web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Kretsstevne_Fosenhallen_161217

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Bjugn/Ørland Skøyteklubb Overdommar: Knut Hellem, Starter Alf Gjølga
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 16.12.2017
 4  Dato 2: 16.12.2017
 5  Løp: Kretsstevne 6
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 i J & G 10 år 9 Martine Solem BØSK 1.02,20 2 14,75
 9  500 m 1 y J & G 10 år 8 Lucas Altø BØSK 1.16,95 2 16,63
 10  500 m 1 i J11 < 2
 11  500 m 1 y J11 21 Guro Samdahl Melhuus Falken 53,43 2 13,61
 12  500 m 1 i G11 20 Nicolai Ulvan Falken 53,03 2 13,53
 13  500 m 1 y G11 < 2
 14  500 m 1 i G12 10 Bendik O. Nes BØSK 1.00,82 1 14,18
 15  500 m 1 y G12 11 Aron Aannø BØSK 49,20 1 12,67
 16  500 m 1 i JJC 12 Sofie Ulset BØSK 47,48 1 12,23
 17  500 m 1 y JJC < 1
 18  500 m 1 i GJC 22 Martin Solberg Andreassen Falken 44,73 1 12,01
 19  500 m 1 y GJC < 1
 20  500 m 2 i GJC 14 Simon Aannø BØSK 42,26 1 11,68
 21  500 m 2 y GJC 15 Lucas Sandmo BØSK 53,18 1 13,36
 22  500 m 3 i GJC 13 Birk Finnstø Refsaas BØSK 44,70 1 13,77
 23  500 m 3 y GJC 17 Sigurd Holbø Dyrset TSK 49,26 1 13,28
 24  500 m 1 i GJB 23 Anders Gjeving Langli Falken 48,42 1 15,56
 25  500 m 1 y GJB 24 Ole Magnus Solberg Andreassen Falken 42,82 1 11,15
 26  500 m 1 i MV 25 Kjetil Aalberg Falken DNS 1
 27  500 m 1 y MV < 1
 28  100 m (1) 1 i JR I 2 Hauk Gjølga BØSK 29,15 1
 29  100 m (1) 1 y JR I 1 Falk Gjølga BØSK 20,93 1
 30  100 m (1) 1 i GR II 4 Halvor Lysø Olsen BØSK 17,44 1
 31  100 m (1) 1 y GR II < 1
 32  100 m (1) 2 i GR II 5 Pauline Lysø Olsen BØSK 13,98 1
 33  100 m (1) 2 y GR II 3 William Bjørnebo BØSK 15,93 1
 34  100 m (1) 3 i GR II 7 Liv Una Sandvik BØSK 22,75 1
 35  100 m (1) 3 y GR II 6 Saga Gjølga BØSK 17,11 1
 36  100 m (2) 1 i JR I 1 Falk Gjølga BØSK 20,07 2
 37  100 m (2) 1 y JR I 2 Hauk Gjølga BØSK 32,60 2
 38  400 m 1 i GR II 3 William Bjørnebo BØSK 53,59 MT 2
 39  400 m 1 y GR II 7 Liv Una Sandvik BØSK 1.27,06 2
 40  400 m 2 i GR II < 2
 41  400 m 2 y GR II 4 Halvor Lysø Olsen BØSK 1.12,79 2
 42  400 m 3 i GR II 5 Pauline Lysø Olsen BØSK 53,29 2
 43  400 m 3 y GR II 6 Saga Gjølga BØSK 1.07,11 2
 44  400 m 1 i J & G 10 år 9 Martine Solem BØSK 49,70 1
 45  400 m 1 y J & G 10 år 8 Lucas Altø BØSK 1.03,02 1
 46  400 m 1 i J11 21 Guro Samdahl Melhuus Falken 43,50 1
 47  400 m 1 y J11 < 1
 48  400 m 1 i G11 < 1
 49  400 m 1 y G11 20 Nicolai Ulvan Falken 42,43 1
 50  1500 m 1 i G12 10 Bendik O. Nes BØSK 3.28,66 2 38,79 1.33,32 2.30,84
 51  1500 m 1 y G12 11 Aron Aannø BØSK 2.35,98 2 32,65 1.12,24 1.54,91
 52  1500 m 1 i JJC 12 Sofie Ulset BØSK 2.36,62 2 32,05 1.11,51 1.53,93
 53  1500 m 1 y JJC < 2
 54  1500 m 1 i GJC < 2
 55  1500 m 1 y GJC 22 Martin Solberg Andreassen Falken 2.27,08 2 30,82 1.08,20 1.47,99
 56  1500 m 2 i GJC 13 Birk Finnstø Refsaas BØSK 2.10,15 2 28,66 1.01,50 1.35,77
 57  1500 m 2 y GJC 14 Simon Aannø BØSK 2.09,76 2 28,68 1.01,75 1.35,83
 58  1500 m 3 i GJC 15 Lucas Sandmo BØSK 2.48,39 2 34,36 1.16,21 2.01,78
 59  1500 m 3 y GJC 17 Sigurd Holbø Dyrset TSK 2.32,69 2 32,91 1.12,24 1.51,72
 60  1500 m 1 i GJB 24 Ole Magnus Solberg Andreassen Falken 2.22,06 2 28,51 1.04,02 1.42,72
 61  1500 m 1 y GJB 23 Anders Gjeving Langli Falken 2.20,11 2 28,50 1.03,55 1.41,46
 62  1500 m 1 i MV 25 Kjetil Aalberg Falken DNS 2
 63  1500 m 1 y MV < 2

 This process used 44 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.