web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

LandsKamp_NOR_SWE_FIN

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat Last ned ...

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Bjugn/Ørland Skøyteklubb Overdommar: Ladies: Geir Tidemandsen, Men: Rune Wulvik
 2  Bane: FosenHallen
 3  Dato 1: 05.03.2016
 4  Dato 2: 06.03.2016
 5  Løp: Countrymatch Girl and Boys, NOR-SWE-FIN
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m (1) 1 i JJC 57 Tova Karlsson SWE 50,62 1 12,95
 9  500 m (1) 1 y JJC < 1
 10  500 m (1) 2 i JJC 22 Camilla Kvamme NOR 46,54 1 12,19
 11  500 m (1) 2 y JJC 48 Johanna Lindqvist SWE 50,57 1 13,59
 12  500 m (1) 3 i JJC 2 Anni Rinta-Keturi FIN 48,71 1 12,82
 13  500 m (1) 3 y JJC 20 Amalie Berg NOR 45,80 1 12,06
 14  500 m (1) 4 i JJC 59 Vinnie Hjelm SWE 49,09 1 12,53
 15  500 m (1) 4 y JJC 13 Laura Kivioja FIN 46,35 1 12,18
 16  500 m (1) 5 i JJC 31 Maria Netland Rabbe NOR 44,95 1 11,78
 17  500 m (1) 5 y JJC 42 Clara Forslund SWE 45,15 1 11,64
 18  500 m (1) 6 i JJC 16 Sini Siro FIN 45,60 1 12,01
 19  500 m (1) 6 y JJC 39 Vilde Baas NOR 44,17 1 11,93
 20  500 m (1) 1 i GJC 19 Veeti Reilamo FIN 46,16 DQ 1 11,88
 21  500 m (1) 1 y GJC 29 Kasper Tveter NOR 42,99 1 11,70
 22  500 m (1) 2 i GJC 41 Anton Söderberg SWE 49,49 1 12,79
 23  500 m (1) 2 y GJC 18 Tudor Prisada FIN 43,98 1 11,52
 24  500 m (1) 3 i GJC 23 Daniel Thuv Eriksen NOR 41,81 1 11,21
 25  500 m (1) 3 y GJC 45 Emil Klockar SWE 45,83 1 11,93
 26  500 m (1) 4 i GJC 14 Nils Vähä-Vahe FIN 45,17 1 12,82
 27  500 m (1) 4 y GJC 24 Didrik Møller Nordal NOR 41,32 1 11,08
 28  500 m (1) 5 i GJC 43 David Lönnberg SWE 47,17 1 12,46
 29  500 m (1) 5 y GJC 9 Jesse Nieminen FIN 39,80 1 10,52
 30  500 m (1) 6 i GJC 37 Sander Eng Strand NOR 40,35 1 10,93
 31  500 m (1) 6 y GJC 40 Albin Ekensskär SWE 44,12 1 11,89
 32  500 m (1) 1 i JJB 50 Moa Fundell SWE 48,09 1 12,61
 33  500 m (1) 1 y JJB 17 Tilda-Sofia Oras FIN 47,03 1 12,52
 34  500 m (1) 2 i JJB 30 Katrine Haug NOR 46,54 1 12,75
 35  500 m (1) 2 y JJB 51 Moa Kronborg SWE 46,12 1 12,27
 36  500 m (1) 3 i JJB 11 Jutta Niittylä FIN 48,20 1 12,72
 37  500 m (1) 3 y JJB 36 Ragne Wiklund NOR 44,18 1 12,15
 38  500 m (1) 4 i JJB 58 Vilma Gustafsson SWE 45,16 1 11,99
 39  500 m (1) 4 y JJB 1 Anni Käsnänen FIN 45,98 1 12,62
 40  500 m (1) 5 i JJB 21 Ane By Farstad NOR 42,57 1 11,51
 41  500 m (1) 5 y JJB 47 Erika Lindgren SWE 42,75 1 11,70
 42  500 m (1) 6 i JJB 12 Katriina Keski-Opas FIN 45,90 1 12,46
 43  500 m (1) 6 y JJB 28 Julie Nistad Samsonsen NOR 42,70 1 11,51
 44  500 m (1) 1 i GJB 10 Joona Suomalainen FIN 42,33 1 11,05
 45  500 m (1) 1 y GJB 25 Hallgeir Engebråten NOR 40,11 1 11,18
 46  500 m (1) 2 i GJB < 1
 47  500 m (1) 2 y GJB 3 Eemil-Oskar Oras FIN 41,97 1 11,28
 48  500 m (1) 3 i GJB 38 Sindre Baas NOR 39,68 1 10,84
 49  500 m (1) 3 y GJB 44 Emil Jeppsson SWE 43,11 1 11,52
 50  500 m (1) 4 i GJB 15 Onni Peltonen FIN 41,75 1 10,80
 51  500 m (1) 4 y GJB 26 Isak Høiby NOR 39,37 1 10,73
 52  500 m (1) 5 i GJB 52 Oskar Nilsson SWE 42,28 1 11,34
 53  500 m (1) 5 y GJB 8 Jaakko Hautamäki FIN 41,09 1 10,84
 54  500 m (1) 6 i GJB 27 Jonas Nordhøy Kristensen NOR 38,66 1 10,44
 55  500 m (1) 6 y GJB 49 Max Sjöstedt-Eriksson SWE 42,37 1 11,16
 56  500 m (2) 1 i JJC < 3
 57  500 m (2) 1 y JJC 22 Camilla Kvamme NOR 46,72 3 12,16
 58  500 m (2) 2 i JJC 57 Tova Karlsson SWE 51,40 3 13,09
 59  500 m (2) 2 y JJC 2 Anni Rinta-Keturi FIN 48,54 3 12,65
 60  500 m (2) 3 i JJC 20 Amalie Berg NOR 45,49 3 11,88
 61  500 m (2) 3 y JJC 48 Johanna Lindqvist SWE 50,95 3 13,86
 62  500 m (2) 4 i JJC 13 Laura Kivioja FIN 46,62 3 12,23
 63  500 m (2) 4 y JJC 31 Maria Netland Rabbe NOR 45,16 3 11,88
 64  500 m (2) 5 i JJC 59 Vinnie Hjelm SWE 49,29 3 12,66
 65  500 m (2) 5 y JJC 16 Sini Siro FIN 45,85 3 12,07
 66  500 m (2) 6 i JJC 39 Vilde Baas NOR 44,16 3 11,86
 67  500 m (2) 6 y JJC 42 Clara Forslund SWE 45,64 3 11,56
 68  500 m (2) 1 i GJC 41 Anton Söderberg SWE 50,16 3 12,95
 69  500 m (2) 1 y GJC 19 Veeti Reilamo FIN 45,31 3 11,84
 70  500 m (2) 2 i GJC 29 Kasper Tveter NOR 43,24 3 11,62
 71  500 m (2) 2 y GJC 45 Emil Klockar SWE DNF 3
 72  500 m (2) 3 i GJC 18 Tudor Prisada FIN 44,31 3 11,37
 73  500 m (2) 3 y GJC 23 Daniel Thuv Eriksen NOR 41,79 3 11,09
 74  500 m (2) 4 i GJC 43 David Lönnberg SWE 48,89 3 12,51
 75  500 m (2) 4 y GJC 14 Nils Vähä-Vahe FIN 44,74 3 12,55
 76  500 m (2) 5 i GJC 24 Didrik Møller Nordal NOR 41,61 3 11,25
 77  500 m (2) 5 y GJC 40 Albin Ekensskär SWE 44,85 3 12,12
 78  500 m (2) 6 i GJC 9 Jesse Nieminen FIN 39,63 3 10,51
 79  500 m (2) 6 y GJC 37 Sander Eng Strand NOR 40,32 3 10,85
 80  1000 m 1 i JJC 57 Tova Karlsson SWE 1.47,45 2 23,24 1.03,22
 81  1000 m 1 y JJC 31 Maria Netland Rabbe NOR 1.37,57 2 21,49 57,92
 82  1000 m 2 i JJC < 2
 83  1000 m 2 y JJC 59 Vinnie Hjelm SWE 1.41,17 2 22,59 1.00,39
 84  1000 m 3 i JJC 39 Vilde Baas NOR 1.31,30 2 20,92 54,85
 85  1000 m 3 y JJC 2 Anni Rinta-Keturi FIN 1.40,00 2 22,32 59,52
 86  1000 m 4 i JJC 48 Johanna Lindqvist SWE 1.40,17 2 23,52 1.00,91
 87  1000 m 4 y JJC 22 Camilla Kvamme NOR 1.34,54 2 21,65 56,57
 88  1000 m 5 i JJC 13 Laura Kivioja FIN 1.36,65 2 21,48 57,53
 89  1000 m 5 y JJC 42 Clara Forslund SWE 1.36,63 2 20,87 56,83
 90  1000 m 6 i JJC 20 Amalie Berg NOR 1.31,05 2 20,90 54,42
 91  1000 m 6 y JJC 16 Sini Siro FIN 1.34,46 2 21,22 56,25
 92  1000 m 1 i GJC 29 Kasper Tveter NOR 1.30,49 2 20,81 54,62
 93  1000 m 1 y GJC 41 Anton Söderberg SWE 1.43,40 2 22,91 1.01,94
 94  1000 m 2 i GJC 18 Tudor Prisada FIN 1.32,01 2 19,98 53,52
 95  1000 m 2 y GJC 23 Daniel Thuv Eriksen NOR 1.24,44 2 19,40 51,09
 96  1000 m 3 i GJC 45 Emil Klockar SWE 1.34,28 2 21,10 56,40
 97  1000 m 3 y GJC 14 Nils Vähä-Vahe FIN 1.30,20 2 21,20 54,74
 98  1000 m 4 i GJC 24 Didrik Møller Nordal NOR 1.21,86 2 19,42 49,70
 99  1000 m 4 y GJC 43 David Lönnberg SWE 1.36,81 2 21,73 57,94
 100  1000 m 5 i GJC 19 Veeti Reilamo FIN 1.33,19 2 20,52 55,37
 101  1000 m 5 y GJC 37 Sander Eng Strand NOR 1.19,99 2 18,75 48,34
 102  1000 m 6 i GJC 40 Albin Ekensskär SWE 1.29,08 2 20,94 54,43
 103  1000 m 6 y GJC 9 Jesse Nieminen FIN 1.23,30 2 18,49 49,33
 104  1000 m 1 i JJB 50 Moa Fundell SWE 1.39,06 3 22,17 59,44
 105  1000 m 1 y JJB 30 Katrine Haug NOR 1.33,89 3 21,80 56,56
 106  1000 m 2 i JJB 17 Tilda-Sofia Oras FIN 1.38,55 3 22,02 58,60
 107  1000 m 2 y JJB 51 Moa Kronborg SWE 1.34,24 3 20,80 55,16
 108  1000 m 3 i JJB 28 Julie Nistad Samsonsen NOR 1.31,80 3 20,32 53,52
 109  1000 m 3 y JJB 11 Jutta Niittylä FIN 1.37,99 3 22,24 58,50
 110  1000 m 4 i JJB 58 Vilma Gustafsson SWE 1.31,70 3 20,73 54,89
 111  1000 m 4 y JJB 21 Ane By Farstad NOR 1.29,13 3 19,86 52,72
 112  1000 m 5 i JJB 12 Katriina Keski-Opas FIN DNS 3
 113  1000 m 5 y JJB 47 Erika Lindgren SWE 1.27,91 3 20,50 53,27
 114  1000 m 6 i JJB 36 Ragne Wiklund NOR 1.27,09 3 20,39 52,62
 115  1000 m 6 y JJB 1 Anni Käsnänen FIN 1.33,55 3 21,80 55,91
 116  1000 m 1 i GJB 10 Joona Suomalainen FIN 1.28,89 3 19,10 51,39
 117  1000 m 1 y GJB 38 Sindre Baas NOR 1.19,65 3 18,37 47,67
 118  1000 m 2 i GJB < 3
 119  1000 m 2 y GJB 3 Eemil-Oskar Oras FIN 1.24,98 3 19,01 50,21
 120  1000 m 3 i GJB 25 Hallgeir Engebråten NOR 1.19,64 3 18,91 48,33
 121  1000 m 3 y GJB 52 Oskar Nilsson SWE 1.26,28 3 19,53 51,05
 122  1000 m 4 i GJB 15 Onni Peltonen FIN 1.26,93 3 19,08 51,22
 123  1000 m 4 y GJB 26 Isak Høiby NOR 1.18,34 3 18,61 47,43
 124  1000 m 5 i GJB 44 Emil Jeppsson SWE 1.29,00 3 19,99 52,74
 125  1000 m 5 y GJB 8 Jaakko Hautamäki FIN 1.22,48 3 19,23 49,65
 126  1000 m 6 i GJB 27 Jonas Nordhøy Kristensen NOR 1.18,46 3 18,23 47,12
 127  1000 m 6 y GJB 49 Max Sjöstedt-Eriksson SWE 1.24,98 3 19,08 50,74
 128  1500 m 1 i JJC 31 Maria Netland Rabbe NOR 2.31,61 4 30,49 ~~~ ~~~
 129  1500 m 1 y JJC < 4
 130  1500 m 2 i JJC 57 Tova Karlsson SWE 2.50,13 4 34,28 1.17,38 2.03,58
 131  1500 m 2 y JJC 22 Camilla Kvamme NOR 2.29,30 4 30,45 1.06,46 1.46,05
 132  1500 m 3 i JJC 2 Anni Rinta-Keturi FIN 2.38,70 4 31,82 1.12,21 1.55,96
 133  1500 m 3 y JJC 59 Vinnie Hjelm SWE 2.35,77 4 31,44 1.10,72 1.53,55
 134  1500 m 4 i JJC 39 Vilde Baas NOR 2.34,53 4 29,63 1.06,22 1.44,84
 135  1500 m 4 y JJC 13 Laura Kivioja FIN 2.34,60 4 30,61 1.09,65 1.52,44
 136  1500 m 5 i JJC 42 Clara Forslund SWE 2.37,14 4 29,99 1.10,60 1.54,36
 137  1500 m 5 y JJC 20 Amalie Berg NOR DNS 4
 138  1500 m 6 i JJC 16 Sini Siro FIN 2.28,32 4 29,86 1.06,69 1.47,40
 139  1500 m 6 y JJC 48 Johanna Lindqvist SWE 2.34,36 4 33,51 1.11,91 1.52,45
 140  1500 m 1 i GJC 18 Tudor Prisada FIN 2.27,85 4 29,38 1.05,34 1.45,01
 141  1500 m 1 y GJC 41 Anton Söderberg SWE 2.41,12 4 32,84 1.15,01 1.58,66
 142  1500 m 2 i GJC 29 Kasper Tveter NOR 2.15,90 4 29,26 1.03,80 1.39,24
 143  1500 m 2 y GJC 14 Nils Vähä-Vahe FIN 2.18,09 4 29,30 1.02,80 1.40,10
 144  1500 m 3 i GJC 45 Emil Klockar SWE 2.26,10 4 29,82 1.06,75 1.46,66
 145  1500 m 3 y GJC 23 Daniel Thuv Eriksen NOR 2.10,28 4 27,36 1.00,52 1.35,17
 146  1500 m 4 i GJC 19 Veeti Reilamo FIN 2.26,67 4 29,55 1.06,68 1.46,89
 147  1500 m 4 y GJC 43 David Lönnberg SWE 2.33,36 4 30,69 1.08,88 1.50,41
 148  1500 m 5 i GJC 24 Didrik Møller Nordal NOR 2.07,24 4 27,67 59,36 1.32,73
 149  1500 m 5 y GJC 9 Jesse Nieminen FIN 2.15,61 4 27,70 1.01,80 1.38,20
 150  1500 m 6 i GJC 40 Albin Ekensskär SWE 2.17,79 4 29,50 1.04,31 1.40,73
 151  1500 m 6 y GJC 37 Sander Eng Strand NOR 2.06,60 4 26,13 57,03 1.30,98
 152  1500 m 1 i JJB 30 Katrine Haug NOR 2.23,44 2 30,79 1.06,28 1.44,71
 153  1500 m 1 y JJB 17 Tilda-Sofia Oras FIN 2.34,91 2 31,03 1.08,38 1.50,13
 154  1500 m 2 i JJB 50 Moa Fundell SWE 2.33,40 2 31,74 1.09,93 1.50,62
 155  1500 m 2 y JJB 28 Julie Nistad Samsonsen NOR 2.22,34 2 29,02 1.03,41 1.41,63
 156  1500 m 3 i JJB 11 Jutta Niittylä FIN 2.30,87 2 31,48 1.08,99 1.49,24
 157  1500 m 3 y JJB 51 Moa Kronborg SWE 2.30,01 2 29,74 1.06,33 1.46,89
 158  1500 m 4 i JJB 21 Ane By Farstad NOR 2.17,71 2 28,61 1.02,53 1.39,25
 159  1500 m 4 y JJB 12 Katriina Keski-Opas FIN DNS 2
 160  1500 m 5 i JJB 58 Vilma Gustafsson SWE 2.24,83 2 29,69 1.05,45 1.44,33
 161  1500 m 5 y JJB 36 Ragne Wiklund NOR 2.12,32 2 28,74 1.01,42 1.35,90
 162  1500 m 6 i JJB 1 Anni Käsnänen FIN 2.21,46 2 29,92 1.04,42 1.42,04
 163  1500 m 6 y JJB 47 Erika Lindgren SWE 2.16,28 2 28,76 1.02,54 1.38,97
 164  1500 m 1 i GJB < 2
 165  1500 m 1 y GJB 38 Sindre Baas NOR 2.03,88 2 25,94 56,81 1.29,55
 166  1500 m 2 i GJB 10 Joona Suomalainen FIN 2.22,03 2 27,57 1.01,61 1.40,52
 167  1500 m 2 y GJB 52 Oskar Nilsson SWE 2.15,47 2 27,15 59,92 1.36,58
 168  1500 m 3 i GJB 25 Hallgeir Engebråten NOR 2.00,79 2 26,33 56,23 1.27,47
 169  1500 m 3 y GJB 15 Onni Peltonen FIN 2.17,21 2 27,23 1.00,40 1.37,72
 170  1500 m 4 i GJB 44 Emil Jeppsson SWE 2.15,98 2 28,20 1.02,20 1.38,57
 171  1500 m 4 y GJB 26 Isak Høiby NOR 2.01,02 2 26,00 55,95 1.27,54
 172  1500 m 5 i GJB 3 Eemil-Oskar Oras FIN 2.13,08 2 27,04 1.00,23 1.35,96
 173  1500 m 5 y GJB 49 Max Sjöstedt-Eriksson SWE 2.09,99 2 26,96 59,75 1.34,45
 174  1500 m 6 i GJB 27 Jonas Nordhøy Kristensen NOR 2.00,10 2 25,28 55,15 1.26,96
 175  1500 m 6 y GJB 8 Jaakko Hautamäki FIN 2.06,22 2 26,56 58,05 1.31,60
 176  3000 m 1 i JJB 28 Julie Nistad Samsonsen NOR DNS 4
 177  3000 m 1 y JJB 50 Moa Fundell SWE 5.40,09 4 25,42 1.08,07 1.52,13 2.36,96 3.22,63 4.08,35 4.54,21
 178  3000 m 2 i JJB 17 Tilda-Sofia Oras FIN 5.41,16 4 23,93 1.04,37 1.47,35 2.32,74 3.20,05 4.07,70 4.54,53
 179  3000 m 2 y JJB 21 Ane By Farstad NOR 5.01,17 4 22,93 1.01,67 1.42,53 2.23,05 3.02,76 3.42,56 4.22,46
 180  3000 m 3 i JJB 51 Moa Kronborg SWE 5.19,88 4 22,53 1.01,69 1.43,91 2.26,50 3.08,91 3.51,85 4.35,29
 181  3000 m 3 y JJB 11 Jutta Niittylä FIN 5.27,52 4 24,12 1.04,10 1.46,06 2.29,16 3.12,88 3.57,48 4.42,75
 182  3000 m 4 i JJB 30 Katrine Haug NOR 4.53,78 4 22,28 58,32 1.37,30 2.17,04 2.56,40 3.35,21 4.14,05
 183  3000 m 4 y JJB 58 Vilma Gustafsson SWE 5.08,34 4 21,36 58,21 1.38,25 2.18,99 3.01,58 3.44,11 4.26,10
 184  3000 m 5 i JJB 12 Katriina Keski-Opas FIN DNS 4
 185  3000 m 5 y JJB 36 Ragne Wiklund NOR 4.44,70 4 22,09 57,26 1.34,02 2.11,28 2.48,87 3.27,00 4.05,90
 186  3000 m 6 i JJB 47 Erika Lindgren SWE 4.54,60 4 22,24 59,03 1.36,88 2.15,61 2.54,40 3.33,82 4.13,92
 187  3000 m 6 y JJB 1 Anni Käsnänen FIN 4.59,84 4 23,49 1.00,07 1.38,17 2.17,40 2.56,66 3.36,41 4.17,79
 188  3000 m 1 i GJB < 4
 189  3000 m 1 y GJB 15 Onni Peltonen FIN 5.11,06 4 21,31 56,53 1.34,78 2.15,50 2.58,12 3.42,09 4.26,27
 190  3000 m 2 i GJB 38 Sindre Baas NOR 4.27,59 4 21,05 54,97 1.28,83 2.03,25 2.38,84 3.15,12 3.52,10
 191  3000 m 2 y GJB 52 Oskar Nilsson SWE 5.05,52 4 22,79 1.00,18 1.38,62 2.18,81 2.59,44 3.41,19 4.23,71
 192  3000 m 3 i GJB 10 Joona Suomalainen FIN 5.01,41 4 21,67 58,25 1.37,90 2.18,97 2.59,95 3.40,29 4.21,06
 193  3000 m 3 y GJB 25 Hallgeir Engebråten NOR 4.12,71 4 20,34 52,54 1.25,04 1.57,42 2.30,13 3.03,50 3.38,09
 194  3000 m 4 i GJB 44 Emil Jeppsson SWE 4.48,02 4 21,20 57,04 1.34,33 2.12,27 2.50,32 3.29,15 4.08,67
 195  3000 m 4 y GJB 3 Eemil-Oskar Oras FIN 4.53,00 4 21,86 1.00,46 1.40,27 2.19,26 2.57,73 3.36,20 4.14,73
 196  3000 m 5 i GJB 26 Isak Høiby NOR 4.16,88 4 20,17 52,76 1.25,97 1.59,42 2.33,24 3.07,38 3.41,95
 197  3000 m 5 y GJB 49 Max Sjöstedt-Eriksson SWE 4.39,83 4 20,51 55,75 1.32,44 2.09,70 2.46,72 3.24,28 4.02,10
 198  3000 m 6 i GJB 8 Jaakko Hautamäki FIN 4.27,92 4 20,24 53,72 1.28,25 2.03,03 2.38,44 3.14,69 3.51,39
 199  3000 m 6 y GJB 27 Jonas Nordhøy Kristensen NOR 4.17,15 4 19,94 52,25 1.25,50 1.59,31 2.33,48 3.07,94 3.42,52
 200  3000 m 1 i JJCBR 6 Finland 2 FIN 5.25,41 1 41,33 1.22,94 2.06,31 2.50,61 3.28,73 4.08,31 4.46,75
 201  3000 m 1 y JJCBR 34 Norway 2 NOR 4.52,82 1 38,95 1.16,60 1.54,52 2.31,16 3.05,92 3.40,38 4.17,25
 202  3000 m 2 i JJCBR 55 Sweden 2 SWE 5.13,99 1 42,56 1.24,95 2.05,29 2.43,13 3.20,35 3.57,46 4.35,85
 203  3000 m 2 y JJCBR 4 Finland 1 FIN 4.56,27 1 37,98 1.14,52 1.52,04 2.30,43 3.07,07 3.44,04 4.20,65
 204  3000 m 3 i JJCBR 32 Norway 1 NOR 4.42,14 1 37,55 1.13,31 1.49,82 2.25,69 2.59,82 3.34,66 4.09,21
 205  3000 m 3 y JJCBR 53 Sweden 1 SWE 4.49,78 1 37,91 1.15,74 1.54,34 2.32,38 3.08,59 3.42,63 4.16,86
 206  3000 m 1 i GJCBR 56 Sweden 2. SWE 4.51,90 1 38,39 1.15,16 1.55,29 2.35,68 3.10,10 3.44,05 4.18,15
 207  3000 m 1 y GJCBR 35 Norway 2. NOR 4.20,09 1 35,24 1.07,65 1.43,46 2.17,78 2.48,71 3.19,37 3.50,89
 208  3000 m 2 i GJCBR 7 Finland 2. FIN 4.40,52 1 37,53 1.12,62 1.48,19 2.23,77 2.57,26 3.31,22 4.05,31
 209  3000 m 2 y GJCBR 54 Sweden 1. SWE 4.38,25 1 37,30 1.11,28 1.48,36 2.25,66 2.58,93 3.31,78 4.05,24
 210  3000 m 3 i GJCBR 33 Norway 1. NOR 4.11,01 1 34,99 1.06,88 1.38,04 2.08,87 2.40,40 3.11,04 3.41,42
 211  3000 m 3 y GJCBR 5 Finland 1. FIN 4.27,08 1 33,65 1.06,44 1.40,47 2.17,73 2.50,05 3.23,02 3.55,02

 This process used 84 ms for its computations. It spent 12 ms in system calls.