web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

NC 6 Leangen 18.-19.01.2020

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 0
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Trondheimsalliansen Overdommar: Kvinner: Gunnar Lødding - Menn: Are Strickert
 2  Bane: Leangen kunstisbane
 3  Dato 1: 18.01.2020
 4  Dato 2: 19.01.2020
 5  Løp: Norgescup 6
 6  Vér, temp: Opphold, Vestlig bris 4-8 m/s, 3 oC, overskyet
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m (1) 1 i KS 20 Camilla Hvammen Kongsberg IF Skøyter 48,07 1 12,99
 9  500 m (1) 1 y KS 16 Else Merethe Omsland IF Fram Larvik 47,53 1 12,47
 10  500 m (1) 2 i KJ 2 Ingunn Kvernvold Myhre Jevnaker IF 47,64 1 13,02
 11  500 m (1) 2 y KS 19 Guro Bergstrøm Jevnaker IF 47,54 1 12,61
 12  500 m (1) 3 i KJ 1 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 46,05 1 12,05
 13  500 m (1) 3 y KJ 5 Emilie Sparre Njøs Aktiv Skøyteklubb 46,72 1 12,48
 14  500 m (1) 4 i KS 18 Camilla Lund Leinstrand IL 43,69 1 11,99
 15  500 m (1) 4 y KJ 3 Guro Ruden Brørby Jevnaker IF 46,26 1 12,61
 16  500 m (1) 5 i KS 17 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 41,79 1 11,46
 17  500 m (1) 5 y KJ 4 Arwen Szygenda Sør-Fron IL 44,00 1 12,07
 18  500 m (1) 1 i MJ 13 Ruben Thingbø Trondhjems SK 45,00 1 12,09
 19  500 m (1) 1 y MS 26 Phillippe Szygenda Sør-Fron IL 46,72 1 12,43
 20  500 m (1) 2 i MS 29 Didrik M Nordal IF Fram Larvik 41,66 1 11,46
 21  500 m (1) 2 y MJ 14 Sigurd Holbø Dyrset Trondhjems SK 42,19 1 12,05
 22  500 m (1) 3 i MJ 7 Martin Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 40,31 1 11,13
 23  500 m (1) 3 y MS 25 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF 40,66 1 11,26
 24  500 m (1) 4 i MJ 8 Cristian Landrø Magnussen Sp.kl. Falken 40,38 1 11,24
 25  500 m (1) 4 y MJ 11 Siver Brattgjerd Sp.kl. Falken 40,23 1 10,72
 26  500 m (1) 5 i MJ 9 Ole Magnus Solberg Andreasse Sp.kl. Falken 40,46 1 10,81
 27  500 m (1) 5 y MS 22 Sondre Kvalshaugen Glesne Geithus IL 39,99 1 10,71
 28  500 m (1) 6 i MJ 12 Ulrik Scaathun Berge Fana IL 38,96 1 10,71
 29  500 m (1) 6 y MJ 15 Daniel Thuv Eriksen Herkules Skøyter 39,24 1 10,70
 30  500 m (1) 7 i MS 21 Erik Resell Sp.kl. Falken 37,87 1 10,34
 31  500 m (1) 7 y MJ 10 Anders Geving Langli Sp.kl. Falken 39,09 1 10,70
 32  500 m (2) 1 i KS 20 Camilla Hvammen Kongsberg IF Skøyter 48,50 4 13,34
 33  500 m (2) 1 y KS 16 Else Merethe Omsland IF Fram Larvik 48,31 4 12,85
 34  500 m (2) 2 i KJ 5 Emilie Sparre Njøs Aktiv Skøyteklubb 48,12 4 12,69
 35  500 m (2) 2 y KS 19 Guro Bergstrøm Jevnaker IF 50,76 4 13,34
 36  500 m (2) 3 i KJ 3 Guro Ruden Brørby Jevnaker IF 46,83 4 12,68
 37  500 m (2) 3 y KJ 1 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 47,28 4 12,27
 38  500 m (2) 4 i KS 17 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 43,64 4 11,99
 39  500 m (2) 4 y KJ 6 Sofie Ulset Bjugn/Ørland SK 47,37 4 ~~~
 40  500 m (2) 1 i MS 26 Phillippe Szygenda Sør-Fron IL 47,87 4 12,92
 41  500 m (2) 1 y M < 4
 42  500 m (2) 2 i MJ 11 Siver Brattgjerd Sp.kl. Falken DNF 4 10,95
 43  500 m (2) 2 y MJ 14 Sigurd Holbø Dyrset Trondhjems SK 43,74 4 12,49
 44  500 m (2) 3 i MS 27 Vegard Hansen Kongsvinger Skøyteklubb 42,09 4 11,31
 45  500 m (2) 3 y MS 22 Sondre Kvalshaugen Glesne Geithus IL 41,71 4 11,18
 46  500 m (2) 4 i MJ 12 Ulrik Scaathun Berge Fana IL 40,50 4 11,05
 47  500 m (2) 4 y MJ 15 Daniel Thuv Eriksen Herkules Skøyter 39,84 4 10,90
 48  500 m (2) 5 i MS 21 Erik Resell Sp.kl. Falken 38,98 4 10,71
 49  500 m (2) 5 y MJ 10 Anders Geving Langli Sp.kl. Falken 41,09 4 11,14
 50  1000 m (1) 1 i KS 20 Camilla Hvammen Kongsberg IF Skøyter 1.41,06 2 22,29 59,22
 51  1000 m (1) 1 y K < 2
 52  1000 m (1) 2 i KS 19 Guro Bergstrøm Jevnaker IF 1.39,68 2 22,28 59,35
 53  1000 m (1) 2 y KS 16 Else Merethe Omsland IF Fram Larvik 1.39,21 2 21,69 58,36
 54  1000 m (1) 3 i KJ 1 Emilie Jagtøyen Leinstrand IL 1.35,96 2 21,23 56,88
 55  1000 m (1) 3 y KJ 5 Emilie Sparre Njøs Aktiv Skøyteklubb 1.37,75 2 21,36 57,19
 56  1000 m (1) 4 i KS 17 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 1.25,21 2 19,49 50,40
 57  1000 m (1) 4 y KJ 3 Guro Ruden Brørby Jevnaker IF 1.33,40 2 21,48 55,47
 58  1000 m (1) 1 i MJ 13 Ruben Thingbø Trondhjems SK 1.32,64 2 21,06 55,30
 59  1000 m (1) 1 y M < 2
 60  1000 m (1) 2 i MJ 7 Martin Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 1.22,34 2 18,80 48,88
 61  1000 m (1) 2 y MS 26 Phillippe Szygenda Sør-Fron IL 1.32,27 2 21,60 55,73
 62  1000 m (1) 3 i MS 22 Sondre Kvalshaugen Glesne Geithus IL 1.19,91 2 18,31 47,98
 63  1000 m (1) 3 y MJ 9 Ole Magnus Solberg Andreasse Sp.kl. Falken 1.22,45 2 18,10 48,31
 64  1000 m (1) 4 i MJ 10 Anders Geving Langli Sp.kl. Falken 1.20,12 2 18,33 47,89
 65  1000 m (1) 4 y MJ 8 Cristian Landrø Magnussen Sp.kl. Falken 1.21,36 2 18,79 49,14
 66  1000 m (1) 5 i MS 21 Erik Resell Sp.kl. Falken 1.15,72 2 17,43 45,11
 67  1000 m (1) 5 y MJ 12 Ulrik Scaathun Berge Fana IL 1.18,06 2 18,14 46,71
 68  1000 m (2) 1 i KS 16 Else Merethe Omsland IF Fram Larvik 1.41,38 5 21,40 58,74
 69  1000 m (2) 1 y KS 20 Camilla Hvammen Kongsberg IF Skøyter 1.44,64 5 23,06 1.01,74
 70  1000 m (2) 2 i KJ 5 Emilie Sparre Njøs Aktiv Skøyteklubb 1.40,49 5 21,12 58,29
 71  1000 m (2) 2 y KS 19 Guro Bergstrøm Jevnaker IF 1.44,26 5 22,55 1.01,91
 72  1000 m (2) 3 i KJ 2 Ingunn Kvernvold Myhre Jevnaker IF 1.36,28 5 22,17 58,06
 73  1000 m (2) 3 y KJ 3 Guro Ruden Brørby Jevnaker IF 1.36,86 5 21,62 57,31
 74  1000 m (2) 4 i KJ 4 Arwen Szygenda Sør-Fron IL 1.31,74 5 20,74 54,86
 75  1000 m (2) 4 y KJ 6 Sofie Ulset Bjugn/Ørland SK 1.39,00 5 20,93 57,89
 76  1000 m (2) 1 i MS 26 Phillippe Szygenda Sør-Fron IL 1.35,38 5 21,53 57,60
 77  1000 m (2) 1 y M < 5
 78  1000 m (2) 2 i MS 21 Erik Resell Sp.kl. Falken 1.19,83 5 17,94 47,06
 79  1000 m (2) 2 y MS 22 Sondre Kvalshaugen Glesne Geithus IL 1.24,11 5 18,82 49,76
 80  1500 m (1) 1 i KJ 2 Ingunn Kvernvold Myhre Jevnaker IF 2.26,29 3 31,67 1.08,16 1.46,65
 81  1500 m (1) 1 y K < 3
 82  1500 m (1) 2 i KS 18 Camilla Lund Leinstrand IL 2.12,68 3 28,66 1.01,57 1.36,38
 83  1500 m (1) 2 y KJ 4 Arwen Szygenda Sør-Fron IL 2.21,28 3 29,48 1.04,44 1.42,00
 84  1500 m (2) 1 i MJ 7 Martin Solberg Andreassen Sp.kl. Falken 2.16,70 6 27,30 1.01,55 1.37,76
 85  1500 m (2) 1 y MJ 14 Sigurd Holbø Dyrset Trondhjems SK 2.13,15 6 28,96 1.02,25 1.36,75
 86  1500 m (2) 2 i MJ 10 Anders Geving Langli Sp.kl. Falken 2.13,00 6 26,72 1.00,14 1.36,56
 87  1500 m (2) 2 y MJ 12 Ulrik Scaathun Berge Fana IL 2.09,22 6 26,05 57,86 1.33,20
 88  1500 m (2) 3 i MJ 15 Daniel Thuv Eriksen Herkules Skøyter 2.06,74 6 26,29 57,89 1.32,30
 89  1500 m (2) 3 y MJ 8 Cristian Landrø Magnussen Sp.kl. Falken 2.09,48 6 ~~~ 59,41 1.34,72
 90  1500 m (2) 4 i MS 25 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF 2.01,71 6 26,29 56,66 1.28,34
 91  1500 m (2) 4 y MJ 24 Didrik Møller Nordal IF Fram Larvik 2.07,15 6 27,06 58,80 1.31,91
 92  3000 m (1) 1 i MS 23 Ketil Aalberg Bjugn/Ørland SK 4.31,99 3 22,25 56,43 1.31,35 2.06,92 2.43,21 3.19,10 3.55,50
 93  3000 m (1) 1 y MJ 14 Sigurd Holbø Dyrset Trondhjems SK 4.25,44 3 22,70 55,70 1.28,85 2.02,87 2.37,55 3.12,74 3.48,50
 94  3000 m (1) 2 i MJ 15 Daniel Thuv Eriksen Herkules Skøyter 4.25,60 3 20,03 53,38 1.27,73 2.02,61 2.38,32 3.14,05 3.49,81
 95  3000 m (1) 2 y MS 27 Vegard Hansen Kongsvinger Skøyteklubb 4.22,33 3 20,28 51,51 1.24,48 1.58,71 2.34,08 3.10,11 3.46,09
 96  3000 m (1) 3 i MS 25 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF 4.00,83 3 19,82 50,32 1.21,05 1.52,09 2.23,49 2.55,40 3.27,96
 97  3000 m (1) 3 y MS 29 Didrik M Nordal IF Fram Larvik 4.20,20 3 21,04 54,09 1.26,93 2.00,18 2.34,20 3.08,91 3.44,15
 98  3000 m (2) 1 i KJ 2 Ingunn Kvernvold Myhre Jevnaker IF 5.23,51 6 24,69 1.04,36 1.46,82 2.29,33 3.11,97 3.55,98 4.39,35
 99  3000 m (2) 1 y K < 6
 100  3000 m (2) 2 i KS 18 Camilla Lund Leinstrand IL 4.41,29 6 22,01 56,23 1.31,11 2.07,63 2.45,34 3.23,19 4.02,05
 101  3000 m (2) 2 y KJ 4 Arwen Szygenda Sør-Fron IL 5.06,22 6 23,11 59,58 1.37,37 2.17,92 2.59,23 3.41,48 4.23,90
 102  5000 m 1 i MS 23 Ketil Aalberg Bjugn/Ørland SK 7.54,49 7 23,27 58,19 1.34,20 2.10,81 2.48,65 3.25,82 4.03,65 4.41,55 5.19,27 5.57,60 6.37,62 7.16,95
 103  5000 m 1 y M < 7
 104  5000 m 2 i MS 25 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF 7.00,95 7 21,16 52,98 1.26,09 1.59,86 2.33,17 3.06,35 3.39,81 4.13,51 4.46,87 5.20,22 5.53,70 6.26,88
 105  5000 m 2 y MJ 24 Didrik Møller Nordal IF Fram Larvik 7.42,80 7 22,44 57,18 1.32,15 2.08,06 2.44,23 3.20,60 3.56,99 4.34,47 5.11,86 5.49,54 6.26,97 7.05,22

 This process used 21 ms for its computations. It spent 1 ms in system calls.