web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

KretsstevneKSU14_12_19

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: IL Braatt Overdommar: Einar Holstad
 2  Bane: Arena Nordvest
 3  Dato 1: 14.12.2019
 4  Dato 2: 14.12.2019
 5  Løp: Kretsløp STSK
 6  Vér, temp: Høytrykk
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  100 m (1) 1 i GR 1 Jacob Schalde Gården IL Braatt 22,41 1
 9  100 m (1) 1 y GR 9 Gabriel Høyer Leinstrand IL 22,31 1
 10  100 m (1) 2 i GR 10 Benjamin Fjellgård Lyby Leinstrand IL 16,21 1
 11  100 m (1) 2 y GR 2 Henrik Schalde Gården IL Braatt 16,43 1
 12  100 m (1) 3 i J11 6 Johanne Fjærli Bremnes IL Braatt 15,07 1
 13  100 m (1) 3 y J10 13 Mathilde Horn Østerlie Trondhjem SK 15,10 1
 14  100 m (1) 4 i J10 11 Selma Opdahl Njøs Leinstrand IL 15,27 1
 15  100 m (1) 4 y J10 4 Frida Maude IL Braatt 13,76 1
 16  100 m (1) 5 i J10 14 Marie Haugnæss SPK Falken 14,00 1
 17  100 m (1) 5 y G10 3 Karsten Bjerkan Olsen IL Braatt 14,20 1
 18  100 m (1) 6 i G10 12 Thomas Sundsvold Leinstrand IL 18,74 1
 19  100 m (1) 6 y < 1
 20  400 m 1 i GR 2 Henrik Schalde Gården IL Braatt 1.05,77 MT 4
 21  400 m 1 y GR 10 Benjamin Fjellgård Lyby Leinstrand IL 1.03,72 MT 4
 22  400 m 2 i G10 12 Thomas Sundsvold Leinstrand IL 57,22 4
 23  400 m 2 y J10 13 Mathilde Horn Østerlie Trondhjem SK 52,74 4
 24  400 m 3 i J10 4 Frida Maude IL Braatt 49,53 4
 25  400 m 3 y J10 11 Selma Opdahl Njøs Leinstrand IL 1.01,28 4
 26  400 m 4 i J10 14 Marie Haugnæss SPK Falken 50,09 4
 27  400 m 4 y G10 3 Karsten Bjerkan Olsen IL Braatt 52,60 4
 28  500 m 1 i G11 5 Nathaniel Høyer Leinstrand IL 54,91 2 13,93
 29  500 m 1 y G11 7 Oliver Fjellgård Lyby Leinstrand IL 1.04,80 2 14,64
 30  500 m 2 i G12 8 Amund Haugnæss SPK Falken 52,84 2 13,28
 31  500 m 2 y G12 15 Gard Opdahl Njøs Leinstrand IL 59,32 2 14,24
 32  500 m 3 i GJB 17 Sigurd Holbø Dyrset Trondhjems SK 42,51 2 11,84
 33  500 m 3 y JJC 16 Tuva Sundsvold Leinstrand IL 1.02,18 2 14,45
 34  500 m 4 i MV 19 Tor A. Roksvåg IL Braatt 55,88 2 14,08
 35  500 m 4 y MV 18 Per Myren IL Braatt 48,65 2 12,22
 36  1000 m 1 i G11 5 Nathaniel Høyer Leinstrand IL 2.05,82 5 26,96 1.15,21
 37  1000 m 1 y G11 7 Oliver Fjellgård Lyby Leinstrand IL 2.28,30 5 29,87 2.28,30
 38  1000 m 2 i G12 8 Amund Haugnæss SPK Falken 1.56,76 5 24,59 1.08,42
 39  1000 m 2 y G12 15 Gard Opdahl Njøs Leinstrand IL DNS 5 2.27,40
 40  1000 m 3 i JJC 16 Tuva Sundsvold Leinstrand IL 2.21,48 5 1.24,38 1.30,00
 41  1000 m 3 y GJB 17 Sigurd Holbø Dyrset Trondhjems SK 1.25,19 5 20,89 ~~~
 42  3000 m 1 i MV 18 Per Myren IL Braatt 5.17,86 6 24,14 1.04,44 1.45,88 2.27,38 3.08,99 3.51,39 4.34,51
 43  3000 m 1 y MV 19 Tor A. Roksvåg IL Braatt 5.54,30 6 26,38 1.09,94 1.57,02 2.44,86 3.32,34 4.19,78 5.07,51
 44  100 m (2) 1 i GR 9 Gabriel Høyer Leinstrand IL 21,43 3
 45  100 m (2) 1 y GR 1 Jacob Schalde Gården IL Braatt 22,01 3

 This process used 7 ms for its computations. It spent 4 ms in system calls.