web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

LM2014

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Tønsberg Turn hurtigløpsgruppe Overdommar: Knut Arthur Olsen, Roald Farestveit
 2  Bane: Tønsberg kunstisbane
 3  Dato 1: 15.02.2014
 4  Dato 2: 16.02.2014
 5  Løp: Landsmesterskapet i hurtigløp 2014
 6  Vér, temp: Regn,vind, +1 grad
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 1 i J12 13 Amalie Kristianson Berg Jevnaker IF 57,19 1 ~~~
 9  500 m 1 y J12 4 Anette Eidsberget Gol IL 1.05,73 1 17,17
 10  500 m 2 i J12 < 1
 11  500 m 2 y J12 < 1
 12  500 m 2 3 i J12 5 Helene Hamming Geithus IL 57,72 1 14,19
 13  500 m 3 y J12 8 Vilde Kværne Kongsvinger SK 59,33 1 14,94
 14  500 m 4 i J12 3 Emilie Sparre Njøs Aktiv SK 53,84 1 13,75
 15  500 m 4 y J12 18 Johanne Ekren Leinstrand IL 56,92 1 14,95
 16  500 m 3 5 i J12 16 Guro Kristiansen Østby Jevnaker IF 1.00,52 1 15,14
 17  500 m 5 y J12 6 Dafne Marie Lund Drammens SK 58,82 1 14,37
 18  500 m 6 i J12 2 Hedvik Hilde Asker SK 58,84 MT 1 ~~~
 19  500 m 6 y J12 15 Ingunn Kvernvold Myhre Brandbu IF 56,83 MT 1 ~~~
 20  500 m 4 7 i J12 12 Maria Netland Rabbe Fana IL 55,33 1 14,50
 21  500 m 7 y J12 10 Camilla Kvamme Bergen SK 49,96 1 13,31
 22  500 m 8 i J12 20 Amalie Ulset Bjugn/Ørland SK 53,87 1 13,69
 23  500 m 8 y J12 14 Guro Ruden Brørby Jevnaker IF 54,79 1 14,16
 24  500 m 5 9 i J12 17 Lise Hølland Stavanger Sandnes SK 52,51 1 13,39
 25  500 m 9 y J12 21 Vilde Baas Dølemo IL 53,29 1 13,22
 26  500 m 10 i J12 9 Selma Bø Lysø Kongsvinger SK 52,49 1 14,06
 27  500 m 10 y J12 7 Cecilie Bakken Sand IF 57,30 1 15,29
 28  500 m 6 11 i J12 1 Marte Bjerkreim Furnée Asker SK 54,67 1 13,51
 29  500 m 11 y J12 22 Trine Heian Sandefjord SK 50,66 1 13,42
 30  500 m 12 i J12 19 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 56,50 MT 1
 31  500 m 12 y J12 11 Kristine Notland Stord IL 54,47 MT 1
 32  500 m 1 1 i G12 83 Håvard Fredriksen Tromsø SK 55,10 1 14,28
 33  500 m 1 y G12 < 1
 34  500 m 2 i G12 < 1
 35  500 m 2 y G12 < 1
 36  500 m 2 3 i G12 74 Tim Lindeijer Asker SK 57,07 1 14,12
 37  500 m 3 y G12 77 Bendik Mauseth Hamar IL 55,76 1 14,11
 38  500 m 4 i G12 76 Leo Aleksander Bergh Kongsvinger SK 54,58 1 13,69
 39  500 m 4 y G12 81 Nicklas Bjerknes Mikkelsen Fana IL 54,13 1 13,60
 40  500 m 3 5 i G12 84 Snorre Sliper Bonesmo Leinstrand IL 57,36 1 15,24
 41  500 m 5 y G12 89 Even Larsen Arendal SK 56,81 1 15,73
 42  500 m 6 i G12 90 Sindre Kragh Andersen Sandefjord SK 57,81 1 15,14
 43  500 m 6 y G12 75 Emil Hansen Drammens SK 53,75 1 14,11
 44  500 m 4 7 i G12 79 Stian Gravdal Fana IL 51,27 1 ~~~
 45  500 m 7 y G12 87 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK 48,98 1 ~~~
 46  500 m 8 i G12 78 Sander Eng Strand Hamar IL 47,65 1 12,73
 47  500 m 8 y G12 82 Ådne Kristensen Støyva Fana IL 50,91 1 13,48
 48  500 m 5 9 i G12 85 Steinar Heide Bø Spk. Falken 49,83 1 13,16
 49  500 m 9 y G12 91 Didrik Møller Nordal IF Fram 46,87 1 12,32
 50  500 m 10 i G12 80 Marcus Rasmussen Kvarme Stord IL 50,72 1 13,38
 51  500 m 10 y G12 88 Vetle Grut Johnsen Arendal SK 49,46 1 13,33
 52  500 m 1 1 i J13 34 Viktoria Keltie Sætersdal Fana IL 56,14 1 14,42
 53  500 m 1 y J13 < 1
 54  500 m 2 i J13 < 1
 55  500 m 2 y J13 < 1
 56  500 m 2 3 i J13 30 Anna Braathen Kongsvinger SK 59,21 1 14,72
 57  500 m 3 y J13 23 Guro Eliassen Kverndokk Aktiv SK 55,62 1 14,73
 58  500 m 4 i J13 38 Ingrid Marie Heggemsnes Wego Jevnaker IF 59,36 1 15,24
 59  500 m 4 y J13 35 Emma Speerstra Østervold Fana IL 55,42 1 14,58
 60  500 m 3 5 i J13 26 Camilla Hvammen Kongsberg IF 56,17 1 15,16
 61  500 m 5 y J13 25 Natalie Hognestad Drammens SK 1.00,30 1 15,38
 62  500 m 6 i J13 44 Benedicte Kaltoft Hansen Tønsberg Turn 51,73 1 13,66
 63  500 m 6 y J13 29 Kristine Hansen Kongsvinger SK 53,91 1 14,00
 64  500 m 4 7 i J13 41 Maren Kranzmann Stavanger Sandnes SK 52,32 1 13,25
 65  500 m 7 y J13 33 Rebekka Skavhellen Fana IL 51,64 1 12,93
 66  500 m 8 i J13 42 Ane By Farstad Spk. Falken 48,52 1 13,42
 67  500 m 8 y J13 43 Alise Hellem Bjugn/Ørland SK 51,48 1 13,40
 68  500 m 5 9 i J13 31 Stina Ringnes Sand IF 53,72 1 13,92
 69  500 m 9 y J13 40 Eira Eide Stavanger Sandnes SK DNF 1 13,43
 70  500 m 10 i J13 28 Synne Moen Bredalslien Tynset IF 50,33 MT 1 ~~~
 71  500 m 10 y J13 36 Ine Førde Tromsø SK 51,61 MT 1 ~~~
 72  500 m 6 11 i J13 32 Julie Nistad Samsonsen Fana IL 50,23 1 13,34
 73  500 m 11 y J13 24 Ragne Wiklund Aktiv SK 50,65 1 13,59
 74  500 m 12 i J13 39 Maria Helen Andreassen Stavanger Sandnes SK 51,07 1 13,98
 75  500 m 12 y J13 37 Synne Elise Hangstad Tromsø SK 53,56 1 14,06
 76  500 m 1 1 i G13 92 Kyrre Otto Linnestad Aktiv SK DNS 1
 77  500 m 1 y G13 105 Ole Mikkel Mellemstrand Stavanger Sandnes SK 52,73 1 13,64
 78  500 m 2 i G13 101 Fosi Mohammad Suleiman Tynset IF 51,99 1 12,72
 79  500 m 2 y G13 104 Marius Tollefsen Tromsø SK 49,28 1 13,20
 80  500 m 2 3 i G13 102 Joar Våge Anspach Fana IL 1.17,13 MT 1 ~~~
 81  500 m 3 y G13 97 Nils Harsjøen Tynset IF 53,54 MT 1 ~~~
 82  500 m 4 i G13 93 Hans Olav Nøbben Asker SK 54,64 1 13,66
 83  500 m 4 y G13 110 Simen Johannessen Tønsberg Turn 55,01 1 13,58
 84  500 m 3 5 i G13 111 Herman Melvold Tønsberg Turn 53,99 MT 1
 85  500 m 5 y G13 106 Borgar Nilsen Stavanger Sandnes SK DNS 1
 86  500 m 6 i G13 103 Simon Eliseussen Tromsø SK 48,80 1 13,00
 87  500 m 6 y G13 98 Isak Høiby Kongsvinger SK 44,55 1 12,14
 88  500 m 4 7 i G13 107 Erik Resell Spk. Falken 47,72 1 13,17
 89  500 m 7 y G13 109 Viktor Sørbukt Krumsvik Arendal SK 47,22 1 12,73
 90  500 m 8 i G13 94 Jan-Erland Asbjørnhus Geithus IL 50,87 1 13,53
 91  500 m 8 y G13 96 Hallgeir Engebråten Sand IF 45,89 1 12,46
 92  500 m 5 9 i G13 95 Sondre K. Glesne Geithus IL 46,07 1 12,51
 93  500 m 9 y G13 99 Magnus Ripsrud Stange SK 50,75 1 13,47
 94  500 m 10 i G13 100 Marcus Bakkeli Sand Sand IF 48,89 1 12,92
 95  500 m 10 y G13 108 Pål Myhren Kristensen Arendal SK 46,33 1 12,37
 96  500 m 1 1 i J14 45 Ylva Elida Krogsmyr Holberg Aktiv SK 55,27 1 14,57
 97  500 m 1 y J14 48 Karette Kværne Kongsvinger SK 1.03,21 1 16,29
 98  500 m 2 i J14 50 Aurora Myro Kongsvinger SK 59,42 1 14,81
 99  500 m 2 y J14 54 Ingeborg Espeland Stavanger Sandnes SK 53,35 1 14,00
 100  500 m 2 3 i J14 46 Emma Lindeijer Asker SK 52,62 1 13,96
 101  500 m 3 y J14 53 Anja Sporsheim Stord IL 53,39 1 13,61
 102  500 m 4 i J14 47 Katrine Haug Drammens SK 51,36 1 13,76
 103  500 m 4 y J14 56 Malin Larsen Indregård Leinstrand IL 55,25 1 14,36
 104  500 m 3 5 i J14 57 Ingeborg Winther Storler Leinstrand IL 49,65 1 13,24
 105  500 m 5 y J14 51 Maria Anspach Klippen Fana IL 52,10 1 13,66
 106  500 m 6 i J14 55 Stine Marie Grande Bjugn/Ørland SK 48,05 1 12,62
 107  500 m 6 y J14 49 Oda Margrete Maageng Lund Tynset IF 53,65 1 14,63
 108  500 m 1 1 i G14 121 Olav Sørheim Nylund Stord IL 48,65 1 12,81
 109  500 m 1 y G14 125 Magnus Dahlstrøm Spk. Falken 48,17 1 12,92
 110  500 m 2 i G14 123 Sander Mikkelsen Jevnaker IF 45,77 1 11,76
 111  500 m 2 y G14 119 Mathias Solberg Kongsvinger SK DNF 1 12,17
 112  500 m 2 3 i G14 113 Simon Hilde Asker SK 50,55 1 13,26
 113  500 m 3 y G14 120 Jonas Haugland Bergen SK 47,20 1 13,10
 114  500 m 4 i G14 112 Thomas Lande Eriksen Aktiv SK 47,68 1 12,84
 115  500 m 4 y G14 117 Bjørnar Borgersen Geithus IL 49,85 1 13,47
 116  500 m 3 5 i G14 115 Håkon Engløkk Jorde Aktiv SK 49,54 1 13,30
 117  500 m 5 y G14 126 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 48,91 1 13,37
 118  500 m 6 i G14 130 Sander Tveter IF Fram 46,33 1 12,82
 119  500 m 6 y G14 118 Ivar Refsdal Hamar IL 45,32 1 12,48
 120  500 m 4 7 i G14 122 Joachim Øxenbjerg Bergen SK 46,28 1 12,28
 121  500 m 7 y G14 131 Ole Henrik Østreng Nes Båstad IL 44,12 1 11,63
 122  500 m 8 i G14 114 Allan Dahl Johansson Aktiv SK 42,12 1 11,56
 123  500 m 8 y G14 128 Sindre Baas Dølemo IL 44,74 1 11,71
 124  500 m 5 9 i G14 129 Carlos Wasvik IF Fram 48,24 1 13,30
 125  500 m 9 y G14 127 Vetle Størseth Østmoe Spk. Falken 44,01 1 11,66
 126  500 m 10 i G14 124 Simen Rye Stavanger Sandnes SK 43,12 1 11,58
 127  500 m 10 y G14 116 Jonas Nordhøj Kristensen Asker SK 42,69 1 11,37
 128  500 m 1 1 i J15 58 Birgit Eide Gol IL 53,95 1 13,78
 129  500 m 1 y J15 < 1
 130  500 m 2 i J15 < 1
 131  500 m 2 y J15 < 1
 132  500 m 2 3 i J15 62 Lene Hoberg Stange SK 55,05 1 15,07
 133  500 m 3 y J15 59 Veronika Esperum Geithus IL 52,83 1 ~~~
 134  500 m 4 i J15 60 Amalie Reistad Fredriksen Geithus IL 53,58 1 14,08
 135  500 m 4 y J15 61 Eline Margrethe Husmo-Pettersen Drammens SK 53,09 1 13,90
 136  500 m 3 5 i J15 66 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 46,37 1 12,41
 137  500 m 5 y J15 65 Anna Mjøen Holstad Leinstrand IL 47,66 1 12,78
 138  500 m 6 i J15 64 Magnhild Ekren Leinstrand IL 48,68 1 12,64
 139  500 m 6 y J15 63 Camilla Wangen Evjevik Sør-Fron IL 48,12 1 13,27
 140  500 m 1 1 i G15 141 Øyvind Pedersen Tromsø SK 44,91 1 12,01
 141  500 m 1 y G15 < 1
 142  500 m 2 i G15 < 1
 143  500 m 2 y G15 < 1
 144  500 m 2 3 i G15 145 Sander Nyvoll Gjøvik SK 49,55 1 13,66
 145  500 m 3 y G15 134 Lars Ottar Engløkk Jorde Aktiv SK 46,78 1 12,55
 146  500 m 4 i G15 149 Eskil Lyngdal Sægrov Stavanger Sandnes SK 45,86 1 12,31
 147  500 m 4 y G15 146 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF 44,24 1 11,96
 148  500 m 3 5 i G15 153 Vetle Folland Tønsberg Turn 46,53 1 12,25
 149  500 m 5 y G15 142 Fredrik Ruden Brørby Jevnaker IF 51,66 1 13,39
 150  500 m 6 i G15 133 Martinius Elvebakken Asker SK 49,32 1 12,81
 151  500 m 6 y G15 148 Daniel Meling Stavanger Sandnes SK 50,50 1 13,20
 152  500 m 4 7 i G15 144 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 44,79 1 12,00
 153  500 m 7 y G15 136 Ole Henrik Haugen Gol IL 46,13 1 12,01
 154  500 m 8 i G15 139 Stian Kvamme Bergen SK 44,35 1 11,89
 155  500 m 8 y G15 140 Stian Førde Tromsø SK 43,69 1 11,67
 156  500 m 5 9 i G15 147 Magne Hølland Stavanger Sandnes SK 46,59 1 12,46
 157  500 m 9 y G15 151 Bjørn Magnussen Spk. Falken 41,67 MT 1 11,06
 158  500 m 10 i G15 143 Håkon Sundøen Brørby Jevnaker IF 44,93 1 12,05
 159  500 m 10 y G15 132 Marius Bratli Aktiv SK 42,01 1 11,50
 160  500 m 6 11 i G15 154 Vetle Kværne Stangeland Tønsberg Turn 41,78 1 ~~~
 161  500 m 11 y G15 150 Odin By Farstad Spk. Falken 40,17 1 ~~~
 162  500 m 12 i G15 152 Thomas Thuv Eriksen Herkules SK 44,59 1 12,04
 163  500 m 12 y G15 138 Håvard Hestetun Bergen SK 45,44 1 12,48
 164  500 m 1 1 i J16 71 Anja Iselin Andersen Narvik SK 54,75 1 15,00
 165  500 m 1 y J16 < 1
 166  500 m 2 i J16 70 Cassandra Skavhellen Fana IL 57,02 1 14,92
 167  500 m 2 y J16 73 Marte Melvold Tønsberg Turn 52,63 1 14,02
 168  500 m 2 3 i J16 69 Caroline Hallås Farestveit Bergen SK 49,51 1 13,14
 169  500 m 3 y J16 67 Hilde Brennhovd Gol IL 47,29 1 12,23
 170  500 m 4 i J16 68 Inga Anne Vasaasen Stange SK 45,52 1 12,85
 171  500 m 4 y J16 72 Martine Lilløy Bruun Sandefjord SK 44,44 1 12,39
 172  500 m 1 1 i G16 156 Thomas Medgård Gol IL 45,06 1 11,54
 173  500 m 1 y G16 165 Sondre Vårvik Nordheim Leinstrand IL 44,15 1 11,64
 174  500 m 2 i G16 164 Andreas Offerdal Lærdal IL 47,71 1 12,34
 175  500 m 2 y G16 163 Magnus Dahle Stavanger Sandnes SK 46,02 1 12,26
 176  500 m 2 3 i G16 155 Kristian Eidsberget Gol IL 48,25 1 13,07
 177  500 m 3 y G16 161 Kristian Aas Stord IL 43,75 1 11,73
 178  500 m 4 i G16 160 Per Olav Aaserud Geithus IL 42,65 MT 1 ~~~
 179  500 m 4 y G16 158 Henrik Fagerli Rukke Hol IL 39,99 MT 1 11,11
 180  500 m 3 5 i G16 157 Kristian S. Reinton Hol IL 42,78 1 11,72
 181  500 m 5 y G16 166 Terje Tobias Tønne Leinstrand IL 47,86 1 13,18
 182  500 m 6 i G16 162 Kristian Gamme Ulekleiv Gjøvik SK 44,05 1 11,66
 183  500 m 6 y G16 159 Christer Skuterud Geithus IL DNF 1
 184  1000 m 1 1 i J12 13 Amalie Kristianson Berg Jevnaker IF 1.49,83 2 ~~~ 1.05,06
 185  1000 m 1 y J12 18 Johanne Ekren Leinstrand IL 1.57,84 2 24,31 1.09,59
 186  1000 m 2 i J12 < 2
 187  1000 m 2 y J12 < 2
 188  1000 m 2 3 i J12 15 Ingunn Kvernvold Myhre Brandbu IF 1.55,19 2 26,41 1.09,28
 189  1000 m 3 y J12 5 Helene Hamming Geithus IL 1.59,89 2 24,44 1.10,03
 190  1000 m 4 i J12 2 Hedvik Hilde Asker SK 2.00,17 MT 2 ~~~ ~~~
 191  1000 m 4 y J12 8 Vilde Kværne Kongsvinger SK 1.58,01 MT 2 ~~~ ~~~
 192  1000 m 3 5 i J12 6 Dafne Marie Lund Drammens SK 2.04,39 2 25,14 1.14,39
 193  1000 m 5 y J12 3 Emilie Sparre Njøs Aktiv SK 1.57,96 2 23,48 1.07,97
 194  1000 m 6 i J12 16 Guro Kristiansen Østby Jevnaker IF 2.02,42 MT 2 25,81 1.12,92
 195  1000 m 6 y J12 4 Anette Eidsberget Gol IL 2.10,13 2 28,09 1.18,09
 196  1000 m 4 7 i J12 14 Guro Ruden Brørby Jevnaker IF 1.54,26 MT 2 ~~~ 1.09,55
 197  1000 m 7 y J12 12 Maria Netland Rabbe Fana IL 1.59,33 2 ~~~ ~~~
 198  1000 m 8 i J12 19 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 1.58,64 MT 2 ~~~ ~~~
 199  1000 m 8 y J12 17 Lise Hølland Stavanger Sandnes SK 1.51,92 MT 2 ~~~ ~~~
 200  1000 m 5 9 i J12 1 Marte Bjerkreim Furnée Asker SK 1.49,79 2 22,71 1.04,42
 201  1000 m 9 y J12 21 Vilde Baas Dølemo IL 1.52,53 2 23,57 1.05,88
 202  1000 m 10 i J12 7 Cecilie Bakken Sand IF 1.46,93 2 23,66 1.03,53
 203  1000 m 10 y J12 10 Camilla Kvamme Bergen SK 1.39,43 2 22,03 59,07
 204  1000 m 6 11 i J12 9 Selma Bø Lysø Kongsvinger SK 1.45,86 2 22,26 1.01,16
 205  1000 m 11 y J12 20 Amalie Ulset Bjugn/Ørland SK 1.48,47 2 23,44 1.03,28
 206  1000 m 12 i J12 22 Trine Heian Sandefjord SK 1.49,58 2 22,19 1.03,26
 207  1000 m 12 y J12 11 Kristine Notland Stord IL 1.56,69 2 23,63 1.06,17
 208  1000 m 1 1 i G12 77 Bendik Mauseth Hamar IL 1.54,23 2 24,04 1.08,21
 209  1000 m 1 y G12 < 2
 210  1000 m 2 i G12 < 2
 211  1000 m 2 y G12 < 2
 212  1000 m 2 3 i G12 84 Snorre Sliper Bonesmo Leinstrand IL 1.58,76 2 24,29 1.10,03
 213  1000 m 3 y G12 75 Emil Hansen Drammens SK 1.46,63 2 ~~~ 1.01,71
 214  1000 m 4 i G12 74 Tim Lindeijer Asker SK 1.58,30 2 24,25 1.11,54
 215  1000 m 4 y G12 90 Sindre Kragh Andersen Sandefjord SK 1.55,29 2 25,65 1.09,89
 216  1000 m 3 5 i G12 81 Nicklas Bjerknes Mikkelsen Fana IL 1.48,30 2 22,94 ~~~
 217  1000 m 5 y G12 89 Even Larsen Arendal SK 1.50,58 2 25,02 1.08,82
 218  1000 m 6 i G12 83 Håvard Fredriksen Tromsø SK 1.48,71 MT 2 ~~~ ~~~
 219  1000 m 6 y G12 76 Leo Aleksander Bergh Kongsvinger SK 1.41,77 MT 2 ~~~ ~~~
 220  1000 m 4 7 i G12 82 Ådne Kristensen Støyva Fana IL 1.46,84 2 22,57 1.03,24
 221  1000 m 7 y G12 85 Steinar Heide Bø Spk. Falken 1.39,80 2 21,33 59,14
 222  1000 m 8 i G12 78 Sander Eng Strand Hamar IL 1.35,69 2 20,27 56,02
 223  1000 m 8 y G12 87 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK 1.41,72 2 21,50 1.00,40
 224  1000 m 5 9 i G12 88 Vetle Grut Johnsen Arendal SK 1.43,44 2 22,85 1.01,84
 225  1000 m 9 y G12 91 Didrik Møller Nordal IF Fram 1.32,07 2 21,02 55,90
 226  1000 m 10 i G12 79 Stian Gravdal Fana IL 1.42,02 2 ~~~ 1.00,70
 227  1000 m 10 y G12 80 Marcus Rasmussen Kvarme Stord IL 1.43,58 2 ~~~ 1.00,47
 228  1000 m 1 1 i J13 29 Kristine Hansen Kongsvinger SK 1.51,80 2 ~~~ 1.05,26
 229  1000 m 1 y J13 < 2
 230  1000 m 2 i J13 < 2
 231  1000 m 2 y J13 < 2
 232  1000 m 2 3 i J13 26 Camilla Hvammen Kongsberg IF 1.49,73 2 23,64 1.04,78
 233  1000 m 3 y J13 44 Benedicte Kaltoft Hansen Tønsberg Turn 1.46,62 2 23,69 1.03,15
 234  1000 m 4 i J13 30 Anna Braathen Kongsvinger SK DNS 2
 235  1000 m 4 y J13 34 Viktoria Keltie Sætersdal Fana IL 1.54,44 2 23,89 1.06,52
 236  1000 m 3 5 i J13 35 Emma Speerstra Østervold Fana IL 1.48,01 2 23,89 1.05,86
 237  1000 m 5 y J13 23 Guro Eliassen Kverndokk Aktiv SK 1.46,24 2 23,85 1.04,88
 238  1000 m 6 i J13 38 Ingrid Marie Heggemsnes Wego Jevnaker IF 1.58,68 2 24,10 1.08,85
 239  1000 m 6 y J13 25 Natalie Hognestad Drammens SK 2.05,38 2 25,98 ~~~
 240  1000 m 4 7 i J13 41 Maren Kranzmann Stavanger Sandnes SK 1.48,56 2 23,02 1.04,41
 241  1000 m 7 y J13 37 Synne Elise Hangstad Tromsø SK 2.14,23 2 22,52 1.03,18
 242  1000 m 8 i J13 24 Ragne Wiklund Aktiv SK 1.37,57 2 21,74 58,44
 243  1000 m 8 y J13 28 Synne Moen Bredalslien Tynset IF 1.41,94 2 22,62 1.00,86
 244  1000 m 5 9 i J13 31 Stina Ringnes Sand IF 1.49,63 2 23,76 1.04,57
 245  1000 m 9 y J13 43 Alise Hellem Bjugn/Ørland SK 2.15,20 2 22,55 1.03,56
 246  1000 m 10 i J13 42 Ane By Farstad Spk. Falken 1.36,90 2 20,92 56,61
 247  1000 m 10 y J13 39 Maria Helen Andreassen Stavanger Sandnes SK 1.40,62 2 22,34 59,82
 248  1000 m 6 11 i J13 40 Eira Eide Stavanger Sandnes SK 1.44,32 2 23,25 1.03,17
 249  1000 m 11 y J13 33 Rebekka Skavhellen Fana IL 1.43,12 2 22,46 1.02,06
 250  1000 m 12 i J13 36 Ine Førde Tromsø SK 1.45,93 2 21,94 1.01,48
 251  1000 m 12 y J13 32 Julie Nistad Samsonsen Fana IL 1.41,08 2 21,66 59,51
 252  1000 m 1 1 i G13 111 Herman Melvold Tønsberg Turn 1.46,12 2 22,84 1.03,59
 253  1000 m 1 y G13 97 Nils Harsjøen Tynset IF 1.48,59 2 22,90 1.04,21
 254  1000 m 2 i G13 102 Joar Våge Anspach Fana IL 1.49,42 2 24,32 1.05,87
 255  1000 m 2 y G13 105 Ole Mikkel Mellemstrand Stavanger Sandnes SK 1.45,63 2 22,94 1.03,45
 256  1000 m 2 3 i G13 92 Kyrre Otto Linnestad Aktiv SK 1.42,07 2 21,50 1.00,32
 257  1000 m 3 y G13 110 Simen Johannessen Tønsberg Turn 1.56,93 2 24,16 1.08,36
 258  1000 m 4 i G13 106 Borgar Nilsen Stavanger Sandnes SK DNS 2
 259  1000 m 4 y G13 101 Fosi Mohammad Suleiman Tynset IF 1.50,14 2 22,85 1.04,89
 260  1000 m 3 5 i G13 104 Marius Tollefsen Tromsø SK 1.39,92 2 21,31 58,64
 261  1000 m 5 y G13 93 Hans Olav Nøbben Asker SK 1.50,99 2 22,96 1.03,76
 262  1000 m 6 i G13 100 Marcus Bakkeli Sand Sand IF 1.37,63 2 21,70 58,25
 263  1000 m 6 y G13 94 Jan-Erland Asbjørnhus Geithus IL 1.43,69 2 23,16 1.03,10
 264  1000 m 4 7 i G13 99 Magnus Ripsrud Stange SK 1.41,25 2 22,19 59,90
 265  1000 m 7 y G13 109 Viktor Sørbukt Krumsvik Arendal SK 1.31,27 2 20,55 55,28
 266  1000 m 8 i G13 103 Simon Eliseussen Tromsø SK 1.39,05 2 21,53 ~~~
 267  1000 m 8 y G13 107 Erik Resell Spk. Falken 1.37,57 2 21,44 59,12
 268  1000 m 5 9 i G13 98 Isak Høiby Kongsvinger SK 1.29,34 2 19,23 53,50
 269  1000 m 9 y G13 95 Sondre K. Glesne Geithus IL 1.34,11 2 20,87 56,43
 270  1000 m 10 i G13 108 Pål Myhren Kristensen Arendal SK 1.30,54 2 20,02 53,82
 271  1000 m 10 y G13 96 Hallgeir Engebråten Sand IF 1.30,89 2 20,52 53,78
 272  1000 m 1 1 i J14 48 Karette Kværne Kongsvinger SK 2.06,31 MT 2 26,30 1.14,50
 273  1000 m 1 y J14 54 Ingeborg Espeland Stavanger Sandnes SK 1.53,31 2 24,07 ~~~
 274  1000 m 2 i J14 45 Ylva Elida Krogsmyr Holberg Aktiv SK 1.50,41 MT 2 ~~~ 1.05,39
 275  1000 m 2 y J14 50 Aurora Myro Kongsvinger SK 2.09,39 2 25,49 ~~~
 276  1000 m 2 3 i J14 53 Anja Sporsheim Stord IL 1.58,58 MT 2 ~~~ 1.09,11
 277  1000 m 3 y J14 46 Emma Lindeijer Asker SK 1.51,37 2 23,94 ~~~
 278  1000 m 4 i J14 57 Ingeborg Winther Storler Leinstrand IL 1.42,72 2 ~~~ 1.00,93
 279  1000 m 4 y J14 51 Maria Anspach Klippen Fana IL 1.45,96 2 23,54 ~~~
 280  1000 m 3 5 i J14 55 Stine Marie Grande Bjugn/Ørland SK 1.38,15 2 ~~~ 57,64
 281  1000 m 5 y J14 49 Oda Margrete Maageng Lund Tynset IF 1.47,19 2 22,88 1.03,45
 282  1000 m 6 i J14 47 Katrine Haug Drammens SK 1.41,60 2 22,11 1.03,94
 283  1000 m 6 y J14 56 Malin Larsen Indregård Leinstrand IL 1.47,83 2 23,24 1.00,32
 284  1000 m 1 1 i G14 113 Simon Hilde Asker SK 1.45,51 2 22,64 1.02,21
 285  1000 m 1 y G14 121 Olav Sørheim Nylund Stord IL 1.38,21 2 21,68 59,41
 286  1000 m 2 i G14 123 Sander Mikkelsen Jevnaker IF 1.36,15 2 19,78 55,68
 287  1000 m 2 y G14 126 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 1.33,17 2 20,99 55,67
 288  1000 m 2 3 i G14 125 Magnus Dahlstrøm Spk. Falken 1.37,93 2 20,79 57,81
 289  1000 m 3 y G14 115 Håkon Engløkk Jorde Aktiv SK 1.35,64 2 21,10 57,10
 290  1000 m 4 i G14 112 Thomas Lande Eriksen Aktiv SK 1.33,51 2 21,14 56,03
 291  1000 m 4 y G14 117 Bjørnar Borgersen Geithus IL 1.40,34 2 22,84 1.00,06
 292  1000 m 3 5 i G14 120 Jonas Haugland Bergen SK 1.33,98 2 20,80 56,75
 293  1000 m 5 y G14 119 Mathias Solberg Kongsvinger SK 1.32,49 2 20,05 55,14
 294  1000 m 6 i G14 131 Ole Henrik Østreng Nes Båstad IL 1.25,53 MT 2 ~~~ ~~~
 295  1000 m 6 y G14 118 Ivar Refsdal Hamar IL 1.33,27 MT 2 ~~~ ~~~
 296  1000 m 4 7 i G14 128 Sindre Baas Dølemo IL 1.27,93 2 19,58 52,45
 297  1000 m 7 y G14 122 Joachim Øxenbjerg Bergen SK 1.33,70 2 20,01 55,24
 298  1000 m 8 i G14 127 Vetle Størseth Østmoe Spk. Falken 1.25,11 2 18,70 50,86
 299  1000 m 8 y G14 116 Jonas Nordhøj Kristensen Asker SK 1.26,21 2 19,33 52,09
 300  1000 m 5 9 i G14 129 Carlos Wasvik IF Fram 1.33,07 2 20,84 55,95
 301  1000 m 9 y G14 124 Simen Rye Stavanger Sandnes SK 1.26,75 2 19,75 53,17
 302  1000 m 10 i G14 114 Allan Dahl Johansson Aktiv SK 1.21,25 MT 2
 303  1000 m 10 y G14 130 Sander Tveter IF Fram 1.31,73 MT 2
 304  1000 m 1 1 i J15 62 Lene Hoberg Stange SK 1.47,10 2 23,62 1.03,31
 305  1000 m 1 y J15 < 2
 306  1000 m 2 i J15 < 2
 307  1000 m 2 y J15 < 2
 308  1000 m 2 3 i J15 59 Veronika Esperum Geithus IL 1.42,85 2 22,64 ~~~
 309  1000 m 3 y J15 58 Birgit Eide Gol IL 1.54,56 2 24,29 1.06,94
 310  1000 m 4 i J15 60 Amalie Reistad Fredriksen Geithus IL 1.53,59 2 24,11 1.07,03
 311  1000 m 4 y J15 61 Eline Margrethe Husmo-Pettersen Drammens SK 1.50,43 2 22,90 1.05,71
 312  1000 m 3 5 i J15 66 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 1.36,20 2 20,56 56,45
 313  1000 m 5 y J15 64 Magnhild Ekren Leinstrand IL 1.41,08 2 21,63 59,39
 314  1000 m 6 i J15 65 Anna Mjøen Holstad Leinstrand IL 1.34,93 2 21,00 56,28
 315  1000 m 6 y J15 63 Camilla Wangen Evjevik Sør-Fron IL 1.36,91 2 21,53 57,32
 316  1000 m 1 1 i G15 134 Lars Ottar Engløkk Jorde Aktiv SK 1.33,53 2 20,98 56,73
 317  1000 m 1 y G15 < 2
 318  1000 m 2 i G15 < 2
 319  1000 m 2 y G15 < 2
 320  1000 m 2 3 i G15 148 Daniel Meling Stavanger Sandnes SK 1.38,41 2 21,47 58,46
 321  1000 m 3 y G15 141 Øyvind Pedersen Tromsø SK 1.31,57 2 20,42 55,47
 322  1000 m 4 i G15 136 Ole Henrik Haugen Gol IL 1.33,69 2 20,78 55,86
 323  1000 m 4 y G15 133 Martinius Elvebakken Asker SK 1.37,13 MT 2 21,62 57,12
 324  1000 m 3 5 i G15 142 Fredrik Ruden Brørby Jevnaker IF 1.40,67 2 21,51 59,42
 325  1000 m 5 y G15 149 Eskil Lyngdal Sægrov Stavanger Sandnes SK 1.30,94 MT 2 20,28 54,07
 326  1000 m 6 i G15 153 Vetle Folland Tønsberg Turn 1.34,00 2 20,43 55,20
 327  1000 m 6 y G15 146 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF 1.29,42 2 20,00 54,02
 328  1000 m 4 7 i G15 145 Sander Nyvoll Gjøvik SK 2.02,88 2 35,44 ~~~
 329  1000 m 7 y G15 152 Thomas Thuv Eriksen Herkules SK 1.29,18 2 20,29 ~~~
 330  1000 m 8 i G15 154 Vetle Kværne Stangeland Tønsberg Turn 1.21,44 MT 2 ~~~ ~~~
 331  1000 m 8 y G15 144 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 1.29,19 MT 2 ~~~ ~~~
 332  1000 m 5 9 i G15 139 Stian Kvamme Bergen SK 1.27,09 2 19,37 52,51
 333  1000 m 9 y G15 132 Marius Bratli Aktiv SK 1.24,75 2 19,23 51,18
 334  1000 m 10 i G15 147 Magne Hølland Stavanger Sandnes SK 1.32,51 2 20,63 55,81
 335  1000 m 10 y G15 138 Håvard Hestetun Bergen SK 1.32,53 2 20,79 55,33
 336  1000 m 6 11 i G15 151 Bjørn Magnussen Spk. Falken DNS 2
 337  1000 m 11 y G15 143 Håkon Sundøen Brørby Jevnaker IF 1.31,54 2 20,42 54,85
 338  1000 m 12 i G15 150 Odin By Farstad Spk. Falken 1.21,76 MT 2
 339  1000 m 12 y G15 140 Stian Førde Tromsø SK 1.25,07 MT 2
 340  1000 m 1 1 i J16 71 Anja Iselin Andersen Narvik SK 1.56,41 2 24,45 1.07,82
 341  1000 m 1 y J16 < 2
 342  1000 m 2 i J16 73 Marte Melvold Tønsberg Turn 1.44,83 2 22,86 1.02,52
 343  1000 m 2 y J16 70 Cassandra Skavhellen Fana IL 1.52,32 2 23,50 1.05,84
 344  1000 m 2 3 i J16 67 Hilde Brennhovd Gol IL 1.33,95 2 20,61 55,27
 345  1000 m 3 y J16 72 Martine Lilløy Bruun Sandefjord SK 1.29,42 2 20,18 53,57
 346  1000 m 4 i J16 69 Caroline Hallås Farestveit Bergen SK 1.36,55 2 21,67 58,35
 347  1000 m 4 y J16 68 Inga Anne Vasaasen Stange SK 1.27,80 2 20,41 53,09
 348  1000 m 1 1 i G16 163 Magnus Dahle Stavanger Sandnes SK 1.33,95 2 20,73 56,09
 349  1000 m 1 y G16 156 Thomas Medgård Gol IL 1.36,60 2 20,40 57,61
 350  1000 m 2 i G16 165 Sondre Vårvik Nordheim Leinstrand IL 1.29,97 2 19,75 53,12
 351  1000 m 2 y G16 164 Andreas Offerdal Lærdal IL 1.40,48 2 21,62 59,87
 352  1000 m 2 3 i G16 161 Kristian Aas Stord IL 1.31,67 2 ~~~ ~~~
 353  1000 m 3 y G16 155 Kristian Eidsberget Gol IL 1.37,79 2
 354  1000 m 4 i G16 158 Henrik Fagerli Rukke Hol IL 1.20,54 2
 355  1000 m 4 y G16 160 Per Olav Aaserud Geithus IL 1.26,31 2
 356  1000 m 3 5 i G16 166 Terje Tobias Tønne Leinstrand IL 1.29,60 2
 357  1000 m 5 y G16 157 Kristian S. Reinton Hol IL 1.23,10 2
 358  1000 m 6 i G16 159 Christer Skuterud Geithus IL 1.22,26 2
 359  1000 m 6 y G16 162 Kristian Gamme Ulekleiv Gjøvik SK 1.28,88 2
 360  1500 m 1 1 i J12 2 Hedvik Hilde Asker SK 3.01,48 3 35,47 1.21,39 2.11,42
 361  1500 m 1 y J12 6 Dafne Marie Lund Drammens SK 3.16,62 3 37,37 1.27,81 2.22,29
 362  1500 m 2 i J12 < 3
 363  1500 m 2 y J12 < 3
 364  1500 m 2 3 i J12 5 Helene Hamming Geithus IL 3.01,54 3 35,98 1.22,67 2.12,85
 365  1500 m 3 y J12 4 Anette Eidsberget Gol IL 3.10,86 3 38,88 1.27,91 2.19,15
 366  1500 m 4 i J12 18 Johanne Ekren Leinstrand IL 2.59,24 3 34,92 1.19,78 2.07,98
 367  1500 m 4 y J12 8 Vilde Kværne Kongsvinger SK 3.04,06 3 36,72 1.24,50 2.13,47
 368  1500 m 3 5 i J12 15 Ingunn Kvernvold Myhre Brandbu IF 2.54,02 3 35,35 1.18,16 2.05,76
 369  1500 m 5 y J12 13 Amalie Kristianson Berg Jevnaker IF 2.57,92 3 32,89 1.15,17 2.01,51
 370  1500 m 6 i J12 3 Emilie Sparre Njøs Aktiv SK 3.10,73 3 35,08 1.22,27 2.14,23
 371  1500 m 6 y J12 16 Guro Kristiansen Østby Jevnaker IF 3.03,10 3 36,36 1.23,43 2.12,92
 372  1500 m 4 7 i J12 9 Selma Bø Lysø Kongsvinger SK 2.38,03 3 30,92 1.10,45 1.53,98
 373  1500 m 7 y J12 11 Kristine Notland Stord IL 2.44,23 3 33,36 1.14,78 1.58,31
 374  1500 m 8 i J12 12 Maria Netland Rabbe Fana IL 2.53,41 3 32,78 1.16,50 2.04,76
 375  1500 m 8 y J12 17 Lise Hølland Stavanger Sandnes SK 2.42,73 3 32,53 1.13,53 1.57,77
 376  1500 m 5 9 i J12 19 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 2.51,53 3 33,36 1.16,08 2.02,38
 377  1500 m 9 y J12 7 Cecilie Bakken Sand IF 2.42,45 3 34,11 1.15,30 1.58,82
 378  1500 m 10 i J12 10 Camilla Kvamme Bergen SK 2.36,24 3 31,73 1.09,70 1.51,33
 379  1500 m 10 y J12 22 Trine Heian Sandefjord SK 2.42,96 3 33,09 1.13,54 1.57,86
 380  1500 m 6 11 i J12 20 Amalie Ulset Bjugn/Ørland SK 2.42,44 3 31,85 1.11,99 1.56,37
 381  1500 m 11 y J12 1 Marte Bjerkreim Furnée Asker SK 2.47,68 3 32,30 1.13,59 1.59,36
 382  1500 m 12 i J12 21 Vilde Baas Dølemo IL 2.48,53 3 32,01 1.14,38 2.01,02
 383  1500 m 12 y J12 14 Guro Ruden Brørby Jevnaker IF 2.45,94 3 33,49 1.15,09 1.59,98
 384  1500 m 1 1 i G12 83 Håvard Fredriksen Tromsø SK 2.53,19 3 34,96 1.19,73 2.07,75
 385  1500 m 1 y G12 < 3
 386  1500 m 2 i G12 < 3
 387  1500 m 2 y G12 < 3
 388  1500 m 2 3 i G12 74 Tim Lindeijer Asker SK 2.54,35 3 34,36 1.20,54 2.08,52
 389  1500 m 3 y G12 77 Bendik Mauseth Hamar IL 2.51,07 3 34,77 1.21,05 2.08,73
 390  1500 m 4 i G12 76 Leo Aleksander Bergh Kongsvinger SK 2.45,31 3 32,81 1.13,99 1.59,18
 391  1500 m 4 y G12 81 Nicklas Bjerknes Mikkelsen Fana IL 2.44,91 3 32,77 1.15,07 2.00,14
 392  1500 m 3 5 i G12 84 Snorre Sliper Bonesmo Leinstrand IL 2.49,24 3 34,57 1.18,67 2.03,88
 393  1500 m 5 y G12 89 Even Larsen Arendal SK 2.48,60 3 35,44 1.18,78 2.04,60
 394  1500 m 6 i G12 90 Sindre Kragh Andersen Sandefjord SK 2.53,14 3 35,65 1.18,39 2.04,95
 395  1500 m 6 y G12 75 Emil Hansen Drammens SK 2.40,28 3 32,74 1.12,95 1.56,23
 396  1500 m 4 7 i G12 79 Stian Gravdal Fana IL 2.35,97 3 32,39 1.12,31 1.54,68
 397  1500 m 7 y G12 87 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK 2.29,07 3 31,04 1.10,00 1.50,34
 398  1500 m 8 i G12 78 Sander Eng Strand Hamar IL 2.23,98 3 29,78 1.06,96 1.45,84
 399  1500 m 8 y G12 82 Ådne Kristensen Støyva Fana IL 2.42,66 3 32,27 1.13,62 1.58,13
 400  1500 m 5 9 i G12 85 Steinar Heide Bø Spk. Falken 2.36,37 3 ~~~ 1.08,65 1.51,39
 401  1500 m 9 y G12 91 Didrik Møller Nordal IF Fram 2.23,21 3 ~~~ 1.06,49 1.44,40
 402  1500 m 10 i G12 80 Marcus Rasmussen Kvarme Stord IL 2.35,35 3 31,36 1.11,66 1.53,31
 403  1500 m 10 y G12 88 Vetle Grut Johnsen Arendal SK 2.32,49 3 32,15 1.11,11 1.52,22
 404  1500 m 1 1 i J13 30 Anna Braathen Kongsvinger SK DNS 3
 405  1500 m 1 y J13 < 3
 406  1500 m 2 i J13 < 3
 407  1500 m 2 y J13 < 3
 408  1500 m 2 3 i J13 23 Guro Eliassen Kverndokk Aktiv SK 2.43,99 3 33,62 1.16,22 1.59,96
 409  1500 m 3 y J13 34 Viktoria Keltie Sætersdal Fana IL 2.56,71 3 35,16 1.20,61 2.08,51
 410  1500 m 4 i J13 38 Ingrid Marie Heggemsnes Wego Jevnaker IF 3.01,95 3 34,18 1.20,47 2.10,89
 411  1500 m 4 y J13 35 Emma Speerstra Østervold Fana IL 2.48,31 3 33,28 1.16,35 2.01,89
 412  1500 m 3 5 i J13 26 Camilla Hvammen Kongsberg IF 2.52,91 3 34,64 1.19,23 2.05,60
 413  1500 m 5 y J13 25 Natalie Hognestad Drammens SK 3.13,44 3 36,10 1.25,52 2.19,61
 414  1500 m 6 i J13 44 Benedicte Kaltoft Hansen Tønsberg Turn 2.44,94 3 32,26 1.17,33 1.57,71
 415  1500 m 6 y J13 29 Kristine Hansen Kongsvinger SK 2.59,66 3 33,87 1.12,87 2.07,41
 416  1500 m 4 7 i J13 41 Maren Kranzmann Stavanger Sandnes SK 2.46,40 3 31,71 1.13,65 2.00,56
 417  1500 m 7 y J13 33 Rebekka Skavhellen Fana IL 2.42,37 3 31,53 1.12,68 1.57,91
 418  1500 m 8 i J13 42 Ane By Farstad Spk. Falken 2.29,34 3 29,89 1.06,89 1.47,97
 419  1500 m 8 y J13 43 Alise Hellem Bjugn/Ørland SK 2.45,03 3 31,71 1.13,31 1.58,86
 420  1500 m 5 9 i J13 31 Stina Ringnes Sand IF 2.46,78 3 33,15 1.13,52 1.58,24
 421  1500 m 9 y J13 40 Eira Eide Stavanger Sandnes SK 2.37,07 3 32,86 1.13,00 1.54,26
 422  1500 m 10 i J13 28 Synne Moen Bredalslien Tynset IF 2.36,07 3 31,28 1.10,60 1.52,29
 423  1500 m 10 y J13 36 Ine Førde Tromsø SK 2.37,57 3 31,86 1.11,43 1.53,91
 424  1500 m 6 11 i J13 32 Julie Nistad Samsonsen Fana IL 2.37,22 3 30,83 1.10,59 1.53,05
 425  1500 m 11 y J13 24 Ragne Wiklund Aktiv SK 2.28,25 3 30,62 1.08,63 1.48,32
 426  1500 m 12 i J13 39 Maria Helen Andreassen Stavanger Sandnes SK 2.38,89 3 32,45 1.12,55 1.55,53
 427  1500 m 12 y J13 37 Synne Elise Hangstad Tromsø SK 2.42,61 3 32,37 1.13,63 1.57,79
 428  1500 m 1 1 i G13 92 Kyrre Otto Linnestad Aktiv SK 2.36,26 3 30,82 1.10,15 1.52,86
 429  1500 m 1 y G13 105 Ole Mikkel Mellemstrand Stavanger Sandnes SK 2.38,52 3 31,49 1.10,65 1.53,63
 430  1500 m 2 i G13 101 Fosi Mohammad Suleiman Tynset IF 2.49,60 3 30,87 1.13,59 2.02,49
 431  1500 m 2 y G13 104 Marius Tollefsen Tromsø SK 2.34,47 3 30,78 1.09,68 1.52,07
 432  1500 m 2 3 i G13 102 Joar Våge Anspach Fana IL 2.39,01 3 33,42 1.13,27 1.56,49
 433  1500 m 3 y G13 97 Nils Harsjøen Tynset IF 2.41,47 3 31,83 1.12,32 1.56,69
 434  1500 m 4 i G13 93 Hans Olav Nøbben Asker SK 2.53,87 3 32,78 1.17,38 2.05,13
 435  1500 m 4 y G13 110 Simen Johannessen Tønsberg Turn 3.00,79 3 33,92 1.18,89 2.08,23
 436  1500 m 3 5 i G13 111 Herman Melvold Tønsberg Turn 2.39,54 3 32,72 1.12,79 1.56,12
 437  1500 m 5 y G13 106 Borgar Nilsen Stavanger Sandnes SK DNS 3
 438  1500 m 6 i G13 103 Simon Eliseussen Tromsø SK 2.32,62 3 29,99 1.07,79 1.49,92
 439  1500 m 6 y G13 98 Isak Høiby Kongsvinger SK 2.20,14 3 28,95 1.04,32 1.41,32
 440  1500 m 4 7 i G13 107 Erik Resell Spk. Falken 3.28,10 3 29,71 1.07,11 2.35,21
 441  1500 m 7 y G13 109 Viktor Sørbukt Krumsvik Arendal SK 2.15,29 3 28,97 1.03,04 1.38,64
 442  1500 m 8 i G13 94 Jan-Erland Asbjørnhus Geithus IL 2.34,27 3 31,92 1.12,20 1.53,73
 443  1500 m 8 y G13 96 Hallgeir Engebråten Sand IF 2.20,45 3 29,35 1.04,78 1.41,83
 444  1500 m 5 9 i G13 95 Sondre K. Glesne Geithus IL 2.22,13 3 28,91 1.04,13 1.41,99
 445  1500 m 9 y G13 99 Magnus Ripsrud Stange SK 2.31,09 3 31,33 1.09,02 1.49,31
 446  1500 m 10 i G13 100 Marcus Bakkeli Sand Sand IF 2.29,64 3 30,30 1.06,75 1.47,55
 447  1500 m 10 y G13 108 Pål Myhren Kristensen Arendal SK 2.20,38 3 29,11 1.03,95 1.41,41
 448  1500 m 1 1 i J14 45 Ylva Elida Krogsmyr Holberg Aktiv SK 2.52,39 3 33,57 ~~~ 2.02,80
 449  1500 m 1 y J14 48 Karette Kværne Kongsvinger SK 3.19,10 3 37,83 1.27,06 2.21,75
 450  1500 m 2 i J14 50 Aurora Myro Kongsvinger SK DNS 3
 451  1500 m 2 y J14 54 Ingeborg Espeland Stavanger Sandnes SK 2.47,73 3 33,43 1.17,62 2.02,97
 452  1500 m 2 3 i J14 46 Emma Lindeijer Asker SK 2.56,33 3 33,64 1.17,28 2.05,70
 453  1500 m 3 y J14 53 Anja Sporsheim Stord IL 3.00,52 3 33,48 1.18,22 2.07,97
 454  1500 m 4 i J14 47 Katrine Haug Drammens SK 2.38,49 3 32,04 1.11,25 1.54,52
 455  1500 m 4 y J14 56 Malin Larsen Indregård Leinstrand IL 2.55,46 3 33,45 1.15,89 2.03,88
 456  1500 m 3 5 i J14 57 Ingeborg Winther Storler Leinstrand IL 2.45,00 3 32,95 1.14,65 2.00,00
 457  1500 m 5 y J14 51 Maria Anspach Klippen Fana IL 2.47,14 3 33,48 1.16,43 2.01,84
 458  1500 m 6 i J14 55 Stine Marie Grande Bjugn/Ørland SK 2.39,39 3 31,13 1.12,97 1.56,68
 459  1500 m 6 y J14 49 Oda Margrete Maageng Lund Tynset IF 2.49,46 3 33,36 1.16,83 2.02,43
 460  1500 m 1 1 i G14 121 Olav Sørheim Nylund Stord IL 2.28,31 3 29,96 1.08,69 1.48,68
 461  1500 m 1 y G14 125 Magnus Dahlstrøm Spk. Falken 2.28,89 3 30,34 1.08,36 1.48,40
 462  1500 m 2 i G14 123 Sander Mikkelsen Jevnaker IF 2.29,87 3 28,94 1.07,48 1.48,43
 463  1500 m 2 y G14 119 Mathias Solberg Kongsvinger SK 2.24,88 3 29,53 1.05,92 1.45,31
 464  1500 m 2 3 i G14 113 Simon Hilde Asker SK 2.38,39 3 31,36 1.10,89 1.53,69
 465  1500 m 3 y G14 120 Jonas Haugland Bergen SK 2.22,28 3 29,41 1.06,58 1.44,08
 466  1500 m 4 i G14 112 Thomas Lande Eriksen Aktiv SK 2.21,86 3 29,69 1.04,82 1.42,51
 467  1500 m 4 y G14 117 Bjørnar Borgersen Geithus IL 2.31,69 3 31,10 1.08,76 1.50,26
 468  1500 m 3 5 i G14 115 Håkon Engløkk Jorde Aktiv SK 2.27,30 3 29,95 1.06,59 1.46,30
 469  1500 m 5 y G14 126 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 2.24,93 3 30,02 1.06,56 1.45,14
 470  1500 m 6 i G14 130 Sander Tveter IF Fram 2.19,01 3 29,90 1.05,46 1.42,12
 471  1500 m 6 y G14 118 Ivar Refsdal Hamar IL 2.21,05 3 29,50 1.04,88 1.42,53
 472  1500 m 4 7 i G14 122 Joachim Øxenbjerg Bergen SK 2.24,34 3 28,96 1.04,84 1.43,51
 473  1500 m 7 y G14 131 Ole Henrik Østreng Nes Båstad IL 2.12,23 MT 3 27,89 1.01,33 1.35,92
 474  1500 m 8 i G14 114 Allan Dahl Johansson Aktiv SK 2.06,44 3 26,71 58,54 1.32,35
 475  1500 m 8 y G14 128 Sindre Baas Dølemo IL 2.15,33 3 27,62 1.00,84 1.37,52
 476  1500 m 5 9 i G14 129 Carlos Wasvik IF Fram 2.50,09 3 29,55 1.05,18 2.08,71
 477  1500 m 9 y G14 127 Vetle Størseth Østmoe Spk. Falken 2.17,49 3 27,25 1.01,24 1.38,41
 478  1500 m 10 i G14 124 Simen Rye Stavanger Sandnes SK 2.13,70 3 28,37 1.01,91 1.37,15
 479  1500 m 10 y G14 116 Jonas Nordhøj Kristensen Asker SK 2.16,11 3 28,02 1.01,99 1.38,31
 480  1500 m 1 1 i J15 < 3
 481  1500 m 1 y J15 < 3
 482  1500 m 2 i J15 < 3
 483  1500 m 2 y J15 < 3
 484  1500 m 2 3 i J15 59 Veronika Esperum Geithus IL 2.38,44 3 ~~~ 1.08,77 1.52,76
 485  1500 m 3 y J15 58 Birgit Eide Gol IL 2.54,69 3 32,67 1.13,74 2.02,46
 486  1500 m 4 i J15 60 Amalie Reistad Fredriksen Geithus IL 2.54,76 3 33,15 1.16,54 2.04,43
 487  1500 m 4 y J15 61 Eline Margrethe Husmo-Pettersen Drammens SK 2.49,86 3 ~~~ 1.14,81 2.01,53
 488  1500 m 3 5 i J15 66 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 2.25,91 3 29,33 1.06,22 1.46,17
 489  1500 m 5 y J15 65 Anna Mjøen Holstad Leinstrand IL 2.29,00 3 30,52 1.07,57 1.47,72
 490  1500 m 6 i J15 64 Magnhild Ekren Leinstrand IL 2.33,72 MT 3 29,78 1.07,01 1.48,95
 491  1500 m 6 y J15 63 Camilla Wangen Evjevik Sør-Fron IL 2.26,22 MT 3 29,86 1.05,80 1.45,23
 492  1500 m 1 1 i G15 141 Øyvind Pedersen Tromsø SK 2.26,58 3 27,84 1.03,64 1.43,73
 493  1500 m 1 y G15 < 3
 494  1500 m 2 i G15 < 3
 495  1500 m 2 y G15 < 3
 496  1500 m 2 3 i G15 145 Sander Nyvoll Gjøvik SK 2.31,31 3 30,98 1.08,28 1.48,74
 497  1500 m 3 y G15 134 Lars Ottar Engløkk Jorde Aktiv SK 2.24,82 3 29,70 1.06,63 1.45,69
 498  1500 m 4 i G15 148 Daniel Meling Stavanger Sandnes SK 2.31,88 3 30,16 1.07,98 1.49,70
 499  1500 m 4 y G15 142 Fredrik Ruden Brørby Jevnaker IF 2.39,82 3 31,61 1.12,88 1.56,30
 500  1500 m 3 5 i G15 153 Vetle Folland Tønsberg Turn 2.24,89 3 29,95 1.06,39 1.45,30
 501  1500 m 5 y G15 136 Ole Henrik Haugen Gol IL 2.26,07 3 29,59 1.05,76 1.45,53
 502  1500 m 6 i G15 133 Martinius Elvebakken Asker SK 2.32,90 3 29,67 1.06,91 1.49,14
 503  1500 m 6 y G15 146 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF 2.20,70 3 28,98 1.04,38 1.42,78
 504  1500 m 4 7 i G15 151 Bjørn Magnussen Spk. Falken 2.11,83 3 26,86 1.00,08 1.35,36
 505  1500 m 7 y G15 152 Thomas Thuv Eriksen Herkules SK 2.48,24 3 28,54 1.23,87 2.06,04
 506  1500 m 8 i G15 139 Stian Kvamme Bergen SK 2.14,28 3 27,85 1.01,45 1.37,44
 507  1500 m 8 y G15 140 Stian Førde Tromsø SK 2.10,31 3 27,18 59,73 1.34,35
 508  1500 m 5 9 i G15 147 Magne Hølland Stavanger Sandnes SK 2.17,87 3 28,47 1.03,28 1.40,75
 509  1500 m 9 y G15 150 Odin By Farstad Spk. Falken 2.06,37 3 26,27 57,60 1.31,69
 510  1500 m 10 i G15 144 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 2.18,27 3 28,90 1.04,04 1.41,51
 511  1500 m 10 y G15 132 Marius Bratli Aktiv SK 2.08,92 3 27,19 1.00,01 1.34,43
 512  1500 m 6 11 i G15 154 Vetle Kværne Stangeland Tønsberg Turn 2.08,44 DQ 3 27,10 59,24 1.33,19
 513  1500 m 11 y G15 149 Eskil Lyngdal Sægrov Stavanger Sandnes SK 2.24,22 3 29,45 1.05,14 1.43,81
 514  1500 m 12 i G15 143 Håkon Sundøen Brørby Jevnaker IF 2.24,74 3 28,86 1.05,06 1.44,22
 515  1500 m 12 y G15 138 Håvard Hestetun Bergen SK DNF 3
 516  1500 m 1 1 i J16 71 Anja Iselin Andersen Narvik SK 2.56,99 3 33,95 1.16,63 2.04,62
 517  1500 m 1 y J16 < 3
 518  1500 m 2 i J16 70 Cassandra Skavhellen Fana IL 2.56,68 3 33,76 1.17,90 2.06,89
 519  1500 m 2 y J16 73 Marte Melvold Tønsberg Turn 2.36,75 3 31,56 1.10,42 1.52,63
 520  1500 m 2 3 i J16 69 Caroline Hallås Farestveit Bergen SK 2.24,08 3 29,95 1.06,12 1.44,66
 521  1500 m 3 y J16 67 Hilde Brennhovd Gol IL 2.27,90 3 29,52 1.05,79 1.46,28
 522  1500 m 4 i J16 68 Inga Anne Vasaasen Stange SK 2.16,34 3 28,61 1.02,32 1.38,08
 523  1500 m 4 y J16 72 Martine Lilløy Bruun Sandefjord SK 2.19,12 3 28,30 1.01,87 1.38,86
 524  1500 m 1 1 i G16 156 Thomas Medgård Gol IL 2.29,58 3 28,30 1.05,45 1.46,56
 525  1500 m 1 y G16 165 Sondre Vårvik Nordheim Leinstrand IL 2.29,28 3 27,83 1.03,52 1.45,04
 526  1500 m 2 i G16 164 Andreas Offerdal Lærdal IL 2.40,49 3 30,84 1.10,32 1.54,05
 527  1500 m 2 y G16 163 Magnus Dahle Stavanger Sandnes SK 2.23,45 3 29,06 1.05,31 1.43,43
 528  1500 m 2 3 i G16 155 Kristian Eidsberget Gol IL 2.35,72 3 31,30 1.08,99 1.50,63
 529  1500 m 3 y G16 161 Kristian Aas Stord IL 2.26,06 3 27,92 1.03,08 1.43,72
 530  1500 m 4 i G16 160 Per Olav Aaserud Geithus IL 2.13,81 3 28,00 1.01,70 1.37,26
 531  1500 m 4 y G16 158 Henrik Fagerli Rukke Hol IL 2.07,84 3 26,43 58,53 1.32,56
 532  1500 m 3 5 i G16 157 Kristian S. Reinton Hol IL 2.13,00 3 26,66 1.00,02 1.36,20
 533  1500 m 5 y G16 166 Terje Tobias Tønne Leinstrand IL 2.17,00 3 28,49 1.03,03 1.39,70
 534  1500 m 6 i G16 162 Kristian Gamme Ulekleiv Gjøvik SK 2.20,54 3 28,38 1.02,79 1.41,54
 535  1500 m 6 y G16 159 Christer Skuterud Geithus IL 2.33,34 3 45,33 1.19,91 1.56,00
 536  3000 m 1 1 i J15 <
 537  3000 m 1 y J15 <
 538  3000 m 2 i J15 <
 539  3000 m 2 y J15 <
 540  3000 m 2 3 i J15 58 Birgit Eide Gol IL
 541  3000 m 3 y J15 <
 542  3000 m 4 i J15 61 Eline Margrethe Husmo-Pettersen Drammens SK
 543  3000 m 4 y J15 59 Veronika Esperum Geithus IL
 544  3000 m 3 5 i J15 63 Camilla Wangen Evjevik Sør-Fron IL
 545  3000 m 5 y J15 65 Anna Mjøen Holstad Leinstrand IL
 546  3000 m 6 i J15 64 Magnhild Ekren Leinstrand IL
 547  3000 m 6 y J15 66 Carina Jagtøyen Leinstrand IL
 548  3000 m 1 1 i G15 145 Sander Nyvoll Gjøvik SK
 549  3000 m 1 y G15 <
 550  3000 m 2 i G15 <
 551  3000 m 2 y G15 <
 552  3000 m 2 3 i G15 133 Martinius Elvebakken Asker SK
 553  3000 m 3 y G15 136 Ole Henrik Haugen Gol IL
 554  3000 m 4 i G15 134 Lars Ottar Engløkk Jorde Aktiv SK
 555  3000 m 4 y G15 149 Eskil Lyngdal Sægrov Stavanger Sandnes SK
 556  3000 m 3 5 i G15 142 Fredrik Ruden Brørby Jevnaker IF
 557  3000 m 5 y G15 141 Øyvind Pedersen Tromsø SK
 558  3000 m 6 i G15 153 Vetle Folland Tønsberg Turn
 559  3000 m 6 y G15 148 Daniel Meling Stavanger Sandnes SK
 560  3000 m 4 7 i G15 150 Odin By Farstad Spk. Falken
 561  3000 m 7 y G15 143 Håkon Sundøen Brørby Jevnaker IF
 562  3000 m 8 i G15 146 Martin Emil Sørslett Olaussen Jevnaker IF
 563  3000 m 8 y G15 154 Vetle Kværne Stangeland Tønsberg Turn
 564  3000 m 5 9 i G15 144 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF
 565  3000 m 9 y G15 139 Stian Kvamme Bergen SK
 566  3000 m 10 i G15 138 Håvard Hestetun Bergen SK
 567  3000 m 10 y G15 147 Magne Hølland Stavanger Sandnes SK
 568  3000 m 6 11 i G15 152 Thomas Thuv Eriksen Herkules SK
 569  3000 m 11 y G15 132 Marius Bratli Aktiv SK
 570  3000 m 12 i G15 140 Stian Førde Tromsø SK
 571  3000 m 12 y G15 151 Bjørn Magnussen Spk. Falken
 572  3000 m 1 1 i J16 73 Marte Melvold Tønsberg Turn
 573  3000 m 1 y J16 <
 574  3000 m 2 i J16 70 Cassandra Skavhellen Fana IL
 575  3000 m 2 y J16 71 Anja Iselin Andersen Narvik SK
 576  3000 m 2 3 i J16 72 Martine Lilløy Bruun Sandefjord SK
 577  3000 m 3 y J16 69 Caroline Hallås Farestveit Bergen SK
 578  3000 m 4 i J16 67 Hilde Brennhovd Gol IL
 579  3000 m 4 y J16 68 Inga Anne Vasaasen Stange SK
 580  3000 m 1 1 i G16 164 Andreas Offerdal Lærdal IL 4
 581  3000 m 1 y G16 < 4
 582  3000 m 2 i G16 158 Henrik Fagerli Rukke Hol IL 4
 583  3000 m 2 y G16 155 Kristian Eidsberget Gol IL 4
 584  3000 m 2 3 i G16 161 Kristian Aas Stord IL DNS 4
 585  3000 m 3 y G16 < 4
 586  3000 m 4 i G16 159 Christer Skuterud Geithus IL DNS 4
 587  3000 m 4 y G16 165 Sondre Vårvik Nordheim Leinstrand IL DNS 4
 588  3000 m 3 5 i G16 163 Magnus Dahle Stavanger Sandnes SK 4
 589  3000 m 5 y G16 166 Terje Tobias Tønne Leinstrand IL 4
 590  3000 m 6 i G16 160 Per Olav Aaserud Geithus IL 4
 591  3000 m 6 y G16 157 Kristian S. Reinton Hol IL 4

 This process used 87 ms for its computations. It spent 15 ms in system calls.