web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Leangen 09_des_2017 (Bjugn-Ørland Skøyteklubbs kopi som er i konflikt 2018-03-25)

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Leangen kunstisbane, Trondheim Overdommar: Einar Holstad
 2  Bane: Leangen kunstisbane
 3  Dato 1: 09.12.2017
 4  Dato 2:
 5  Løp: Kretsstevne
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 i J11 31 Aline Holbø Dyrset TSK
 9  500 m 1 y J11 <
 10  500 m 2 i J11 6 Karoline Vestre Leinstrand IL
 11  500 m 2 y J11 17 Marilen Brattgjerd Sp.kl. Falken
 12  500 m 1 i G11 16 Nicolai Ulvan Sp.kl. Falken
 13  500 m 1 y G11 15 Daniel Hildrum Sp.kl. Falken
 14  500 m 1 i G12 18 Thomas Vatn Sp.kl. Falken
 15  500 m 1 y G12 <
 16  500 m 1 i JJC 19 Vilde Vatn Sp.kl. Falken
 17  500 m 1 y JJC <
 18  500 m 1 i GJC 21 Martin Solberg Andreassen Sp.kl. Falken
 19  500 m 1 y GJC <
 20  500 m 2 i GJC 32 Sigurd Holbø Dyrset TSK
 21  500 m 2 y GJC 20 Cristian Landrø Magnussen Sp.kl. Falken
 22  500 m 1 i JJB 7 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL
 23  500 m 1 y JJB 2 Emilie Sparre Njøs Aktiv SK
 24  500 m 1 i GJB 24 Siver Brattgjerd Sp.kl. Falken
 25  500 m 1 y GJB <
 26  500 m 2 i GJB 22 Anders Geving Langli Sp.kl. Falken
 27  500 m 2 y GJB 23 Ole Magnus Solberg Andreassen Sp.kl. Falken
 28  500 m 1 i KJA 26 Ane By Farstad Sp.kl. Falken
 29  500 m 1 y KJA <
 30  500 m 1 i MJA 25 Erik Resell Sp.kl. Falken
 31  500 m 1 y MJA <
 32  500 m 1 i KS 27 Marte Vatn Sp.kl. Falken
 33  500 m 1 y KS 8 Carina Jagtøyen Leinstrand IL
 34  500 m 1 i MS 33 Kristian Vårvik TSK
 35  500 m 1 y MS <
 36  500 m 1 i KV1 3 Marja Haartsen Aktiv SK
 37  500 m 1 y KV1 <
 38  500 m 1 i MV1 9 Ivar Njøs Leinstrand IL
 39  500 m 1 y MV1 34 Geir Nesset TSK
 40  100 m (1) 1 i JR 11 Nicholas Hellem Sp.kl. Falken
 41  100 m (1) 1 y JR <
 42  100 m (1) 2 i JR 12 Marie Haugnæss Sp.kl. Falken
 43  100 m (1) 2 y JR 10 Lucas Hellem Sp.kl. Falken
 44  100 m (1) 1 i GR 28 Thomas Digernes Heltne Sp.kl. Falken
 45  100 m (1) 1 y GR 1 Axel Haartsen Njøs Aktiv SK
 46  100 m (1) 2 i GR 4 Selma Opdahl Njøs Leinstrand IL
 47  100 m (1) 2 y GR 29 Kristian Sønderland Sp.kl. Falken
 48  100 m (1) 1 i J10 30 Thea Skogvold Levin TSK
 49  100 m (1) 1 y J10 <
 50  100 m (1) 1 i G10 14 Aleksander Magnar Vavik Sp.kl. Falken
 51  100 m (1) 1 y G10 35 Amund Haugnæss Sp.kl. Falken
 52  100 m (1) 2 i G10 13 Theodor R. Jøssund Sp.kl. Falken
 53  100 m (1) 2 y G10 5 Gard Opdahl Njøs Leinstrand IL
 54  100 m (1) 1 i GJB 24 Siver Brattgjerd Sp.kl. Falken
 55  100 m (1) 1 y GJB <
 56  100 m (2) 1 i JR 12 Marie Haugnæss Sp.kl. Falken
 57  100 m (2) 1 y JR <
 58  100 m (2) 2 i JR 10 Lucas Hellem Sp.kl. Falken
 59  100 m (2) 2 y JR 11 Nicholas Hellem Sp.kl. Falken
 60  400 m 1 i GR 1 Axel Haartsen Njøs Aktiv SK
 61  400 m 1 y GR 28 Thomas Digernes Heltne Sp.kl. Falken
 62  400 m 2 i GR 29 Kristian Sønderland Sp.kl. Falken
 63  400 m 2 y GR 4 Selma Opdahl Njøs Leinstrand IL
 64  400 m 1 i J10 30 Thea Skogvold Levin TSK
 65  400 m 1 y J10 <
 66  400 m 1 i G10 14 Aleksander Magnar Vavik Sp.kl. Falken
 67  400 m 1 y G10 35 Amund Haugnæss Sp.kl. Falken
 68  400 m 2 i G10 13 Theodor R. Jøssund Sp.kl. Falken
 69  400 m 2 y G10 5 Gard Opdahl Njøs Leinstrand IL
 70  400 m 1 i J11 31 Aline Holbø Dyrset TSK
 71  400 m 1 y J11 <
 72  400 m 2 i J11 17 Marilen Brattgjerd Sp.kl. Falken
 73  400 m 2 y J11 6 Karoline Vestre Leinstrand IL
 74  400 m 1 i G11 15 Daniel Hildrum Sp.kl. Falken
 75  400 m 1 y G11 16 Nicolai Ulvan Sp.kl. Falken
 76  1000 m 1 i G12 18 Thomas Vatn Sp.kl. Falken
 77  1000 m 1 y G12 <
 78  1000 m 1 i JJC 19 Vilde Vatn Sp.kl. Falken
 79  1000 m 1 y JJC <
 80  1000 m 1 i GJC 20 Cristian Landrø Magnussen Sp.kl. Falken
 81  1000 m 1 y GJC <
 82  1000 m 2 i GJC 21 Martin Solberg Andreassen Sp.kl. Falken
 83  1000 m 2 y GJC 32 Sigurd Holbø Dyrset TSK
 84  1000 m 1 i JJB 7 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL
 85  1000 m 1 y JJB <
 86  1000 m 1 i GJB 23 Ole Magnus Solberg Andreassen Sp.kl. Falken
 87  1000 m 1 y GJB 22 Anders Geving Langli Sp.kl. Falken
 88  1000 m 1 i KS 8 Carina Jagtøyen Leinstrand IL
 89  1000 m 1 y KS <
 90  1000 m 1 i MS 33 Kristian Vårvik TSK
 91  1000 m 1 y MS <
 92  1000 m 1 i MV1 34 Geir Nesset TSK
 93  1000 m 1 y MV1 <

 This process used 21 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.