web   

 version 0.2β

februar 2014
laga av Ingvald Straume
for Glitretid
GlitreTid
Møsavegen 1, 3550 Gol
kontakt: Oddbjørn Jorde
tlf.: 907 51 195

NC3_Leangen_2015

Byt stemne Hovudmeny Startlister Rangerte resultat

 

Trykk her for å byte gtp-fil.

   klassedelt = 0
  A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   AA   AB   AC   AD   AE   AF   AG   AH   AI 
 1  Arrangør: Leangen kunstisbane, Trondheim Overdommar: Rune Wulvik/Are Strickert
 2  Bane: Leangen kunstisbane
 3  Dato 1: 07.11.2015
 4  Dato 2: 08.11.2015
 5  Løp: Norges-Cup 3
 6  Vér, temp: Lørdag: Svak vind, oppholdsvær, solgløtt, +9 grader - Søndag: Samme, +7 grader
 7  Distanse K P B Klasse Namn Klubb Sekund Info Nr.
 8  500 m (1) 1 i KS 20 Else Merethe Omsland IF Fram Larvik 47,58 1 12,50
 9  500 m (1) 1 y KJ 49 Oda Margrete Maageng Lund Tynset IF 48,84 1 13,01
 10  500 m (1) 2 i KS 37 Thea Fløiten Sand IF 45,83 1 12,54
 11  500 m (1) 2 y KJ 30 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 44,08 1 11,89
 12  500 m (1) 3 i KS 21 Guro Bergstrøm Jevnaker IF 47,19 1 12,62
 13  500 m (1) 3 y KJ 28 Anna Mjøen Holstad Leinstrand IL 45,26 1 12,20
 14  500 m (1) 4 i KS 36 Ida Sanderud Sand IF 45,23 1 12,61
 15  500 m (1) 4 y KJ 31 Magnhild Ekren Leinstrand IL 44,89 1 12,07
 16  500 m (1) 5 i KS 1 Marichen Hagelund Aktiv SK 48,53 1 12,67
 17  500 m (1) 5 y KJ 43 Camilla Wangen Evjevik Sør-Fron IL 45,04 1 12,38
 18  500 m (1) 6 i KS 12 Nille Faleide Gol IL 42,87 1 11,68
 19  500 m (1) 6 y KS 32 Camilla Lund Leinstrand IL 43,19 1 11,80
 20  500 m (1) 7 i KS 6 Karine Udahl Båstad IL 42,73 1 11,79
 21  500 m (1) 7 y KS 9 Ellen Bjertnes Geithus IL 41,81 1 11,76
 22  500 m (1) 8 i KJ 42 Inga Anne Vasaasen Stange SK DNS 1
 23  500 m (1) 8 y KS 8 Frida van Megen Fana IL 44,17 1 12,32
 24  500 m (1) 9 i KJ 35 Martine Lilløy Bruun Sandefjord SK 42,54 1 11,71
 25  500 m (1) 9 y KJ 27 Ane By Farstad Leinstrand IL 42,97 1 11,60
 26  500 m (1) 1 i MS 41 Hans Arne Frodal SSK Toten 42,74 1 11,61
 27  500 m (1) 1 y M < 1
 28  500 m (1) 2 i MJ 13 Ole Henrik Haugen Gol IL 44,80 1 11,78
 29  500 m (1) 2 y MS 2 Andreas Haugerud Aktiv SK 44,78 1 12,05
 30  500 m (1) 3 i MJ 10 Sander Nyvoll Gjøvik SK DQ 1
 31  500 m (1) 3 y MS 44 Thomas Røste TKK 44,03 1 11,77
 32  500 m (1) 4 i MJ 34 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 43,66 1 11,88
 33  500 m (1) 4 y MJ 23 Stian Bergstrøm Jevnaker IF 46,57 1 12,42
 34  500 m (1) 5 i MJ 25 Martin Emil Olaussen Jevnaker IF 40,91 1 11,00
 35  500 m (1) 5 y MJ 11 Kristian Ulekleiv Gjøvik SK 40,28 1 11,19
 36  500 m (1) 6 i MJ 16 Thomas Thuv Eriksen Herkules SK 42,64 1 11,55
 37  500 m (1) 6 y MS 45 Frode Midjo TKK 41,87 1 11,76
 38  500 m (1) 7 i MS 50 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF 40,84 1 11,36
 39  500 m (1) 7 y MJ 52 Vetle Folland Tønsberg Turn 41,60 1 11,49
 40  500 m (1) 8 i MS 26 Vegard Hansen Kongsvinger SK 41,13 1 11,07
 41  500 m (1) 8 y MJ 24 Håkon Brørby Jevnaker IF 41,92 1 11,33
 42  500 m (1) 9 i MJ 22 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 39,96 1 11,06
 43  500 m (1) 9 y MS 38 Robin Nicolai Gruben Sand IF 38,92 1 10,68
 44  500 m (1) 10 i MJ 3 Jonas Nordhøy Kristensen Asker SK 39,57 1 10,84
 45  500 m (1) 10 y MJ 17 Kristian Reinton Hol IL 39,24 1 10,57
 46  500 m (1) 11 i MS 53 Fredrik van der Horst Tønsberg Turn 38,49 1 10,61
 47  500 m (1) 11 y MJ 40 Vetle Størseth Østmoe Spk Falken 39,26 1 10,65
 48  500 m (1) 12 i MS 14 Kristian Aabakken Hamar IL 39,57 1 10,69
 49  500 m (1) 12 y MJ 51 Vetle Stangeland Tønsberg Turn 40,57 1 11,03
 50  500 m (1) 13 i MJ 39 Bjørn Magnussen Spk Falken 37,61 1 10,32
 51  500 m (1) 13 y MJ 33 Odin By Farstad Leinstrand IL DNF 1
 52  500 m (1) 14 i MS 7 Johan Jørgen Sæves Båstad IL 37,42 1 10,20
 53  500 m (1) 14 y MS 4 Runar Njåtun Krøyer Asker SK 38,74 1 10,76
 54  500 m (1) 15 i MS 15 Espen Tveit Herkules SK 37,79 1 10,35
 55  500 m (1) 15 y MJ 18 Henrik Fagerli Rukke Hol IL 37,08 1 10,34
 56  500 m (1) 16 i MS 48 Aleksander Waagenes Trondhjems SK 37,70 1 10,62
 57  500 m (1) 16 y MS 19 Christoffer Fagerli Rukke Hol IL 36,80 1 10,18
 58  500 m (2) 1 i KS 1 Marichen Hagelund Aktiv SK 46,46 4 12,39
 59  500 m (2) 1 y K < 4
 60  500 m (2) 2 i KS 20 Else Merethe Omsland IF Fram Larvik 48,23 4 12,82
 61  500 m (2) 2 y KS 21 Guro Bergstrøm Jevnaker IF 47,03 4 12,53
 62  500 m (2) 3 i KJ 31 Magnhild Ekren Leinstrand IL 45,90 4 12,25
 63  500 m (2) 3 y KJ 27 Ane By Farstad Leinstrand IL 44,23 4 11,89
 64  500 m (2) 4 i KJ 28 Anna Mjøen Holstad Leinstrand IL 46,21 4 12,44
 65  500 m (2) 4 y KJ 30 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 43,91 4 11,93
 66  500 m (2) 5 i KS 37 Thea Fløiten Sand IF 46,11 4 12,65
 67  500 m (2) 5 y KS 36 Ida Sanderud Sand IF 45,21 4 12,66
 68  500 m (2) 6 i KS 6 Karine Udahl Båstad IL 42,20 4 11,46
 69  500 m (2) 6 y KJ 42 Inga Anne Vasaasen Stange SK 43,16 4 12,02
 70  500 m (2) 7 i KS 9 Ellen Bjertnes Geithus IL 41,50 4 11,81
 71  500 m (2) 7 y KS 32 Camilla Lund Leinstrand IL 42,61 4 11,80
 72  500 m (2) 8 i KS 12 Nille Faleide Gol IL 42,68 4 11,76
 73  500 m (2) 8 y KJ 35 Martine Lilløy Bruun Sandefjord SK 42,64 4 11,77
 74  500 m (2) 1 i MJ 23 Stian Bergstrøm Jevnaker IF 1.07,07 F 4 11,97
 75  500 m (2) 1 y MJ 13 Ole Henrik Haugen Gol IL 45,60 4 11,99
 76  500 m (2) 2 i MS 44 Thomas Røste TKK 42,57 4 11,65
 77  500 m (2) 2 y MS 41 Hans Arne Frodal SSK Toten 42,97 4 11,62
 78  500 m (2) 3 i MJ 10 Sander Nyvoll Gjøvik SK 44,18 4 12,52
 79  500 m (2) 3 y MJ 34 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 43,13 4 11,73
 80  500 m (2) 4 i MJ 16 Thomas Thuv Eriksen Herkules SK 41,36 4 11,45
 81  500 m (2) 4 y MS 45 Frode Midjo TKK 41,09 4 11,61
 82  500 m (2) 5 i MS 26 Vegard Hansen Kongsvinger SK DQ 4
 83  500 m (2) 5 y MJ 11 Kristian Ulekleiv Gjøvik SK 46,04 4 10,87
 84  500 m (2) 6 i MJ 24 Håkon Brørby Jevnaker IF 42,10 4 11,47
 85  500 m (2) 6 y MJ 25 Martin Emil Olaussen Jevnaker IF 1.28,19 F 4 11,11
 86  500 m (2) 7 i MJ 52 Vetle Folland Tønsberg Turn 42,43 4 11,66
 87  500 m (2) 7 y MJ 51 Vetle Stangeland Tønsberg Turn 40,76 4 11,19
 88  500 m (2) 8 i MJ 40 Vetle Størseth Østmoe Spk Falken 39,90 4 10,65
 89  500 m (2) 8 y MS 2 Andreas Haugerud Aktiv SK 45,38 4 12,36
 90  500 m (2) 9 i MS 38 Robin Nicolai Gruben Sand IF 39,03 4 10,79
 91  500 m (2) 9 y MJ 22 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 40,30 4 11,24
 92  500 m (2) 10 i MJ 3 Jonas Nordhøy Kristensen Asker SK 39,52 4 10,90
 93  500 m (2) 10 y MS 14 Kristian Aabakken Hamar IL 39,74 4 10,73
 94  500 m (2) 11 i MS 15 Espen Tveit Herkules SK 38,06 4 10,43
 95  500 m (2) 11 y MJ 33 Odin By Farstad Leinstrand IL 37,83 4 10,68
 96  500 m (2) 12 i MJ 39 Bjørn Magnussen Spk Falken 37,36 4 10,26
 97  500 m (2) 12 y MS 19 Christoffer Fagerli Rukke Hol IL 36,99 4 10,29
 98  500 m (2) 13 i MJ 18 Henrik Fagerli Rukke Hol IL 37,30 4 10,28
 99  500 m (2) 13 y MS 7 Johan Jørgen Sæves Båstad IL 37,12 4 10,20
 100  1000 m (1) 1 i KJ 49 Oda Margrete Maageng Lund Tynset IF 1.40,57 2 22,85 1.00,80
 101  1000 m (1) 1 y K < 2
 102  1000 m (1) 2 i KS 1 Marichen Hagelund Aktiv SK 1.40,87 2 21,23 57,62
 103  1000 m (1) 2 y KS 20 Else Merethe Omsland IF Fram Larvik 1.37,65 2 21,74 1.37,65
 104  1000 m (1) 3 i KJ 31 Magnhild Ekren Leinstrand IL 1.51,85 F 2 20,70 54,48
 105  1000 m (1) 3 y KS 36 Ida Sanderud Sand IF 1.30,28 2 21,18 54,12
 106  1000 m (1) 4 i KJ 30 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 1.31,53 2 20,58 54,17
 107  1000 m (1) 4 y KJ 27 Ane By Farstad Leinstrand IL 1.29,37 2 20,06 52,84
 108  1000 m (1) 5 i KS 12 Nille Faleide Gol IL 1.28,28 2 19,95 51,97
 109  1000 m (1) 5 y KS 6 Karine Udahl Båstad IL 1.26,69 2 19,37 50,94
 110  1000 m (1) 6 i KJ 35 Martine Lilløy Bruun Sandefjord SK 1.26,28 2 20,12 51,77
 111  1000 m (1) 6 y KS 32 Camilla Lund Leinstrand IL 1.24,44 2 20,07 51,30
 112  1000 m (1) 1 i MJ 13 Ole Henrik Haugen Gol IL 1.31,25 2 20,55 53,73
 113  1000 m (1) 1 y M < 2
 114  1000 m (1) 2 i MS 41 Hans Arne Frodal SSK Toten 1.27,18 2 19,71 51,54
 115  1000 m (1) 2 y MS 46 Atle Vårvik Trondhjems SK 1.25,33 2 19,83 51,41
 116  1000 m (1) 3 i MS 44 Thomas Røste TKK 1.23,01 2 19,25 49,93
 117  1000 m (1) 3 y MJ 10 Sander Nyvoll Gjøvik SK 1.28,24 2 20,81 53,41
 118  1000 m (1) 4 i MJ 11 Kristian Ulekleiv Gjøvik SK 1.19,65 2 18,76 48,42
 119  1000 m (1) 4 y MJ 52 Vetle Folland Tønsberg Turn 1.24,61 2 19,32 50,56
 120  1000 m (1) 5 i MJ 34 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 1.24,45 2 19,80 51,60
 121  1000 m (1) 5 y MS 45 Frode Midjo TKK 1.22,39 2 19,42 49,79
 122  1000 m (1) 6 i MJ 33 Odin By Farstad Leinstrand IL 1.17,16 2 17,60 45,29
 123  1000 m (1) 6 y MS 14 Kristian Aabakken Hamar IL 1.18,31 2 18,18 47,41
 124  1000 m (1) 7 i MJ 17 Kristian Reinton Hol IL 1.21,17 2 18,22 47,78
 125  1000 m (1) 7 y MJ 39 Bjørn Magnussen Spk Falken DNS 2
 126  1000 m (1) 8 i MS 19 Christoffer Fagerli Rukke Hol IL 1.13,56 2 17,05 43,85
 127  1000 m (1) 8 y MS 7 Johan Jørgen Sæves Båstad IL 1.15,48 2 17,65 45,08
 128  1000 m (1) 9 i MJ 18 Henrik Fagerli Rukke Hol IL 1.15,11 2 17,34 44,90
 129  1000 m (1) 9 y MS 15 Espen Tveit Herkules SK 1.15,88 2 17,57 45,37
 130  1000 m (2) 1 i KS 1 Marichen Hagelund Aktiv SK 1.38,33 5 21,33 57,14
 131  1000 m (2) 1 y KS 20 Else Merethe Omsland IF Fram Larvik 1.37,64 5 21,98 57,79
 132  1000 m (2) 2 i KJ 43 Camilla Wangen Evjevik Sør-Fron IL 1.30,51 5 21,02 54,35
 133  1000 m (2) 2 y KJ 28 Anna Mjøen Holstad Leinstrand IL DNS 5
 134  1000 m (2) 3 i KJ 31 Magnhild Ekren Leinstrand IL 1.31,88 5 21,08 54,66
 135  1000 m (2) 3 y KS 36 Ida Sanderud Sand IF 1.29,18 5 21,25 53,54
 136  1000 m (2) 4 i KS 37 Thea Fløiten Sand IF 1.30,89 5 21,39 54,87
 137  1000 m (2) 4 y KJ 30 Carina Jagtøyen Leinstrand IL 1.31,43 5 20,42 53,91
 138  1000 m (2) 5 i KS 12 Nille Faleide Gol IL 1.28,05 5 20,06 51,98
 139  1000 m (2) 5 y KS 21 Guro Bergstrøm Jevnaker IF 1.34,53 5 21,73 57,14
 140  1000 m (2) 6 i KS 9 Ellen Bjertnes Geithus IL 1.21,88 5 19,72 49,66
 141  1000 m (2) 6 y KS 6 Karine Udahl Båstad IL 1.25,22 5 19,14 50,14
 142  1000 m (2) 7 i KJ 42 Inga Anne Vasaasen Stange SK 1.25,44 5 20,22 51,93
 143  1000 m (2) 7 y KS 8 Frida van Megen Fana IL 1.25,93 5 20,70 52,45
 144  1500 m 1 i KS 37 Thea Fløiten Sand IF 2.17,49 3 29,89 1.04,36 1.40,28
 145  1500 m 1 y KJ 28 Anna Mjøen Holstad Leinstrand IL 2.28,42 3 29,63 1.06,40 1.46,10
 146  1500 m 2 i KS 9 Ellen Bjertnes Geithus IL 2.06,84 3 27,75 58,76 1.31,70
 147  1500 m 2 y KS 21 Guro Bergstrøm Jevnaker IF 2.28,18 3 30,31 1.06,77 1.46,15
 148  1500 m 3 i KS 8 Frida van Megen Fana IL 2.09,59 3 28,75 1.01,16 1.34,92
 149  1500 m 3 y KJ 43 Camilla Wangen Evjevik Sør-Fron IL 2.15,83 3 29,15 1.02,42 1.38,13
 150  1500 m 1 i MS 46 Atle Vårvik Trondhjems SK 2.15,16 5 27,91 1.01,27 1.37,46
 151  1500 m 1 y M < 5
 152  1500 m 2 i MJ 10 Sander Nyvoll Gjøvik SK 2.15,90 5 28,29 1.00,86 1.36,87
 153  1500 m 2 y MJ 34 Martin Vårvik Nordheim Leinstrand IL 2.23,74 F 5 27,95 1.08,71 1.45,56
 154  1500 m 3 i MS 41 Hans Arne Frodal SSK Toten 2.18,68 5 28,17 1.01,81 1.38,35
 155  1500 m 3 y MS 44 Thomas Røste TKK 2.11,00 5 27,66 59,40 1.33,79
 156  1500 m 4 i MJ 23 Stian Bergstrøm Jevnaker IF 2.21,97 5 29,77 1.05,09 1.43,86
 157  1500 m 4 y MJ 13 Ole Henrik Haugen Gol IL 2.22,34 5 28,17 1.02,19 1.41,40
 158  1500 m 5 i MS 45 Frode Midjo TKK 2.09,40 5 28,06 1.00,24 1.33,99
 159  1500 m 5 y MS 5 Anders Bjerkreim Furnee Asker SK 2.03,93 5 27,87 58,86 1.30,72
 160  1500 m 6 i MJ 24 Håkon Brørby Jevnaker IF 2.12,61 5 27,99 1.01,14 1.36,48
 161  1500 m 6 y MJ 16 Thomas Thuv Eriksen Herkules SK 2.08,29 5 27,77 59,30 1.32,68
 162  1500 m 7 i MS 47 Kristian Vårvik Trondhjems SK 2.04,24 5 25,97 56,16 1.28,45
 163  1500 m 7 y MJ 25 Martin Emil Olaussen Jevnaker IF DNS 5
 164  1500 m 8 i MS 50 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF DQ 5
 165  1500 m 8 y MJ 3 Jonas Nordhøy Kristensen Asker SK 2.00,55 5 25,58 55,19 1.27,37
 166  1500 m 9 i MS 26 Vegard Hansen Kongsvinger SK 2.05,17 5 26,37 57,22 1.30,34
 167  1500 m 9 y MS 38 Robin Nicolai Gruben Sand IF 2.02,02 5 25,77 55,71 1.28,11
 168  1500 m 10 i MS 14 Kristian Aabakken Hamar IL 2.01,22 5 25,81 55,75 1.27,58
 169  1500 m 10 y MJ 22 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 2.00,56 5 26,12 55,99 1.27,46
 170  1500 m 11 i MS 48 Aleksander Waagenes Trondhjems SK 1.56,89 5 25,10 53,63 1.24,31
 171  1500 m 11 y MJ 18 Henrik Fagerli Rukke Hol IL 1.57,47 5 24,65 52,77 1.23,95
 172  1500 m 12 i MS 4 Runar Njåtun Krøyer Asker SK 1.57,96 5 25,77 54,88 1.25,34
 173  1500 m 12 y MS 7 Johan Jørgen Sæves Båstad IL 2.00,71 5 25,87 55,76 1.26,83
 174  1500 m 13 i MS 53 Fredrik van der Horst Tønsberg Turn 1.56,21 5 25,42 54,03 1.24,39
 175  1500 m 13 y MS 15 Espen Tveit Herkules SK DNS 5
 176  3000 m 1 i KJ 43 Camilla Wangen Evjevik Sør-Fron IL DNS 6
 177  3000 m 1 y K < 6
 178  3000 m 2 i KS 32 Camilla Lund Leinstrand IL 4.36,98 6 21,42 55,82 1.31,18 2.07,78 2.44,69 3.22,01 3.59,75
 179  3000 m 2 y KS 8 Frida van Megen Fana IL DNS 6
 180  3000 m 1 i MJ 25 Martin Emil Olaussen Jevnaker IF 4.32,72 3 20,38 53,32 1.27,99 2.03,27 2.39,76 3.17,16 3.54,63
 181  3000 m 1 y MJ 23 Stian Bergstrøm Jevnaker IF 4.59,00 3 22,98 1.01,37 1.40,86 2.20,13 2.59,40 3.38,99 4.19,00
 182  3000 m 2 i MS 2 Andreas Haugerud Aktiv SK 4.34,48 3 22,33 56,36 1.30,81 2.06,36 2.42,88 3.19,94 3.57,02
 183  3000 m 2 y MJ 24 Håkon Brørby Jevnaker IF 4.37,68 3 21,54 55,63 1.30,87 2.06,68 2.43,44 3.20,97 3.59,18
 184  3000 m 3 i MS 47 Kristian Vårvik Trondhjems SK 4.17,93 3 19,86 52,82 1.26,58 2.00,21 2.33,82 3.07,90 3.42,55
 185  3000 m 3 y MJ 22 Magnus Bakken Haugli Jevnaker IF 4.17,10 3 20,29 53,22 1.26,83 2.00,28 2.34,03 3.08,31 3.43,16
 186  3000 m 4 i MJ 16 Thomas Thuv Eriksen Herkules SK 4.35,75 3 20,31 53,55 1.28,21 2.03,88 2.40,28 3.17,99 3.56,48
 187  3000 m 4 y MS 26 Vegard Hansen Kongsvinger SK 4.23,84 3 20,53 53,28 1.26,42 2.00,27 2.35,20 3.10,94 3.47,29
 188  3000 m 5 i MS 5 Anders Bjerkreim Furnee Asker SK 4.13,83 3 20,41 53,81 1.26,87 1.59,82 2.32,67 3.05,76 3.39,23
 189  3000 m 5 y MJ 51 Vetle Stangeland Tønsberg Turn 4.12,69 3 20,81 53,61 1.26,77 1.59,55 2.32,67 3.05,73 3.39,37
 190  3000 m 6 i MJ 3 Jonas Nordhøy Kristensen Asker SK 4.19,97 3 19,53 51,42 1.24,76 1.58,78 2.33,23 3.08,24 3.44,16
 191  3000 m 6 y MS 38 Robin Nicolai Gruben Sand IF 4.09,17 3 20,28 52,90 1.25,36 1.57,95 2.30,86 3.03,61 3.36,37
 192  3000 m 7 i MS 4 Runar Njåtun Krøyer Asker SK 4.11,14 3 19,51 50,94 1.23,23 1.56,32 2.29,70 3.03,26 3.37,13
 193  3000 m 7 y MS 53 Fredrik van der Horst Tønsberg Turn 4.02,54 3 19,29 49,45 1.20,33 1.51,89 2.23,94 2.56,37 3.29,39
 194  3000 m 8 i MS 48 Aleksander Waagenes Trondhjems SK 4.10,77 3 19,08 50,49 1.22,70 1.54,60 2.26,79 2.59,63 3.34,20
 195  3000 m 8 y MS 50 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF 4.00,48 3 19,92 50,65 1.22,08 1.53,63 2.24,98 2.56,43 3.28,17
 196  5000 m 1 i MS 2 Andreas Haugerud Aktiv SK 7.56,37 6 23,00 58,30 1.33,71 2.10,28 2.47,66 3.25,56 4.03,77 4.41,78 5.19,77 5.58,11 6.37,02 7.16,68
 197  5000 m 1 y MJ 11 Kristian Ulekleiv Gjøvik SK 7.32,51 6 21,43 55,75 1.31,48 2.07,34 2.43,34 3.19,55 3.55,58 4.32,09 5.08,58 5.44,88 6.21,40 6.57,59
 198  5000 m 2 i MS 47 Kristian Vårvik Trondhjems SK 7.34,32 6 20,46 54,79 1.29,25 2.03,77 2.38,47 3.13,67 3.49,46 4.26,51 5.04,33 5.41,40 6.18,46 6.55,80
 199  5000 m 2 y MJ 52 Vetle Folland Tønsberg Turn 8.22,43 6 21,11 55,57 1.31,56 2.09,06 2.47,37 3.26,87 4.06,98 4.48,68 5.31,02 6.14,51 6.58,03 7.40,79
 200  5000 m 3 i MS 50 Ole Bjørnsmoen Næss Tynset IF 6.53,87 6 19,96 51,26 1.23,82 1.56,26 2.28,50 3.00,71 3.33,46 4.06,43 4.39,50 5.12,75 5.46,15 6.19,93
 201  5000 m 3 y MJ 51 Vetle Stangeland Tønsberg Turn 7.22,99 6 21,31 54,78 1.28,78 2.03,15 2.37,65 3.12,31 3.47,37 4.22,70 4.58,34 5.34,51 6.10,86 6.47,39
 202  5000 m 4 i MS 5 Anders Bjerkreim Furnee Asker SK 7.22,16 6 20,96 55,14 1.30,68 2.06,26 2.41,59 3.16,98 3.51,93 4.26,96 5.01,58 5.36,21 6.11,11 6.46,21
 203  5000 m 4 y MS 4 Runar Njåtun Krøyer Asker SK 7.24,72 6 20,25 54,22 1.29,82 2.05,77 2.41,63 3.16,72 3.52,27 4.27,22 5.02,07 5.37,17 6.12,93 6.48,90
 204  5000 m 5 i MS 53 Fredrik van der Horst Tønsberg Turn 7.09,87 6 20,26 53,17 1.27,32 2.01,19 2.35,30 3.09,54 3.43,95 4.18,44 4.53,49 5.28,14 6.02,73 6.36,23
 205  5000 m 5 y MS 48 Aleksander Waagenes Trondhjems SK DNS 6

 This process used 88 ms for its computations. It spent 0 ms in system calls.