 1 i KS 20 Camilla Lund Leinstrand IL 2.26,17 2 30,44 1.07,35 1.46,40
 75  1500 m 1 y KS < 2
 76  3000 m MS 32 Aleksander Waagenes TSK
 77  3000 m 1 i KS < 3
 78  3000 m 1 y KS 32 Aleksander Waagenes TSK DNS 3

 This process used 19 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.