web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Leangen 18_Nov_2017

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Leangen kunstisbane, Trondheim Overdommar: Einar Holstad
 2  Bane: Leangen kunstisbane
 3  Dato 1: 18.11.2017
 4  Dato 2:
 5  Løp: LIL Kretsstevne
 6  Vér, temp:
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 i G10 16 Amund Haugnæss Sp.kl. Falken
 9  500 m 1 y G10 15 Aleksander Magnar Vavik Sp.kl. Falken
 10  500 m 2 i G10 6 Gard Opdahl Njøs Leinstrand IL
 11  500 m 2 y G10 <
 12  500 m 1 i J11 18 Guro Samdahl Melhuus Sp.kl. Falken
 13  500 m 1 y J11 7 Karoline Vestre Leinstrand IL
 14  500 m 2 i J11 13 Iben K. Danielsen TSK
 15  500 m 2 y J11 8 Tuva Sundsvold Leinstrand IL
 16  500 m 1 i G11 14 Erlend Hansbakken TSK
 17  500 m 1 y G11 17 Nicolai Ulvan Sp.kl. Falken
 18  500 m 1 i JJB 9 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL
 19  500 m 1 y JJB <
 20  500 m 1 i MV1 19 Bjørn Willadsen TSK
 21  500 m 1 y MV1 <
 22  100 m (1) 1 i JR 12 Lerke K. Danielsen TSK
 23  100 m (1) 1 y JR <
 24  100 m (1) 2 i JR 11 Ane Suong Tjønnås TSK
 25  100 m (1) 2 y JR 10 Ella Suong Tjønnås TSK
 26  100 m (1) 1 i GR 1 Nathaniel Høyer LIL
 27  100 m (1) 1 y GR <
 28  100 m (1) 2 i GR 2 Sebastian S Bjørkum LIL
 29  100 m (1) 2 y GR 5 Thomas Sundsvoll Leinstrand IL
 30  100 m (1) 3 i GR 3 Alessandra J. Mazzetti Leinstrand IL
 31  100 m (1) 3 y GR 4 Selma Opdahl Njøs Leinstrand IL
 32  100 m (2) 1 i JR 10 Ella Suong Tjønnås TSK
 33  100 m (2) 1 y JR <
 34  100 m (2) 2 i JR 12 Lerke K. Danielsen TSK
 35  100 m (2) 2 y JR 11 Ane Suong Tjønnås TSK
 36  400 m 1 i GR 1 Nathaniel Høyer LIL
 37  400 m 1 y GR <
 38  400 m 2 i GR 3 Alessandra J. Mazzetti Leinstrand IL
 39  400 m 2 y GR 5 Thomas Sundsvoll Leinstrand IL
 40  400 m 3 i GR 4 Selma Opdahl Njøs Leinstrand IL
 41  400 m 3 y GR 2 Sebastian S Bjørkum LIL
 42  400 m 1 i G10 15 Aleksander Magnar Vavik Sp.kl. Falken
 43  400 m 1 y G10 16 Amund Haugnæss Sp.kl. Falken
 44  400 m 2 i G10 6 Gard Opdahl Njøs Leinstrand IL
 45  400 m 2 y G10 <
 46  400 m 1 i J11 13 Iben K. Danielsen TSK
 47  400 m 1 y J11 7 Karoline Vestre Leinstrand IL
 48  400 m 2 i J11 18 Guro Samdahl Melhuus Sp.kl. Falken
 49  400 m 2 y J11 8 Tuva Sundsvold Leinstrand IL
 50  400 m 1 i G11 17 Nicolai Ulvan Sp.kl. Falken
 51  400 m 1 y G11 14 Erlend Hansbakken TSK
 52  1000 m 1 i JJB 9 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL
 53  1000 m 1 y JJB <
 54  1000 m 1 i MV1 19 Bjørn Willadsen TSK
 55  1000 m 1 y MV1 <

 This process used 9 ms for its computations. It spent 1 ms in system calls.