web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

LM2016

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat Last ned ...

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Fana IL Skøyter Overdommar: Menn: Jens Vasaasen, Kvinner: Roald Farestveit
 2  Bane: Slåtthaug kunstisbane
 3  Dato 1: 20.02.2016
 4  Dato 2: 21.02.2016
 5  Løp: LM 2016
 6  Vér, temp: Delvis regn, overskya, litt vind,+1 grader, elles veldig variabelt
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 1 i J12 98 Ingvild Leandersen Asker DNS 1
 9  500 m 1 y J12 < 1
 10  500 m 2 i J12 95 Benedicte Keltie Sætersdal Fana IL 57,06 1 14,78
 11  500 m 2 y J12 104 Madelen Luberth Sandefjord SK 59,17 1 14,76
 12  500 m 2 3 i J12 99 Linnea Marie Stålvik Søfteland Asker 56,03 1 14,82
 13  500 m 3 y J12 96 Kari Reiss-Jacobsen SSK-Toten 53,51 1 13,77
 14  500 m 4 i J12 93 Sara Natalie Bergh Kongsvinger SK 53,66 1 13,54
 15  500 m 4 y J12 97 Aurora Milch Vinslid Asker 54,93 1 13,79
 16  500 m 3 5 i J12 103 Vilde Vatn Spk Falken 51,79 1 12,61
 17  500 m 5 y J12 92 Amanda Bø Lysø Kongsvinger SK 50,81 1 ~~~
 18  500 m 6 i J12 100 Julie Lu Sægrov Aske StavangerSandnes SK 50,23 1 13,18
 19  500 m 6 y J12 94 Sarah Marie Sanderud Sand IF 49,37 1 13,29
 20  500 m 1 1 i G12 14 Martin Johannessen Båstad IL 54,94 1 13,53
 21  500 m 1 y G12 3 Colin Nyborg Sand IF 56,14 1 14,72
 22  500 m 2 i G12 < 1
 23  500 m 2 y G12 < 1
 24  500 m 2 3 i G12 10 Viktor Smedstad Haukaas Aktiv SK 52,89 1 13,53
 25  500 m 3 y G12 12 Olav Resell Spk Falken 50,59 1 12,77
 26  500 m 4 i G12 5 Sigurd Sæther Sand IF 54,02 1 13,63
 27  500 m 4 y G12 4 Knut Harsjøen Tynset IF 50,62 1 12,71
 28  500 m 3 5 i G12 9 Vetle Nefjen Jevnaker 48,50 1 12,13
 29  500 m 5 y G12 13 Simon Aannø Bjugn/Ørland SK 47,65 1 12,75
 30  500 m 6 i G12 2 Joren Sleeking Hol IL 48,09 MT 1 12,70
 31  500 m 6 y G12 7 Eskil Jenshagen Jevnaker 47,89 1 12,00
 32  500 m 4 7 i G12 6 Sondre Buer Aasebø Fana IL 47,24 1 12,45
 33  500 m 7 y G12 11 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 46,94 1 12,28
 34  500 m 8 i G12 8 Ole Magnus Wego Jevnaker 46,79 1 12,98
 35  500 m 8 y G12 1 Henrik Glesne Geithus IL 47,87 1 12,11
 36  500 m 1 1 i J13 105 Anita Medgård Gol IL 56,83 1 14,55
 37  500 m 1 y J13 < 1
 38  500 m 2 i J13 109 Oda Kornelia Botten Kvam Fana IL 56,72 1 14,88
 39  500 m 2 y J13 108 Mina Hoff Flensborg Hamar IL 1.00,61 1 15,00
 40  500 m 2 3 i J13 116 Helene Tyslum Sperre Sandefjord SK 52,22 1 13,47
 41  500 m 3 y J13 114 Julie Berg Sjøbrend Aktiv SK 50,66 1 13,12
 42  500 m 4 i J13 111 Arwen Szygenda Sør-Fron 54,90 1 13,71
 43  500 m 4 y J13 115 Oda Kjærvik Østenstad Asker 50,31 1 12,82
 44  500 m 3 5 i J13 112 Malin Øverjordet Sør-Fron 52,56 1 13,35
 45  500 m 5 y J13 110 Oline Anspach Klippen Fana IL 50,54 1 13,14
 46  500 m 6 i J13 107 Gina Engebråten Sand IF 47,14 1 12,27
 47  500 m 6 y J13 106 Marie Fossen Drammen SK 50,09 1 12,83
 48  500 m 1 1 i G13 36 Anders Geving Langli Spk Falken 48,32 1 12,33
 49  500 m 1 y G13 25 Johannes Fløystad Fana IL 53,08 1 13,37
 50  500 m 2 i G13 31 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK 51,82 1 13,54
 51  500 m 2 y G13 28 Samuel Jøssang Fana IL 52,94 1 13,47
 52  500 m 2 3 i G13 38 Ole Magnus Solberg Andreassen Spk Falken 47,70 1 12,04
 53  500 m 3 y G13 40 Sondre Furseth Arendal 48,48 1 12,93
 54  500 m 4 i G13 20 Ola Nordrum Isachsen Stange SK 47,01 1 12,27
 55  500 m 4 y G13 23 Tore Braathen Kongsvinger SK 49,55 1 13,17
 56  500 m 3 5 i G13 32 Marlon Elvebakken Asker 47,26 1 12,37
 57  500 m 5 y G13 26 John Granli Stord IL 46,56 1 12,47
 58  500 m 6 i G13 16 Emil Ervik Hamar IL 45,87 1 12,41
 59  500 m 6 y G13 37 Ingvar Winther Storler Leinstrand IL 46,16 1 11,68
 60  500 m 4 7 i G13 19 Håkon Sæther Sand IF 44,54 1 11,57
 61  500 m 7 y G13 24 Erlend Belsvik Stord IL 45,36 1 12,17
 62  500 m 8 i G13 29 Ulrik Schaatun Berge Fana IL 47,26 1 12,18
 63  500 m 8 y G13 39 Siver Brattgjerd Spk Falken 46,08 1 11,88
 64  500 m 5 9 i G13 27 Sakkarias Koller Løland Fana IL 45,32 1 11,88
 65  500 m 9 y G13 21 Sander Eitrem Sand IF 45,14 1 11,97
 66  500 m 10 i G13 18 Henrik Andreassen Sand IF 45,17 1 12,02
 67  500 m 10 y G13 33 Oddbjørn Mellemstrand StavangerSandnes SK 46,71 MT 1 12,15
 68  500 m 6 11 i G13 41 Kasper Tveter IF Fram 42,94 1 11,66
 69  500 m 11 y G13 17 Fredrik Grue Mælen Tynset IF 42,80 1 11,03
 70  500 m 12 i G13 35 Vegard Rye StavangerSandnes SK 44,10 1 11,85
 71  500 m 12 y G13 22 Tobias Fløiten Sand IF 44,18 1 11,85
 72  500 m 1 1 i J14 117 Anette Eidsberget Gol IL 56,98 1 14,38
 73  500 m 1 y J14 < 1
 74  500 m 2 i J14 118 Ida Eikemo Hagen Stange SK 55,51 1 14,14
 75  500 m 2 y J14 128 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 48,59 1 12,39
 76  500 m 2 3 i J14 122 Guro R. Brørby Jevnaker 47,87 1 12,54
 77  500 m 3 y J14 124 Hedvig Hilde Asker 47,74 1 12,83
 78  500 m 4 i J14 123 Ingunn Myhre Jevnaker 48,48 1 13,27
 79  500 m 4 y J14 127 Amalie Ulset Bjugn/Ørland SK 48,96 1 12,85
 80  500 m 3 5 i J14 125 Marte Bjerkreim Furnée Asker 47,74 1 12,34
 81  500 m 5 y J14 131 Trine Heian Sandefjord SK 46,33 1 12,28
 82  500 m 6 i J14 121 Amalie Berg Jevnaker 46,06 1 12,04
 83  500 m 6 y J14 129 Johanne Ekren Leinstrand IL 47,29 1 12,68
 84  500 m 4 7 i J14 120 Maria Netland Rabbe Fana IL 45,37 1 12,18
 85  500 m 7 y J14 119 Camilla Kvamme Bergen skøyteklubb 45,98 1 12,10
 86  500 m 8 i J14 126 Lise Hølland StavangerSandnes SK 46,54 1 12,04
 87  500 m 8 y J14 130 Vilde Baas Dølemo 45,42 1 12,05
 88  500 m 1 1 i G14 42 Robin Sleeking Hol IL 46,67 1 11,93
 89  500 m 1 y G14 50 August Middelkoop Aktiv SK 49,95 1 12,82
 90  500 m 2 i G14 59 Sindre Kragh Andersen Sandefjord SK 48,93 1 13,24
 91  500 m 2 y G14 56 Even Larsen Arendal 49,16 1 12,60
 92  500 m 2 3 i G14 46 Marcus Rasmussen Kvarme Stord IL 47,15 1 12,71
 93  500 m 3 y G14 44 Leo Aleksander Bergh Kongsvinger SK 46,11 1 11,93
 94  500 m 4 i G14 57 Stian Gjeruldsen Arendal 46,49 1 ~~~
 95  500 m 4 y G14 47 Nicklas Bjerknes Mikkelsen Fana IL 45,56 1 11,79
 96  500 m 3 5 i G14 54 Ådne Skjæveland Jøssing Spk Falken 43,67 1 11,61
 97  500 m 5 y G14 48 Stian Gravdal Fana IL 42,90 1 11,46
 98  500 m 6 i G14 51 Tim Lindeijer Asker 43,78 1 11,84
 99  500 m 6 y G14 43 Bendik Mauseth Hamar IL 43,89 1 11,61
 100  500 m 4 7 i G14 58 Didrik Møller Nordal IF Fram 41,02 1 11,11
 101  500 m 7 y G14 49 Ådne Støyva Fana IL 43,95 1 ~~~
 102  500 m 8 i G14 45 Sander Eng Strand Hamar IL 39,88 1 10,95
 103  500 m 8 y G14 55 Daniel T Eriksen Herkules 41,50 1 11,09
 104  500 m 1 1 i J15 < 1
 105  500 m 1 y J15 < 1
 106  500 m 2 i J15 135 Kristine Hansen Kongsvinger SK 50,19 1 13,32
 107  500 m 2 y J15 141 Ingrid Marie Wego Jevnaker 51,55 1 13,19
 108  500 m 2 3 i J15 133 Anna Braathen Kongsvinger SK 47,59 1 12,34
 109  500 m 3 y J15 132 Camilla Hvammen Kongsberg IL 47,10 1 ~~~
 110  500 m 4 i J15 142 Guro Eliassen Kverndokk Aktiv SK 49,35 1 12,90
 111  500 m 4 y J15 140 Ine Førde Tromsø SK 46,40 1 12,32
 112  500 m 3 5 i J15 144 Eira Eide StavangerSandnes SK 47,88 1 12,57
 113  500 m 5 y J15 139 Victoria Keltie Sætersdal Fana IL 46,57 1 12,33
 114  500 m 6 i J15 138 Rebekka Skavehellen Fana IL 49,84 1 12,82
 115  500 m 6 y J15 136 Synne Moen Bredalslien Tynset IF 46,52 1 12,36
 116  500 m 4 7 i J15 147 Benedicte K Hansen Tønsberg Turn 46,72 1 11,97
 117  500 m 7 y J15 137 Julie Nistad Samsonsen Fana IL 43,91 1 11,52
 118  500 m 8 i J15 143 Ragne Wiklund Aktiv SK 43,96 1 11,87
 119  500 m 8 y J15 146 Alise Hellem Bjugn/Ørland SK 46,32 MT 1 11,82
 120  500 m 1 1 i G15 70 Hans Olav Nøbben Asker DNF 1 11,46
 121  500 m 1 y G15 68 Mathias Emil Sundby Fana IL DNF 1 12,65
 122  500 m 2 i G15 < 1
 123  500 m 2 y G15 < 1
 124  500 m 2 3 i G15 66 Nils Harsjøen Tynset IF 45,00 1 11,43
 125  500 m 3 y G15 73 Andre Vårvik TSK 42,72 1 11,14
 126  500 m 4 i G15 65 Magnus Ripsrud Stange SK 44,95 1 12,25
 127  500 m 4 y G15 77 Herman Melvold Tønsberg Turn 45,60 1 12,53
 128  500 m 3 5 i G15 67 Joar Våge Anspach Fana IL 43,42 1 11,94
 129  500 m 5 y G15 62 Fosi Muhammad Suleiman Tynset IF 42,13 1 10,86
 130  500 m 6 i G15 69 Simon Eliseussen Tromsø SK 43,38 1 11,40
 131  500 m 6 y G15 71 Kyrre Otto Linnestad Aktiv SK 42,49 1 11,49
 132  500 m 4 7 i G15 60 Jan Erland Asbjørhus Geithus IL 42,42 1 11,52
 133  500 m 7 y G15 72 Ole Mikkel Mellemstrand StavangerSandnes SK 42,71 1 11,55
 134  500 m 8 i G15 74 Erik Resell Spk Falken 41,23 1 11,14
 135  500 m 8 y G15 61 Sondre Glesne Geithus IL 40,74 1 10,95
 136  500 m 5 9 i G15 64 Isak Høiby Kongsvinger SK 39,60 1 10,85
 137  500 m 9 y G15 75 Pål M Kristensen Arendal 39,66 1 10,89
 138  500 m 10 i G15 63 Hallgeir Engebråten Sand IF 40,39 1 11,20
 139  500 m 10 y G15 76 Viktor Krumsvik Arendal 39,95 1 10,75
 140  500 m 1 1 i J16 155 Ylva Holberg Krogsmyr Aktiv SK 49,82 MT 1 ~~~
 141  500 m 1 y J16 149 Aurora Myro Kongsvinger SK 48,62 MT 1 ~~~
 142  500 m 2 i J16 < 1
 143  500 m 2 y J16 < 1
 144  500 m 2 3 i J16 152 Maria Anspach Klippen Fana IL 46,78 1 12,20
 145  500 m 3 y J16 154 Ilsa Shobe Aktiv SK 47,92 1 12,89
 146  500 m 4 i J16 148 Katrine Haug Drammen SK 46,92 1 12,84
 147  500 m 4 y J16 156 Ingeborg Espeland StavangerSandnes SK 47,61 1 12,70
 148  500 m 3 5 i J16 157 Ingeborg Winther Storler Leinstrand IL 47,45 1 ~~~
 149  500 m 5 y J16 153 Emma Lindeijer Asker 45,25 1 11,90
 150  500 m 6 i J16 151 Anja Sporsheim Stord IL 44,67 1 11,84
 151  500 m 6 y J16 150 Oda Margrete Maageng Lund Tynset IF 45,39 1 12,11
 152  500 m 1 1 i G16 86 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 41,89 1 11,38
 153  500 m 1 y G16 85 Thomas Lande Eriksen Aktiv SK 41,52 1 11,38
 154  500 m 2 i G16 84 Simon Hilde Asker 42,31 1 11,56
 155  500 m 2 y G16 89 Carlos Wasvik IF Fram 42,68 1 11,53
 156  500 m 2 3 i G16 82 Olav Sørheim Nylund Stord IL 41,17 1 10,71
 157  500 m 3 y G16 80 Joachim Øxenbjerg Bergen skøyteklubb 41,11 1 10,82
 158  500 m 4 i G16 79 Bjørnar Borgersen Geithus IL 41,52 1 11,25
 159  500 m 4 y G16 81 Jonas Haugland Bergen skøyteklubb 41,70 1 11,24
 160  500 m 3 5 i G16 88 Sindre Baas Dølemo 39,45 1 10,70
 161  500 m 5 y G16 78 Simen Rye StavangerSandnes SK 39,49 1 10,69
 162  500 m 6 i G16 87 Vetle Størseth Østmoe Spk Falken 39,73 1 10,37
 163  500 m 6 y G16 90 Sander Tveter IF Fram DNF 1 11,36
 164  1000 m 1 1 i J12 104 Madelen Luberth Sandefjord SK 1.58,54 3 26,24 1.10,62
 165  1000 m 1 y J12 < 3
 166  1000 m 2 i J12 95 Benedicte Keltie Sætersdal Fana IL 1.51,44 3 25,09 1.06,78
 167  1000 m 2 y J12 97 Aurora Milch Vinslid Asker 1.52,01 3 24,29 1.06,72
 168  1000 m 2 3 i J12 99 Linnea Marie Stålvik Søfteland Asker 1.51,65 3 25,68 1.07,21
 169  1000 m 3 y J12 103 Vilde Vatn Spk Falken 1.53,47 3 23,88 1.06,03
 170  1000 m 4 i J12 98 Ingvild Leandersen Asker 1.53,30 3 23,66 1.06,34
 171  1000 m 4 y J12 96 Kari Reiss-Jacobsen SSK-Toten 1.47,69 3 24,25 1.04,36
 172  1000 m 3 5 i J12 94 Sarah Marie Sanderud Sand IF 1.41,12 3 23,44 1.01,05
 173  1000 m 5 y J12 93 Sara Natalie Bergh Kongsvinger SK 1.48,79 3 24,36 1.05,07
 174  1000 m 6 i J12 100 Julie Lu Sægrov Aske StavangerSandnes SK 1.42,34 3 23,09 1.00,91
 175  1000 m 6 y J12 92 Amanda Bø Lysø Kongsvinger SK 1.43,45 3 22,94 1.01,82
 176  1000 m 1 1 i G12 3 Colin Nyborg Sand IF 1.52,15 3 25,79 1.08,74
 177  1000 m 1 y G12 14 Martin Johannessen Båstad IL 1.53,72 3 24,52 1.09,03
 178  1000 m 2 i G12 < 3
 179  1000 m 2 y G12 < 3
 180  1000 m 2 3 i G12 12 Olav Resell Spk Falken 1.47,09 3 22,53 1.02,66
 181  1000 m 3 y G12 4 Knut Harsjøen Tynset IF 1.45,51 3 22,53 1.01,61
 182  1000 m 4 i G12 5 Sigurd Sæther Sand IF 1.53,42 3 24,21 1.06,79
 183  1000 m 4 y G12 9 Vetle Nefjen Jevnaker 1.44,27 3 21,36 1.00,91
 184  1000 m 3 5 i G12 7 Eskil Jenshagen Jevnaker 1.37,86 3 21,09 57,90
 185  1000 m 5 y G12 10 Viktor Smedstad Haukaas Aktiv SK 1.45,94 3 23,68 1.02,90
 186  1000 m 6 i G12 1 Henrik Glesne Geithus IL 1.36,99 3 21,25 57,28
 187  1000 m 6 y G12 2 Joren Sleeking Hol IL 1.38,26 3 21,99 58,78
 188  1000 m 4 7 i G12 6 Sondre Buer Aasebø Fana IL 1.34,98 3 21,30 ~~~
 189  1000 m 7 y G12 11 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 1.34,71 MT 3 ~~~ 56,96
 190  1000 m 8 i G12 13 Simon Aannø Bjugn/Ørland SK 1.32,06 MT 3 21,22
 191  1000 m 8 y G12 8 Ole Magnus Wego Jevnaker 1.32,58 MT 3 ~~~ 55,17
 192  1000 m 1 1 i J13 108 Mina Hoff Flensborg Hamar IL 2.04,15 3 27,27 1.14,06
 193  1000 m 1 y J13 < 3
 194  1000 m 2 i J13 105 Anita Medgård Gol IL 1.58,76 3 25,90 1.10,51
 195  1000 m 2 y J13 109 Oda Kornelia Botten Kvam Fana IL 1.55,90 3 26,14 1.09,32
 196  1000 m 2 3 i J13 116 Helene Tyslum Sperre Sandefjord SK 1.51,29 3 24,26 1.05,04
 197  1000 m 3 y J13 110 Oline Anspach Klippen Fana IL 1.42,08 3 22,70 ~~~
 198  1000 m 4 i J13 115 Oda Kjærvik Østenstad Asker 1.43,31 MT 3 22,51 1.00,98
 199  1000 m 4 y J13 111 Arwen Szygenda Sør-Fron 1.56,53 3 26,37 1.10,40
 200  1000 m 3 5 i J13 112 Malin Øverjordet Sør-Fron DNS 3
 201  1000 m 5 y J13 114 Julie Berg Sjøbrend Aktiv SK 1.39,57 3 22,67 59,80
 202  1000 m 6 i J13 106 Marie Fossen Drammen SK 1.43,52 3 22,88 1.43,52
 203  1000 m 6 y J13 107 Gina Engebråten Sand IF 1.40,57 3 21,95 54,06
 204  1000 m 1 1 i G13 29 Ulrik Schaatun Berge Fana IL DNS 3
 205  1000 m 1 y G13 < 3
 206  1000 m 2 i G13 28 Samuel Jøssang Fana IL 1.54,38 3 24,32 1.07,51
 207  1000 m 2 y G13 25 Johannes Fløystad Fana IL 1.49,23 3 24,29 1.04,89
 208  1000 m 2 3 i G13 36 Anders Geving Langli Spk Falken 1.41,77 3 22,37 1.00,09
 209  1000 m 3 y G13 23 Tore Braathen Kongsvinger SK 1.35,60 3 22,07 57,70
 210  1000 m 4 i G13 26 John Granli Stord IL 1.37,18 3 21,39 58,25
 211  1000 m 4 y G13 38 Ole Magnus Solberg Andreassen Spk Falken 1.39,93 3 21,41 59,21
 212  1000 m 3 5 i G13 40 Sondre Furseth Arendal 1.39,74 3 22,75 59,80
 213  1000 m 5 y G13 37 Ingvar Winther Storler Leinstrand IL 1.37,42 3 21,81 58,13
 214  1000 m 6 i G13 32 Marlon Elvebakken Asker 1.41,55 3 21,57 ~~~
 215  1000 m 6 y G13 20 Ola Nordrum Isachsen Stange SK 1.37,39 3 22,23 58,81
 216  1000 m 4 7 i G13 39 Siver Brattgjerd Spk Falken 1.38,42 3 21,23 58,04
 217  1000 m 7 y G13 31 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK 1.45,22 3 23,74 1.03,28
 218  1000 m 8 i G13 16 Emil Ervik Hamar IL 1.32,41 3 21,63 56,08
 219  1000 m 8 y G13 24 Erlend Belsvik Stord IL 1.31,91 3 21,13 55,35
 220  1000 m 5 9 i G13 19 Håkon Sæther Sand IF 1.31,82 3 20,21 53,85
 221  1000 m 9 y G13 17 Fredrik Grue Mælen Tynset IF 1.29,02 3 19,46 52,51
 222  1000 m 10 i G13 18 Henrik Andreassen Sand IF 1.30,11 3 20,36 53,43
 223  1000 m 10 y G13 27 Sakkarias Koller Løland Fana IL 1.28,59 3 20,43 53,54
 224  1000 m 6 11 i G13 33 Oddbjørn Mellemstrand StavangerSandnes SK 1.34,40 3 ~~~ ~~~
 225  1000 m 11 y G13 21 Sander Eitrem Sand IF 1.29,77 3 ~~~ ~~~
 226  1000 m 12 i G13 35 Vegard Rye StavangerSandnes SK DNF 3 20,48
 227  1000 m 12 y G13 41 Kasper Tveter IF Fram 1.26,89 3 20,40 52,87
 228  1000 m 1 1 i J14 118 Ida Eikemo Hagen Stange SK 1.54,34 3 24,66 1.07,31
 229  1000 m 1 y J14 < 3
 230  1000 m 2 i J14 117 Anette Eidsberget Gol IL 1.54,10 3 25,63 1.08,59
 231  1000 m 2 y J14 128 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 1.42,14 3 22,17 1.00,30
 232  1000 m 2 3 i J14 124 Hedvig Hilde Asker 1.38,60 3 22,33 59,63
 233  1000 m 3 y J14 122 Guro R. Brørby Jevnaker 1.38,66 3 22,44 59,51
 234  1000 m 4 i J14 127 Amalie Ulset Bjugn/Ørland SK 1.42,72 3 00,00 1.00,24
 235  1000 m 4 y J14 129 Johanne Ekren Leinstrand IL 1.38,64 3 21,88 57,90
 236  1000 m 3 5 i J14 123 Ingunn Myhre Jevnaker 1.40,88 3 23,03 59,04
 237  1000 m 5 y J14 125 Marte Bjerkreim Furnée Asker 1.37,77 3 21,54 57,76
 238  1000 m 6 i J14 131 Trine Heian Sandefjord SK 1.35,60 3 20,99 55,87
 239  1000 m 6 y J14 126 Lise Hølland StavangerSandnes SK 1.41,90 3 21,72 59,89
 240  1000 m 4 7 i J14 120 Maria Netland Rabbe Fana IL 1.33,65 3 20,74 55,53
 241  1000 m 7 y J14 119 Camilla Kvamme Bergen skøyteklubb 1.33,91 3 20,90 55,43
 242  1000 m 8 i J14 130 Vilde Baas Dølemo 1.33,21 3 20,79 55,33
 243  1000 m 8 y J14 121 Amalie Berg Jevnaker 1.33,61 3 21,60 56,25
 244  1000 m 1 1 i G14 56 Even Larsen Arendal 1.41,48 3 23,59 ~~~
 245  1000 m 1 y G14 50 August Middelkoop Aktiv SK 1.41,73 3 23,10 1.01,28
 246  1000 m 2 i G14 54 Ådne Skjæveland Jøssing Spk Falken 1.35,45 3 20,65 55,70
 247  1000 m 2 y G14 42 Robin Sleeking Hol IL 1.35,88 3 21,21 56,66
 248  1000 m 2 3 i G14 59 Sindre Kragh Andersen Sandefjord SK 2.00,00 3 35,36 2.00,00
 249  1000 m 3 y G14 47 Nicklas Bjerknes Mikkelsen Fana IL 1.34,97 3 22,17 57,74
 250  1000 m 4 i G14 46 Marcus Rasmussen Kvarme Stord IL 1.37,43 3 22,53 58,43
 251  1000 m 4 y G14 57 Stian Gjeruldsen Arendal 1.37,10 3 22,44 58,30
 252  1000 m 3 5 i G14 51 Tim Lindeijer Asker 1.32,18 3 20,34 54,00
 253  1000 m 5 y G14 49 Ådne Støyva Fana IL 1.34,64 3 20,53 55,80
 254  1000 m 6 i G14 44 Leo Aleksander Bergh Kongsvinger SK 1.35,21 3 21,58 56,60
 255  1000 m 6 y G14 43 Bendik Mauseth Hamar IL 1.30,62 3 20,93 54,79
 256  1000 m 4 7 i G14 48 Stian Gravdal Fana IL 1.28,46 3 20,44 53,14
 257  1000 m 7 y G14 45 Sander Eng Strand Hamar IL 1.22,24 3 18,96 49,53
 258  1000 m 8 i G14 58 Didrik Møller Nordal IF Fram 1.23,73 3 19,51 50,54
 259  1000 m 8 y G14 55 Daniel T Eriksen Herkules 1.25,42 3 19,59 51,80
 260  1000 m 1 1 i J15 138 Rebekka Skavehellen Fana IL DNS 3
 261  1000 m 1 y J15 < 3
 262  1000 m 2 i J15 141 Ingrid Marie Wego Jevnaker 1.49,16 3 23,57 ~~~
 263  1000 m 2 y J15 135 Kristine Hansen Kongsvinger SK 1.47,51 3 23,47 1.04,25
 264  1000 m 2 3 i J15 147 Benedicte K Hansen Tønsberg Turn 1.38,86 MT 3 ~~~ ~~~
 265  1000 m 3 y J15 134 Emilie Ervik Hamar IL 1.43,13 MT 3 ~~~ ~~~
 266  1000 m 4 i J15 146 Alise Hellem Bjugn/Ørland SK 1.40,70 3 21,43 58,98
 267  1000 m 4 y J15 142 Guro Eliassen Kverndokk Aktiv SK 1.42,44 3 23,45 1.01,87
 268  1000 m 3 5 i J15 144 Eira Eide StavangerSandnes SK 1.39,10 3 22,55 59,04
 269  1000 m 5 y J15 133 Anna Braathen Kongsvinger SK 1.37,61 3 22,38 58,64
 270  1000 m 6 i J15 132 Camilla Hvammen Kongsberg IL 1.39,43 3 22,59 58,88
 271  1000 m 6 y J15 140 Ine Førde Tromsø SK 1.35,70 3 21,74 56,95
 272  1000 m 4 7 i J15 137 Julie Nistad Samsonsen Fana IL 1.31,39 3 20,74 54,36
 273  1000 m 7 y J15 143 Ragne Wiklund Aktiv SK 1.28,24 3 ~~~ 53,91
 274  1000 m 8 i J15 136 Synne Moen Bredalslien Tynset IF 1.35,42 3 21,74 57,51
 275  1000 m 8 y J15 139 Victoria Keltie Sætersdal Fana IL 1.35,90 3 22,43 57,62
 276  1000 m 1 1 i G15 73 Andre Vårvik TSK 1.30,45 3 19,57 52,38
 277  1000 m 1 y G15 68 Mathias Emil Sundby Fana IL 1.49,15 3 24,11 1.04,55
 278  1000 m 2 i G15 < 3
 279  1000 m 2 y G15 < 3
 280  1000 m 2 3 i G15 66 Nils Harsjøen Tynset IF 1.35,88 3 20,45 56,53
 281  1000 m 3 y G15 70 Hans Olav Nøbben Asker DNS 3
 282  1000 m 4 i G15 77 Herman Melvold Tønsberg Turn 1.31,73 3 21,15 54,77
 283  1000 m 4 y G15 62 Fosi Muhammad Suleiman Tynset IF 1.31,24 3 20,56 53,36
 284  1000 m 3 5 i G15 67 Joar Våge Anspach Fana IL 1.28,63 3 20,75 54,03
 285  1000 m 5 y G15 69 Simon Eliseussen Tromsø SK 1.31,23 3 20,54 54,21
 286  1000 m 6 i G15 65 Magnus Ripsrud Stange SK 1.29,20 3 21,10 54,25
 287  1000 m 6 y G15 71 Kyrre Otto Linnestad Aktiv SK 1.28,85 3 20,14 53,04
 288  1000 m 4 7 i G15 60 Jan Erland Asbjørhus Geithus IL 1.27,13 3 20,37 52,89
 289  1000 m 7 y G15 72 Ole Mikkel Mellemstrand StavangerSandnes SK 1.26,07 3 20,23 52,07
 290  1000 m 8 i G15 61 Sondre Glesne Geithus IL 1.27,02 3 ~~~ 51,26
 291  1000 m 8 y G15 74 Erik Resell Spk Falken 1.24,53 3 19,13 50,48
 292  1000 m 5 9 i G15 63 Hallgeir Engebråten Sand IF 1.20,89 3 19,13 49,01
 293  1000 m 9 y G15 75 Pål M Kristensen Arendal 1.21,21 3 18,60 48,22
 294  1000 m 10 i G15 76 Viktor Krumsvik Arendal 1.21,63 3 18,49 48,42
 295  1000 m 10 y G15 64 Isak Høiby Kongsvinger SK 1.19,00 3 18,64 47,63
 296  1000 m 1 1 i J16 155 Ylva Holberg Krogsmyr Aktiv SK 1.39,23 3 22,87 59,80
 297  1000 m 1 y J16 149 Aurora Myro Kongsvinger SK 1.41,12 3 22,95 1.00,15
 298  1000 m 2 i J16 < 3
 299  1000 m 2 y J16 < 3
 300  1000 m 2 3 i J16 156 Ingeborg Espeland StavangerSandnes SK 1.40,19 3 22,95 1.00,72
 301  1000 m 3 y J16 154 Ilsa Shobe Aktiv SK 1.40,91 3 23,46 1.01,02
 302  1000 m 4 i J16 151 Anja Sporsheim Stord IL 1.38,54 3 22,24 59,85
 303  1000 m 4 y J16 157 Ingeborg Winther Storler Leinstrand IL 1.44,66 3 22,85 1.02,02
 304  1000 m 3 5 i J16 153 Emma Lindeijer Asker 1.36,23 3 22,17 57,56
 305  1000 m 5 y J16 150 Oda Margrete Maageng Lund Tynset IF 1.35,11 3 22,13 57,38
 306  1000 m 6 i J16 148 Katrine Haug Drammen SK 1.38,07 3 22,23 58,39
 307  1000 m 6 y J16 152 Maria Anspach Klippen Fana IL 1.37,39 3 22,19 58,38
 308  1000 m 1 1 i G16 84 Simon Hilde Asker 1.30,08 3 20,67 53,53
 309  1000 m 1 y G16 80 Joachim Øxenbjerg Bergen skøyteklubb 1.27,20 3 19,32 51,17
 310  1000 m 2 i G16 82 Olav Sørheim Nylund Stord IL 1.28,46 3 19,26 52,47
 311  1000 m 2 y G16 89 Carlos Wasvik IF Fram 1.28,26 3 20,65 53,66
 312  1000 m 2 3 i G16 86 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 1.23,78 3 19,89 50,76
 313  1000 m 3 y G16 85 Thomas Lande Eriksen Aktiv SK 1.25,08 3 19,59 50,72
 314  1000 m 4 i G16 79 Bjørnar Borgersen Geithus IL 1.27,60 3 20,31 52,77
 315  1000 m 4 y G16 81 Jonas Haugland Bergen skøyteklubb 1.24,50 3 19,52 51,08
 316  1000 m 3 5 i G16 90 Sander Tveter IF Fram 1.22,34 3 19,71 50,58
 317  1000 m 5 y G16 88 Sindre Baas Dølemo 1.20,49 3 18,60 48,35
 318  1000 m 6 i G16 87 Vetle Størseth Østmoe Spk Falken 1.21,54 3 18,01 47,60
 319  1000 m 6 y G16 78 Simen Rye StavangerSandnes SK 1.18,80 3 18,51 47,89
 320  1500 m 1 1 i J12 97 Aurora Milch Vinslid Asker 2.52,74 2 34,98 1.18,99 2.05,53
 321  1500 m 1 y J12 < 2
 322  1500 m 2 i J12 103 Vilde Vatn Spk Falken 2.53,53 2 33,20 1.16,71 2.04,88
 323  1500 m 2 y J12 104 Madelen Luberth Sandefjord SK 3.01,18 2 37,61 1.25,56 2.14,38
 324  1500 m 2 3 i J12 93 Sara Natalie Bergh Kongsvinger SK 2.44,00 2 34,22 1.14,51 1.59,30
 325  1500 m 3 y J12 99 Linnea Marie Stålvik Søfteland Asker 2.53,04 2 36,66 1.19,77 2.05,34
 326  1500 m 4 i J12 98 Ingvild Leandersen Asker DNS 2
 327  1500 m 4 y J12 95 Benedicte Keltie Sætersdal Fana IL 2.49,29 2 35,69 1.18,60 2.03,43
 328  1500 m 3 5 i J12 94 Sarah Marie Sanderud Sand IF 2.32,73 2 33,16 1.11,35 1.51,66
 329  1500 m 5 y J12 100 Julie Lu Sægrov Aske StavangerSandnes SK 2.37,70 2 32,85 ~~~ 1.54,28
 330  1500 m 6 i J12 96 Kari Reiss-Jacobsen SSK-Toten 2.41,32 2 33,03 1.13,48 1.57,82
 331  1500 m 6 y J12 92 Amanda Bø Lysø Kongsvinger SK 2.39,89 2 32,41 1.12,55 1.55,87
 332  1500 m 1 1 i G12 7 Eskil Jenshagen Jevnaker 2.36,12 2 31,52 1.12,07 1.54,20
 333  1500 m 1 y G12 14 Martin Johannessen Båstad IL 2.56,19 2 35,01 1.19,05 2.05,97
 334  1500 m 2 i G12 < 2
 335  1500 m 2 y G12 < 2
 336  1500 m 2 3 i G12 4 Knut Harsjøen Tynset IF 2.43,23 2 31,77 1.14,24 1.59,13
 337  1500 m 3 y G12 3 Colin Nyborg Sand IF 2.51,76 2 35,94 1.19,86 2.05,62
 338  1500 m 4 i G12 9 Vetle Nefjen Jevnaker 2.43,95 2 30,76 1.12,38 1.58,05
 339  1500 m 4 y G12 5 Sigurd Sæther Sand IF 2.45,44 2 33,95 1.17,54 2.03,04
 340  1500 m 3 5 i G12 10 Viktor Smedstad Haukaas Aktiv SK 2.39,76 2 32,72 1.13,32 1.56,91
 341  1500 m 5 y G12 8 Ole Magnus Wego Jevnaker 2.27,80 2 29,92 1.07,01 1.47,88
 342  1500 m 6 i G12 2 Joren Sleeking Hol IL 2.31,13 2 31,23 1.10,19 1.50,98
 343  1500 m 6 y G12 12 Olav Resell Spk Falken 2.47,85 2 33,10 1.15,24 2.00,43
 344  1500 m 4 7 i G12 6 Sondre Buer Aasebø Fana IL 2.30,94 2 30,85 1.08,00 1.48,60
 345  1500 m 7 y G12 13 Simon Aannø Bjugn/Ørland SK 2.23,36 2 30,96 1.07,28 1.45,07
 346  1500 m 8 i G12 11 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 2.25,66 2 30,59 1.07,21 1.46,64
 347  1500 m 8 y G12 1 Henrik Glesne Geithus IL 2.34,55 2 31,69 1.10,00 1.51,13
 348  1500 m 1 1 i J13 105 Anita Medgård Gol IL 2.59,26 2 ~~~ 1.21,75 2.10,58
 349  1500 m 1 y J13 < 2
 350  1500 m 2 i J13 109 Oda Kornelia Botten Kvam Fana IL 2.47,94 2 35,40 1.17,52 2.02,57
 351  1500 m 2 y J13 112 Malin Øverjordet Sør-Fron DNS 2
 352  1500 m 2 3 i J13 115 Oda Kjærvik Østenstad Asker 2.41,75 2 31,63 1.11,12 1.55,59
 353  1500 m 3 y J13 108 Mina Hoff Flensborg Hamar IL 3.03,23 2 ~~~ 1.24,62 2.13,13
 354  1500 m 4 i J13 116 Helene Tyslum Sperre Sandefjord SK 2.49,19 2 33,36 1.14,15 2.00,78
 355  1500 m 4 y J13 111 Arwen Szygenda Sør-Fron 2.41,91 2 33,13 1.14,91 1.58,79
 356  1500 m 3 5 i J13 106 Marie Fossen Drammen SK 2.38,89 2 32,42 1.13,19 1.55,95
 357  1500 m 5 y J13 114 Julie Berg Sjøbrend Aktiv SK 2.31,93 2 32,32 1.10,20 1.50,13
 358  1500 m 6 i J13 107 Gina Engebråten Sand IF 2.35,82 2 30,61 1.08,70 1.51,06
 359  1500 m 6 y J13 110 Oline Anspach Klippen Fana IL 2.37,95 2 31,41 1.09,86 1.52,63
 360  1500 m 1 1 i G13 25 Johannes Fløystad Fana IL 2.47,65 2 34,74 1.16,97 2.02,24
 361  1500 m 1 y G13 36 Anders Geving Langli Spk Falken 2.35,96 2 31,08 1.09,27 1.50,87
 362  1500 m 2 i G13 38 Ole Magnus Solberg Andreassen Spk Falken 2.39,54 2 32,18 1.11,92 1.56,25
 363  1500 m 2 y G13 28 Samuel Jøssang Fana IL 2.55,53 2 35,04 1.18,58 2.07,32
 364  1500 m 2 3 i G13 31 Jørgen Mugaas Andresen Aktiv SK 2.31,56 2 32,82 1.11,51 1.51,08
 365  1500 m 3 y G13 32 Marlon Elvebakken Asker 2.34,06 2 30,74 1.10,85 1.52,36
 366  1500 m 4 i G13 23 Tore Braathen Kongsvinger SK 2.26,33 2 31,39 1.07,86 1.46,64
 367  1500 m 4 y G13 39 Siver Brattgjerd Spk Falken 2.32,48 2 30,66 1.08,53 1.48,87
 368  1500 m 3 5 i G13 40 Sondre Furseth Arendal 2.35,09 2 32,12 1.10,44 1.52,16
 369  1500 m 5 y G13 26 John Granli Stord IL 2.29,59 2 30,86 1.08,74 1.48,87
 370  1500 m 6 i G13 29 Ulrik Schaatun Berge Fana IL DNS 2
 371  1500 m 6 y G13 20 Ola Nordrum Isachsen Stange SK 2.29,74 2 30,38 1.07,25 1.47,19
 372  1500 m 4 7 i G13 16 Emil Ervik Hamar IL 2.24,07 2 30,44 1.07,27 1.45,80
 373  1500 m 7 y G13 19 Håkon Sæther Sand IF 2.25,44 2 29,16 1.06,29 1.46,37
 374  1500 m 8 i G13 24 Erlend Belsvik Stord IL 2.22,79 2 29,65 1.06,18 1.44,33
 375  1500 m 8 y G13 37 Ingvar Winther Storler Leinstrand IL 2.32,18 2 30,30 1.08,58 1.49,52
 376  1500 m 5 9 i G13 27 Sakkarias Koller Løland Fana IL 2.15,12 2 28,85 1.02,67 1.38,61
 377  1500 m 9 y G13 18 Henrik Andreassen Sand IF 2.17,88 2 28,56 1.02,22 1.39,07
 378  1500 m 10 i G13 33 Oddbjørn Mellemstrand StavangerSandnes SK 2.21,41 2 29,81 1.04,75 1.42,15
 379  1500 m 10 y G13 17 Fredrik Grue Mælen Tynset IF 2.17,07 2 27,63 1.01,85 1.39,28
 380  1500 m 6 11 i G13 21 Sander Eitrem Sand IF 2.14,73 2 28,74 1.02,84 1.38,27
 381  1500 m 11 y G13 41 Kasper Tveter IF Fram DNF 2 28,24 1.02,37
 382  1500 m 12 i G13 35 Vegard Rye StavangerSandnes SK 2.13,87 2 28,69 1.01,83 1.37,35
 383  1500 m 12 y G13 22 Tobias Fløiten Sand IF 2.22,18 2 28,82 1.03,68 1.41,88
 384  1500 m 1 1 i J14 128 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 2.39,09 2 31,97 1.11,97 1.55,99
 385  1500 m 1 y J14 < 2
 386  1500 m 2 i J14 118 Ida Eikemo Hagen Stange SK 2.56,72 2 35,25 1.20,72 2.08,36
 387  1500 m 2 y J14 117 Anette Eidsberget Gol IL 2.56,05 2 37,52 1.22,74 2.09,71
 388  1500 m 2 3 i J14 129 Johanne Ekren Leinstrand IL 2.31,85 2 31,53 1.08,87 1.49,31
 389  1500 m 3 y J14 123 Ingunn Myhre Jevnaker 2.30,92 2 31,49 1.08,56 1.49,33
 390  1500 m 4 i J14 122 Guro R. Brørby Jevnaker 2.30,29 2 31,92 1.10,24 1.50,39
 391  1500 m 4 y J14 124 Hedvig Hilde Asker 2.29,51 2 31,57 1.09,57 1.49,45
 392  1500 m 3 5 i J14 131 Trine Heian Sandefjord SK 2.27,58 2 30,00 1.06,63 1.46,41
 393  1500 m 5 y J14 120 Maria Netland Rabbe Fana IL 2.29,60 2 30,25 1.07,32 1.48,14
 394  1500 m 6 i J14 130 Vilde Baas Dølemo 2.29,24 2 29,75 1.07,01 1.48,29
 395  1500 m 6 y J14 127 Amalie Ulset Bjugn/Ørland SK 2.40,80 2 32,20 1.11,52 1.55,48
 396  1500 m 4 7 i J14 125 Marte Bjerkreim Furnée Asker 2.30,17 2 31,13 1.09,34 1.48,85
 397  1500 m 7 y J14 121 Amalie Berg Jevnaker 2.28,31 2 31,03 1.08,09 1.47,71
 398  1500 m 8 i J14 119 Camilla Kvamme Bergen skøyteklubb 2.27,26 2 29,92 1.05,35 1.44,79
 399  1500 m 8 y J14 126 Lise Hølland StavangerSandnes SK 2.28,25 2 30,36 1.07,13 1.46,99
 400  1500 m 1 1 i G14 54 Ådne Skjæveland Jøssing Spk Falken 2.29,31 2 29,45 1.05,16 1.46,00
 401  1500 m 1 y G14 56 Even Larsen Arendal 2.34,57 2 33,24 1.12,87 1.54,05
 402  1500 m 2 i G14 50 August Middelkoop Aktiv SK 2.36,02 2 32,91 1.12,16 1.53,69
 403  1500 m 2 y G14 42 Robin Sleeking Hol IL 2.27,69 2 30,78 1.08,21 1.47,20
 404  1500 m 2 3 i G14 44 Leo Aleksander Bergh Kongsvinger SK 2.31,74 2 30,81 1.08,57 1.50,75
 405  1500 m 3 y G14 46 Marcus Rasmussen Kvarme Stord IL 2.31,48 2 31,39 1.09,15 1.50,54
 406  1500 m 4 i G14 51 Tim Lindeijer Asker 2.26,09 2 28,97 1.04,66 1.44,02
 407  1500 m 4 y G14 59 Sindre Kragh Andersen Sandefjord SK 2.33,84 2 32,95 1.11,43 1.51,59
 408  1500 m 3 5 i G14 43 Bendik Mauseth Hamar IL 2.26,50 2 29,91 1.06,69 1.45,77
 409  1500 m 5 y G14 47 Nicklas Bjerknes Mikkelsen Fana IL 2.38,84 2 31,18 1.11,65 1.55,05
 410  1500 m 6 i G14 49 Ådne Støyva Fana IL 2.32,25 2 29,64 1.07,71 1.48,45
 411  1500 m 6 y G14 57 Stian Gjeruldsen Arendal 2.36,31 2 31,19 1.09,65 1.51,95
 412  1500 m 4 7 i G14 58 Didrik Møller Nordal IF Fram 2.12,95 2 27,70 1.00,56 1.36,24
 413  1500 m 7 y G14 55 Daniel T Eriksen Herkules 2.17,06 2 28,31 1.02,96 1.40,30
 414  1500 m 8 i G14 48 Stian Gravdal Fana IL 2.20,25 2 29,01 1.03,31 1.41,31
 415  1500 m 8 y G14 45 Sander Eng Strand Hamar IL 2.09,31 2 26,90 58,55 1.33,34
 416  1500 m 1 1 i J15 135 Kristine Hansen Kongsvinger SK 2.50,55 2 ~~~ ~~~ ~~~
 417  1500 m 1 y J15 141 Ingrid Marie Wego Jevnaker 2.50,93 2 ~~~ ~~~ ~~~
 418  1500 m 2 i J15 < 2
 419  1500 m 2 y J15 < 2
 420  1500 m 2 3 i J15 < 2
 421  1500 m 3 y J15 138 Rebekka Skavehellen Fana IL DNS 2
 422  1500 m 4 i J15 142 Guro Eliassen Kverndokk Aktiv SK 2.36,12 2 ~~~ ~~~ 1.53,44
 423  1500 m 4 y J15 132 Camilla Hvammen Kongsberg IL 2.34,60 2 ~~~ ~~~ 1.53,71
 424  1500 m 3 5 i J15 144 Eira Eide StavangerSandnes SK 2.36,27 2 32,39 1.11,16 1.53,93
 425  1500 m 5 y J15 146 Alise Hellem Bjugn/Ørland SK 2.38,05 2 31,21 1.10,62 1.54,11
 426  1500 m 6 i J15 140 Ine Førde Tromsø SK 2.32,78 2 31,42 1.09,61 1.51,75
 427  1500 m 6 y J15 133 Anna Braathen Kongsvinger SK 2.38,11 2 32,18 1.11,68 1.54,99
 428  1500 m 4 7 i J15 139 Victoria Keltie Sætersdal Fana IL 2.29,37 2 30,89 1.07,36 1.47,55
 429  1500 m 7 y J15 143 Ragne Wiklund Aktiv SK 2.17,20 2 29,84 1.03,85 1.39,53
 430  1500 m 8 i J15 136 Synne Moen Bredalslien Tynset IF 2.29,97 2 31,06 1.08,01 ~~~
 431  1500 m 8 y J15 137 Julie Nistad Samsonsen Fana IL 2.29,01 2 29,99 1.06,09 1.46,40
 432  1500 m 1 1 i G15 68 Mathias Emil Sundby Fana IL 3.12,57 DQ 2 33,25 1.36,67 2.24,08
 433  1500 m 1 y G15 < 2
 434  1500 m 2 i G15 < 2
 435  1500 m 2 y G15 < 2
 436  1500 m 2 3 i G15 73 Andre Vårvik TSK 2.24,58 2 27,65 1.01,51 1.41,38
 437  1500 m 3 y G15 66 Nils Harsjøen Tynset IF 2.29,51 2 29,33 1.05,96 1.46,57
 438  1500 m 4 i G15 62 Fosi Muhammad Suleiman Tynset IF 2.23,02 2 27,22 1.01,97 1.40,96
 439  1500 m 4 y G15 69 Simon Eliseussen Tromsø SK 2.21,47 2 28,52 1.03,63 1.42,49
 440  1500 m 3 5 i G15 70 Hans Olav Nøbben Asker DNS 2
 441  1500 m 5 y G15 71 Kyrre Otto Linnestad Aktiv SK 2.20,19 2 28,78 1.03,44 1.41,06
 442  1500 m 6 i G15 77 Herman Melvold Tønsberg Turn 2.23,14 2 30,06 1.05,77 1.43,78
 443  1500 m 6 y G15 67 Joar Våge Anspach Fana IL 2.14,49 2 29,88 1.03,98 1.38,84
 444  1500 m 4 7 i G15 72 Ole Mikkel Mellemstrand StavangerSandnes SK 2.11,14 2 28,16 1.00,21 1.34,43
 445  1500 m 7 y G15 61 Sondre Glesne Geithus IL 2.11,81 2 27,46 59,75 ~~~
 446  1500 m 8 i G15 60 Jan Erland Asbjørhus Geithus IL 2.14,98 2 28,97 1.03,45 1.38,49
 447  1500 m 8 y G15 65 Magnus Ripsrud Stange SK 2.18,75 2 30,00 1.04,20 1.39,75
 448  1500 m 5 9 i G15 75 Pål M Kristensen Arendal 2.06,76 2 ~~~ 59,33 1.33,27
 449  1500 m 9 y G15 63 Hallgeir Engebråten Sand IF 2.03,64 2 26,97 57,18 1.29,68
 450  1500 m 10 i G15 64 Isak Høiby Kongsvinger SK 2.00,51 2 26,35 55,97 1.27,25
 451  1500 m 10 y G15 76 Viktor Krumsvik Arendal 2.06,03 2 26,48 58,08 1.31,49
 452  1500 m 1 1 i J16 154 Ilsa Shobe Aktiv SK 2.34,75 2 32,62 1.10,66 1.51,53
 453  1500 m 1 y J16 153 Emma Lindeijer Asker 2.30,41 2 31,19 1.08,20 1.47,34
 454  1500 m 2 i J16 149 Aurora Myro Kongsvinger SK 2.38,19 2 32,96 1.11,21 1.53,69
 455  1500 m 2 y J16 155 Ylva Holberg Krogsmyr Aktiv SK 2.35,53 2 32,83 1.10,88 1.52,15
 456  1500 m 2 3 i J16 156 Ingeborg Espeland StavangerSandnes SK 2.30,90 2 31,21 1.09,00 1.49,83
 457  1500 m 3 y J16 150 Oda Margrete Maageng Lund Tynset IF 2.29,52 2 31,19 1.08,45 1.48,95
 458  1500 m 4 i J16 152 Maria Anspach Klippen Fana IL 2.33,58 2 31,12 1.09,67 1.50,93
 459  1500 m 4 y J16 148 Katrine Haug Drammen SK 2.25,43 2 31,31 1.07,84 1.46,11
 460  1500 m 1 1 i G16 87 Vetle Størseth Østmoe Spk Falken 2.12,07 2 26,37 57,48 1.32,71
 461  1500 m 1 y G16 84 Simon Hilde Asker 2.23,57 2 29,27 1.04,07 1.42,89
 462  1500 m 2 i G16 80 Joachim Øxenbjerg Bergen skøyteklubb 2.14,29 2 27,39 59,63 1.35,34
 463  1500 m 2 y G16 82 Olav Sørheim Nylund Stord IL 2.16,26 2 27,46 1.01,22 1.38,04
 464  1500 m 2 3 i G16 89 Carlos Wasvik IF Fram 2.11,26 2 ~~~ 1.02,52 1.37,16
 465  1500 m 3 y G16 79 Bjørnar Borgersen Geithus IL 2.11,38 2 28,38 1.01,45 1.36,29
 466  1500 m 4 i G16 86 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 2.07,29 DQ 2 28,22 1.00,24 1.33,38
 467  1500 m 4 y G16 85 Thomas Lande Eriksen Aktiv SK 2.09,04 2 27,72 59,57 1.33,47
 468  1500 m 3 5 i G16 81 Jonas Haugland Bergen skøyteklubb 2.07,90 2 27,27 58,24 1.32,13
 469  1500 m 5 y G16 78 Simen Rye StavangerSandnes SK 2.02,44 2 26,16 56,12 1.28,46
 470  1500 m 6 i G16 90 Sander Tveter IF Fram 2.07,76 2 28,19 59,84 1.33,42
 471  1500 m 6 y G16 88 Sindre Baas Dølemo 2.04,53 2 26,32 57,02 1.30,40
 472  3000 m 1 1 i J15 142 Guro Eliassen Kverndokk Aktiv SK 5.39,93 4 24,06 1.06,25 1.51,22 2.37,17 3.24,31 4.11,17 4.57,96
 473  3000 m 1 y J15 135 Kristine Hansen Kongsvinger SK 6.07,98 DQ 4 25,12 1.06,97 1.52,89 2.42,27 3.33,37 4.25,00 5.16,88
 474  3000 m 2 i J15 141 Ingrid Marie Wego Jevnaker DNS 4
 475  3000 m 2 y J15 132 Camilla Hvammen Kongsberg IL 5.52,59 4 24,12 1.07,22 1.53,08 2.39,97 4.15,67 5.03,96 5.52,59
 476  3000 m 2 3 i J15 146 Alise Hellem Bjugn/Ørland SK 5.32,94 4 23,49 1.04,06 1.47,89 2.32,40 3.16,64 4.01,66 4.47,51
 477  3000 m 3 y J15 140 Ine Førde Tromsø SK 5.16,63 4 23,60 1.02,60 1.44,60 2.28,11 3.09,81 3.51,82 4.35,24
 478  3000 m 4 i J15 139 Victoria Keltie Sætersdal Fana IL 5.16,25 4 23,34 1.02,75 1.45,22 2.27,21 3.08,68 3.51,39 4.34,25
 479  3000 m 4 y J15 133 Anna Braathen Kongsvinger SK 5.26,95 4 23,39 1.04,23 1.47,54 2.31,87 3.15,55 4.00,66 4.44,91
 480  3000 m 3 5 i J15 136 Synne Moen Bredalslien Tynset IF 5.21,49 4 22,97 1.01,18 1.41,54 2.24,15 3.07,32 3.51,29 4.36,61
 481  3000 m 5 y J15 143 Ragne Wiklund Aktiv SK 4.53,45 4 22,22 57,64 1.34,02 2.11,68 2.50,85 3.31,06 4.12,36
 482  3000 m 6 i J15 137 Julie Nistad Samsonsen Fana IL DNS 4
 483  3000 m 6 y J15 144 Eira Eide StavangerSandnes SK 5.37,52 4 22,99 1.01,55 1.43,24 2.27,81 3.13,39 4.02,04 4.50,62
 484  3000 m 4 7 i J15 138 Rebekka Skavehellen Fana IL DNS 4
 485  3000 m 7 y J15 134 Emilie Ervik Hamar IL DNS 4
 486  3000 m 8 i J15 < 4
 487  3000 m 8 y J15 < 4
 488  3000 m 1 1 i G15 62 Fosi Muhammad Suleiman Tynset IF 5.38,61 4 22,38 1.02,36 1.45,53 2.30,67 3.17,18 4.03,25 4.51,18
 489  3000 m 1 y G15 68 Mathias Emil Sundby Fana IL 6.05,59 4 25,54 1.08,17 1.55,45 2.44,83 3.35,18 4.26,18 5.15,60
 490  3000 m 2 i G15 69 Simon Eliseussen Tromsø SK 5.22,24 MT 4 22,13 1.00,36 1.41,45 2.24,27 3.08,20 3.52,76 4.37,44
 491  3000 m 2 y G15 66 Nils Harsjøen Tynset IF 5.37,62 4 22,03 1.00,62 1.43,60 2.28,81 3.15,58 4.02,85 4.49,44
 492  3000 m 2 3 i G15 71 Kyrre Otto Linnestad Aktiv SK DNS 4
 493  3000 m 3 y G15 67 Joar Våge Anspach Fana IL 4.45,54 MT 4 22,17 58,80 1.37,53 2.15,71 2.54,17 3.31,48 4.09,04
 494  3000 m 4 i G15 74 Erik Resell Spk Falken 4.57,20 MT 4
 495  3000 m 4 y G15 77 Herman Melvold Tønsberg Turn 5.07,53 4 22,24 58,27 1.38,07 2.18,87 2.59,95 3.42,22 5.07,53
 496  3000 m 3 5 i G15 72 Ole Mikkel Mellemstrand StavangerSandnes SK 4.45,47 MT 4
 497  3000 m 5 y G15 60 Jan Erland Asbjørhus Geithus IL 4.43,45 MT 4
 498  3000 m 6 i G15 61 Sondre Glesne Geithus IL 4.45,54 4 ~~~ ~~~ 1.35,75 2.13,76 2.52,24 3.31,02 4.08,66
 499  3000 m 6 y G15 65 Magnus Ripsrud Stange SK 4.57,96 4 ~~~ ~~~ 1.35,03 2.13,64 2.52,82 3.34,35 4.15,89
 500  3000 m 4 7 i G15 76 Viktor Krumsvik Arendal 4.48,05 MT 4
 501  3000 m 7 y G15 63 Hallgeir Engebråten Sand IF 4.28,58 MT 4
 502  3000 m 8 i G15 64 Isak Høiby Kongsvinger SK DNS 4
 503  3000 m 8 y G15 75 Pål M Kristensen Arendal 4.45,32 MT 4
 504  3000 m 5 9 i G15 73 Andre Vårvik TSK DNS 4
 505  3000 m 9 y G15 70 Hans Olav Nøbben Asker DNS 4
 506  3000 m 10 i G15 < 4
 507  3000 m 10 y G15 < 4
 508  3000 m 1 1 i J16 154 Ilsa Shobe Aktiv SK 5.45,50 MT 4
 509  3000 m 1 y J16 153 Emma Lindeijer Asker 5.28,23 MT 4
 510  3000 m 2 i J16 149 Aurora Myro Kongsvinger SK 5.50,13 MT 4
 511  3000 m 2 y J16 155 Ylva Holberg Krogsmyr Aktiv SK DNS 4
 512  3000 m 2 3 i J16 150 Oda Margrete Maageng Lund Tynset IF 5.22,88 MT 4
 513  3000 m 3 y J16 152 Maria Anspach Klippen Fana IL 5.26,29 MT 4
 514  3000 m 4 i J16 156 Ingeborg Espeland StavangerSandnes SK 5.22,28 MT 4
 515  3000 m 4 y J16 148 Katrine Haug Drammen SK 5.09,79 MT 4
 516  3000 m 1 1 i G16 < 4
 517  3000 m 1 y G16 < 4
 518  3000 m 2 i G16 82 Olav Sørheim Nylund Stord IL DNS 4
 519  3000 m 2 y G16 84 Simon Hilde Asker DNS 4
 520  3000 m 2 3 i G16 79 Bjørnar Borgersen Geithus IL 5.17,49 MT 4
 521  3000 m 3 y G16 89 Carlos Wasvik IF Fram 4.55,59 MT 4
 522  3000 m 4 i G16 81 Jonas Haugland Bergen skøyteklubb 4.59,97 MT 4
 523  3000 m 4 y G16 86 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 4.46,59 MT 4
 524  3000 m 3 5 i G16 88 Sindre Baas Dølemo 4.35,29 MT 4
 525  3000 m 5 y G16 78 Simen Rye StavangerSandnes SK 4.34,62 MT 4
 526  3000 m 6 i G16 90 Sander Tveter IF Fram 4.39,74 MT 4
 527  3000 m 6 y G16 85 Thomas Lande Eriksen Aktiv SK 4.46,46 MT 4

 This process used 164 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.