web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

NC3_Kristiansund

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 1
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: IL Braatt Overdommar: Rune Wulvik (menn), Are Strikkert (kvinner)
 2  Bane: Arena Nordvest
 3  Dato 1: 09.11.2019
 4  Dato 2: 10.11.2019
 5  Løp: NC3 Kristiansund
 6  Vér, temp: Innebane
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m (1) 1 i KJ 4 Oda Kornelia Botter Kvam Fana IL 51,14 1 13,57
 9  500 m (1) 1 y K < 1
 10  500 m (1) 2 i KJ 2 Guro Ruden Brørby Jevnaker IF 47,82 1 12,80
 11  500 m (1) 2 y KJ 11 Benedicte Keltie Sætersdal Fana IL 49,78 1 13,33
 12  500 m (1) 3 i KS 3 Camilla Hvammen Kongsberg IF 48,08 1 13,09
 13  500 m (1) 3 y KS 6 Else Merethe Omsland IF Fram 47,72 1 12,61
 14  500 m (1) 4 i KJ 1 Julie Lu Sægrov Aske Stavanger SK 45,73 1 12,38
 15  500 m (1) 4 y KJ 5 Ingunn K. Myhre Jevnaker IF 46,43 1 12,86
 16  500 m (1) 5 i KJ 8 Kari-Celine Reiss-Jacobsen SSK Toten 45,38 1 12,29
 17  500 m (1) 5 y KJ 10 Hanna Svenni Asker SK 44,95 1 12,14
 18  500 m (1) 6 i KS 9 Martine Ripsrud Stange SK 42,21 1 11,44
 19  500 m (1) 6 y KJ 7 Maria Netland Rabbe Fana IL 43,08 1 11,44
 20  500 m (1) 1 i MS 27 Ludvig Storvik IL Braatt 44,97 1 11,83
 21  500 m (1) 1 y M < 1
 22  500 m (1) 2 i MJ 12 Martin Solberg Andreassen Spk. Falken 41,36 1 11,32
 23  500 m (1) 2 y MJ 18 Sondre Hvammen Kongsberg IF 42,61 1 11,78
 24  500 m (1) 3 i MJ 19 Ragnar Jonsrud Nord-Odal IL 40,61 1 11,02
 25  500 m (1) 3 y MJ 17 Herman Hoff Sandefjord SK 41,50 1 11,36
 26  500 m (1) 4 i MJ 23 Didrik Møller Nordal IF Fram 41,58 1 11,30
 27  500 m (1) 4 y MS 24 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF 40,75 1 11,18
 28  500 m (1) 5 i MS 16 Sondre K. Glesne Geithus IL 41,44 1 10,95
 29  500 m (1) 5 y MJ 22 Cristian Landrø Magnussen Spk. Falken 40,94 1 11,20
 30  500 m (1) 6 i MJ 13 Ole Magnus Solberg Andreassen Spk. Falken 40,02 1 10,59
 31  500 m (1) 6 y MJ 25 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 40,59 1 11,22
 32  500 m (1) 7 i MS 26 Johann Jørgen Sæves Båstad IL 37,25 1 10,28
 33  500 m (1) 7 y MJ 15 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK 39,47 1 10,62
 34  1000 m (1) 1 i KS 6 Else Merethe Omsland IF Fram 1.41,31 2 22,25 59,41
 35  1000 m (1) 1 y K < 2
 36  1000 m (1) 2 i KJ 2 Guro Ruden Brørby Jevnaker IF 1.36,43 2 21,95 57,10
 37  1000 m (1) 2 y KS 3 Camilla Hvammen Kongsberg IF 1.39,99 2 22,68 59,03
 38  1000 m (1) 3 i KJ 8 Kari-Celine Reiss-Jacobsen SSK Toten 1.31,31 2 21,58 55,03
 39  1000 m (1) 3 y KJ 7 Maria Netland Rabbe Fana IL 1.31,79 2 20,13 54,02
 40  1000 m (1) 1 i MS 27 Ludvig Storvik IL Braatt 1.33,01 2 21,07 55,31
 41  1000 m (1) 1 y M < 2
 42  1000 m (1) 2 i MJ 17 Herman Hoff Sandefjord SK 1.23,34 2 19,86 51,08
 43  1000 m (1) 2 y MJ 12 Martin Solberg Andreassen Spk. Falken 1.24,98 2 19,24 50,50
 44  1000 m (1) 3 i MJ 15 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK 1.19,76 2 18,47 47,84
 45  1000 m (1) 3 y MS 16 Sondre K. Glesne Geithus IL 1.22,19 2 18,75 48,52
 46  1000 m (1) 4 i MS 26 Johann Jørgen Sæves Båstad IL 1.16,60 2 18,00 45,87
 47  1000 m (1) 4 y MJ 19 Ragnar Jonsrud Nord-Odal IL 1.24,31 2 19,52 50,34
 48  1500 m 1 i KJ 4 Oda Kornelia Botter Kvam Fana IL 2.46,40 3 33,77 1.14,58 1.59,25
 49  1500 m 1 y K < 3
 50  1500 m 2 i KJ 5 Ingunn K. Myhre Jevnaker IF 2.25,35 3 30,96 1.06,14 1.44,12
 51  1500 m 2 y KJ 11 Benedicte Keltie Sætersdal Fana IL 2.33,56 3 31,80 1.09,59 1.50,55
 52  1500 m 3 i KJ 1 Julie Lu Sægrov Aske Stavanger SK 2.22,42 3 30,02 1.05,02 1.42,36
 53  1500 m 3 y KJ 10 Hanna Svenni Asker SK 2.22,81 3 30,07 1.05,51 1.43,44
 54  1500 m 1 i MS 27 Ludvig Storvik IL Braatt 2.29,00 5 31,62 1.07,99 1.47,49
 55  1500 m 1 y M < 5
 56  1500 m 2 i MJ 17 Herman Hoff Sandefjord SK 2.06,94 5 27,99 1.00,29 1.33,10
 57  1500 m 2 y MJ 18 Sondre Hvammen Kongsberg IF 2.08,96 5 28,05 1.00,34 1.34,31
 58  1500 m 3 i MJ 23 Didrik Møller Nordal IF Fram 2.04,81 5 27,32 58,56 1.31,16
 59  1500 m 3 y MS 16 Sondre K. Glesne Geithus IL 2.05,50 5 26,59 57,16 1.30,36
 60  1500 m 4 i MJ 15 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK 2.02,99 5 26,11 56,97 1.29,19
 61  1500 m 4 y MJ 25 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 2.04,55 5 26,77 57,61 1.30,08
 62  1500 m 5 i MS 26 Johann Jørgen Sæves Båstad IL 2.00,64 5 25,38 54,93 1.25,97
 63  1500 m 5 y MS 24 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF 1.58,76 5 26,58 56,18 1.26,91
 64  3000 m 1 i KJ 8 Kari-Celine Reiss-Jacobsen SSK Toten 5.02,79 6 22,75 59,66 1.38,31 2.18,53 2.59,34 3.40,97 4.22,41
 65  3000 m 1 y KJ 10 Hanna Svenni Asker SK 5.03,66 6 22,92 59,83 1.39,08 2.19,21 3.00,27 3.42,19 4.23,28
 66  3000 m 1 i MJ 22 Cristian Landrø Magnussen Spk. Falken 4.35,62 3 19,98 53,24 1.28,38 2.04,97 2.42,30 3.20,13 3.58,38
 67  3000 m 1 y M < 3
 68  3000 m 2 i MJ 18 Sondre Hvammen Kongsberg IF 4.34,19 3 20,95 54,56 1.29,33 2.05,46 2.42,27 3.19,46 3.56,80
 69  3000 m 2 y MJ 13 Ole Magnus Solberg Andreassen Spk. Falken 4.44,54 3 21,26 55,15 1.30,06 2.06,65 2.44,43 3.23,48 4.04,01
 70  3000 m 3 i MJ 25 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 4.19,89 3 20,33 53,84 1.27,52 2.01,35 2.34,95 3.09,38 3.44,35
 71  3000 m 3 y MS 20 Odd Øystein Langegård Geithus IL 4.39,16 3 21,71 57,47 1.34,09 2.10,81 2.47,65 3.24,78 4.01,86
 72  3000 m 4 i MS 24 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF 4.04,87 3 19,98 50,73 1.22,14 1.53,95 2.26,07 2.58,56 3.31,46
 73  3000 m 4 y MJ 23 Didrik Møller Nordal IF Fram 4.23,44 3 20,77 53,59 1.26,96 2.00,56 2.35,01 3.10,24 3.46,53
 74  5000 m 1 i MS 24 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF 7.00,25 6 20,92 53,39 1.26,73 2.00,18 2.33,55 3.06,84 3.40,07 4.13,08 4.46,28 ~~~ 5.52,72 6.26,34
 75  5000 m 1 y MS 20 Odd Øystein Langegård Geithus IL 8.00,18 6 21,49 58,07 1.36,15 2.14,32 2.52,66 3.30,99 4.09,54 4.46,28 5.25,24 6.03,41 6.42,40 7.21,36
 76  500 m (2) 1 i KJ 4 Oda Kornelia Botter Kvam Fana IL 51,67 4 13,71
 77  500 m (2) 1 y K < 4
 78  500 m (2) 2 i KJ 2 Guro Ruden Brørby Jevnaker IF 47,78 4 12,81
 79  500 m (2) 2 y KJ 11 Benedicte Keltie Sætersdal Fana IL 49,65 4 13,29
 80  500 m (2) 3 i KS 3 Camilla Hvammen Kongsberg IF 48,28 4 13,02
 81  500 m (2) 3 y KS 6 Else Merethe Omsland IF Fram 47,54 4 12,57
 82  500 m (2) 4 i KJ 1 Julie Lu Sægrov Aske Stavanger SK 45,49 4 12,50
 83  500 m (2) 4 y KJ 5 Ingunn K. Myhre Jevnaker IF 46,32 4 12,84
 84  500 m (2) 5 i KS 9 Martine Ripsrud Stange SK 42,18 4 11,35
 85  500 m (2) 5 y KJ 7 Maria Netland Rabbe Fana IL 43,13 4 11,27
 86  500 m (2) 1 i MS 27 Ludvig Storvik IL Braatt 44,64 4 11,82
 87  500 m (2) 1 y M < 4
 88  500 m (2) 2 i MJ 17 Herman Hoff Sandefjord SK 42,11 4 11,49
 89  500 m (2) 2 y MJ 18 Sondre Hvammen Kongsberg IF 42,32 4 11,63
 90  500 m (2) 3 i MJ 25 Birk Finnstø Refsaas Bjugn/Ørland SK 40,39 4 11,15
 91  500 m (2) 3 y MS 16 Sondre K. Glesne Geithus IL 40,93 4 10,92
 92  500 m (2) 4 i MS 26 Johann Jørgen Sæves Båstad IL 37,83 4 10,29
 93  500 m (2) 4 y MJ 15 Daniel Thuv Eriksen Herkules SK 39,49 4 10,66
 94  1000 m (2) 1 i K < 5
 95  1000 m (2) 1 y K < 5
 96  1000 m (2) 2 i KJ 11 Benedicte Keltie Sætersdal Fana IL 1.39,91 MT 5
 97  1000 m (2) 2 y KJ 4 Oda Kornelia Botter Kvam Fana IL 1.47,17 MT 5
 98  1000 m (2) 3 i KJ 2 Guro Ruden Brørby Jevnaker IF 1.36,96 5 21,91 56,97
 99  1000 m (2) 3 y KS 3 Camilla Hvammen Kongsberg IF 1.40,11 5 22,69 58,81
 100  1000 m (2) 4 i KJ 1 Julie Lu Sægrov Aske Stavanger SK 1.31,24 5 21,47 55,38
 101  1000 m (2) 4 y KJ 5 Ingunn K. Myhre Jevnaker IF 1.33,47 5 22,10 56,29
 102  1000 m (2) 5 i KJ 7 Maria Netland Rabbe Fana IL 1.31,17 5 19,94 53,15
 103  1000 m (2) 5 y KJ 10 Hanna Svenni Asker SK 1.31,82 5 21,29 55,35

 This process used 21 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.