web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Kretsstevne_7_STSK_010220

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 0
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: FosenHallen Bjugn Overdommar: Knut Hellem, Startere Yngve Olsen og AG Wind
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 01.02.2020
 4  Dato 2: 01.02.2020
 5  Løp: Kretsstevne 7 STSK
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  100 m (1) 1 i R1 36 Gabriel Høyer Leinstrand IL Skøyter DNF 1
 9  100 m (1) 1 y R1 < 1
 10  100 m (1) 2 i R1 1 Mira Harøy Hellem BØSK 26,27 1
 11  100 m (1) 2 y R1 35 Martin Hammernes Leinstrand IL Skøyter 30,43 1
 12  100 m (1) 1 i R2 6 Emil Aannø BØSK 14,88 1
 13  100 m (1) 1 y R2 38 Ola Hammernes Leinstrand IL Skøyter 14,80 1
 14  100 m (1) 2 i R2 7 Ask Stjern BØSK 17,92 1
 15  100 m (1) 2 y R2 37 Benjamin Fjellgård Lyby Leinstrand IL Skøyter 15,09 1
 16  100 m (1) 3 i R2 24 Magnus Rian Myrli Sportsklubben Falken 14,56 1
 17  100 m (1) 3 y R2 4 Halvor Lysø Olsen BØSK 13,85 1
 18  100 m (1) 4 i R2 14 Hauk Gjølga BØSK 17,87 1
 19  100 m (1) 4 y R2 39 Tuva Storholt Sørøy Leinstrand IL Skøyter 19,21 1
 20  100 m (1) 5 i R2 9 Saga Gjølga BØSK 15,49 1
 21  100 m (1) 5 y R2 28 Mattis Haugom Knigge TSK 16,99 1
 22  100 m (1) 6 i R2 8 Falk Gjølga BØSK 15,06 1
 23  100 m (1) 6 y R2 3 Emilio Fjellheim Adsen BØSK 15,34 1
 24  100 m (1) 7 i R2 2 Georg Timmian Stormo Tørum BØSK 13,27 1
 25  100 m (1) 7 y R2 5 Elin Aannø BØSK 24,87 1
 26  400 m 1 i R2 37 Benjamin Fjellgård Lyby Leinstrand IL Skøyter 55,28 2
 27  400 m 1 y R2 3 Emilio Fjellheim Adsen BØSK 57,30 2
 28  400 m 2 i R2 7 Ask Stjern BØSK 1.09,76 2
 29  400 m 2 y R2 24 Magnus Rian Myrli Sportsklubben Falken 51,70 2
 30  400 m 3 i R2 8 Falk Gjølga BØSK 57,47 2
 31  400 m 3 y R2 5 Elin Aannø BØSK 1.48,73 2
 32  400 m 4 i R2 6 Emil Aannø BØSK 57,56 2
 33  400 m 4 y R2 2 Georg Timmian Stormo Tørum BØSK 49,41 2
 34  400 m 5 i R2 9 Saga Gjølga BØSK 1.01,85 2
 35  400 m 5 y R2 28 Mattis Haugom Knigge TSK 1.04,08 2
 36  400 m 6 i R2 4 Halvor Lysø Olsen BØSK 55,36 2
 37  400 m 6 y R2 38 Ola Hammernes Leinstrand IL Skøyter 53,94 2
 38  400 m 7 i R2 14 Hauk Gjølga BØSK 1.07,41 2
 39  400 m 7 y R2 39 Tuva Storholt Sørøy Leinstrand IL Skøyter 1.10,27 2
 40  400 m 1 i J10 40 Selma Opdahl Njøs Leinstrand IL Skøyter 52,94 1
 41  400 m 1 y J10 < 1
 42  400 m 1 i G10 29 Jonathan Haugom Knigge TSK 51,16 2
 43  400 m 1 y G10 < 2
 44  400 m 2 i G10 25 Wilmer Kahn Sportsklubben Falken 52,82 2
 45  400 m 2 y G10 15 Brian Melum BØSK DNS 2
 46  400 m 3 i G10 42 Sigurd Rø Goulding Leinstrand IL Skøyter 49,91 2
 47  400 m 3 y G10 41 Thomas Sundsvold Leinstrand IL Skøyter 51,04 2
 48  500 m 1 i J10 40 Selma Opdahl Njøs Leinstrand IL Skøyter 1.05,14 2 14,88
 49  500 m 1 y J10 < 2
 50  500 m 1 i G10 41 Thomas Sundsvold Leinstrand IL Skøyter 1.03,11 1 15,25
 51  500 m 1 y G10 < 1
 52  500 m 2 i G10 15 Brian Melum BØSK DNF 1 17,00
 53  500 m 2 y G10 29 Jonathan Haugom Knigge TSK 56,51 MT 1 13,26
 54  500 m 3 i G10 25 Wilmer Kahn Sportsklubben Falken 1.05,85 1 14,75
 55  500 m 3 y G10 42 Sigurd Rø Goulding Leinstrand IL Skøyter 1.00,28 1 14,20
 56  500 m 1 i J11 11 Pauline Lysø Olsen BØSK 49,43 1 12,63
 57  500 m 1 y J11 < 1
 58  500 m 1 i G11 < 1
 59  500 m 1 y G11 10 Tage Alexander Linn BØSK 49,25 1 12,53
 60  500 m 2 i G11 44 Nathaniel Høyer Leinstrand IL Skøyter 54,00 1 14,01
 61  500 m 2 y G11 43 Oliver Fjellgård Lyby Leinstrand IL Skøyter 1.02,74 1 14,48
 62  500 m 1 i J12 30 Margrethe Vårvik TSK 52,67 1 13,50
 63  500 m 1 y J12 16 Martine Solem BØSK 48,78 1 12,54
 64  500 m 1 i G12 32 William Vorvik TSK 49,62 1 12,56
 65  500 m 1 y G12 < 1
 66  500 m 2 i G12 26 Matheo Kahn Sportsklubben Falken 51,54 1 12,95
 67  500 m 2 y G12 31 Håkon Vårvik TSK 1.15,95 F 1 14,26
 68  500 m 1 i JJC 46 Tuva Sundsvold Leinstrand IL Skøyter 59,55 1 14,18
 69  500 m 1 y JJC 47 Karoline Vestre Leinstrand IL Skøyter 53,98 1 13,23
 70  500 m 1 i GJC 27 Nicolai Ulvan Sportsklubben Falken 45,81 1 12,05
 71  500 m 1 y GJC < 1
 72  500 m 2 i GJC 17 Lucas Sandmo BØSK 45,98 1 12,35
 73  500 m 2 y GJC 34 Nikolai Sæther Ottesen TSK 46,14 1 12,29
 74  500 m 3 i GJC 50 Viggo Mackay BØSK 47,63 1 12,54
 75  500 m 3 y GJC 33 William Vårvik TSK 49,02 1 12,76
 76  500 m 1 i JJB 18 Sofie Ulset BØSK 44,40 1 11,84
 77  500 m 1 y JJB < 1
 78  500 m 1 i GJB 19 Simon Aannø BØSK 38,33 1 10,58
 79  500 m 1 y GJB < 1
 80  500 m 1 i MV 21 Martin Meland BØSK 50,34 1 13,46
 81  500 m 1 y MV 22 Jarle Håbrekke BØSK 51,06 1 13,75
 82  500 m 2 i MV 23 Geir Johnsen BØSK 43,61 1 11,59
 83  500 m 2 y MV 12 Kjell Tronhus BØSK 50,04 1 13,49
 84  500 m 3 i MV 20 Gunnar Flenstad BØSK 54,60 1 14,99
 85  500 m 3 y MV 48 Morten Saur BØSK 50,91 1 13,67
 86  500 m 4 i MV 13 Alf Gjølga BØSK 47,99 1 12,84
 87  500 m 4 y MV 49 Arild Kotte BØSK 42,66 1 11,42
 88  1000 m 1 i J11 11 Pauline Lysø Olsen BØSK 1.41,92 2 22,72 1.01,08
 89  1000 m 1 y J11 < 2
 90  1000 m 1 i G11 44 Nathaniel Høyer Leinstrand IL Skøyter 1.55,90 2 25,00 1.08,74
 91  1000 m 1 y G11 10 Tage Alexander Linn BØSK 1.44,45 2 22,34 1.01,41
 92  1000 m 2 i G11 43 Oliver Fjellgård Lyby Leinstrand IL Skøyter 2.16,86 2 27,24 1.20,43
 93  1000 m 2 y G11 < 2
 94  1000 m 1 i J12 30 Margrethe Vårvik TSK 1.55,51 2 24,69 1.06,79
 95  1000 m 1 y J12 16 Martine Solem BØSK 1.42,33 2 22,63 1.01,14
 96  1000 m 1 i G12 31 Håkon Vårvik TSK 2.20,01 2 26,00 1.12,45
 97  1000 m 1 y G12 < 2
 98  1000 m 2 i G12 26 Matheo Kahn Sportsklubben Falken 1.51,49 2 23,17 1.05,33
 99  1000 m 2 y G12 32 William Vorvik TSK 1.45,08 2 23,21 1.03,20
 100  1500 m 1 i JJC 46 Tuva Sundsvold Leinstrand IL Skøyter DNF 2 38,60 1.30,13 2.23,85
 101  1500 m 1 y JJC 47 Karoline Vestre Leinstrand IL Skøyter 2.59,73 2 35,33 1.22,56 2.12,29
 102  1500 m 1 i GJC 34 Nikolai Sæther Ottesen TSK 2.36,00 2 31,69 1.10,03 1.52,02
 103  1500 m 1 y GJC < 2
 104  1500 m 2 i GJC 17 Lucas Sandmo BØSK 2.26,73 2 30,39 1.06,04 1.45,40
 105  1500 m 2 y GJC 27 Nicolai Ulvan Sportsklubben Falken 2.23,32 2 30,35 1.05,68 1.44,01
 106  1500 m 3 i GJC 33 William Vårvik TSK 2.46,31 2 32,73 1.13,34 1.58,76
 107  1500 m 3 y GJC 50 Viggo Mackay BØSK DNS 2
 108  1500 m 1 i MV 22 Jarle Håbrekke BØSK 2.42,42 2 34,13 1.14,27 1.57,15
 109  1500 m 1 y MV 13 Alf Gjølga BØSK 2.31,20 2 31,85 1.09,57 1.49,83
 110  1500 m 2 i MV 12 Kjell Tronhus BØSK 2.34,99 2 33,68 1.12,61 1.53,65
 111  1500 m 2 y MV 21 Martin Meland BØSK 2.38,94 2 34,17 1.13,93 1.56,32
 112  1500 m 3 i MV 20 Gunnar Flenstad BØSK 2.58,30 2 38,31 1.22,99 2.10,08
 113  1500 m 3 y MV 48 Morten Saur BØSK 2.33,16 2 33,35 1.12,59 1.52,73
 114  100 m (2) 1 i R1 35 Martin Hammernes Leinstrand IL Skøyter 33,13 2
 115  100 m (2) 1 y R1 < 2
 116  100 m (2) 2 i R1 36 Gabriel Høyer Leinstrand IL Skøyter 21,04 2
 117  100 m (2) 2 y R1 1 Mira Harøy Hellem BØSK 25,48 2

 This process used 21 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.