web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Kretsstevne_8_020219

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 0
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Bjugn/Ørland Skøyteklubb, FosenHallen Bjugn Overdommar: Knut Hellem, Starter: Arnt Åge Grande
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 02.02.2019
 4  Dato 2: 02.02.2019
 5  Løp: Kretsstevne 8 STSK 2019
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  100 m (1) 1 i JR 1 Ailo Jøssing Kotte BØSK 19,98 1
 9  100 m (1) 1 y JR < 1
 10  100 m (1) 2 i JR 32 Hauk Gjølga BØSK 19,61 1
 11  100 m (1) 2 y JR 2 Emilio Fjellheim-Adsen BØSK DNS 1
 12  100 m (1) 1 i GR 14 Ola Hammernes Leinstrand IL 16,60 1
 13  100 m (1) 1 y GR 33 Georg Timian Stormo Tørum BØSK 15,43 1
 14  100 m (1) 2 i GR 16 Nicholas Hellem Falken 15,69 1
 15  100 m (1) 2 y GR 15 Lucas Hellem Falken 16,61 1
 16  100 m (1) 3 i GR 4 Falk Gjølga BØSK 17,02 1
 17  100 m (1) 3 y GR 10 Esten Skaret Fagerbæk BØSK 18,17 1
 18  100 m (1) 4 i GR 3 Arwen Jøssing Kotte BØSK 15,70 1
 19  100 m (1) 4 y GR 25 Ask Stjern BØSK 21,04 1
 20  100 m (1) 5 i GR 34 Emil Aannø BØSK 17,22 1
 21  100 m (1) 5 y GR 19 Halvor Lysø Olsen BØSK 14,21 1
 22  400 m 1 i GR 10 Esten Skaret Fagerbæk BØSK 1.20,83 2
 23  400 m 1 y GR 33 Georg Timian Stormo Tørum BØSK 53,94 2
 24  400 m 2 i GR 25 Ask Stjern BØSK 1.30,97 2
 25  400 m 2 y GR 4 Falk Gjølga BØSK 1.01,60 2
 26  400 m 3 i GR 3 Arwen Jøssing Kotte BØSK 1.02,02 2
 27  400 m 3 y GR 15 Lucas Hellem Falken 1.09,96 2
 28  400 m 4 i GR 16 Nicholas Hellem Falken 1.00,63 2
 29  400 m 4 y GR 14 Ola Hammernes Leinstrand IL 59,87 2
 30  400 m 5 i GR 34 Emil Aannø BØSK 1.12,87 2
 31  400 m 5 y GR 19 Halvor Lysø Olsen BØSK 56,25 2
 32  400 m 1 i J10 5 Pauline Lysø Olsen BØSK 44,74 2
 33  400 m 1 y J10 < 2
 34  400 m 1 i J11 6 Martine Solem BØSK 43,80 2
 35  400 m 1 y J11 7 Asta Jøssing Kotte BØSK 48,82 2
 36  400 m 1 i G11 23 William Vorvik TSK 43,75 2
 37  400 m 1 y G11 < 2
 38  400 m 2 i G11 17 Theodor Rekstad Jøssund Falken 42,51 2
 39  400 m 2 y G11 9 Tage Alexander Linn BØSK 50,62 2
 40  500 m 1 i J10 5 Pauline Lysø Olsen BØSK 53,83 1 13,43
 41  500 m 1 y J10 < 1
 42  500 m 1 i J11 6 Martine Solem BØSK 52,32 1 13,28
 43  500 m 1 y J11 7 Asta Jøssing Kotte BØSK 57,84 1 14,14
 44  500 m 1 i G11 23 William Vorvik TSK 52,46 1 13,12
 45  500 m 1 y G11 < 1
 46  500 m 2 i G11 17 Theodor Rekstad Jøssund Falken 1.19,67 1 12,93
 47  500 m 2 y G11 9 Tage Alexander Linn BØSK 1.01,31 1 13,72
 48  500 m 1 i G12 18 Nicolai Ulvan Falken 48,18 1 12,56
 49  500 m 1 y G12 < 1
 50  500 m 1 i JJC 27 Sofie Ulset BØSK 44,95 1 11,88
 51  500 m 1 y JJC < 1
 52  500 m 1 i GJC 24 Sigurd Holbø Dyrset TSK 46,15 1 12,47
 53  500 m 1 y GJC 20 Martin Solberg Andreassen Falken 42,48 1 11,59
 54  500 m 2 i GJC 8 Alan Jøssing Kotte BØSK 46,79 1 12,16
 55  500 m 2 y GJC 28 Aron Aannø BØSK 43,59 1 11,57
 56  500 m 1 i GJB 11 Simon Aannø BØSK 40,23 1 10,96
 57  500 m 1 y GJB < 1
 58  500 m 2 i GJB 21 Anders Geving Langli Falken 41,08 1 10,93
 59  500 m 2 y GJB 22 Ole Magnus Solberg Andreassen Falken 41,24 1 10,96
 60  500 m 1 i MV 29 Alf Gjølga BØSK 48,36 1 12,86
 61  500 m 1 y MV < 1
 62  500 m 2 i MV 13 Morten Saur BØSK 52,12 1 13,65
 63  500 m 2 y MV 12 Kjell Guldteig BØSK 49,02 1 12,91
 64  500 m 3 i MV 30 Gunnar Flenstad BØSK 53,37 1 14,34
 65  500 m 3 y MV 31 Geir Johnsen BØSK 44,32 1 11,83
 66  1000 m 1 i G12 18 Nicolai Ulvan Falken 1.42,06 2 22,57 1.01,00
 67  1000 m 1 y G12 < 2
 68  1000 m 1 i JJC 27 Sofie Ulset BØSK 1.34,34 2 20,95 56,05
 69  1000 m 1 y JJC < 2
 70  1000 m 1 i GJC 20 Martin Solberg Andreassen Falken 1.27,93 2 19,84 52,46
 71  1000 m 1 y GJC 8 Alan Jøssing Kotte BØSK 1.35,12 2 20,85 56,18
 72  1000 m 2 i GJC 28 Aron Aannø BØSK 1.29,91 2 20,48 54,04
 73  1000 m 2 y GJC < 2
 74  1000 m 1 i GJB 21 Anders Geving Langli Falken 1.24,32 2 19,04 50,07
 75  1000 m 1 y GJB < 2
 76  1000 m 2 i GJB 11 Simon Aannø BØSK 1.21,82 2 18,73 48,80
 77  1000 m 2 y GJB 22 Ole Magnus Solberg Andreassen Falken 1.24,97 2 18,69 49,82
 78  1000 m 1 i MV 12 Kjell Guldteig BØSK 1.39,80 2 23,00 1.00,38
 79  1000 m 1 y MV < 2
 80  1000 m 2 i MV 30 Gunnar Flenstad BØSK 1.54,59 2 25,32 1.07,21
 81  1000 m 2 y MV 13 Morten Saur BØSK 1.45,12 2 24,67 1.04,47
 82  3000 m 1 i MV 31 Geir Johnsen BØSK 5.22,54 3 24,32 1.05,33 1.47,43 2.29,87 3.12,98 3.56,87 4.40,12
 83  3000 m 1 y MV 29 Alf Gjølga BØSK 324,24 3 24,85 1.07,14 1.48,92 2.31,48 3.14,15 3.57,08 ~~~
 84  3000 m 1 i GJC 24 Sigurd Holbø Dyrset TSK 5.07,87 3 23,01 1.00,94 1.40,13 2.20,41 3.00,81 3.42,45 4.24,76
 85  3000 m 1 y GJC < 3
 86  100 m (2) 1 i JR 32 Hauk Gjølga BØSK 25,48 MT 2
 87  100 m (2) 1 y JR 1 Ailo Jøssing Kotte BØSK 19,89 MT 2

 This process used 19 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.