web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

Leangen KM Sprint Des2015

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Leangen kunstisbane, Trondheim Overdommar: Einar Holstad
 2  Bane: Leangen kunstisbane
 3  Dato 1: 05.12.2015
 4  Dato 2:
 5  Løp: KM Sprint
 6  Vér, temp: Regn, bris fra øst, 5 oC
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m 1 i G10 11 William Vårvik TSK 1.13,23 3 16,49
 9  500 m 1 y G10 29 Mads Emil Onsøien Bjugn/Ørland SK 1.07,45 3 15,37
 10  500 m 2 i G10 28 Aron Aannø Bjugn/Ørland SK 58,04 3 14,29
 11  500 m 2 y G10 41 Thomas Vatn Sp.kl. Falken 1.00,12 3 14,34
 12  500 m 1 i J11 17 Anne Lilleler Onsøyen Leinstrand IL 1.07,85 3 16,20
 13  500 m 1 y J11 < 3
 14  500 m 2 i J11 16 Filippa Dyrnes Fossum Leinstrand IL 1.11,93 F 3 15,38
 15  500 m 2 y J11 31 Sofie Ulset Bjugn/Ørland SK 53,47 3 13,75
 16  500 m 1 i G11 43 Cristian Landrø Magnussen Sp.kl. Falken 52,33 3 14,24
 17  500 m 1 y G11 42 Martin Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 56,36 3 14,60
 18  500 m 2 i G11 12 Sigurd Holbø Dyrset TSK 59,53 3 15,60
 19  500 m 2 y G11 30 Jon Daniel Berget Bjugn/Ørland SK DNS 3
 20  500 m 1 i J12 46 Vilde Vatn Sp.kl. Falken 52,04 3 13,50
 21  500 m 1 y J12 < 3
 22  500 m 1 i G12 23 Knut Harsjøen Tynset IF 49,70 3 13,52
 23  500 m 1 y G12 44 Olav Resell Sp.kl. Falken 51,20 3 13,75
 24  500 m 2 i G12 32 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 46,69 3 12,76
 25  500 m 2 y G12 45 Andreas Herjuaune Lillevik Sp.kl. Falken DNS 3
 26  500 m 1 i JJC 18 Johanne Ekren Leinstrand IL 50,28 3 13,25
 27  500 m 1 y JJC 33 Amalie Ulset Bjugn/Ørland SK 49,80 3 13,20
 28  500 m 1 i GJC 20 Snorre Sliper Bonesmo Leinstrand IL 50,08 3 13,55
 29  500 m 1 y GJC < 3
 30  500 m 2 i GJC 50 Ådne Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 44,55 3 11,88
 31  500 m 2 y GJC 25 Fredrik Grue Mælen Tynset IF 43,68 3 11,82
 32  500 m 3 i GJC 19 Ingvar Winther Storler Leinstrand IL 48,78 3 12,85
 33  500 m 3 y GJC 48 Anders Geving Langli Sp.kl. Falken 51,50 3 13,38
 34  500 m 4 i GJC 49 Siver Brattgjerd Sp.kl. Falken 47,07 3 12,28
 35  500 m 4 y GJC 47 Ole Magnus Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 49,18 3 12,63
 36  500 m 1 i JJB 22 Oda Margrete Maaeng Lund Tynset IF 48,41 3 12,81
 37  500 m 1 y JJB < 3
 38  500 m 1 i GJB 24 Fosi Mohamad Suleiman Tynset IF 47,10 3 11,96
 39  500 m 1 y GJB < 3
 40  500 m 2 i GJB 51 Erik Resell Sp.kl. Falken 42,94 3 11,49
 41  500 m 2 y GJB 13 Andre Vårvik TSK 44,65 3 11,55
 42  500 m 3 i GJB 52 Vetle Størseth Østmoe Sp.kl. Falken 39,41 3 10,59
 43  500 m 3 y GJB 26 Nils Harsjøen Tynset IF 44,69 3 11,42
 44  500 m 1 i KJA 21 Magnhild Ekren Leinstrand IL 45,16 3 12,12
 45  500 m 1 y KJA < 3
 46  500 m 1 i MJA 53 Bjørn Magnussen Sp.kl. Falken 37,74 3 10,31
 47  500 m 1 y MJA < 3
 48  500 m 1 i MV1 37 Morten Saur Bjugn/Ørland SK 52,01 3 13,96
 49  500 m 1 y MV1 36 Gunnar Flenstad Bjugn/Ørland SK 50,17 3 13,57
 50  500 m 2 i MV1 35 Alf Gjølga Bjugn/Ørland SK 49,77 3 13,44
 51  500 m 2 y MV1 38 Jarle Håbrekke Bjugn/Ørland SK 51,82 3 14,02
 52  500 m 1 i MV2 54 Arne Kjell Foldvik Sp.kl. Falken 55,82 3 14,89
 53  500 m 1 y MV2 < 3
 54  500 m 1 i MV1S 56 Jørn Egil Andreassen Sp.kl. Falken 47,99 3 12,97
 55  500 m 1 y MV1S < 3
 56  500 m 1 i MV3S 34 Ragnvald Vollan Bjugn/Ørland SK 54,50 3 14,38
 57  500 m 1 y MV3S < 3
 58  100 m (1) 1 i JR 27 Saga Gjølga Bjugn/Ørland SK 27,48 1
 59  100 m (1) 1 y JR 2 Martin Vike Lackner TSK 19,99 1
 60  100 m (1) 1 i GR 14 Tuva Sundsvold Leinstrand IL 23,38 1
 61  100 m (1) 1 y GR < 1
 62  100 m (1) 2 i GR 40 Nicolai Ulvan Sp.kl. Falken 15,56 1
 63  100 m (1) 2 y GR 1 Aleksander Magnar Vavik TKK 16,01 1
 64  100 m (1) 3 i GR 9 Marte Hangaas TSK 20,51 1
 65  100 m (1) 3 y GR 15 Karoline Vestre Leinstrand IL 17,31 1
 66  100 m (1) 4 i GR 39 Marilen Brattgjerd Sp.kl. Falken 14,68 1
 67  100 m (1) 4 y GR 4 Håkon Vårvik TSK 17,72 1
 68  100 m (1) 5 i GR 3 Aline Holbø Dyrset TSK 15,33 1
 69  100 m (1) 5 y GR 6 Erlend Hansbakken TSK 19,17 1
 70  100 m (1) 6 i GR 7 Thea Skogvold Levin TSK 20,22 1
 71  100 m (1) 6 y GR 8 Amalie Lund Gjøstøl TSK 21,29 1
 72  100 m (1) 7 i GR 10 Sebastian Lackner TSK 16,63 1
 73  100 m (1) 7 y GR 5 Margrethe Vårvik TSK 19,90 1
 74  100 m (1) 1 i G10 28 Aron Aannø Bjugn/Ørland SK 14,26 1
 75  100 m (1) 1 y G10 29 Mads Emil Onsøien Bjugn/Ørland SK 15,16 1
 76  100 m (1) 2 i G10 11 William Vårvik TSK 16,43 1
 77  100 m (1) 2 y G10 41 Thomas Vatn Sp.kl. Falken 15,04 1
 78  100 m (1) 1 i J11 31 Sofie Ulset Bjugn/Ørland SK 13,36 1
 79  100 m (1) 1 y J11 < 1
 80  100 m (1) 2 i J11 17 Anne Lilleler Onsøyen Leinstrand IL 15,46 1
 81  100 m (1) 2 y J11 16 Filippa Dyrnes Fossum Leinstrand IL 14,95 1
 82  100 m (1) 1 i G11 12 Sigurd Holbø Dyrset TSK 15,72 1
 83  100 m (1) 1 y G11 42 Martin Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 14,08 1
 84  100 m (1) 2 i G11 43 Cristian Landrø Magnussen Sp.kl. Falken 13,81 1
 85  100 m (1) 2 y G11 30 Jon Daniel Berget Bjugn/Ørland SK 13,94 1
 86  100 m (1) 1 i J12 46 Vilde Vatn Sp.kl. Falken 12,84 1
 87  100 m (1) 1 y J12 < 1
 88  100 m (1) 1 i G12 44 Olav Resell Sp.kl. Falken 13,77 1
 89  100 m (1) 1 y G12 23 Knut Harsjøen Tynset IF 13,31 1
 90  100 m (1) 2 i G12 45 Andreas Herjuaune Lillevik Sp.kl. Falken 13,85 1
 91  100 m (1) 2 y G12 32 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 12,39 1
 92  100 m (1) 1 i JJC 33 Amalie Ulset Bjugn/Ørland SK 13,12 1
 93  100 m (1) 1 y JJC 18 Johanne Ekren Leinstrand IL 13,10 1
 94  100 m (1) 1 i GJC 19 Ingvar Winther Storler Leinstrand IL 12,67 1
 95  100 m (1) 1 y GJC < 1
 96  100 m (1) 2 i GJC 20 Snorre Sliper Bonesmo Leinstrand IL 12,90 1
 97  100 m (1) 2 y GJC 49 Siver Brattgjerd Sp.kl. Falken 12,15 1
 98  100 m (1) 3 i GJC 47 Ole Magnus Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 12,54 1
 99  100 m (1) 3 y GJC 25 Fredrik Grue Mælen Tynset IF 11,39 1
 100  100 m (1) 4 i GJC 50 Ådne Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 12,25 1
 101  100 m (1) 4 y GJC 48 Anders Geving Langli Sp.kl. Falken 13,19 1
 102  100 m (1) 1 i JJB 22 Oda Margrete Maaeng Lund Tynset IF 12,74 1
 103  100 m (1) 1 y JJB < 1
 104  100 m (1) 1 i GJB 26 Nils Harsjøen Tynset IF 12,15 1
 105  100 m (1) 1 y GJB < 1
 106  100 m (1) 2 i GJB 51 Erik Resell Sp.kl. Falken 11,78 1
 107  100 m (1) 2 y GJB 13 Andre Vårvik TSK 11,65 1
 108  100 m (1) 3 i GJB 52 Vetle Størseth Østmoe Sp.kl. Falken 10,60 1
 109  100 m (1) 3 y GJB 24 Fosi Mohamad Suleiman Tynset IF 11,49 1
 110  100 m (1) 1 i KJA 21 Magnhild Ekren Leinstrand IL 12,04 1
 111  100 m (1) 1 y KJA < 1
 112  100 m (1) 1 i MJA 53 Bjørn Magnussen Sp.kl. Falken 10,39 1
 113  100 m (1) 1 y MJA < 1
 114  100 m (1) 1 i MV1 37 Morten Saur Bjugn/Ørland SK 14,09 1
 115  100 m (1) 1 y MV1 36 Gunnar Flenstad Bjugn/Ørland SK 13,72 1
 116  100 m (1) 2 i MV1 38 Jarle Håbrekke Bjugn/Ørland SK 13,31 1
 117  100 m (1) 2 y MV1 35 Alf Gjølga Bjugn/Ørland SK 13,24 1
 118  100 m (1) 1 i MV2 54 Arne Kjell Foldvik Sp.kl. Falken 15,35 1
 119  100 m (1) 1 y MV2 < 1
 120  100 m (1) 1 i MV1S 56 Jørn Egil Andreassen Sp.kl. Falken 12,71 1
 121  100 m (1) 1 y MV1S < 1
 122  100 m (1) 1 i MV3S 34 Ragnvald Vollan Bjugn/Ørland SK 14,31 1
 123  100 m (1) 1 y MV3S < 1
 124  100 m (2) 1 i JR 27 Saga Gjølga Bjugn/Ørland SK 26,25 2
 125  100 m (2) 1 y JR 2 Martin Vike Lackner TSK 18,59 2
 126  400 m 1 i GR 40 Nicolai Ulvan Sp.kl. Falken 43,01 2
 127  400 m 1 y GR < 2
 128  400 m 2 i GR 39 Marilen Brattgjerd Sp.kl. Falken 38,10 2
 129  400 m 2 y GR 4 Håkon Vårvik TSK 49,03 2
 130  400 m 3 i GR 10 Sebastian Lackner TSK 1.43,05 2
 131  400 m 3 y GR 14 Tuva Sundsvold Leinstrand IL 1.03,61 2
 132  400 m 4 i GR 15 Karoline Vestre Leinstrand IL 56,29 F 2
 133  400 m 4 y GR 3 Aline Holbø Dyrset TSK 38,72 2
 134  400 m 5 i GR 6 Erlend Hansbakken TSK 54,08 2
 135  400 m 5 y GR 7 Thea Skogvold Levin TSK 57,37 2
 136  400 m 6 i GR 1 Aleksander Magnar Vavik TKK 45,80 2
 137  400 m 6 y GR 9 Marte Hangaas TSK 57,26 2
 138  400 m 7 i GR 5 Margrethe Vårvik TSK 50,33 2
 139  400 m 7 y GR 8 Amalie Lund Gjøstøl TSK 56,91 2
 140  400 m 1 i G10 41 Thomas Vatn Sp.kl. Falken 34,98 2
 141  400 m 1 y G10 28 Aron Aannø Bjugn/Ørland SK 33,87 2
 142  400 m 2 i G10 11 William Vårvik TSK 43,90 2
 143  400 m 2 y G10 29 Mads Emil Onsøien Bjugn/Ørland SK 40,37 2
 144  400 m 1 i J11 31 Sofie Ulset Bjugn/Ørland SK 31,09 2
 145  400 m 1 y J11 < 2
 146  400 m 2 i J11 17 Anne Lilleler Onsøyen Leinstrand IL 39,96 2
 147  400 m 2 y J11 16 Filippa Dyrnes Fossum Leinstrand IL 38,83 2
 148  400 m 1 i G11 43 Cristian Landrø Magnussen Sp.kl. Falken 32,86 2
 149  400 m 1 y G11 30 Jon Daniel Berget Bjugn/Ørland SK DNS 2
 150  400 m 2 i G11 12 Sigurd Holbø Dyrset TSK 37,32 2
 151  400 m 2 y G11 42 Martin Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 33,29 2
 152  400 m 1 i J12 46 Vilde Vatn Sp.kl. Falken 31,45 2
 153  400 m 1 y J12 < 2
 154  400 m 1 i G12 23 Knut Harsjøen Tynset IF 31,10 2
 155  400 m 1 y G12 45 Andreas Herjuaune Lillevik Sp.kl. Falken 52,89 F 2
 156  400 m 2 i G12 44 Olav Resell Sp.kl. Falken 31,57 2
 157  400 m 2 y G12 32 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 28,81 2
 158  400 m 1 i JJC 18 Johanne Ekren Leinstrand IL 30,79 2
 159  400 m 1 y JJC 33 Amalie Ulset Bjugn/Ørland SK 30,53 2
 160  400 m 1 i GJC 47 Ole Magnus Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 30,20 2
 161  400 m 1 y GJC < 2
 162  400 m 2 i GJC 19 Ingvar Winther Storler Leinstrand IL 30,16 2
 163  400 m 2 y GJC 25 Fredrik Grue Mælen Tynset IF 27,02 2
 164  400 m 3 i GJC 48 Anders Geving Langli Sp.kl. Falken 30,79 2
 165  400 m 3 y GJC 50 Ådne Skjæveland Jøssing Sp.kl. Falken 28,34 2
 166  400 m 4 i GJC 20 Snorre Sliper Bonesmo Leinstrand IL 30,46 2
 167  400 m 4 y GJC 49 Siver Brattgjerd Sp.kl. Falken 28,82 2
 168  400 m 1 i JJB 22 Oda Margrete Maaeng Lund Tynset IF 29,38 2
 169  400 m 1 y JJB < 2
 170  400 m 1 i GJB 13 Andre Vårvik TSK 27,54 2
 171  400 m 1 y GJB < 2
 172  400 m 2 i GJB 52 Vetle Størseth Østmoe Sp.kl. Falken 25,14 2
 173  400 m 2 y GJB 24 Fosi Mohamad Suleiman Tynset IF 27,73 2
 174  400 m 3 i GJB 51 Erik Resell Sp.kl. Falken 26,75 2
 175  400 m 3 y GJB 26 Nils Harsjøen Tynset IF 27,56 2
 176  400 m 1 i KJA 21 Magnhild Ekren Leinstrand IL 28,55 2
 177  400 m 1 y KJA < 2
 178  400 m 1 i MJA 53 Bjørn Magnussen Sp.kl. Falken 23,87 2
 179  400 m 1 y MJA < 2
 180  400 m 1 i MV1 35 Alf Gjølga Bjugn/Ørland SK 31,04 2
 181  400 m 1 y MV1 36 Gunnar Flenstad Bjugn/Ørland SK 31,39 2
 182  400 m 2 i MV1 38 Jarle Håbrekke Bjugn/Ørland SK 31,64 2
 183  400 m 2 y MV1 37 Morten Saur Bjugn/Ørland SK 31,90 2
 184  400 m 1 i MV2 54 Arne Kjell Foldvik Sp.kl. Falken 34,44 2
 185  400 m 1 y MV2 < 2
 186  400 m 1 i MV1S 56 Jørn Egil Andreassen Sp.kl. Falken 29,55 2
 187  400 m 1 y MV1S < 2
 188  400 m 1 i MV3S 34 Ragnvald Vollan Bjugn/Ørland SK 33,87 2
 189  400 m 1 y MV3S < 2

 This process used 88 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.